BMW Patron (7) serisi... Patronlardan 3'ü burada #7 #19 #22

Re: BMW Patron (7) serisi... Patronlardan 3'ü burada #7 #19

İletiYazar: amfumake95 » 26 Kas 2011, 00:19

ATTAROGLU yazdı:
amfumake95 yazdı:Abicim Sen ne yapıyorsun Böyle Şimdiye Kadar gördüğüm en iyi paylaşım.
Saatlerce fotoğrafları inceleyebılrım... :x: :x: 3 Ünüde yanyana görmek.. :lol: :lol: Kelimelerin Anlamalarını yitirdiği bir paylaşım. Kesinlikle Ve kesinlikle harikaa
Hiç kimseye bu kadar uzun yazmamıştım .Ama görünce dayanamadım.Bana bize bu paylaşımı yaptığın için :f: :f: :f: Sunarım. Mercedes S class ı da Bu şekilde Görmek İsterim.
Çook Teşekkür ederimm :lol: :lol: :lol: :+1: :friends:

Semih bu değerli yorumun için çoooook ama çoooooook teşekkür ederim. :friends: Dediğin gibi 3 ünüde yan yana görmek mükemmel birşey. BMW temasına başlamadan önce çok arada kalmıştım Mercedes mi BMW mi diye ama sadece tema değil birde siyah renk derdini kendi kendime yaratınca BMW ağır bastı. Ama bu tema bittiğinde Mercedes teması oluşturmak istiyorum kismetse. Bende senin gibi heybetli S kasa hayranıyım. :friends:

Abi 7 de Sde hem oturaklı hemde Uçuorlar yani benim için araba o Diyorum Gerçekten ikisinide kullandım :lol: Ama o yıldız Farklı birşey .Tekrar teşekkürler abicim hiç 3 ünü yanyana görmemeiştik." EN İYİ PAYLAŞIM :movie: " :nazar: :nazar:
Resim

mesaj için amfumake95 arkadaşımıza teşekkür edenler:
ATTAROGLU
amfumake95
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Semih A.
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 21
1/32 Model Sayısı: 235
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1300
amfumake95 rep puani yokamfumake95 rep puani yokamfumake95 rep puani yokamfumake95 rep puani yokamfumake95 rep puani yokamfumake95 rep puani yok

İletiYazar: ATTAROGLU » 26 Kas 2011, 00:19

sui_cast yazdı:Güzel seri.. Güzel fotoğraflar..
:+1:

:syg: Teşekkürler Bahadır abi.
Resim

BMW///M Power
Kullanıcı avatarı
ATTAROGLU
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Akin ATTAROGLU
1/18 Model Sayısı: 50
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 15
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 68
Rep Puani: 1500
ATTAROGLU rep puani yokATTAROGLU rep puani yokATTAROGLU rep puani yokATTAROGLU rep puani yokATTAROGLU rep puani yokATTAROGLU rep puani yokATTAROGLU rep puani yok

İletiYazar: ATTAROGLU » 26 Kas 2011, 00:22

resatsirin yazdı:TAM BİR EKİP :fU: HAYIRLI OLSUN ÇOK GUZEL MODELLER :good2: :+1: :bravo:

Teşekkürler Reşat senin ekip kadar olmasada iyi bir ekip gerçekten. :fU: (bu arada ilk defa bu smile i kullanıyorum) :friends:
Resim

BMW///M Power
Kullanıcı avatarı
ATTAROGLU
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

ATTAROGLU rep puani yokATTAROGLU rep puani yokATTAROGLU rep puani yokATTAROGLU rep puani yokATTAROGLU rep puani yokATTAROGLU rep puani yokATTAROGLU rep puani yok

İletiYazar: ATTAROGLU » 26 Kas 2011, 00:33

amfumake95 yazdı:
ATTAROGLU yazdı:
amfumake95 yazdı:Abicim Sen ne yapıyorsun Böyle Şimdiye Kadar gördüğüm en iyi paylaşım.
Saatlerce fotoğrafları inceleyebılrım... :x: :x: 3 Ünüde yanyana görmek.. :lol: :lol: Kelimelerin Anlamalarını yitirdiği bir paylaşım. Kesinlikle Ve kesinlikle harikaa
Hiç kimseye bu kadar uzun yazmamıştım .Ama görünce dayanamadım.Bana bize bu paylaşımı yaptığın için :f: :f: :f: Sunarım. Mercedes S class ı da Bu şekilde Görmek İsterim.
Çook Teşekkür ederimm :lol: :lol: :lol: :+1: :friends:

Semih bu değerli yorumun için çoooook ama çoooooook teşekkür ederim. :friends: Dediğin gibi 3 ünüde yan yana görmek mükemmel birşey. BMW temasına başlamadan önce çok arada kalmıştım Mercedes mi BMW mi diye ama sadece tema değil birde siyah renk derdini kendi kendime yaratınca BMW ağır bastı. Ama bu tema bittiğinde Mercedes teması oluşturmak istiyorum kismetse. Bende senin gibi heybetli S kasa hayranıyım. :friends:

Abi 7 de Sde hem oturaklı hemde Uçuorlar yani benim için araba o Diyorum Gerçekten ikisinide kullandım :lol: Ama o yıldız Farklı birşey .Tekrar teşekkürler abicim hiç 3 ünü yanyana görmemeiştik." EN İYİ PAYLAŞIM :movie: " :nazar: :nazar:

Evet kardeşim gerçekten çok iyi ikisi de mükemmel bende E66 7.60Li kullanmıştım hala aklımda hiç çıkmıyor desem yeridir. :lol: Biz her ne kadar ikisinede mükemmel desek ve aynı tutsakta aslında çok farklı model araç bunlar ama BMWyi tek gecer Mercedesi de ap ayrı bir yere koyarım. Kismetse E32 kasayı da ekledim mi 4lü paylaşım yaparım inşallah bence o zaman daha da güzel olacak kardeşim. Tekrar çok teşekkür ederim. :friends: :f: :f: :f:
En son ATTAROGLU tarafından, 26 Kas 2011, 11:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim

BMW///M Power

mesaj için ATTAROGLU arkadaşımıza teşekkür edenler:
amfumake95
Kullanıcı avatarı
ATTAROGLU
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: Mehmet_Knight » 26 Kas 2011, 01:01

vauvv.. çok asil bir seri olmuş kardeşim.. nasıl imrendim şimdi.. iyi günlerde sergile...
Resim

mesaj için Mehmet_Knight arkadaşımıza teşekkür edenler:
ATTAROGLU
Kullanıcı avatarı
Mehmet_Knight
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet Büyükekiz
1/18 Model Sayısı: 21
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 5
1/72 Model Sayısı: 15
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 17
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 71
Rep Puani: 1925
Mehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 26 Kas 2011, 01:03

Siyah renkli 3 BMW, tek kelimeyle harika fotograflar!

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
ATTAROGLU
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 80
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4340
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 26 Kas 2011, 01:24

Akın yorumumu ciddiye alıp bu harika paylaşımı yaptığın için çok çok teşekkür ederim. Sayende bu patron özel serinin tüm ayrıcalıklarını görmüş olduk. Yakın tarihlerde üretilmesine rağmen, tasarım açısından da birbirlerine çok yakın unsurlar olmasına rağmen herbiri apayrı bir güncelliği yansıtıyor. Dönemsellik işte böyle serilerde kendini daha iyi belli ediyor. Çok güzel koleksiyon oluyor, keyifle sergile, aralarına da başka renkler serpiştir derim :wink1:
Paylaşım için çok teşekkürler... :friends: :+1: :nazar:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
ATTAROGLU
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: ATTAROGLU » 26 Kas 2011, 01:49

Knight_Rider yazdı:vauvv.. çok asil bir seri olmuş kardeşim.. nasıl imrendim şimdi.. iyi günlerde sergile...

Teşekkür ederim Mehmet abi. :syg:
Resim

BMW///M Power
Kullanıcı avatarı
ATTAROGLU
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: ATTAROGLU » 26 Kas 2011, 01:52

Virtue yazdı:Siyah renkli 3 BMW, tek kelimeyle harika fotograflar!

Teşekkür ederim Erdem abi. Çekimleri beğenmene çok sevindim. :syg:
Resim

BMW///M Power
Kullanıcı avatarı
ATTAROGLU
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: camorenesi » 26 Kas 2011, 02:02

İnsan fotoğraflara bakınca Brüksel'deki AB sekreterliği önünde toplatıdan çıkacak diplomatları bekleyen o nadide siyah BMW'leri görüyor.
Çok güzel bir paylaşım kardeşim,modeller ise enfes. :y:

Son olarak siyah'a devam.Tek aşk BMW. :inlove:

:+1: :friends:
Resim

mesaj için camorenesi teşekkür aldı- 2:
ATTAROGLU, nossam
Kullanıcı avatarı
camorenesi
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Eren CELIK
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 111
- / -- Model Sayısı: 165
Toplam Model Sayısı: 314
Rep Puani: 4920
camorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yok

İletiYazar: ATTAROGLU » 26 Kas 2011, 02:11

BuRaK-B yazdı:Akın yorumumu ciddiye alıp bu harika paylaşımı yaptığın için çok çok teşekkür ederim. Sayende bu patron özel serinin tüm ayrıcalıklarını görmüş olduk. Yakın tarihlerde üretilmesine rağmen, tasarım açısından da birbirlerine çok yakın unsurlar olmasına rağmen herbiri apayrı bir güncelliği yansıtıyor. Dönemsellik işte böyle serilerde kendini daha iyi belli ediyor. Çok güzel koleksiyon oluyor, keyifle sergile, aralarına da başka renkler serpiştir derim :wink1:
Paylaşım için çok teşekkürler... :friends: :+1: :nazar:

Burak abi yorumun benim için her zaman çok önemli. Tüm ailemizinde aynı şekilde tabi ki. Aklımda böyle bir paylaşım vardı zaten bildiğin gibi abi ama senin yorumunu alınca daha da öne çekmek istedim ve sanırım iyi de olmuş. Dönemsellik konusunda çok haklısın abi yeni kasa hep bir önceki kasanın gelişmişi şeklinde gerçekleşmiş ve çok daha farklı ama aynı çizgide modeller elde edilmiş. Değişik renkler konusunda kararsızım aslında abi ama artık daha da aklımda diye bilirim. Değerli yorumun için çok çok teşekkür ederim Abi'm. :syg:
Resim

BMW///M Power
Kullanıcı avatarı
ATTAROGLU
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: ATTAROGLU » 26 Kas 2011, 02:16

camorenesi yazdı:İnsan fotoğraflara bakınca Brüksel'deki AB sekreterliği önünde toplatıdan çıkacak diplomatları bekleyen o nadide siyah BMW'leri görüyor.
Çok güzel bir paylaşım kardeşim,modeller ise enfes. :y:

Son olarak siyah'a devam.Tek aşk BMW. :inlove:

:+1: :friends:

Evet Eren Abi'm benimde aklımda aynen böyle bir sahne canlanmıştı. Çok teşekkür ederim Abi'm. :syg:
B :hearth: M :hearth: W :friends:
Resim

BMW///M Power

mesaj için ATTAROGLU arkadaşımıza teşekkür edenler:
camorenesi
Kullanıcı avatarı
ATTAROGLU
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: alemankara » 26 Kas 2011, 05:47

Hey maşallah siyahıyla bmw siyle çok güzel bir üçlü nazar değmesin iyi günlerde sergile Akın çok güzeller..:)
......................................ÇİRKİN.......................................
Resim

mesaj için alemankara arkadaşımıza teşekkür edenler:
ATTAROGLU
Kullanıcı avatarı
alemankara
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: hasan
1/18 Model Sayısı: 6
1/24 Model Sayısı: 5
- / -- Model Sayısı: 16
Toplam Model Sayısı: 27
Rep Puani: 1990
alemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yok

ÖncekiSonraki

BMW

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir