KİMSE KUSURA BAKMASIN VE HERKES EKTİĞİNİ BİÇSİN!..

Forum Hakkındaki Görüş Ve Önerilerinizi Bu Bölümden Paylaşınız.

Yetkili: Emre E., G.HEPARSLAN, resatsirin

KİMSE KUSURA BAKMASIN VE HERKES EKTİĞİNİ BİÇSİN!..

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 22 Tem 2011, 03:23

KİMSE KUSURA BAKMASIN VE HERKES EKTİĞİNİ BİÇER!.. başlığından sonra da şunu demek isterim;

BiÇTİKTEN SONRA DA VE YENİDEN EKMEYE DEVAM ETMEZ İSEN yaptıklarını da alır götürürsün ve malesef solan çiçek de unutulmaya mahkumdur!..

Konuya bu sert ve net tavır ile başlarken, neler yaşadığımın ve suskunluğumun ne sebeplerle bozulduğunun bilinmesini isterim...

Şike soruşturmasında olduğu gibi, (aklanıp da yolumuza devam edelim tarzında) bir önsöz başlığından sonra;

Son zamanlarda; O, onu dedi/Bu, bunu dedi ile yürümez böylesine bir aile forumu sevgili arkadaşlar... :wait:

Forumumuza daha önceden emek verip de şu zamanlarda forumumuzun adını anmamak ve hatta görevini yerine getirmemek ile olmuyor/yürümüyor bu işler!..

Telefondaki 1/1 samimiyetimiz çok çok ayrı ve benim için asıl önemli olan bu olsa da, bazı önemli görevler açısından değişiklikler olduğunu bildiririm. (Abi/kardeşliğimiz baki...) :handshake:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu rütbelendirmenin de, aslında hiçbir önemi olmadığına vurgu yaparak ve öncelikle arkadaşlıklarımızın ve hobimiz için harcanan emeklerin daha üst seviyelerde olmasını dilerim...
(Bu anlamda, özellikle ve en son paragrafları inceleyiniz!.. :handshake: İncelerseniz; yazıyı baştan okuma ihtiyacı hissedeceksiniz :coffee: )

Görev değişiklikleri ve nedenlerine gelmeden önce ve en başta şunu belirtirim ki; 4 yıldır emek harcadığımız bir aile ortamında 1 mesaj veya acemilikle/düşünülmeden yazılmış mesajlarınızın kurbanı olmayınız...

Bu paylaşımı yapmadan önce ve bu kararları almadan önce de çok düşündüm açıkçası...

Beni tanıdığınız kadarı ile ve amacım; hiçbir değerli hobici arkadaşımı üzmek veya foruma küstürmek değildir ancak ve lütfen beni zor durumda bıraktığınız durumlara bir bakınız ve bu görevlerin neden değişikliğe uğradığına kendiniz ve yaş tecrübeniz ile karar veriniz!..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu forumu ilk kurduğumda,

2008 yılında sevgili Erhan kardeşim (eran) G.MOD olarak göreve başladı. İyi niyeti ile ve bir kategoriyi taşımak isterken, saniyelik hatası ile; gecelerimi/sabahlarımı verdiğim/harcadığım veritabanı oluşturacak nitelikte açmış olduğum 100 konu ve gelen cevaplara bakıldığında, forumdaki 1000 mesajımı bir çırpıda silivermiş oldu...
O dönem için üzüldüğüm; mesaj sayımın kaça geldiği değil, içeriği idi... :duyuru:
Şimdi de aynı duygular içinde olduğumu ve bu konuda kaygı yaşamadığımı; açtığım konu ve yazdığım mesajlardan billirsiniz...

Gelelim o dönemde ve bir saniyelik hata ile silinen 100 konu/1000 mesajıma... :rain:
Bu durumu fark ettiğimde Erhan kardeşimi aradım ve ilk sözüm; "Canın sağ olsun kardeşim, senin iyi niyetini biliyorum ve lütfen görevine devam et." dedim.

Kendisinin ise, "Abi at beni bu forumdan, ben yanlış yaptım." demesi dün gibi aklımda ve bu cevabının üzerine yinelediğim lafda aklımda; "Erhan kardeşim, hepimiz insanız ve ben senin iyi niyetini biliyorum ve bu benim için yeter." dedim... :handshake: :f:

Gel zaman, git zaman foruma emek harcayan ve hobi adına da çokca emek vermiş değerli kişileri de ağırladık forumumuzda... :f:
Hepsine de saygı duyuyorum ve foruma uğramasalar bile arkadaşlıklarımız devam ediyor...

Peki, arkadaşalığımız devam ediyorsa foruma neden uğramıyorlar?

Ben söyleyeyim; bir-iki forum üyesinin tecrübesizce ve bir anlık duygularına yenilmesi ile yaptığı paylaşımlarından ötürü...

Varsın böyle olsun ama her zaman için birbirimize saygılı olalım. :handshake:

Herkesin samimiyetine güvendiğimden dolayı başlıyorum anlatmaya;
Herşey burada yazılsın/çizilsin... :haber:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

En güzel örneği ise üst paragraflarda paylaştığım Erhan kardeşimizin konusudur...
Bir ara işleri iyi gitmedi ve G.MOD olarak forum ile ilgilenemedi... (İşlerimizin yoğunluğu, hepimizin başında)
Sabahlarımızı harcamak adına da maaş almıyoruz bu forumdan!..
O ilgilenilmeyen uzun dönemde de destekçisi olmama rağmen (eşimden/kızımdan ayırdığım vakitlerde ve telefonda saatlerce konuşmamdır bu desteğim) bir mesajla bile olsun beni bilgilendirmediği için ve üzülerek yeni moderatör arayışlarına girdim...

O sırada, sevgili Mustafa ÇELEBİ kardeşimiz; gecelerini gündüzlerine kattı ve benimle bu işi götüreceğini ispatladı... O zamanlarda G.Mod görevine getirirken çok düşünmedim ve askere gidene kadar olan emeklerine şapka çıkartırım. İstanbul Buluşmasına geldiğim zamanda verdiği emeklere tekrar teşekkür ederim ancak, son zamanlardaki Mustafa ÇELEBİ' yi ve G.MOD olarak tanıyamamaktayım...
16.Temmuz' da siteye son giriş ve emek verdiği bu siteye gösterdiği büyük ilgisizlik karşısında şaşırdım...
İki kez aradım ve hala bana geri dönecek!... Sıkıntı ne ise paylaşılmalı diye düşünüyorum. Aile isek herşey ortaya dökülsün de bizler de bilelim ne olduğunu!..
(Son zamanlarda moda olan genele paylaşımın en güzel örneğidir bu konu ama bir cümle ile değil!..)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Erhan konusuna tekrar dönüyorum ve foruma olan ilgisizliğinden dolayı; kendisine G.MOD' tan FORUM MODERATÖRÜ rütbesi verdikten sonra "Abi sil beni forumdan" dedi ve 2 saatlik telefon görüşmesini yapan yine benim ve bu telefon görüşmemizde hak verdi ama kendinden ödün de vermeyerek paylaşımda bulunmadı...
Gel zaman, git zaman ve 2 saatlik görüşmemize de saygı duyarak kendisini rolantide bıraktı...

En sonunda ve konuşmalrımıza hak vererek E-DERGİ başlığımızın oluşmasında emek harcadı...
HArcadığı 4 aylık emeğini ise yine bir mesajı ile sildi geçti;

"Ben o kadar emek harcıyorum ve hazırladığım dergi 34 kez indirilmiş, ben artık dergi hazırlamıyorum! Sizler bu emeklere layık değilsiniz!.."

paylaşımı üzerine ve yine 2 saatlik özel telefon görüşmem oldu ve bunu da genç yaşına verdim. Bunun üzerine ve tekrar bir gayret gösterdi ve ondan sonra da kendi kararını verdi.(Paylaşım yapmıyor)
Ziyaretçimiz ve kardeşimiz olmaya devam... :handshake:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gelelim Sinan ATEŞ kardeşimize;
Forum adına büyük işlere imza atan emek veren çok sevdiğim bir kardeşim.... :y:
Peki şimdi nerde?
Daha önce de konusunu açtığım gibi; evlilik davetine gidemediğimiz için hepinize kırıldı... Bunun üzerine Sİnan' la da 2 saati bulan özel görüşmelerim oldu ama gördüğünüz ve üzüldüğüm gibi nafile...

DİECASTR AİLEMİZ ve SİNAN ATEŞ adına BİR RİCA...

305 görüntülenme 15 teşekkür ve 16 iletiye gelen konuya bir teşekkür bile gelmiyorsa Sİnan' dan; sizler onu çok üzmüşsünüz demektir... :x:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aynı alınganlıkların bir benzerini de, ANKARA-İSTANBUL buluşmasına sürprizi ile katılan KARKAS ÖMER kardeşimiz yaşamış ve geri dönmüştü hatırlar iseniz...
Sevgili Ömer ÖLÇEK neyin ne olduğunu anladığından dolayı bu tecrübesini paylaşmaktan sıkıntı duymuyorum...

Geçmiş zamanda; DIŞ MEKAN ÇALIŞMASI yaptığı bir konuyu paylaşmıştı ve paylaştığı konu henüz 1 saati bile geçmemiş iken, her ne hikmetse bir anda sinirlenerek, "BEN DIŞ MEKAN ÇEKİMİ YAPIYORUM VE 1 SAATTE 34 GÖRÜNTÜLENME VE GELEN 4 CEVAP" tarzında yaklaşımının ardından ve bu foruma geceli/gündüzlü yıllarca emek vermesine rağmen "SİLİN BENİ BU FORUMDAN" demişti ve ben de silmiştim... :lol:

Silmiştim derken, kendi de bilir ne zahmetler çektiğimizi... :x:
Bir anlık tecrübesizliğine ve acele kararına yenildiğini... "BENİ SİLİN" diye açtığı konuya ise; o zamanlar A4 kağıdı büyüklüğünde "Aman gitme, biz seni seviyoruz" mesajlarımızı belki de çok büyük mutluluk ile okudu ve ama yine o sert tavrı ile gidiyorum demişti... :bye:

3 yılı nasıl siler diye düşünerek ve Ömer' in bu mesajının ardından, aramıştım ancak açmamıştı... Açmayınca ve bu kadar destek/ilgiye rağmen kesin bakışı ile değerlendirdiğim kardeşimin emeklerini de bir çırpıda silmek bana düşmüştü...

Silindikten 1 hafta sonra beni aradı ve abi ben, DIECASTR olmadan yapamıyorum, burasının ailem olduğunu biliyorum ve bir anlık sinirime yenildim dedi... :handshake:
İşte benim için önemli olan budur sevgili dostlar...

Ömer kardeşim, şimdi yine ve forum kuralları gereği paylaşımlarda bulunuyor ve repleri tavana vurdu. :y:

Önemli olan, insanların hayata dair birşeyler öğrenmesidir ki; ben ve değerli forum üyeleri, AFYON' dan; ANKARA buluşmamıza yürek katan ÖMER kardeşimize daha çok bağlandık ve iyiki var... :handshake:
Bizim de tekrar bağlanmamızın sebebi ise; bir mesaj ile kimleri incittiğini anlaması ve bu büyük aileninin tekrar yanında olduğunu kanıtlamasıdır... :handshake:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Son olarak Onur kardeşimize geliyorum;

DIECAST hobisinin, TÜRKİYE' de; belki de ilk defa 28 hobiciyi bir arada gördüğü çok özel konuya, düşünülmeden yazılan ucuz bir mesaj!.. :wait:
O kadar harcadığı emeği; "Abi" derken ki samimiyetine inandığım bir kardeşimin tek bir mesaj ile batırması gibi... :n:
Bin düşün ve bir yaz Onur!..

Bu cümleme denk gelen mesajımın kaç satır olduğunu görüyorsun ve pay biçin kardeşim kaç bin kere ve neleri düşündüğümü... :exc:

28 kişinin maddi/manevi yüreğini kattığı konuda ve senin moderatör olarak mesajının içinde geçen (İst. v.s) diye paylaştığın v.s. harflerine çok alındım...

Bu büyük ekibi, vesayire olarak görüyorsan, çok ayıptır yaptığın...

Bu buluşmayı 17 gün önce planlarken ve foruma konu açtığımızda ise; genel konuya ve özele tek bir mesajın dahi yok iken, "Aramayı teşrif bile etmedi arkadaşlar." şeklinde mesaj yazman; tam bir saldırı gibi!.. :n:

Konuyu incelediğim kadarı ile de; "Diecastr organizatörleri" şeklindeki ağdalı bir dille cevapladığın/laf yetiştirmeye çalıştığın insanlar, bu foruma ve senin gibi gecelerini verdiler!..

Bu nasıl bir çelişki anlayamadım ve en başta İstanbul ekibimiz olmak üzere forumda özür dilemen gereken kişiler olduğunu düşünüyorum bir abin olarak... :handshake:

Dilemez isen ve aynı tavır içinde davranırsan da gerçekten bir abi dediğin bir kişiyi kaybedeceğine inan!.. :shake:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Herkes kendi kendine ve hobi için ne yaptığının muhakemesine; kendi beyninde tahlil yaparak ve lüften ve lütfen bu özel hobi üzerinden duygusallıklarına yenilmeden bir karara varsın isterim.

Ben; duygusallıklarıma yenilse idim; bu forum, forum olmazdı ve bizler bir arada olamazdık.

Sizlerin arasında kendimi hiçbir zaman için daha büyük görmeyerek yaptığım paylaşımlarımı bilirsiniz. (İlgili konu/mesaj içeriğinde Bora TURAN bahsetmiş. :f: )

Tüm bunları, bu sitenin admini olarak yazmadım ve bugüne kadar yapmış olduğum paylaşımlarımdan bildiğiniz kadarı ile de kendimi öyle bir ağırlıkta asla görmedim...

Gerekirse, 4 yıldır ve aile olarak emek verdiğimiz bu forumu; tüm giderleri ile ve aynı değeri gösterecek / güvendiğim bir kardeşime bırakırım ve Gökhan HEPARSLAN kullancı adı ile hobiye hizmet etmeye devam ederim... :f: :syg:

Tüm bu samimi duygularım ile yaklaştığım konudan sonra,
Rütbe ve moderatörlüklerini düşürdüğüm/sevdiğim arkadaşlarımın; profilimde Admin yazdığı gibi veya yöneticilik/moderatrörlük sıfatlarına göre değil de,
yazdıklarıma önem vermesini dilerim... :f:

Saygılarımla...
Gökhan HEPARSLAN
YENİ ÜYE/HOBİCİ :bye: :bow: :f: :handshake:

Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16896
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Re: KİMSE KUSURA BAKMASIN VE HERKES EKTİĞİNİ BİÇSİN!..

İletiYazar: MAKOSHARK » 22 Tem 2011, 11:55

Saygılarımla...
Deniz ÇAĞLIYAN

Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 22 Tem 2011, 13:16

Saygılarımla...
Emre ERBAŞAR

---
Emre Erbaşar

Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/24 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Ömer ÖLÇEK » 22 Tem 2011, 13:39

Saygılarımla...

Ömer ÖLÇEK
Diecastr'siz yapamayan deyeneyerek öğrenmiş...
YENİ ÜYE/HOBİCİ :drinksb:

Ömer ÖLÇEK
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ömer ÖLÇEK
1/18 Model Sayısı: 69
1/24 Model Sayısı: 25
1/32 Model Sayısı: 8
1/43 Model Sayısı: 55
Toplam Model Sayısı: 157
Rep Puani: 1970
Ömer ÖLÇEK rep puani yokÖmer ÖLÇEK rep puani yokÖmer ÖLÇEK rep puani yokÖmer ÖLÇEK rep puani yokÖmer ÖLÇEK rep puani yokÖmer ÖLÇEK rep puani yokÖmer ÖLÇEK rep puani yokÖmer ÖLÇEK rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 22 Tem 2011, 13:42

Saygılarımla...
Serdar Gökhan ÇEMBERCİ
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan teşekkür aldı- 5:
Bora TURAN, Emre E., MAKOSHARK, modifiyemre, oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 144
Rep Puani: 3895
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: ilkay11 » 22 Tem 2011, 14:18

Saygılarımla....

İlkay ALTIN

YENİ ÜYE/HOBİCİ :bye: :f: :bow: :handshake:
Resim

mesaj için ilkay11 teşekkür aldı- 3:
Bora TURAN, Emre E., modifiyemre
ilkay11
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: ILKAY
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 25
Rep Puani: 1275
ilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yok

İletiYazar: modifiyemre » 22 Tem 2011, 14:39

Saygılarımla,
Emre Kaan ŞAHAN

Ailesini çok seven
YENİ ÜYE/HOBİCİ :hearth:
Resim

mesaj için modifiyemre teşekkür aldı- 4:
Bora TURAN, Emre E., MAKOSHARK, meh1996
Kullanıcı avatarı
modifiyemre
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Emre Kaan
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 410
modifiyemre rep puani yokmodifiyemre rep puani yok

İletiYazar: MertTuğrul » 22 Tem 2011, 14:40

Saygılarımla...
Mustafa Mert TUĞRUL
İYİKİ VARSINIZ DİECASTR :hearth:
Resim

mesaj için MertTuğrul teşekkür aldı- 4:
Bora TURAN, Emre E., MAKOSHARK, modifiyemre
Kullanıcı avatarı
MertTuğrul
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Mert TUGRUL
1/18 Model Sayısı: 14
1/43 Model Sayısı: 8
1/64 Model sayısı: 52
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 75
Rep Puani: 1395
MertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yok

İletiYazar: özgürlgn » 22 Tem 2011, 14:47

Saygılarımla...
Özgür İLGEN
Resim

mesaj için özgürlgn teşekkür aldı- 4:
Kullanıcı avatarı
özgürlgn
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Özgür ILGEN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 12
1/32 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 130
Motorsiklet Model: 5
Toplam Model Sayısı: 176
Rep Puani: 2090
özgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yok

İletiYazar: Rallyci » 22 Tem 2011, 14:53

Saygılarımla
BİROL TEKİN
YEN İÜYE/HOBİCİ :bye: :bow: :f: :handshake:
Resim

mesaj için Rallyci teşekkür aldı- 5:
Bora TURAN, BuRaK-B, Emre E., MAKOSHARK, modifiyemre
Rallyci
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Birol
1/18 Model Sayısı: 77
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 91
Rep Puani: 1013
Rallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yok

İletiYazar: sercan » 22 Tem 2011, 14:54

Saygılarımla...
Sercan İLGEN

sercan
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: meh1996 » 22 Tem 2011, 15:07

Saygılarımla.....

mehmet ERCAN

YENİ ÜYE/HOBİCİ :bye: :f: :handshake:
Resim

mesaj için meh1996 teşekkür aldı- 4:
Kullanıcı avatarı
meh1996
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: MEHMET
1/18 Model Sayısı: 4
1/24 Model Sayısı: 12
1/43 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 26
Rep Puani: 265
meh1996 rep puani yokmeh1996 rep puani yok

İletiYazar: Barış » 22 Tem 2011, 15:33

Saygılarımla...

BARIŞ GÜNEŞ

YENİ ÜYE/HOBİCİ :duyuru: :pidu2:

Barış
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

Sonraki

Görüşler / Öneriler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir