ÇİFTE MUTLULUK..100. İLETİM ve GOLF MK1

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

ÇİFTE MUTLULUK..100. İLETİM ve GOLF MK1

İletiYazar: alemankara » 14 Ağu 2011, 04:01

Hayatım boyunca otomobillere olan merakım fazlasıyla artarak devam etti.O kadar ki daha ilk okula başlamadığım yıllarda bile dışarıda dolaşırken babama araba markaları sayan bir çoçukdum.. :smile: Her erkek çoçuğunda olduğu gibi benimde oyuncak arabalarım oldu fakat model araba konusunda bilgim dahi yokken yıllardır istediğim,gönlümde yatan ve inşallah kısa zaman sonrasında fırsatım olduğunda 1:1 ine kavuşacağım GOLF MK2 nin modelini bulmaya başlamakla diecast aşkı başladı.Nette uzun aramalar sonucunda mk2 modelini buldum.Saolsun MEHMET KAPUSUZOĞLU (ibadeath41) sayesinde modelime kavuşdum ve model sayım giderek arttı..Belki 100. ileti forumdaki birçok kardeşime yada abime az gelebilir bu kadar uzun paylaşımla sizleri meşgul etmeye de hakkım olmayabilir ama ben hayatım boyunca hiçbir foruma üye olarak yorumlar yazmadım paylaşımlar yapmadım..Bu güzel ortamda seviyeli,temiz,kaliteli insanlarla bulunmanın verdiği mutluluk ve hazzın yanında model arabalara olan artan tutkum sayesinde inşallah her geçengün sizlerle daha yakın daha samimi olmayı umut ediyorum.Heyecanımı ve mutluluğumu mazur görün ilk defa uzun süreli takipçisi olduğum bir forumda severek bu kadar ilerlemek bile hoşuma gitti ve bu paylaşımı yapdım..Tabi bu mutluluğa 1:1 ine fazlasıyla hayran olduğum golf mk1 in 1:24 üne sahip olmanın etkiside var..Umarım uzun yıllar birlikde bu güzel ailede vakit geçirir sizlerin dostluğunu kazanırım..Yazımı okuyan mutluluğuma ortak olan herkeze şimdiden çok teşekkür ederim nice 1000 lerle görüşmek ümidiyle.. :sapka: :sapka:

buyrun buda küçük ÇİRKİN.. :lol:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

:nazar: :nazar: :sapka:
......................................ÇİRKİN.......................................
Resim

mesaj için alemankara teşekkür aldı- 5:
BuRaK-B, camorenesi, Emre E., natrack, sui_cast
Kullanıcı avatarı
alemankara
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: hasan
1/18 Model Sayısı: 6
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 16
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 27
Rep Puani: 1990
alemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yok

Re: ÇİFTE MUTLULUK..100. İLETİM ve GOLF MK1

İletiYazar: sherpa » 14 Ağu 2011, 12:01

Hasan hayırlı olsun.İyi gunlerde sergıle.Bu gercekten 24 ölcekmı?Çok guzel detaylı cok tatlı duruyor.Üretici nedir.
En son sherpa tarafından, 14 Ağu 2011, 12:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim

mesaj için sherpa arkadaşımıza teşekkür edenler:
alemankara
Kullanıcı avatarı
sherpa
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Bilgi ÖNDES
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1955
sherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 14 Ağu 2011, 12:15

Bu bahsettiğiniz çirkini kim üretti :quest:
1:24 ölçeğe göre çok güzel duruyor.. Ben çok beğendim...
GÜzel günlerde sergileyin..
100 olmadan 1000 olunmuyor.. O yüzden hiç küçümsemeyin mesaj sayınızı.. Nice 100 mesajlara..
Sevincinizi ve modelinizi bizimle paylaştığınız için teşekkürler..

:handshake:
:+1:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
alemankara
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 8155
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Alper KARA » 14 Ağu 2011, 12:20

Abi samimi duygularını bizle paylaştığın için teşekkürler zira dediğin gibi bu forumda çok seviyeli ve sıcak bir ortam var.. Yeni modelin çok güzel dürüyor 1:1ine hayran olduğun bir aracın modeline sahip olmak çok hoş bir duygudur.. Hayırlı olsun, paylaşım için teşekkürler :D
Resim

mesaj için Alper KARA arkadaşımıza teşekkür edenler:
alemankara
Kullanıcı avatarı
Alper KARA
E-Dergisd
E-Dergisd

İsim: Diecast Alp
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 23
- / -- Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 59
Rep Puani: 1755
Alper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yok

İletiYazar: HkN-74 » 14 Ağu 2011, 12:41

Hayırlı olsun :)

Yalnız resimlerdeki Mk1 değilmi :) Ben benzettimde :)

Edit: kusura bakma daha önce Mk2 için konuştuğumuz için Mk2 aldığını sandım :)
En son HkN-74 tarafından, 14 Ağu 2011, 16:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.

mesaj için HkN-74 arkadaşımıza teşekkür edenler:
alemankara
HkN-74
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Hakan
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1145
HkN-74 rep puani yokHkN-74 rep puani yokHkN-74 rep puani yokHkN-74 rep puani yokHkN-74 rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 14 Ağu 2011, 12:42

Hasan modelin hayırlı olsun :handshake:
Eğer 1:24 yazmasaydın 1:18 sanırdım gerçekten güzel ve detaylı duruyor :y:
Ayrıca Bahadır'ın yazdığı gibi 100 ler olmadan 1000 ler olmuyor! Şimdi baktımda şuanda zaten 170 olmuşsun :sun:
Forumda geçirdiğin vakitle doğru orantılı mesaj sayında artış olacaktır. Bir bakmışsın 1000. iletinde başka bir modelini paylaşmışsın.
Bu güzel modelini iyi günlerde sergilemen dileğimle
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
alemankara
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5240
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 14 Ağu 2011, 16:22

Çok anlamlı bir model. İyi günlerde sergile Kardeşim. :good2:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
alemankara
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: alemankara » 14 Ağu 2011, 16:48

sherpa yazdı:Hasan hayırlı olsun.İyi gunlerde sergıle.Bu gercekten 24 ölcekmı?Çok guzel detaylı cok tatlı duruyor.Üretici nedir.

çok teşekkür ederim bilgi abi evet1:24 ölçek fakat gerçekten detayları ve duruşuçok hoş :smile: üreticisi fabbri editori abi..
......................................ÇİRKİN.......................................
Resim
Kullanıcı avatarı
alemankara
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

alemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yok

İletiYazar: alemankara » 14 Ağu 2011, 16:51

sui_cast yazdı:Bu bahsettiğiniz çirkini kim üretti :quest:
1:24 ölçeğe göre çok güzel duruyor.. Ben çok beğendim...
GÜzel günlerde sergileyin..
100 olmadan 1000 olunmuyor.. O yüzden hiç küçümsemeyin mesaj sayınızı.. Nice 100 mesajlara..
Sevincinizi ve modelinizi bizimle paylaştığınız için teşekkürler..

:handshake:
:+1:

çok teşekkürederim Bahadır abi :smile: İnşallah 100 daha başlangıç sizlerle güzel günler paylaşırız umarım sevincime ortak olduğunuz için teşekkür ederim.. :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
alemankara
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: alemankara » 14 Ağu 2011, 16:53

Alper KARA yazdı:Abi samimi duygularını bizle paylaştığın için teşekkürler zira dediğin gibi bu forumda çok seviyeli ve sıcak bir ortam var.. Yeni modelin çok güzel dürüyor 1:1ine hayran olduğun bir aracın modeline sahip olmak çok hoş bir duygudur.. Hayırlı olsun, paylaşım için teşekkürler :D

Alper çok teşekkür ederim duygularıma ve mutluluğuma ortak olduğun için.. :grin: 1:1 de tek aşkım mk2 ancak abisi olduğundan ve yinede golf olduğundan mk1 inde ayrı bir yeri var :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
alemankara
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: alemankara » 14 Ağu 2011, 16:56

HkN-74 yazdı:Hayırlı olsun :)

Yalnız resimlerdeki Mk1 değilmi :) Ben benzettimde :)

Edit: kusura bakma daha önce Mk2 için konuştuğumuz için Mk2 aldığını sandım :)

rica ederim :smile: beğenmenize sevindim Hakan abi keşke mk2 olsaydı Allah söyletti belkide :grin: :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
alemankara
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: alemankara » 14 Ağu 2011, 16:58

REVOLUTION yazdı:Hasan modelin hayırlı olsun :handshake:
Eğer 1:24 yazmasaydın 1:18 sanırdım gerçekten güzel ve detaylı duruyor :y:
Ayrıca Bahadır'ın yazdığı gibi 100 ler olmadan 1000 ler olmuyor! Şimdi baktımda şuanda zaten 170 olmuşsun :sun:
Forumda geçirdiğin vakitle doğru orantılı mesaj sayında artış olacaktır. Bir bakmışsın 1000. iletinde başka bir modelini paylaşmışsın.
Bu güzel modelini iyi günlerde sergilemen dileğimle

çok teşekkür ederim Devrim abi 1:24 fakat 1:18 kadar detaylı dediğiniz gibi :) İnşallah ilerleyen zamanda dediğiniz gibi zamanla artacak ancak iletinin sayısı değil dostukların pekişmesi önemli bunuda birlikdelikle iletilerle sağlıyoruz :smile: tekrar teşekkür ederim..
Resim
Kullanıcı avatarı
alemankara
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: alemankara » 14 Ağu 2011, 17:00

Emre ERBASAR yazdı:Çok anlamlı bir model. İyi günlerde sergile Kardeşim. :good2:

teşekkür ederim Emre abi gerçekden benim için yeri farklı olan 1:1 in modeli beğenmenize sevindim Abi :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
alemankara
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Sonraki

Yeni Alınan 1/24 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir