Shelby Transporter & Shop Set - [1:18 GMP]

Satın Aldığınız Veya Kendi Yaptığınız Dioramaları Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: tolgatitiz

Re: Shelby Transporter & Shop Set - [1:18 GMP]

İletiYazar: BuRaK-B » 26 Tem 2011, 23:21

REVOLUTION yazdı:Süpersin Burak harika bir paylaşım ve Muhteşem çekimler :y: :handshake:
Ne yaptın ne ettin benden önce yayınladın onun içinde ayrıca teşekkür ederiyoum :grin:
Benim lambaları ne zaman değiştiriyoruz ??? Sana ne kadar katıldığımı biliyorsun eski hali gerçekten düğme hemde güzel olmayan bir düğme; bu yüzden benimkiler değişmeden bende paylaşmayacağım!
Bu renk zaten güzeldi birde senin çekimlerinle harika gözüküyor; tabiki üstüne koyduğun modelle uyumlu olmasıda X5 daha da güzel göstermiş. İyili bu rengi almışsın Burak'cığım :y:
Çekimlerde kullandığın tekerlekler ve sonrasındaki figürlerle birlikte çekilmiş fotoğraflarda çok güzeller. Şimdi ben nasıl bir paylaşım yapacağım bilmiyorum :( seninkinden sonra sönük kalacak! :nazar: :nazar: :nazar: Aman nazar değdirmiyelim :sun:
Bu harika seti; modellerinle birlikte iyi sergilemeler dilerim.
Birde teşekkür ettim ve rep verdim ama bu yeterli olduğunu sanmıyorum :pray1:

Abi mutlaka bekliyorum paylaşımını, mavi rengi de hayranlıkla beni kararsız bırakan güzellikte doğrusu :inlove:
Bu özel setlere sahip olmak Mustang/Shelby tutkunları için ayrıcalık bence, model ikizliğimiz seninle de devam ediyor :friends: :drinksb:

..alper.. yazdı: :sapka: :sapka: :sapka:
Burak harikasın , kesinlikle vitrinde olması gereken ve benimde listemde Mopar versiyonu olan bir trailer, detaylı seçimin ve trailer üzerindeki araç uyumuyla sergilemen harika o kadar çok beğendim ki gelip görmek istedim vitrinde nasıl göründüğünü görmek istiyorum geniş açı fotoğraf ekleme imkanın varsa çok isterim görmeyi.
Bu arada stop lambası uygulaması o kadar akıllıca ve uyumlu olmuş ki özel yapım araç trailerları gibi görünüyor ve el yapımı olarakta o kategoriye sokmuşsun zaten tebrikler. :handshake:
Fotoğraflar ve çekimler için ayrı ayrı tebrik etmek istiyorum yine yine harika çekimler :drinksb: :+1:

Çok teşekkürler Alper, kesinlikle Mopar olarak GMP'nin hem Trailer'ını hemde Neon masa aksesuarını koleksiyonunu şenlendirmen için eklemeni öneririm. Stoplar konusunda tamamiyle zevkime hitap eden bir görünüme kavuşturdum. Bunun haricinde jantlarıyla, kasa yapısıyla ve üzerinde kullandığım modelle birlikte 1965-66 yıllarını çok iyi yansıtması beni büyülüyor. Vitrine daha tam olarak ekipmanları koymadım, yeni modeller için bir düzenleme yapacağım, şimdilik mevcut bir fotoğraf ekleyeyim senin için :wink1:

Resim

gearbox yazdı:Offf o da süper olur!... Bekliyoruz Devrim abi...

Kenan ufak bir ipucu vereyim sana :lol:

Resim

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
..alper..
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 26 Tem 2011, 23:29

sherpa yazdı:Burak mukemmel.Bunun rallı veya f1 ıcın olanı varmıdır.

Bilgi Abi Rally ve F1 araçları genellikle Tırlarda taşındığı için ben hiç takım Trailer'ı görmedim, model olarak ta GMP'nin Trailer'larını epey araştırmıştım ve maalesef yok. Beğenin için teşekkürler.

chrono yazdı:Burak kesinlikle mükemmel olmuş parçalar figürler model...
bundan bulursam ben de alacağım olmadı ölçülerini alıp pleksiden imal etmeyi düşünüyorum çok hoşuma gitti bu arada mesajla yollayacaktım ama madem gt350ler konu olmuş paylaşım yakın gelecekte paylaşımını yapacağım 41 numara : üstteki model tanıdık zaten :rock2:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Güney nereden buluyorsun dostum bunları, en sevdiğim GT350 kasalarından biri ve ikili bir seri yapmışsın şimdiden, tema içinde temaya bir yenisi katılmış. Harikasın... :drinksb:
Bence pleksi harici olarak bu özel Trailer'lardan parana kıyıp edinmelisin derim, gerçekten set halinde çok güzel bir görsellik sunuyor Güney. Sana bir link vereceğim diğer özel serilerede bakmanı tavsiye ediyorum, tam senlik kafayı yedirtir adama... :rock2:
http://www.corvette-plus.ch/SHELBY/shelby_trailer_118.htm
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: maranello550 » 26 Tem 2011, 23:34

Burak ellerine sağlık süper bir çalışma olmuş. Yazıyı okumadan önce fotoğraflara baktım ve heralde GMP nin sitesinden alıntı filan dedim ama cidden fazla iyi :lol: çok güzel bir çalışma olmuş, güle güle sergile. Çekimler on numara kardeşim, maşallah... :nazar: :+1:
Resim

mesaj için maranello550 arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
maranello550
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: onur içöz
1/18 Model Sayısı: 300
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 300
Rep Puani: 960
maranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 28 Tem 2011, 01:14

maranello550 yazdı:Burak ellerine sağlık süper bir çalışma olmuş. Yazıyı okumadan önce fotoğraflara baktım ve heralde GMP nin sitesinden alıntı filan dedim ama cidden fazla iyi :lol: çok güzel bir çalışma olmuş, güle güle sergile. Çekimler on numara kardeşim, maşallah... :nazar: :+1:

Onur hocam değerli yorumun ve beğenin için teşekkür ederim, REP açıklamandaki katalog tadındaki benzetmen ise beni onurlandırdı. Açık mavi fondaki çekimlerime devam edeceğim, bu fondaki fotoğrafların gerçekten çok yakıştığına inanıyorum bende. Yeni paylaşımlarda görüşmek üzere :sapka:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: yabaroz » 28 Tem 2011, 22:32

Konuyu replemiştim ama yorum yazmadığımı farkettim.Set harika,fotoğraflar daha da harika.Eline sağlık abi,canlı görmek isterim :syg:
Resim
berkeyabar.blogspot.com

mesaj için yabaroz arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
yabaroz
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozan Berke Yabar
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2225
yabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yok

İletiYazar: meh1996 » 28 Tem 2011, 22:39

Çok harika bir set.Güle güle sergile Abim
:+1: :+1: :+1: :+1: :+1: :+1:
Resim

mesaj için meh1996 arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
meh1996
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: MEHMET
1/18 Model Sayısı: 4
1/24 Model Sayısı: 12
1/43 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 26
Rep Puani: 265
meh1996 rep puani yokmeh1996 rep puani yok

İletiYazar: Koray Edis » 28 Tem 2011, 22:51

dehsetmis ya,son derecede uyumlu :y: :smile:
Resim

mesaj için Koray Edis arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
Koray Edis
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Koray
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 810
Koray Edis rep puani yokKoray Edis rep puani yokKoray Edis rep puani yokKoray Edis rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 29 Tem 2011, 00:39

Harika görünüyor Burak abi hayırlı olsun güle güle sergile. Güzel bi diorama çalışması olur bunlardan.

Akın AYDIN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: 99problems » 06 Ağu 2011, 00:32

harika set başarılı fotoğraflarla bi o kadar daha güzel gözükmüş teşekkürler

99problems
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: atesoglu » 06 Ağu 2011, 13:35

Tek kelime ile mükemmel.Zevkine hayran kaldım doğrusu.Fotograflar her şeyi anlatıyor.Mükemmel paylaşımın için ellerine sağlık :drinksb: :+1:
Resim

mesaj için atesoglu arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 09 Ağu 2011, 21:27

Ben bu konuyu gördüm yorumda yaptım sanıyorum ama yapmamışım sanırım bazen atladığım konular oluyor...Güzel bir diaroma olmuş ve böyle çok nadir bir renk bulman büyük şans.Hayırlı olsun kardeşim. :smile: :smile: :smile: :+1: :+1: :+1:

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: ARSİNLİ » 11 Ağu 2011, 17:38

VALLAHİ ÇOK GÜZEL OLMUŞ BÜTÜNLÜK GÜZEL

mesaj için ARSİNLİ arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
ARSİNLİ
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Omer YAVUZ
1/24 Model Sayısı: 137