!!! DIECAST HARİCİ KONULARDA DİKKAT !!!

Duyuruların ve Forum Kullanımı İle İlgili Bilgilerin Bulunduğu Bölüm

Yetkili: Emre E., G.HEPARSLAN, resatsirin

!!! DIECAST HARİCİ KONULARDA DİKKAT !!!

İletiYazar: BuRaK-B » 25 Ekm 2011, 23:52

Sevgili forumdaşlar,

Son zamanlarda forumumuzda diecast harici konularda paylaşılan konu içeriklerine bakıldığında; kişilik olarak öz değerlerimizle bağdaşmayan, milli değerlere zarar veren, bireysel baskı içeren, ayrımcılık yaratan, gerçeği saptıran, siyasi değerlere zarar veren, kişilere ve kurumları yıpratacak yazışmalarla karşılaşmaya başladık. Ulus olarak son günlerde yaşadığımız can sıkıcı olaylar karşısında herkesin ruh hali bozulmuşken, böylesine paylaşımlarla tartışma ve polemik yaratmanın bir anlamı yok. Değerlerinden asla taviz vermeyen bu güzel hobi forumunda duygusal anlamda daha temkinli olunması, kişilere ve diğer olgulara zarar veren mesajlardan kaçınılması gerekmektedir. Burası bir HOBİ forumudur; Uluslararası erişime açık çeşitli milletlerden ziyaretçisi olduğu ve farklı yaş gurubundan insanların olduğu unutulmamalıdır. Bahsedilen içeriklere ait tepkinizi lütfen diğer konu ile ilgili forumlarda değerlendiriniz.

Son günlerde silinen birkaç konu içeriğinden dolayı uyarı niteliği taşıması açısından bu düşünceleri gündeme getirdim. Üyelerimizin forumdaki bu düzene ve değerlere sahip çıkmaması ve aynı şekilde yazışmalara devam etmesi halinde, ilgili üyeye forum kuralları gereği işlem yapılacaktır.

Bilginize...
ResimResim

Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 3
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

Re: !!! DIECAST HARİCİ KONULARDA DİKKAT !!!

İletiYazar: tuningbg » 26 Ekm 2011, 00:20

katılıyorum Burak abi.kısacası kimse duyarsız değil.herkez takip ediyor ve edenler yardım ediyor.bu gibi konuların yeri bu hobi sitesi değil diye düşünüyorum bende.tamam 1,2 konu açılır ama hergün aynı konu başka şekilde açılırsa sıkıcı olmaya başlar ve nıtekimde yonetim olarak bu konu yazıldı.ben bu gunlerde foruma girip paylaşım yada yorum yapasım gelmıyor.kendi içimde yaşıyorum uzuntumu.fazlada lafı uzatmayayım.Allah ülkemizin yardımcısı olsun.

mesaj için tuningbg arkadaşımıza teşekkür edenler:
E.Uca
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Burak
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1645
tuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 26 Ekm 2011, 01:00

25 EKİM 2011 tarih ve saat 23:29 itibarı ile, Global Moderatörümüz Burak BALIKÇI' nın beni araması ile ve kendisini 00:19 itibarı ile aramam ile vakıf olduğum konu hakkında. :exc:

Kendisi ile yapmış olduğum 30 dakikalık özel görüşmenin sonucunda; sildiği konu ve bu bilgilendirme mesajının yanında olduğumu bildiririm. :handshake:

İlk sıralarda yer alan ve böylesine bir özel forumun özel üyeleri olarak neden bu türden konular tartışılır anlamış değilim ve üzüldüm. :exc:

5. yılımıza gireceğimiz bu forumu 1/2 mesaj ile oluşturmadık!..
Tüm üyelerimiz ve kemik kadromuz ile gece/gündüzlerimizi verdik - şu an yaşanan telefon trafiğinde olduğu gibi...

Servis sağlayıcımızı değiştireceğimiz ve hobimizi tüm hızımız ile devam ettireceğimiz şu günlerde böylesine ve siyasi anlamda yapılan paylaşımlar tüm hobicileri derinden yaralamaktadır...

Ayrıca ve şunu belirtmek isterim ki;

Yazdığınız tüm mesajlar, IP adreslerinizden takip ile ve hakkınızda delil olarak kullanılmak adına kayıt altına alınmaktadır.
Forumumuza üye olurken de, yapacağınız paylaşım ve yazacağınız tüm mesajlar hakkındaki sorumlulukları kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Bu anlamda ve yapacağınız paylaşımlarda, daha dikkatli olmanız gereken/olgun bir tutum sergilimeniz gerekmektedir.

Duygusallıklarınıza yenileceğinizi düşündüğünüz anda; kendinize ve 4 yılımızı harcadığımız forumumuza zarar vermemek adına paylaşımda bulunmayınız!..

Bu uyarılar dahilinde ve dikkat ile yapacağınız hobi adına paylaşımlarınızı bekler, iyi forumlar dilerim.

Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16731
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 26 Ekm 2011, 10:19

Çok haklısınız sayın forum ailesi. Bu konuda üzerime alınmam gereken yerler var diye düşünüyor ve hepinizden ayrı ayrı özür diliyorum.
Aile olarak görünce insan herşeyi paylaşmak istiyor işte. Son günler zor geçtiği ve dışa yansıtım yaptığım için tekrar tekrar özür diler saygılar sunarım.

mesaj için E.Uca arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 4
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 80
1/64 Model sayısı: 70
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 179
Rep Puani: 6485
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

Duyurular & Forum Kuralları & Yardım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir