1:18 NOREV RENAULT CLİO 1993 WİLLİAMS SÜRÜNGEN EGZOST

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

1:18 NOREV RENAULT CLİO 1993 WİLLİAMS SÜRÜNGEN EGZOST

İletiYazar: resatsirin » 31 Ağu 2011, 17:42

MERHABALAR ABİLERİM,KARDEŞLERİM,ÇOK SAYGIDEGER DIECASTR KULLANICILARI :bye: :bye: :bye:

HERKEZİN MÜBAREK RAMAZAN BAYRAMINI VE ZAFER BAYRAMINI KUTLARIM :nazar:

PAYLAŞIMLARA İŞİMDEN VAKİT BULDUKÇA DEVAM ETMEYE ÇALIŞIYORUM :smile:

TEKRARDAN GÜZEL İZMİRDEN :hearth: KUCAK DOLUSU SEVGILERLE MERHABA BUTUN KOLEKSIYONMU HERGUN BIR MODELINI SIZLERLE BULUSTURMAYA DEVAM EDIYORUM.

Clio Williams, ilk olarak 1992 de 500 adet üretildi. İsmini o zamanlar Renault'un Formula 1'deki takımı olan " Williams F1 " den aldı. Sanılanın aksine Williams'ın bu araç üzerinde tasarım veya mühendislik açısından hiçbir etkisi olmadı. Geliştirmeyi şuanda olduğu gibi " Renault Sport " yaptı. Clio Williams'ta 1998 cc lik 16 valf ve 6100 devirde 150 beygir güç üreten motor kullanıldı(F7R). Bu motor ayrıca ufak tefek değişikliklerle Renault Megane Coupe'de kullanıldı. 0-100 km hızlanması 7.9 saniye olan Clio Williams 216 km hıza ulaşabiliyordu. Diğer Clio'lardan şişkin çamurlukları, lacivert rengi ve altın sarısı jantlarıyla hemen ayırt edilebilinir. Göstergeleri de dışı gibi mavi renktedir. Türkiye'de bildiğim kadarıyla 1 tane var. (ALINTIDIR)

MODELİMİZ NOREV ÜRETİMİ GERCEKTEN GÜZEL VE AYRINTILI BİR MODEL.MODELE SONRADAN BEN ABART EGSOZT YAPTIM. :fU: ALÇALTMA YAPTIM AYRICA :fU:
AYRINTILAR ÜNLÜ SARI JANTLARI LOGOLAR WİLLİAMS YAZISI GERCEKTEN ÇOK ÖZENLE ÜRETİLMİŞ BİR MODEL.ZATEN INSAN ELINE ALDIGI ZAMAN HISSEDIYOR AGIR BIR MODEL BUTUN MODELLERIMDEN AGIR DIYEBILIRIM :grin:

EGZOST AYRINTISI GÜZEL OLDU BENCE :rock2:

İYİ SEYİRLER... :movie: :movie: :movie:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

VEEEE EGZOST :fU: :fU: :fU: YUKARIDA BIR TANE FOTODA YOK SONRADAN ILAVE YAPTIM FOTO CEKTIM

BUDA BİR SONRAKİ SÜPRİZ BERBABER ÇOK GÜZEL DURUYORLAR SONRA DETAYLI PAYLASACAGIM :fU:

Resim

mesaj için resatsirin teşekkür aldı- 5:
camorenesi, Emre E., Kenan Şavklı, REVOLUTION, özgürlgn
Kullanıcı avatarı
resatsirin
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: resatsirin
1/18 Model Sayısı: 55
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 76
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 131
Rep Puani: 6785
resatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yok

Re: 1:18 NOREV RENAULT CLİO 1993 WİLLİAMS SÜRÜNGEN EGZOST

İletiYazar: ozgurs82 » 31 Ağu 2011, 18:02

Güzel model,clio da en sevdiğim arabadır :bye:

mesaj için ozgurs82 arkadaşımıza teşekkür edenler:
resatsirin
Kullanıcı avatarı
ozgurs82
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozgur Sahin
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 55
Rep Puani: 1980
ozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 31 Ağu 2011, 18:32

Model güzel tabi ki. Hatta çok beğendim. :good2:

Çekimlere de aynı özeni gösterirsen, tadından yenmez Reşat... :bye:

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
resatsirin
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 134
Toplam Model Sayısı: 134
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: resatsirin » 31 Ağu 2011, 18:37

Emre ERBASAR yazdı:Model güzel tabi ki. Hatta çok beğendim. :good2:

Çekimlere de aynı özeni gösterirsen, tadından yenmez Reşat... :bye:
üz siyah :lol:

tesekkur ederım emre abi aslında fotografları bıraz aceleme gelıyor uygun fotograf ortamı falan renk secımı konusunda bıraz bilgisizim bıde fotograf makınesı kötu tereddutte kadım onun ıcın düz beyaz A4 :lol: devam dedim toplu çekım ıcın 2-3 arkadasla konusuyorum kıralık fotograf makınası alacagım arkadasdan hyırlısı bakalım çalışıyoruz diecastr de forumlarda guzel efekler var onlar ufkumu açarsa bakalım :fU: olacak insallah saolun
Resim
Kullanıcı avatarı
resatsirin
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

resatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 31 Ağu 2011, 18:40

Reşat ilk önce paylaşım için teşekkürler :handshake:
Bu model çok hoşuma gidiyor; Norev gerçekten güzel bir model yapmış.
Rengide jantlarıda çok ayrı ve güzel bir model :y:
İyi günlerde sergilemen dileğimle.
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
resatsirin
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: resatsirin » 31 Ağu 2011, 22:52

ibrahimovic yazdı:Reşat abi,bu paylaşıma çok sevindiğimi söyleyebilirim,çünkü bu paylaşım senin 1/18 Renault koleksiyon yapacağının bir belirtisi bence :smile: Öncelikle harika bir model edinmişsin abi :y: İlk piyasaya çıktığında ve ülkemize daha gelmediğinde dayanamayıp bir tane alıştım :lol: Ama kutusundan çıkardığımda anında arkadaki Clio yazısının L harfinin yarısı kırılmıştı,çok üzülmüş ve çok sinirlenmiştim :devil: O yüzden aman bagaj kapağındaki yazılara dikkat :smile: Ama gerçekten Norev olarak harika bir model,özellikle maşpiyeldeki williams yazısı,yan sinyalin yanındaki 2.0 dekali,motor detayı,mavi rengiyle cezbeden iç halı kaplama :good2: Tek kötü yanı ön koltuk kafalarının yamuk şekilde olması ama benim için o da aşırı derecede rahatsız edici birşey değil.Ayrıca süpriz paylaşımı da şimdiden bekliyorum,bildiğim bir model fakat senden paylaşımını görmek beni sevindirecektir :smile: Hayırlı olsun :nazar: :+1:

Teşekkür ederim kardeşim yorumun ıcın :smile: evet renault koleksıyonum aslında bıttı gıbı sanada bahsettıgım gıbı modelleri tamamladım :lol: yaklaşık 2 yıl surdu :yuppi: artık toplu çekim için çalışmalara baslıyorum vakıt,işim sebeıyle cok olmuyor maalesef :devil: bu fotograflarda cok acaleyle A4 koyarak cekıyorum :lol: renaut 5 ide bazı çalışmalarım var üstünde :lol: insallah işimden vakıt buldugum surede yapıp sızlerle bulusturacagım :fU:
Resim
Kullanıcı avatarı
resatsirin
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: resatsirin » 31 Ağu 2011, 22:54

REVOLUTION yazdı:Reşat ilk önce paylaşım için teşekkürler :handshake:
Bu model çok hoşuma gidiyor; Norev gerçekten güzel bir model yapmış.
Rengide jantlarıda çok ayrı ve güzel bir model :y:
İyi günlerde sergilemen dileğimle.

teşekkür ederim devrim abi :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
resatsirin
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: sherpa » 31 Ağu 2011, 23:05

Hayırlı olsun cok guzel bır model egzoz degısıklıgı cok guzel olmus cok yakısmıs.
Resim

mesaj için sherpa arkadaşımıza teşekkür edenler:
resatsirin
Kullanıcı avatarı
sherpa
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Bilgi ÖNDES
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1955
sherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yok

İletiYazar: özgürlgn » 01 Eyl 2011, 00:21

Hayırlı olsun Reşat abi :handshake:

En son resimdeki iki Renault'a baktıkça içim gidiyor doğrusu kendine çekiyor bu iki model beni :pray1: :yeah:

Model üzerindeki uygulamalarında gayet başarılı ve yerinde olmuş Reşat abi :ok1: bu modele abartı mod yakışmıyor zaten :shake:

:nazar: :+1:
Resim

mesaj için özgürlgn arkadaşımıza teşekkür edenler:
resatsirin
Kullanıcı avatarı
özgürlgn
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Özgür ILGEN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 12
1/32 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 130
Motorsiklet Model: 5
Toplam Model Sayısı: 176
Rep Puani: 2090
özgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 01 Eyl 2011, 00:38

Bu model çok güzel.. Ben de çok beğeniyorum bunu.. :y: Gel gör ki temam farklı.. :shake:
Alçaltma çok güzel olmuş.. Egzos tarzım degil.. Ama alçaltılması hoş olmuş aracın..
İyi günlerde sergileyin.. hayırlı olsun..
:handshake:

:+1:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
resatsirin
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 7990
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 01 Eyl 2011, 00:52

Norev'in bu aracı üreteceğini fuar fotolarında gördüğümüzde sevinçten çok mutlu olmuştuk ve bir gün bir yabancı model satış sitesinde satışa çıktığını gördüğümde, çocuk dünyaya gelmişcesine sevinçle haberini veren bir konu açmıştım! Elimize doğdu desem yalan olmaz. :lol:
Ben ve tüm Renault'cular başta olmak üzere hepimiz sevinmiştik; Arda da anında bir tane çekmişti doğal olarak...
Şimdi de sen paylaşmışsın Reşat ve üstelik dünyalar tatlısı R5 ile; süper bir ikililer kesinlikle. Renault denince aklım gidiyor her zman ki Clio Williams benim için ölümcül derecede önemli, çünkü 1992 F1 Williams'larımın yanına kesin olarak istiyorum ancak Otto Models olarak bulup almayı istiyorum ama listeyi biraz erittikten sonra tabi, inşallah bulabilirim! :sweat: Senin Zender takıntısı benim için de bu Otto Clio Williams için var vallahi. Alçaltma işleminin "cuk oturduğu" yegane araçlardan da biridir ayrıca; jant gold olur da, gövde de Williams mavisi olur; hiç gövde alçalma mı? Haketmiş kardeşim, ellerine sağlık, iyi günlerde sergile yeni miniğini...
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
resatsirin
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: resatsirin » 01 Eyl 2011, 10:30

gearbox yazdı:Norev'in bu aracı üreteceğini fuar fotolarında gördüğümüzde sevinçten çok mutlu olmuştuk ve bir gün bir yabancı model satış sitesinde satışa çıktığını gördüğümde, çocuk dünyaya gelmişcesine sevinçle haberini veren bir konu açmıştım! Elimize doğdu desem yalan olmaz. :lol:
Ben ve tüm Renault'cular başta olmak üzere hepimiz sevinmiştik; Arda da anında bir tane çekmişti doğal olarak...
Şimdi de sen paylaşmışsın Reşat ve üstelik dünyalar tatlısı R5 ile; süper bir ikililer kesinlikle. Renault denince aklım gidiyor her zman ki Clio Williams benim için ölümcül derecede önemli, çünkü 1992 F1 Williams'larımın yanına kesin olarak istiyorum ancak Otto Models olarak bulup almayı istiyorum ama listeyi biraz erittikten sonra tabi, inşallah bulabilirim! :sweat: Senin Zender takıntısı benim için de bu Otto Clio Williams için var vallahi. Alçaltma işleminin "cuk oturduğu" yegane araçlardan da biridir ayrıca; jant gold olur da, gövde de Williams mavisi olur; hiç gövde alçalma mı? Haketmiş kardeşim, ellerine sağlık, iyi günlerde sergile yeni miniğini...

teşekkür ederim yorumunuz için :smile: evet sonda dediğniz gibi gold jant ve williams mavisi çok güzel ayrıcalık katmıs modele tesekkurlerrr :fU:
Resim
Kullanıcı avatarı
resatsirin
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Hardblack » 01 Eyl 2011, 17:26

Gayet güzel olmuş,ellerine sağlık,resat abi.İyi günlerde sergile. :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
Hardblack
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Erbezci
1/32 Model Sayısı: 118