Yıldızlar da kayar;durmaz yerinde..(2)

Yıldızlar da kayar;durmaz yerinde..(2)

İletiYazar: srht » 09 Eyl 2011, 03:56

Gece gece uyku tutmadı.Uzun zamandır da yeni aldığım modellerin paylaşımını yapamıyordum.Aklıma Bora abinin geçtiğimiz ay açtığı konusu düştü.Ona benzer bir konu da ben açayım dedim. :happy:

Son alınıp ta henüz paylaşılmayan modellerle beraber şimdilik Mercedes-Benz temam budur.

Tüm araçları tek tek fotolamayı isterdim ama mazur görün lütfen.Zaman yetersizliğinden ötürü eldeki modelleri bile çekemedim aylardır.Ki bazı Mercedes'ler de memlekette duruyor.O yüzden daha önceki konularda paylaştığım fotolarla beraber telefonla çektiğim tek fotoları ekliyorum.

Model yıllarına göre bir sıralama yaptım. :arrow:

*1953 Mercedes-Benz 180 Ponton
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

*1954 Mercedes-Benz Renntransporter

*1955 Mercedes-Benz 300 SLR Uhlenhaut Coupé

*1966 Mercedes-Benz 600 Pullman

*1968 Mercedes-Benz 280SE Coupé

*1969 Mercedes-Benz 220D

*1969 Mercedes-Benz 280C Coupé

*1970 Mercedes-Benz 300 SEL

*1971 Mercedes-Benz 300 SEL AMG

*1985 Mercedes-Benz 560 SEL

*1986 Mercedes-Benz 500 SEC

*1990 Mercedes-Benz 190E

*1991 Mercedes-Benz 190E 2.5 16 Evo II DTM AMG

*1997 Mercedes-Benz S320

*2004 Mercedes-Benz CLK DTM AMG Coupé

*2005 Mercedes-Benz CLS 500

*2007 Mercedes-Benz C-Klasse DTM AMG

Şimdilik 17 adet Mercedes-Benz olmuş.Tabi yaklaşık 2 yıllık bir süreçte toplayabildiklerim bunlar.Hedefim ise "oldtimer&youngtimer classic" kategorisine giren araçları tamamlamak.Bunun için de şimdilik AA MB 190SL,AA MB SL600,AA MB E320,AA MB 500SEC AMG SPA,AA MB 190E 2.5 16 Berlin 2000,Norev MB 200 gibi modellere ihtiyacım var sadece.Ardından da AA C63-CL63-S63 AMG 3'lüsü ile MC W212 E Serisi'ni alıp güncel kasalara bir nokta koymayı düşünüyorum.Yani şu anda 10 adet model eksiğim bulunmakta kafamdaki serinin dizilmesi için.Ardından ise yine kısmetse şimdi eksik olan ve listeye beğenmediğim için katmadığım klasik/güncel MB'lerden biri/birkaçı girebilir.. :angel:

CLS,CLK DTM ve Renntransporter'ın paylaşımı ise en yakın zamanda olacak.Ayrıca onların yanında başka sürprizlerim de olacak. :duyuru:
Resim

Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5625
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

Re: Yıldızlar da kayar;durmaz yerinde..(2)

İletiYazar: Serdar Gökhan » 09 Eyl 2011, 07:57

Serhat harika bir tema olmuş bizim Kerem abi bazılarını görmesin bunların. :lol: fena modeller var özellikle taşıyıcı. :hearth:
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan teşekkür aldı- 2:
Kenan Şavklı, srht
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 144
Rep Puani: 3895
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 09 Eyl 2011, 08:06

:nazar:

Serhat, sabah paylaşım yaptığın saatlerde ayaktaydım. :wait: Ancak televizyona dalmışım, forum kapalıydı. Serdar'dan sonra, ilk cevap benden geliyor. :nod: Ve tabi ki kocaman bir REP. :+1:

Hemen hemen aynı içerikli bir Mercedes Koleksiyonumuz oluşmuş. Bende sadece yeni modeller yok. Bir de Renntransporter. Bu modele karşı olan hayranlığımı biliyorsun.
Umarım bir gün ben de Martı kanatın altına çekeceğim onu. Facebook'taki tek fotoğraflık paylaşımında, bu hayranlığımı belirtmiştim.

Senin paylaşımını yaptığın modellerden, 220D'nin siyahı, 280C'nin bal rengi, 280SE'nin kremi, 500SEC'in gümüşü, 190E'nin gümüşü, 190 serisinin Berlin DTM'i ve biraz daha farklıları da bende mevcut. Benim de böyle bir paylaşım yapıp, başlığını da "Yıldızlar da kayar, durmaz yerinde..(3)" koymam lazım. :lol:

Sabah sabah, şekersiz ve koyu bir kahve :coffee: yerini tutan paylaşımın için teşekkür ediyor ve şapka çıkarıyorum. :sapka:

:nazar:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 2:
Bora TURAN, srht
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: srht » 09 Eyl 2011, 09:51

Serdar teşekkür ederim.Kerem abide daha niceleri var..:)

Emre abi sana da teşekkür ederim;özellikle son cümlen iyi geldi bana da işe başlamadan önce.:)Abi taşıyıcıyı umarım en kısa zamanda eklersin koleksiyonuna.Zira Martı Kanat'la çok güzel birliktelik kuracağını düşünüyorum.Zaten asıl alma sebebim de o oldu.MC'ın Martı Kanat'ını CMC'nin SLR'sini gördükten sonra aklımdan çıkardım ve bu modeli de en iyisi taşıyıcının üzerinde sergileyeyim dedim.Elimde tek martı olsun ama o da tam tekmil olsun diyerek yola çıktım Renntransporter işine.Ve kesinlikle insanı kendisine hayran bırakan bir araç.Henüz detaylıca oturup incelemedim ama araç üzerindeki birçok parça söküp takmalı-eklemeli çıkarmalı ve bu yönü çok hoşuma gitti.

Berlin DTM ise kesinlikle alınacak.Zira elimde DTM olsa da o gri renkli araç başka güzel duruyor Zung-Fu'ya göre.Aslında imkan olsa şimdi W115-W114-W109-W111'lerden bende olmayan renklerini de alıp koyayım diyorum ama daha alınmadık modeller var.Fakat sendeki 300 SEL&280 SE(krem) uyumu kafamda sonradan oluşan bir ikiliydi ama olmadı.

Taşıyıcı içinse araştırmalara başladım yavaştan ve güzel;dopdolu bir konu hazırlamayı düşünüyorum senin için.:)
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 09 Eyl 2011, 10:38

srht yazdı:...
Taşıyıcı içinse araştırmalara başladım yavaştan ve güzel;dopdolu bir konu hazırlamayı düşünüyorum senin için.:)

Gerçekten merakla bekliyorum Serhat. Umarım çok geç olmadan ben de alabilirim o güzelliği. :angel:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 09 Eyl 2011, 10:46

Özlediğimiz görsel şölen :bravo:

Koleksiyonun gerçekten çok güzel gidiyor Serhat'çım,yeni aldığın taşıyıcı da hayırlı olsun güzel günlerde sergile inşallah :smile: Benim senin paylaşımından merak ettiğim bir model var kırmızı renkli sen anladın onu :lol:

Eksik modelleri en kısa zamanda koleksiyonuna katmanı diliyorum kardeşim güzel günlerde sergile hepsini :nazar:
Resim

mesaj için ArdaPerk arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 09 Eyl 2011, 11:15

çok güzel bir tema olmuş takdir ediyorum sizi..... iyi günlerde sergilemeniz dileğiyle....

mesaj için E.Uca arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 98
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 184
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: Hardblack » 09 Eyl 2011, 11:55

Muhteşem bir seri olmuş,Serhat abi.İnşallah devamı gelir.İyi günlerde sergile. :nazar:
Resim

mesaj için Hardblack arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Hardblack
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Erbezci
1/32 Model Sayısı: 118
1/43 Model Sayısı: 14
Rep Puani: 270
Hardblack rep puani yokHardblack rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 09 Eyl 2011, 12:24

Öncelikle telif hakkımı banka hesabıma yatırmanı talep ediyorum Serhat. :lol:

Özellikle istediğim modellerin hemen hemen hepsi sende var. 220 D Beyaz gibi. :happy: Keşke uygun bir zaman yaratsakta, tüm Mercedes'leri toplayıp şöyle güzel bir çekim yapsak. DÜşünsene bi. 40 tane klasik Mercedes. :dance7:

Sağlam adımlar ve ağır modeller ile gidiyorsun kardeşim. Hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Saygılar, sevgiler... :drinksb: :+1:
Resim

mesaj için Bora TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: .alhas. » 09 Eyl 2011, 12:26

Serhat Abi, çok güzel bir koleksiyona sahipsin. Bütün modeller ayrı bir çekici tabi benim favorim c klasse DTM :smile: Hepsini güzel günlerde sergile koleksiyonunda eksik kalmaması dileğimle :smile:
Resim BMW olur, Volvo olur herşeyi biriktiren koleksiyoner...

mesaj için .alhas. arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
.alhas.
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Alhas YALÇINKAYA
Rep Puani: 3825
.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok

İletiYazar: CASPER EXT » 09 Eyl 2011, 12:26

MAŞALLAH GÜZEL SERİ.. DAHA GENİŞLETİCEĞİNE HİÇ ŞÜPHE YOK..TAŞIYICI AYRI BIR GÜZELLİK.. :+1:
Resim

mesaj için CASPER EXT arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
CASPER EXT
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: ESEF
1/18 Model Sayısı: 145
1/43 Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 150
Rep Puani: 929
CASPER EXT rep puani yokCASPER EXT rep puani yokCASPER EXT rep puani yokCASPER EXT rep puani yok

İletiYazar: astralatus » 09 Eyl 2011, 13:28

arkadaşlar aranıza yeni katıldım ilk yorumum olarak ; 500 sec gerçekten çok iyi koleksiyonluk olduğu bir gerçek.

astralatus
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: srht » 09 Eyl 2011, 13:59

Emre ERBASAR yazdı:
Gerçekten merakla bekliyorum Serhat. Umarım çok geç olmadan ben de alabilirim o güzelliği. :angel:

Abi uygun zamanın gelmesini bekliyorum sadece.Taşıyıcının ise sende de olmasını en az senin kadar isterim.SLR mahkum kalmasın öyle bir konfordan. :angel:

ArdaPerk yazdı:Özlediğimiz görsel şölen :bravo:

Koleksiyonun gerçekten çok güzel gidiyor Serhat'çım,yeni aldığın taşıyıcı da hayırlı olsun güzel günlerde sergile inşallah :smile: Benim senin paylaşımından merak ettiğim bir model var kırmızı renkli sen anladın onu :lol:

Eksik modelleri en kısa zamanda koleksiyonuna katmanı diliyorum kardeşim güzel günlerde sergile hepsini :nazar:

Arda'cım teşekkür ederim güzel dileklerin için.Zaten o kırmızı dahil hepsini de tek seferde aradan çıkarmayı düşünüyorum ama hepsi için de güzel bir paylaşım hazırlamak niyetindeyim.O yüzden biraz zamana ihtiyacım var. :handshake:

leylex yazdı:çok güzel bir tema olmuş takdir ediyorum sizi..... iyi günlerde sergilemeniz dileğiyle....

Sağolun Erman abi.Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. :handshake:

Hardblack yazdı:Muhteşem bir seri olmuş,Serhat abi.İnşallah devamı gelir.İyi günlerde sergile. :nazar:

Sağol Sinan'cım.İnşallah gerisi gelecek dediğin gibi. :y:

Bora TURAN yazdı:Öncelikle telif hakkımı banka hesabıma yatırmanı talep ediyorum Serhat. :lol:

Özellikle istediğim modellerin hemen hemen hepsi sende var. 220 D Beyaz gibi. :happy: Keşke uygun bir zaman yaratsakta, tüm Mercedes'leri toplayıp şöyle güzel bir çekim yapsak. DÜşünsene bi. 40 tane klasik Mercedes. :dance7:

Sağlam adımlar ve ağır modeller ile gidiyorsun kardeşim. Hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Saygılar, sevgiler... :drinksb: :+1:

Bir de "hukukçu" olacağım değil mi..? :pardon: Resmen fikir ürününü bedelsiz kullandım.. :fU:

220D hâlâ koleksiyondaki en değer verdiğim araçlardan birisi.O tasarım herşeye bedel benim için resmen.Keşke AA yeniden kırmızı ya da açık yeşil olanını filan üretse de alsak.. :whistle:

Abi uygun zaman anca benim tüm modellerimi İstanbul'a getirmemle olur ki o da sanırım önümüzdeki 1-2 sene içinde ancak olur.Ama öyle bir projeyi yapalım derim ben de.Ayrıca klasikleri sevdiğini bildiğimden taşıyıcıyla da bir "photo day" yapalım derim. :handshake:

.alhas. yazdı:Serhat Abi, çok güzel bir koleksiyona sahipsin. Bütün modeller ayrı bir çekici tabi benim favorim c klasse DTM :smile: Hepsini güzel günlerde sergile koleksiyonunda eksik kalmaması dileğimle :smile:

Alhas'ım sağolasın.C DTM'e ayrı bir ilgin olduğunu biliyorum.. :angel:

CASPER EXT yazdı:MAŞALLAH GÜZEL SERİ.. DAHA GENİŞLETİCEĞİNE HİÇ ŞÜPHE YOK..TAŞIYICI AYRI BIR GÜZELLİK.. :+1:

Teşekkürler Esef abi.İmkanlar elverdiği sürece bu temayı tamamlamaya çalışacağım. :wasntme:

astralatus yazdı:arkadaşlar aranıza yeni katıldım ilk yorumum olarak ; 500 sec gerçekten çok iyi koleksiyonluk olduğu bir gerçek.

Hoşgeldiniz.Evet;500 SEC iyi bir model.Hafif ama güzel. :y:
Resim

mesaj için srht teşekkür aldı- 3:
.alhas., Bora TURAN, Emre E.
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Sonraki

MERCEDES

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir