W115 Mercedes Benz 220 Strich 8 (Sunstar)

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: W115 Mercedes Benz 220 Strich 8 (Sunstar)

İletiYazar: sui_cast » 24 Ağu 2011, 10:13

BuRaK-B yazdı:En sevdiğim Mercedes kasalarından birisidir Bahadır. Çok güzel modellenmiş, keşke arka kapıları da açılır şekilde yapılsaymış tadından yenmezmiş işte. AA'ya sıkı bir rakip bence. Eğerki zamanında denk gelirsem koyu yeşil rengini istiyorum koleksiyonuma. Keyifle seyret :nazar: :+1:

Teşekkür ederim Burak... :handshake: O kadar kusur kadı kızında da olur :lol:
En yakın zamanda edinirsin umarım bir tane..
:handshake:
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 7990
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Rallyci » 24 Ağu 2011, 13:15

Hayırlı ola ! bu arabalrı bizim yerler getirseydi iyi fiyatlardan alırdık bende alırdım belki ama senin koleksiyonunda görmekte yeter. Renk çok güzel karşıt renk iç mekanda yakışıyo: Bmw leri boşladın hakikaten.malum biryer indirimi öyle zamanlrda yapıyorki denk gelmediki boşluğu doldrumak hayret bişey yani diyroum 3 serisi e 90 sedanın garaja dahili anlamında konuşuyorum...hernyse mercedes olsun audi aolsun yeteki alman olsun .Dönen bir pervane ya da yere düşmüşbir ıldız ne farkeder kutularda bir yazı olur ; collect them all. ama At first BMW :grin:
Resim

mesaj için Rallyci arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Rallyci
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Birol
1/18 Model Sayısı: 77
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 91
Rep Puani: 1013
Rallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 24 Ağu 2011, 13:52

Rallyci yazdı:Hayırlı ola ! bu arabalrı bizim yerler getirseydi iyi fiyatlardan alırdık bende alırdım belki ama senin koleksiyonunda görmekte yeter. Renk çok güzel karşıt renk iç mekanda yakışıyo: Bmw leri boşladın hakikaten.malum biryer indirimi öyle zamanlrda yapıyorki denk gelmediki boşluğu doldrumak hayret bişey yani diyroum 3 serisi e 90 sedanın garaja dahili anlamında konuşuyorum...hernyse mercedes olsun audi aolsun yeteki alman olsun .Dönen bir pervane ya da yere düşmüşbir ıldız ne farkeder kutularda bir yazı olur ; collect them all. ama At first BMW :grin:

Evet sırada BMW olması lazım artık :lol: Bu ara çok Mercedesim oldu nedense :quest: :lol:

Teşekkür ederim Birol..
:handshake: :wink1:
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Rallyci » 24 Ağu 2011, 14:17

evet bmw ye gelmeli bencede. :sapka:
Resim

mesaj için Rallyci arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Rallyci
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Birol
1/18 Model Sayısı: 77
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 91
Rep Puani: 1013
Rallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 26 Ağu 2011, 09:48

sui_cast yazdı:
Emre ERBASAR yazdı:Ne mavisi, ne bordosu.. Alınması gereken buydu bence, iyi de oldu. :good2: :+1: :cup1:
Konuşmalarımızda ve görüşmelerimizde, model hakkındaki düşüncelerimden bahsetmiştim Bahadır. Hatta kutu üzerindeki ve kitapçıkta görülen bir renk ile karşılaşsaydık, senden önce almıştım bu güzelliği. Detaylar gerçekten çok hoş, en sevdiğim özelliği tavan olayı.
Fotoğraflar ve anlatım için teşekkürler Kardeşim, iyi günlerde sergile. :nazar:

Bu arada, 7999.iletim sana kısmetmiş. :angel:

Tamam abi kızma işte aldık siyahını :grin:

Aslında hakkını yemişim evet.. Alana kadar çok başının etini yedim.. Modelin fikir aşamasında emeği geçen Emre E.'ye burdan ayrıca teşekkür ederim.. :sun:

8000. iletiyi merakla bekliyoruz :lol:

Teşekkürler abicim..

Rica ederim ne demek. Seninle model bakmak keyif verici. :f:

Yarın, nasıl olsa görüşeceğiz Seninle, umarım bugün de bir süpriz yaparız... :whistle:

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
1/43 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 26 Ağu 2011, 12:50

Bahadır, kesinlikle çok güzel bir model ve çok güzel bir renk. Valla ben markayı yazmasaydın, ilk bakışta Autoart zannederdim. Çok hoş. Bu kasanın bende yeri her zaman ayrıdır. Hayırlı olsun..
Resim

mesaj için gokhan derli arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 26 Ağu 2011, 14:00

gokhan derli yazdı:Bahadır, kesinlikle çok güzel bir model ve çok güzel bir renk. Valla ben markayı yazmasaydın, ilk bakışta Autoart zannederdim. Çok hoş. Bu kasanın bende yeri her zaman ayrıdır. Hayırlı olsun..

Teşekkür ederim abi.. Sanırım Mercedes ve BMW temamda ineceğim en alt sınırlar bunlar olacak.. Ben de beğenerek aldım modeli.. Çok sağol.. :handshake:
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İletiYazar: resatsirin » 27 Ağu 2011, 02:05

çok güzel ve hoş bir model dedemin eski arabası :lol: keşke her model böyle guzel ve ayrıntılı olsa :fU:
Resim

mesaj için resatsirin arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
resatsirin
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: resatsirin
1/18 Model Sayısı: 55
1/43 Model Sayısı: 76
Toplam Model Sayısı: 131
Rep Puani: 6785
resatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 27 Ağu 2011, 02:07

resatsirin yazdı:çok güzel ve hoş bir model dedemin eski arabası :lol: keşke her model böyle guzel ve ayrıntılı olsa :fU:

Teşekkür ederim :handshake: Sondaki smiley'i ne anlama geldiğini bilmeden koyduğunuzu varsayıyorum.. İyi geceler..
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

Önceki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir