1:18 SOLİDO RENAULT CLİO RS3 HEMDE KIRMIZI ;)

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

1:18 SOLİDO RENAULT CLİO RS3 HEMDE KIRMIZI ;)

İletiYazar: resatsirin » 15 Ağu 2011, 21:55

ABİLERİM,KARDEŞLERİM,ÇOK SAYGIDEGER DIECASTR KULLANICILARI :duyuru: :duyuru: :duyuru:

TEKRARDAN GÜZEL İZMİRDEN :hearth: KUCAK DOLUSU SEVGILERLE MERHABA :bye: .İZMİRDE HAVALAR MALUM HERYERDEN DAHA SICAK :sweat: .BENDE SITEYE YENI UYE OLDUM DIŞARIYADA ÇIKILMIYOR :sweat: MADEM BUTUN KOLEKSIYONMU HERGUN BIR MODELINI SIZLERLE BULUSTURMAYA DEVAM EDIYORUM. :fU: :fU: :fU:

1:18 RENAULT AİLEMDEN EN GUZEL MODELIM BENCE SOLİDO RENAULT CLİO RS3

SOLİDO YİNE BAŞARISINI ORTAYA KOYMUS :good2: .JANT,FARLAR,AYRINTILAR,MARŞPIYERLER,LASTIK YANI HAVALANDIRMA YARIM ACIK CAMLAR,FREN DİSKLERİ,DİREKSIYON RAHAT DONMESI,İÇ DETAYLANDIRMA GERCEKTEN MUKEMMEL.

SİYAH TAVAN KAPLAMASINI BENIM HASTALIĞIM BAZI RENKLERDE İLLA OLACAK :fU: :fU: :fU: UYGULADIM.

RENAULT CU KOLEKSIYONER KARDEŞLERIMIN HEP ARADIGI BIR MODELDİR.BİLİYORUM :lol: .6 AY ONCE ÇOK BUYUK CABALARLA ALMAYI BASARDIM MODELİ İYİKİ BENIM :lol: SIMDI :fU:

LAFI FAZLA UZATTIM İYİ SEYIRLER :movie: :movie: :movie: :movie:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Resim

mesaj için resatsirin teşekkür aldı- 3:
ozgurs82, REVOLUTION, sui_cast
Kullanıcı avatarı
resatsirin
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: resatsirin
1/18 Model Sayısı: 55
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 76
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 131
Rep Puani: 6785
resatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yok

Re: 1:18 SOLİDO RENAULT CLİO RS3 HEMDE KIRMIZI ;)

İletiYazar: A(MG) » 15 Ağu 2011, 21:57

Çok güzel bir model. :inlove: :smile: Hayırlı olsun. :smile: Bende uzun zamandır arıyorum fakat bulduklarım ya çok yüksek fiyatlı yada ufak sorunları oluyor. :@

mesaj için A(MG) arkadaşımıza teşekkür edenler:
resatsirin
Kullanıcı avatarı
A(MG)
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Mert GÜNGÖR
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 40
A(MG) rep puani yok

İletiYazar: resatsirin » 15 Ağu 2011, 21:59

A(MG) yazdı:Çok güzel bir model. :inlove: :smile: Hayırlı olsun. :smile: Bende uzun zamandır arıyorum fakat bulduklarım ya çok yüksek fiyatlı yada ufak sorunları oluyor. :@

EVET BULUNMASI ZOR BIR MODEL MAALESEF :sweat: .ASLINDA BUTUN MODELLER ULKEMIZDE ÇOK SIKINTILI ALMASI SATMASI HOBI ICIN UYGUN ORTAM YOK NE YAZIKKI :yol:
Resim

mesaj için resatsirin arkadaşımıza teşekkür edenler:
E.Uca
Kullanıcı avatarı
resatsirin
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

resatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 15 Ağu 2011, 22:17

Reşat modelin hayırlı olsun :handshake:
Tavan uygulaması çok iyi ve yerinde bir karar olmuş; modeli olduğundan çok daha güzel göstermiş :y:
İyi sergilemeler dilerim.
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
resatsirin
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 15 Ağu 2011, 22:27

Kaplama da guzel.. Model de guzel.. :y: hayırlı olsun :y:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
resatsirin
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 8000
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: ozgurs82 » 15 Ağu 2011, 23:27

Harika bir model,1:1 den de kaynaklanıyor olabilir biraz tabii :coffee:

mesaj için ozgurs82 arkadaşımıza teşekkür edenler:
resatsirin
Kullanıcı avatarı
ozgurs82
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozgur Sahin
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 55
Rep Puani: 1980
ozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 15 Ağu 2011, 23:39

Reşat gerçekten en çok kıskandığım üyelerden birisin.... moellerin hep benim aradığım ve sevdiğim modeller inşallah eylül itibari ile bana da bu modellerin 1:43 leri konusunda yardımcı olursun:) iyi sergilemeler....

mesaj için E.Uca arkadaşımıza teşekkür edenler:
resatsirin
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 6
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 83
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 167
Rep Puani: 6485
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: resatsirin » 15 Ağu 2011, 23:59

leylex yazdı:Reşat gerçekten en çok kıskandığım üyelerden birisin.... moellerin hep benim aradığım ve sevdiğim modeller inşallah eylül itibari ile bana da bu modellerin 1:43 leri konusunda yardımcı olursun:) iyi sergilemeler....

Tabıkı Erman abı yardımcı olurum tabi :good2: bizde bu modellere zor ulastık bızede yardımcı olanlar oldu saolsunlar :hearth: .3 ay fotografına baktıgım modele kavusunca :yuppi: yatagımın yanına koymustum. :dance2: tesekkur ederım
Resim
Kullanıcı avatarı
resatsirin
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: resatsirin » 16 Ağu 2011, 00:02

ibrahimovic yazdı:Renault koleksiyonumun ilk zamanlarında kırmızı rengini almayı çok istediğim bir modeldi :y: Hatta Ankara Renault Mais'te buldum ve fiyatı 85 tl çok gelmiş ve almamıştım :lol: Şimdi olsa hiç kaçırırmıyım :smile: Üstelik daha sonra gri renklisini aynı fiyata almıştım :smile: Ama kırmızı rengi ayrı güzel,üstelik siyah tavan uygulaması da çok güzel olmuş.Güle güle sergile Reşat abi :nazar: :+1:

tesekkur ederım kardeşim :good2: .kırmızının ayrı bır havası var gercekten :hearth: .bende gri renk aramıstım bı ara sonra kırmızıyı gorunce direk aldım :fU: :fU: .cadde versıyonu kırmızı olunca daha cok göze hıtap ediyor :yeah: .tesekkur ederım :yuppi:
Resim
Kullanıcı avatarı
resatsirin
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir