Modelleri Koruma

Diecast Modelcilik ve Model Araçlarla Ilgili Herşeyi Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: resatsirin

Re: Modelleri Koruma

İletiYazar: Erdem » 25 Kas 2011, 01:43

Vermis oldugunuz cevaplar icin hepinize ayri ayri tesekkur ederim.Bu konuda nihai kararim vitrin oldu cunku model sayimin artacagini dusunuyorum ileride (diecast modelcilik hobisi ucuz degil belki ama kesinlikle cok zevkli:) ) Internette arastirma yapip uygun fiyatli bir vitrin alacagim insallah:)

Bu arada simdiye kadar gozluk temizleme bezi kullaniyordum, makyaj fircasi aklima gelmemisti hic ama iyi sonuc veriyor galiba, denemekte fayda var:)
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 80
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4335
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: dogankeles » 25 Kas 2011, 02:08

Vitrin araştırmalarını birkaç gün önce nihayete erdirmiş bir modelci olarak konuşuyorum, ihtiyacınız olduğu takdirde yardımcı olmak isterim. Benim tercihim aliminyum malzeme oldu biraz da denk geldi diyelim. Görmüş olan üyelerimiz olabilir CYG koleksiyonun cam vitrinini aldım :))

mesaj için dogankeles arkadaşımıza teşekkür edenler:
Erdem
Kullanıcı avatarı
dogankeles
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Dogan KELES
1/18 Model Sayısı: 50
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 221
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 300
Rep Puani: 945
dogankeles rep puani yokdogankeles rep puani yokdogankeles rep puani yokdogankeles rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 25 Kas 2011, 12:30

Virtue yazdı:Bu arada simdiye kadar gozluk temizleme bezi kullaniyordum, makyaj fircasi aklima gelmemisti hic ama iyi sonuc veriyor galiba, denemekte fayda var:)

Gözlük temizleme bezi candır :sun: :y:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
Erdem
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8145
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 29 Kas 2011, 01:07

dogankeles yazdı:Vitrin araştırmalarını birkaç gün önce nihayete erdirmiş bir modelci olarak konuşuyorum, ihtiyacınız olduğu takdirde yardımcı olmak isterim. Benim tercihim aliminyum malzeme oldu biraz da denk geldi diyelim. Görmüş olan üyelerimiz olabilir CYG koleksiyonun cam vitrinini aldım :))

Yeni vitrin hayirli olsun o halde, ben gormedim bahsettiginiz vitrini; resim koyma sansiniz olabilir mi acaba?
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 80
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4335
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: dc_volkan » 29 Kas 2011, 11:26

Erdem abi cumartesi akşamı ikeadan aldım detolf vitrin 1 saat gibi bir zamanda kurulumunu bitirdim, fenada olmadı hani; http://www.diecastr.com/viewtopic.php?f=46&t=11690&start=28
189Tl fiyatı bana göre baya uygun ve bu haliyle 12model alabilir içine, ileride ara raf koyma şansında var rafların arası baya geniş çünkü..
Resim
Kullanıcı avatarı
dc_volkan
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: S. Volkan Ozboyaci
1/18 Model Sayısı: 10
1/24 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10