Benim Yıldızlar

Re: Benim Yıldızlar

İletiYazar: Serdar Gökhan » 10 Eyl 2011, 13:11

Çok güzel bir koleksiyon Ali abi sanırım sitemizde Eligor mercedesler çoğalmaya başladı iyice :smile:
Modelcilik bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 144
Rep Puani: 3895
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 10 Eyl 2011, 13:19

Teşekkürler Ali hocam bu güzel yıldızlar için. :smile: :smile: :smile:

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
Ali MAT
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: camorenesi » 10 Eyl 2011, 16:23

Ali abi'ciğim bu bol yıldızlı görsel şölen için çok teşekkür ederim. :sun:
Resim

mesaj için camorenesi arkadaşımıza teşekkür edenler:
Ali MAT
Kullanıcı avatarı
camorenesi
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Eren CELIK
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 111
- / -- Model Sayısı: 165
Toplam Model Sayısı: 314
Rep Puani: 4920
camorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yok

İletiYazar: Alper KARA » 10 Eyl 2011, 18:01

Ali abi modeller çok güzel ayrıca toplu çekim şahane çıkmış, paylaşım için teşekkürler :D
Resim

mesaj için Alper KARA arkadaşımıza teşekkür edenler:
Ali MAT
Kullanıcı avatarı
Alper KARA
E-Dergisd
E-Dergisd

İsim: Diecast Alp
1/18 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 23
- / -- Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 59
Rep Puani: 1755
Alper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 10 Eyl 2011, 18:39

Ali güzel bir merso paylaşımı olmuş ama resimlerini koyamadıklarım dediklerin koyduklarından fazla :lol:
Bence onlarıda eklemen lazımdı; bu arada Actros içlerinde öne çıkan bir model olmuş :y:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5240
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 10 Eyl 2011, 19:06

Bu güzel/özel yıldız paylaşımı için teşekkür ederim Ali kardeşim. :handshake:
Yıldızlı modellerinin giderek artmasını dilerim. :smile:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16896
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Ali MAT » 10 Eyl 2011, 19:50

ozgurs82 yazdı:Son fotoğraf şahane,toplu fotoğraflar da konuya yakışacaktır :nazar:

Özgür bey teşekkür ederim,aklımda olan başlangıçta SILVER AMG teması yapmaktı,lakin o kadar çeşitli ve güzel Mercedes modelleri çıkıyor ki bizim tema işi biraz rotadan saptı.
ResimResimResim
Kullanıcı avatarı
Ali MAT
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ali
1/18 Model Sayısı: 53
1/24 Model Sayısı: 9
1/43 Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 71
Rep Puani: 500
Ali MAT rep puani yokAli MAT rep puani yokAli MAT rep puani yok

İletiYazar: Ali MAT » 10 Eyl 2011, 19:55

REVOLUTION yazdı:Ali güzel bir merso paylaşımı olmuş ama resimlerini koyamadıklarım dediklerin koyduklarından fazla :lol:
Bence onlarıda eklemen lazımdı; bu arada Actros içlerinde öne çıkan bir model olmuş :y:

Devrim bey o konuda haklısınız ama iş güç derken bir türlü onları resimleyemedim ama fırsat bulduğumda onları da ekleyeceğim,Actros sizin de dediğiniz gibi cüssesiyle kardeşlerini koruyan bir abi edasında vitrinimde yer alıyor.
ResimResimResim
Kullanıcı avatarı
Ali MAT
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: Ali MAT » 10 Eyl 2011, 20:02

gearbox yazdı:Ali abi teşekkürler paylaşımınız için. Bunları paylaşanları gördükçe yolladıkalrımı hatırlıyorum ve üzülmüyor değilim ama yolum ayrıldı temelli... Ben de sanırım kayan yıldızları paylaşacağım ama bu bahsettiklerim gerçekten kayan yıldızlar olacak; mecazi anlamda değil. :lol: Yani daha önce elime geçen ve şimdi elimde bulunan yıldızlar olarak bir "Mercedes-Benz paylaşımları serisi" yaşanan foruma ben de bu anlamda katkı edeyim istedim... Ayrıca hayranı olduğum ve hala elimde bulunıuyor olan AutoArt 190'lar'ı da bu harika seriye eklemenizi dilerim; teşekkürler paylaşımınız için...

Kenan bey yorumun için teşekkür ederim,Autoart 190 E zaten bende mevcut sadece iş güç arasında resimlerini çekemedim daha,zaten Mercedes modelleri toplayanlar için olmazsa olmaz modellerden biridir kendisi.

Admin yazdı:Bu güzel/özel yıldız paylaşımı için teşekkür ederim Ali kardeşim. :handshake:
Yıldızlı modellerinin giderek artmasını dilerim. :smile:

Yorumunuz ve güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.
ResimResimResim
Kullanıcı avatarı
Ali MAT
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: masato » 10 Eyl 2011, 20:09

Güzel modeller... Yıldızlar uçuşuyor forumda... :tey: İyi günlerde seyireyleyin modellerinizi... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Hardblack » 10 Eyl 2011, 20:56

Hepsi harika modeller valla hele o ilk resimdeki Mercedes'e bayıldım.İyi günlerde sergile,Ali abi. :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
Hardblack
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Erbezci
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 118
1/43 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 270
Hardblack rep puani yokHardblack rep puani yok

İletiYazar: srht » 11 Eyl 2011, 05:12

Ali abi maşallah.

Senin koleksiyonun da ayrı bir güzellikte.Actros zaten küçük dev resmen!:)

Keza gri AMG'ler de göz dolduruyor!

Eksikleri de en kısa zamanda tamamlayıp bu özel koleksiyonu en güzel günlerde sergilemen temennisiyle bu güzel paylaşım için teşekkürler..:)
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/24 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5625
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

Önceki

MERCEDES

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir