Yıldızlar da kayar;durmaz yerinde..(2)

Re: Yıldızlar da kayar;durmaz yerinde..(2)

İletiYazar: ilkay11 » 09 Eyl 2011, 14:20

Harika bir Mercedes teması abi.İnşallah dilediğin gibi daha da geniş bir seri olur diyorum....:)
Resim
ilkay11
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: ILKAY
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 25
Rep Puani: 1275
ilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yok

İletiYazar: Emre Özdemir » 09 Eyl 2011, 14:33

Serhat Abi harikasın aralarında en çok ilgimi çekenler; 600 Pulmann ve o taşıyıcı ağzım açık kaldı resmen hepside birbirinden harika abi. :yeah: Umarım listende alman gerektiğin modelleri de teker teker alırsın böyle bile harika bir koleksiyon o hali nasıl olur düşünemiyorum... :bye: :+1:
Resim

A.EMRE ÖZDEMİR DİECAST COLLECTİON: http://www.e-modelcars.tr.gg

mesaj için Emre Özdemir arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Emre Özdemir
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Abdussamed Emre
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 13
1/43 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 37
Rep Puani: 1130
Emre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 09 Eyl 2011, 14:49

srht yazdı:
Bora TURAN yazdı:Öncelikle telif hakkımı banka hesabıma yatırmanı talep ediyorum Serhat. :lol:

Özellikle istediğim modellerin hemen hemen hepsi sende var. 220 D Beyaz gibi. :happy: Keşke uygun bir zaman yaratsakta, tüm Mercedes'leri toplayıp şöyle güzel bir çekim yapsak. DÜşünsene bi. 40 tane klasik Mercedes. :dance7:

Sağlam adımlar ve ağır modeller ile gidiyorsun kardeşim. Hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Saygılar, sevgiler... :drinksb: :+1:

Abi uygun zaman anca benim tüm modellerimi İstanbul'a getirmemle olur ki o da sanırım önümüzdeki 1-2 sene içinde ancak olur.Ama öyle bir projeyi yapalım derim ben de.Ayrıca klasikleri sevdiğini bildiğimden taşıyıcıyla da bir "photo day" yapalım derim. :handshake:

Zamanı biraz daha hızlandırmak lazım yahu. Gerçi o zamana kadar daha da iyi olur. Sayımız artar ve model çekmek daha güzel olur. Taşıyıcıyı ilk Deniz Abi'de gördüm ve beni benden aldı resmen. Seninlede güzel bir organizasyon sonrasında aynen kutusuna ve benim bagaja. Bence de güzel fikir. Yapmak lazım. :lol:
Resim

mesaj için Bora TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: srht » 09 Eyl 2011, 15:13

Emre'cim çok teşekkür ederim.Daha güzelleri senin olsun.:)

Bora abi yok ben vazcaydım foto dey'den.Geç buldum erken kaybettim;kim vurduya gidecek ondan sonra kamyonetçik.:D
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5625
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 09 Eyl 2011, 18:40

Yahu şu 1954 Renntransporter'ı daha önce hiç almadım :blush: ve çok merak ediyorum! Serhat -canın da isterse tabi- önce şu Transporter'ı paylaşsak mı? Nasıl olur? :blush: Bol detaylı ve senin 1955 Uhlenhaut fotolarında olduğu gibi katalog tadında yapacağını da bildiğim için harika olacak...
Sana ait tüm yıldızları bir arada görmek de harika oldu bu arada. Hepsi paylaşıldı hemen hemen ama insan unutuyor işte. Krem ve mavi coupe w115 kasalar en mükemmel ikililerden kesinlikle. Her biri özenle seçilmiş imrendiren Mercedes-Benz seriini tebrik ederim, teşekkürler paylaşım için.
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: yabaroz » 09 Eyl 2011, 21:11

Tema kopmuş gidiyor,yeni CMCler ise harika.Burdaki vitrinlerde Transporter,Uhlenhaut ve 125.yıl versiyonu aynı rafta duruyor.Oradan biliyorum nasıl göründüklerini,onları da bir ara fotoğraflarım :smile:

Kyosho CLS'i de alsam mı almasam mı diyorum 1 buçuk senedir,bazen gözüme çok hoş geliyor bazen bir fotoğraf görüyorum soğuyorum.En kısa zamanda vitrinde hepsini beraber görmek dileğiyle :drinksb:
Resim

mesaj için yabaroz arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
yabaroz
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozan Berke Yabar
1/18 Model Sayısı: 90
Rep Puani: 2225
yabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yok

İletiYazar: srht » 09 Eyl 2011, 21:25

gearbox yazdı:Yahu şu 1954 Renntransporter'ı daha önce hiç almadım :blush: ve çok merak ediyorum! Serhat -canın da isterse tabi- önce şu Transporter'ı paylaşsak mı? Nasıl olur? :blush: Bol detaylı ve senin 1955 Uhlenhaut fotolarında olduğu gibi katalog tadında yapacağını da bildiğim için harika olacak...
Sana ait tüm yıldızları bir arada görmek de harika oldu bu arada. Hepsi paylaşıldı hemen hemen ama insan unutuyor işte. Krem ve mavi coupe w115 kasalar en mükemmel ikililerden kesinlikle. Her biri özenle seçilmiş imrendiren Mercedes-Benz seriini tebrik ederim, teşekkürler paylaşım için.

Ben teşekkür ederim Kenan abi güzel dileklerin için.

İlk zaten taşıyıcıyı paylaşma fikrim vardı.Zira merak edeni de;seveni de fazla.:)Yalnız biraz bilgi toparlamaya çalışıyorum.Uhlenhaut'ta yaptığım gibi bir konu hazırlamak istiyorum.Ama ilk onu paylaşacağımdan emin olabilirsin.

Bahsettiğin ikililer benim de favori modellerimden ama sanırım W115 kasa yapısından ötürü W114'ten daha güzel geliyor gözüme ve bu nedenle 220D'yi 280C'den daha çok seviyorum. :angel:
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: srht » 09 Eyl 2011, 21:28

yabaroz yazdı:Tema kopmuş gidiyor,yeni CMCler ise harika.Burdaki vitrinlerde Transporter,Uhlenhaut ve 125.yıl versiyonu aynı rafta duruyor.Oradan biliyorum nasıl göründüklerini,onları da bir ara fotoğraflarım :smile:

Kyosho CLS'i de alsam mı almasam mı diyorum 1 buçuk senedir,bazen gözüme çok hoş geliyor bazen bir fotoğraf görüyorum soğuyorum.En kısa zamanda vitrinde hepsini beraber görmek dileğiyle :drinksb:

Ozan'ım iyi dileklerin için teşekkür ederim.

CLS'yi tavsiye ederim.Sıfır satılırken almamıştım nasılsa bulurum diye ama sonra piyasadan bir kayboldular;pir kayboldular!Siyahını bulana kadar epey bekledim.Detayları bildiğin Kyosho standardında.Tatmin edici.

Model fotojenik aslında.

Şu yapamadığımız dış mekan çekimlerini olmazsa önümüzdeki haftasonlarından birisinde yapalım diyorum?Geniş geniş çekersin hem zevkine göre CLS'yi;karar vermen kolaylaşır. :wink1:
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
yabaroz
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Ali MAT » 09 Eyl 2011, 22:28

Serhat kardeş bu paylaşımında gördüğüm kadarı ile koleksiyonuna bayağı bir model eklemişsin özellikle CMC ler göz kamaştırıyor bir ara hatırlarsan senin koleksiyonunla kafa kafaya gidiyorduk önce paylaşımı kim yapacak diye ama gördüğüm kadarı ile sen benden derinden ve hızlı gitmişsin arayı kapatmak lazım seninle :lol: devamı gelir inşallah iyi seyirler dilerim...
ResimResimResim

mesaj için Ali MAT arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Ali MAT
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ali
1/18 Model Sayısı: 53
1/24 Model Sayısı: 9
1/43 Model Sayısı: 3
1/72 Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 71
Rep Puani: 500
Ali MAT rep puani yokAli MAT rep puani yokAli MAT rep puani yok

İletiYazar: ozgurs82 » 09 Eyl 2011, 23:12

Emin adımlarla ilerleyen bir seri ,devamını dilerim :nazar:

mesaj için ozgurs82 arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
ozgurs82
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozgur Sahin
1/18 Model Sayısı: 55
Toplam Model Sayısı: 55
Rep Puani: 1980
ozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 10 Eyl 2011, 01:37

Yorumsuz kalıyorum Serhat, harika bir koleksiyon oluyor... :+1: :nazar:
Toplu paylaşımlarının artması dileğimle... :wink1: :drinksb:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 10 Eyl 2011, 10:16

Daha konuyu ilk açıldığı saatlerde gördüm.. Ancak iş yerinde olduğum için görüntüleyemedim fotoğrafları.. Foto yükleme siteleri engellenmiş durumda çünkü..
Eve kadar sabrettim.. Evde baktım tekrar tekrar ancak evde de görünmeyince moralim bozuldu.. :shock3:

Ancak şimdi görebiliyorum fotoğrafları..
İyi ki de canın sıkılmış Serhat.. Çok güzel ilerliyorsun..
Teşekkürler paylaşım için
:handshake:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8155
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 10 Eyl 2011, 12:54

Bugün Mercedes patlaması olmuş sanırım,keyifle izliyorum kardeşim. :smile: :smile: :smile: :+1:

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

ÖncekiSonraki

MERCEDES

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir