2003 VW Käfer 1600 Última Edición - [1:18 Schuco]

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: 2003 VW Käfer 1600 Última Edición - [1:18 Schuco]

İletiYazar: eraye » 02 Haz 2011, 14:12

Vosvos kavramının tek kelimeyle en mükemmel modeli, uygun bir fiyata yakalayabilirsem ben de en kısa zamanda kolaksiyonuma katmak istiyorum. Kaliteli ama bir o kadar da ulaşması zor bir model gerçekten. Güle güle sergileyin. Detaylı fotoları görünce bu modele verebileceğim rakamı biraz daha yükselttim kafamda :grin: :inlove:

mesaj için eraye arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
eraye
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Eray Esengin
1/18 Model Sayısı: 290
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 100
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1815
eraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 02 Haz 2011, 19:41

masato yazdı:Çok güzel bir model... Her koleksiyonerin edinmesi gereken bir model... :tey: Belki schuco olmasa bile diğer üreticilerden edinmek gerek kanısındayım bu modeli... :tey: Detayları ile göz dolduran çok güzel bir model bence... :tey: Renk de süper gitmiş araca...İyi günlerde keyif ile seyireylemen dileği ile ... Dioramada 10 numara bu arada ... :tey:

Teşekkürler Alper, her koleksiyona Vosvos bence de şart sanki :lol:
Revell'in modellerini öneririm :sapka:

11bozüyük yazdı:bu modelin gördüğüm en kaliteli üretimi..Gerçekten çok güzel
Hayırlı olsun..
modifiyemre yazdı:abi çok iyi model... hele ki şu fotoğraftaki açıya bayıldım...
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Teşekkür ederim arkadaşlar :syg:

Bora TURAN yazdı:İlk aldığında görmüştüm hatırlarsan. Gerçekten beni benden alan ve model ile 1/1 cuk oturan bir detaya sahip. Hayal gücünü yansıttığın fotoğraflarda her şey daha da açık bir şekilde görülüyor. Kendi fikrimce belirtmek isterimki, bir çok model gördüm ama gerçeği ile bu kadar bütünleşen bir model daha denk gelmedi. Belki klasik olmasından yada sevdiğim bir araç olmasından dolayımı bilemem ama çok hoşuma gitti. Modeli ilk açtığında sana fikrimi söylemiştim. Bir tane daha alıp keselim. Yavru bagaj yapalım derim. :lol: Hayırlısı olsun. İyi günlerde sergile...

Teşekkürler Bora, detayları en yakından gören birisi olarak beğendiğine sevindim. Güzel planlarını diğer modeller üzerinde yoğunlaştıralım bence, bu model sağlam kalsın :lol: Bu modele hayranlığım hiç bitmeyecek gibi, beklemediğim detaylarla karşılaştım çünkü.
En kısa zamanda bu modelin dış mekan çekimlerini beraber yapalım dostum :wink1:

eraye yazdı:Vosvos kavramının tek kelimeyle en mükemmel modeli, uygun bir fiyata yakalayabilirsem ben de en kısa zamanda kolaksiyonuma katmak istiyorum. Kaliteli ama bir o kadar da ulaşması zor bir model gerçekten. Güle güle sergileyin. Detaylı fotoları görünce bu modele verebileceğim rakamı biraz daha yükselttim kafamda :grin: :inlove:

Eray hocam kesinlikle hayran kalacağınıza inandığım bir model, istediğiniz şartlarda denk gelirse edinmenizi tavsiye ederim. Modeli ilk çıktığından beri takipteydim ancak web sitelerinde hiç satışı yapılmadan piayadan kaybolan 'SOLD OUT' bir model oldu. Schuco sitesinde 1000 limitli olarak lanse etmiş ancak hiçbir bilgi ve sertifikası bulunmuyor. Sanırım yeni ve farklı versiyonlarıyla üretimine devam edecek :inlove:
ResimResim

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: FATİH ÜNAL » 02 Haz 2011, 20:07

Hayırlı olsun iyi günlerde sergileyin :nazar:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Resim

mesaj için FATİH ÜNAL arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
FATİH ÜNAL
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: M.Fatih ÜNAL
1/18 Model Sayısı: 8
1/24 Model Sayısı: 3
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 11
Rep Puani: 400
FATİH ÜNAL rep puani yokFATİH ÜNAL rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 03 Haz 2011, 09:28

Çok şık bir model.Fotolardan anladığım kadarıyla oldukça ağır olmalı.Boyasına bayıldım.Rengi iç ferahlatıcı.İyi günlerde sergile..
Resim

mesaj için mustafacelebi arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 04 Eyl 2011, 16:24

Bu model paylaşılırken ben nerdeymişim acaba? :shocked2: :shocked3:

Çekimlere ve modele hayran kaldım.. Ne desem bilemiyorum.. Gerçek gibi duruyor..
:+1:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 7990
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 04 Eyl 2011, 16:49

model, resimler diorama hepsi çok güzel... paylaşım için teşekkürler...

mesaj için E.Uca arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 4
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 80
1/64 Model sayısı: 70
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 179
Rep Puani: 6485
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

Önceki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 21 misafir