Mercedes-Benz L3500 'Dunlop Reifen' - [Premium ClassiXXs]

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: Mercedes-Benz L3500 'Dunlop Reifen' - [Premium ClassiXXs

İletiYazar: Erdem » 28 Kas 2011, 00:47

Gercekten cok guzel bir model, 1:43 ayri bir dunyadir derler; gercekten oyle galiba:)

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 80
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4340
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Alper KARA » 28 Kas 2011, 00:48

1:43 öledir ya.. Hyırlı olsun.
Resim

mesaj için Alper KARA arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Alper KARA
E-Dergisd
E-Dergisd

İsim: Diecast Alp
1/18 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 23
- / -- Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 59
Rep Puani: 1755
Alper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yok

İletiYazar: Exelero » 28 Kas 2011, 00:51

srht yazdı:
Exelero yazdı:Serhat çok güzel bir model, hem klasik hem ticari daha bir çekici sanki. 43 lere bulaşmamak için kendimi zor da olsa tuttum ama sayende karar verdim ben de 43 ticari toplayacağım, binek modellere bulaşmayacağım :lol:
Hayırlı olsun çok güzel bir model :y:

Abi dediğin yönleri kendisine fazlasıyla çekiyor. Hem klasik; hem ticari. :inlove:

Ben keşke daha önce başlasaymışım diyordum. Geçen sene 43 ölçek Opel Rekord almıştım ama o ayrı. Hedef şimdilik bu tip kamyon-kamyonetler..:)

43 ölçekte ticari seçenek de çok geniş ayrıca 18 ölçeğe göre fiyat olarak da deyim yerindeyse uçurum var ve gerçekten de bunun gibi kaliteli bir çok kamyon/kamyonet var. Benim de hedefime girdiler :lol:
Resim

mesaj için Exelero arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Exelero
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Mehmet Ali ZAR
1/18 Model Sayısı: 14
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 7
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 23
Rep Puani: 880
Exelero rep puani yokExelero rep puani yokExelero rep puani yokExelero rep puani yok

İletiYazar: srht » 28 Kas 2011, 01:05

Virtue yazdı:Gercekten cok guzel bir model, 1:43 ayri bir dunyadir derler; gercekten oyle galiba:)

Aynen öyle Erdem abi. :smile:

Alper KARA yazdı:1:43 öledir ya.. Hyırlı olsun.

:handshake:

Exelero yazdı:
srht yazdı:
Exelero yazdı:Serhat çok güzel bir model, hem klasik hem ticari daha bir çekici sanki. 43 lere bulaşmamak için kendimi zor da olsa tuttum ama sayende karar verdim ben de 43 ticari toplayacağım, binek modellere bulaşmayacağım :lol:
Hayırlı olsun çok güzel bir model :y:

Abi dediğin yönleri kendisine fazlasıyla çekiyor. Hem klasik; hem ticari. :inlove:

Ben keşke daha önce başlasaymışım diyordum. Geçen sene 43 ölçek Opel Rekord almıştım ama o ayrı. Hedef şimdilik bu tip kamyon-kamyonetler..:)

43 ölçekte ticari seçenek de çok geniş ayrıca 18 ölçeğe göre fiyat olarak da deyim yerindeyse uçurum var ve gerçekten de bunun gibi kaliteli bir çok kamyon/kamyonet var. Benim de hedefime girdiler :lol:

Aynen dediğin gibi abi. Seçenek çok fazla. Dipsiz kuyu bu. Ama en azından "şimdilik" rahatım abi. Çünkü bunda da belirlediğim bir tema ve belli başlı modeller var. :nod:
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5610
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 28 Kas 2011, 01:21

Serhat, çok tebrik ediyorum ve kıskanılacak bir seriye de başladığını da belirtmek isterim. O itfaiyeyi görmemiştim, paylaştın mı bilmiyorum; ayrıca bu turuncu güzellik de çok hoş. Yazdığın gibi; çok ağır çünkü metal olan kasası -ki bol metalli olan modelleri bayılırım- bunu sağlıyor. Bu fotoyu ekledim çünkü aynı kasaları paylaşan iki Premium Classixx kardeşler ve Emre abimizin adeti üzerine ben de -kardeş modelden selam" yolluyorum. Sana kamyon olarak 1/43 L322 ve otobüs olarak da O321 (yeşil-krem) şiddetle tavsiye ediyorum.
Daha önce de yeri geldiğinde yazmıştım; farklı ölçeklere de ucundan girince, modelcilik işinden asıl o zaman daha da çok keyif alıyoruz; 20 dakika 1/43'lerle oynayıp, şöyle aniden 1/18'lere de bakıncaki hazzı tarif etmek zor! Büyük bir keyif döngüsü diyelim... Bol kamyonlar, bol 1/43'ler dilerim...

Resim
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: srht » 28 Kas 2011, 01:27

gearbox yazdı:Serhat, çok tebrik ediyorum ve kıskanılacak bir seriye de başladığını da belirtmek isterim. O itfaiyeyi görmemiştim, paylaştın mı bilmiyorum; ayrıca bu turuncu güzellik de çok hoş. Yazdığın gibi; çok ağır çünkü metal olan kasası -ki bol metalli olan modelleri bayılırım- bunu sağlıyor. Bu fotoyu ekledim çünkü aynı kasaları paylaşan iki Premium Classixx kardeşler ve Emre abimizin adeti üzerine ben de -kardeş modelden selam" yolluyorum. Sana kamyon olarak 1/43 L322 ve otobüs olarak da O321 (yeşil-krem) şiddetle tavsiye ediyorum.
Daha önce de yeri geldiğinde yazmıştım; farklı ölçeklere de ucundan girince, modelcilik işinden asıl o zaman daha da çok keyif alıyoruz; 20 dakika 1/43'lerle oynayıp, şöyle aniden 1/18'lere de bakıncaki hazzı tarif etmek zor! Büyük bir keyif döngüsü diyelim... Bol kamyonlar, bol 1/43'ler dilerim...

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Teşekkür ederim Kenan abim bu kıymetli yorumun için.

Bu iş hem Yaşar abim sayesinde hem de senin paylaşımların sayesinde bana da aşılandı diyebilirim. O küçük Unimog'larla; bu güzelliği paylaştığın konuların hâlâ hafızamdadır desem abartmış olmam.

Ayrıca sendeki bu Unimog servis aracı ve L322-O321'de almak istediğim modeller arasında yer almakta. İnşallah onu da ekleyebilirim başladığım bu seriye.

Antiparantez diğer Opel Blitz konusuna da bakmanı tavsiye ederim; o da bu serinin 2.üyesi.. :nod:

Tekrardan teşekkürler bu güzel yorumun için. Deniz abime de yazdığım gibi, sizin gibi duayenlerden böyle yorumlar duymak bizleri mutlu ettiği gibi; bu yolda daha emin adımlarla da ilerlememizi de sağlamakta.. :handshake:
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5610
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

Önceki

Yeni Alınan 1/43 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir