DIECASTR - ANKARA/İSTANBUL BULUŞTU!.. 17.07.2011

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: DIECASTR - ANKARA/İSTANBUL BULUŞTU!.. 17.07.2011

İletiYazar: REVOLUTION » 23 Tem 2011, 17:55

Bora TURAN yazdı:Turan gözüme gözükmesin zaten. Benden çekeceği var. Birde buluşmada arayıp "Havuzdan çıktımda, bir arayıp sesinizi duyayım." dedi haspam. :lol:

İlahi Bora çok güldürdün beni :smile7: "Haspam" :smile7:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 12
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5240
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: masato » 23 Tem 2011, 19:20

brsgzl yazdı:Alpercim Merhabalar;

Ankara'ya geldiğinizde görüşebilmek dileklerimle, eşine selamlar. Nikah öncesi arayarak moral verdiğin için tekrardan teşekkür ederim. Gerek sen, gerekse Emre ve Gökhan Abi telefonla arayarak desteğinizi eksik etmediniz. Bahadır zaten yanımdaydı sağolsun. :) Samimiyetiniz için teşekkür ederim. Bu buluşmaya ben de katılamadım ama bir sonrakine umarım beraber katılabiliriz. Saygılar... :bye:

Sende ksıa aaradan sonra hoşgeldin Barış'cım... :tey: Ogün nikahında olamadık kusura bakma ama mazeretimi bildirdim sana. Gerçekten eşimde bende çok üzüldük gelemediğimiz için ama kısa zamanda telafi ederiz inşallah ... Artık Bahadır'ında biran öde bu kutsal işe girişmesi lazım sanırm... :tey: Telefonla da olsa destek olabildiysem ne mutlu bana... :tey: Umarım en kısa zamanda bir güzel buluşmada beraber oluruz... :tey: Forumda daha aktif olman ve evliliğinin modellerine bereket getirmesi dileği ile... :tey:

mesaj için masato teşekkür aldı- 2:
Emre E., sui_cast
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 23 Tem 2011, 19:50

masato yazdı:Artık Bahadır'ında biran öde bu kutsal işe girişmesi lazım sanırm... :tey:

Beni karıştırmayın gözünüzü seveyim :sweat:

:dur:

:delii:
Resim

mesaj için sui_cast teşekkür aldı- 2:
Emre E., masato
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 8155
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 23 Tem 2011, 20:57

sui_cast yazdı:
masato yazdı:Artık Bahadır'ında biran öde bu kutsal işe girişmesi lazım sanırm... :tey:

Beni karıştırmayın gözünüzü seveyim :sweat:

:dur:

:delii:

Gerçekçi ol Bahadır, lazım artık. :grin:
İşin şakası bir yana, senin ağırlığını taşıyacak bir eş bulacağın zamanı iple çekiyorum.
Ne güzel Alie-Aile buluşmalar yaparız. :pool: :toivo:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 3:
camorenesi, masato, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Onur GÜNEY » 24 Tem 2011, 12:31

Fotoğraflara baktıkça neler kaçırdığımı tahmin ettiğim kadar varmış dedim.
Gelmeyi çok istediğim buluşmada bazı nedenlerden dolayı şehir dışında olduğumdan gelemedim.
Gelmesem de o güzel buluşmayı düzenleyenlerin ve katılan arkadaşlara teşekkür ederim .
Nice buluşmalara
İyi forumlar...
Resim

mesaj için Onur GÜNEY teşekkür aldı- 4:
camorenesi, Emre E., G.HEPARSLAN, youth_peer
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Onur GÜNEY
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 14
1/32 Model Sayısı: 8
1/43 Model Sayısı: 403
1/72 Model Sayısı: 57
1/87 Model Sayısı: 81
- / -- Model Sayısı: 1500
Motorsiklet Model: 6
Toplam Model Sayısı: 2000
Rep Puani: 4250
Onur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 07 Ağu 2011, 23:27

Onur GÜNEY yazdı:Fotoğraflara baktıkça neler kaçırdığımı tahmin ettiğim kadar varmış dedim.
Gelmeyi çok istediğim buluşmada bazı nedenlerden dolayı şehir dışında olduğumdan gelemedim.
Gelmesem de o güzel buluşmayı düzenleyenlerin ve katılan arkadaşlara teşekkür ederim .
Nice buluşmalara
İyi forumlar...

Bildiğin ve katıldığın üzere; şubat tatilinde yaptığımız buluşma/mangal keyfinden sonra, tadına doyum olmayacak bir buluşma idi ve kaçırdığına üzüldüm Onur... :wasntme: Özel durumlarını bildiğimden ötürü de yorum yapamıyorum ve Ankara' da yine denk gelemedik malesef. :shake:
Ne olursa olsun, önce annenin sağlığı ve işlerin gelir bana göre ve bu yoğun ortamında da sana kolaylıklar diliyorum kardeşim. :f: :handshake:
Bir çok değerli üyemiz gibi ve bu yoğunluklarında dahi forumumuzu takip ederek katkılarda bulunduğun için teşekkür ederim. :coffee:
Selamlarımla... :bye:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 4:
Emre E., FastBack, Onur GÜNEY, youth_peer
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16911
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Onur GÜNEY » 08 Ağu 2011, 19:29

Admin yazdı:
Onur GÜNEY yazdı:Fotoğraflara baktıkça neler kaçırdığımı tahmin ettiğim kadar varmış dedim.
Nice buluşmalara
İyi forumlar...

Bildiğin ve katıldığın üzere; şubat tatilinde yaptığımız buluşma/mangal keyfinden sonra, tadına doyum olmayacak bir buluşma idi ve kaçırdığına üzüldüm Onur... :wasntme: Özel durumlarını bildiğimden ötürü de yorum yapamıyorum ve Ankara' da yine denk gelemedik malesef. :shake:
Ne olursa olsun, önce annenin sağlığı ve işlerin gelir bana göre ve bu yoğun ortamında da sana kolaylıklar diliyorum kardeşim. :f: :handshake:
Bir çok değerli üyemiz gibi ve bu yoğunluklarında dahi forumumuzu takip ederek katkılarda bulunduğun için teşekkür ederim. :coffee:

Senin düşüncelerin beni çok sevindirdi desem.Hayat çok zor ama işte idare ediyoruz.
Foruma gelince,katkılarım olduğuna düşünmen beni mutlu etti. özellikle düşüncem şu burdaki paylaşımlarımın yanı sıra
model sattıklarım ve bişekilde model diecast uğraşan kişileri forumumuza davet etmem.,konuştuğum ve tanıştığım kişilerle forumumuzun sıcaklığını
ve neler yaptığımızı anlatıyorum.
Ne kadar katkısı olur bilemem ama ben pozitif anlamda çok olumlu olduğu gördüm.
Neyse fazla uzatmayayım. :lol:
Tekrar teşekkürler düşüncelerin için.
Sevgilerimle saygılarımla.
iyi forumlar...
Resim

mesaj için Onur GÜNEY arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Onur GÜNEY
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 14
1/32 Model Sayısı: 8
1/43 Model Sayısı: 403
1/72 Model Sayısı: 57
1/87 Model Sayısı: 81
- / -- Model Sayısı: 1500
Motorsiklet Model: 6
Toplam Model Sayısı: 2000
Rep Puani: 4250
Onur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yok

İletiYazar: kara.simsek » 09 Ağu 2011, 13:53

Umarım bundan sonra boyle bir bulusma daha olur , egerki ONUR GÜNEY abimizi daha önceden tanımıs olsa idim kesinlikle bende bu bulusmaya gelirdim.Ama kendimi sanslı hissediyorum nedeni ise ; Onur abi ve sizler gibi arkadaslar tanıdıgım icin.Herkese iyi forumlar arkadaslarr ...

mesaj için kara.simsek teşekkür aldı- 5:
Emre E., G.HEPARSLAN, Onur GÜNEY, sui_cast, youth_peer
kara.simsek
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Adem DUMAN
1/18 Model Sayısı: 10
1/24 Model Sayısı: 15
1/43 Model Sayısı: 10
Toplam Model Sayısı: 64
Rep Puani: 50
kara.simsek rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 09 Ağu 2011, 18:29

Onur GÜNEY yazdı:
Admin yazdı:
Nice buluşmalara
İyi forumlar...

Senin düşüncelerin beni çok sevindirdi desem.Hayat çok zor ama işte idare ediyoruz.
Foruma gelince,katkılarım olduğuna düşünmen beni mutlu etti. özellikle düşüncem şu burdaki paylaşımlarımın yanı sıra
model sattıklarım ve bişekilde model diecast uğraşan kişileri forumumuza davet etmem.,konuştuğum ve tanıştığım kişilerle forumumuzun sıcaklığını
ve neler yaptığımızı anlatıyorum.
Ne kadar katkısı olur bilemem ama ben pozitif anlamda çok olumlu olduğu gördüm.
Neyse fazla uzatmayayım. :lol:
Tekrar teşekkürler düşüncelerin için.
Sevgilerimle saygılarımla.
iyi forumlar...

İlgi, alaka ve yaklaşımına ben teşekkür ederim Onur. :handshake: :f:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onur GÜNEY
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 09 Ağu 2011, 18:30

kara.simsek yazdı:Umarım bundan sonra boyle bir bulusma daha olur , egerki ONUR GÜNEY abimizi daha önceden tanımıs olsa idim kesinlikle bende bu bulusmaya gelirdim.Ama kendimi sanslı hissediyorum nedeni ise ; Onur abi ve sizler gibi arkadaslar tanıdıgım icin.Herkese iyi forumlar arkadaslarr ...

Olumlu düşüncelerin ve ilgin için teşekkürler Adem kardeşim. :f:
Bir dahaki buluşmaya diyelim. :handshake: :sapka:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: MatraX_07 » 09 Eyl 2011, 14:16

tek kelime ile harika olmuş
Resim

mesaj için MatraX_07 teşekkür aldı- 2:
Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
MatraX_07
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Haydar ERGÜN
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 7
Toplam Model Sayısı: 7
Rep Puani: 30
MatraX_07 rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 09 Eyl 2011, 14:59

MatraX_07 yazdı:tek kelime ile harika olmuş

İlgine teşekkürler canım kardeşim. Bugün bahsettiğin foruma da en kısa zamanda el atacağım. :smile: :handshake:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: atalay43 » 09 Eyl 2011, 17:01

=) Harika bir buluşma ya bı sonrakıne katılamaya calısacagım =) Elımden geldıgınce sınav organızasyon ve atolye tarıhlerını uydurp katılıcam bı sonrakı ankara blusmasını. Umarım o zamana kadar makınamı da almıs olurum=)
Resim

mesaj için atalay43 teşekkür aldı- 2:
Emre E., G.HEPARSLAN
atalay43
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Atalay Çelik
1/18 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 3
1/43 Model Sayısı: 32
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 38
Rep Puani: 1030
atalay43 rep puani yokatalay43 rep puani yokatalay43 rep puani yokatalay43 rep puani yokatalay43 rep puani yok

ÖncekiSonraki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir