DIECASTR - ANKARA/İSTANBUL BULUŞTU!.. 17.07.2011

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: DIECASTR - ANKARA/İSTANBUL BULUŞTU!.. 17.07.2011

İletiYazar: BuRaK-B » 19 Tem 2011, 11:14

chrono yazdı:...
Bu arada sevgili Burak ayak ucu tripodundan vazgeçmiyorsun bir tripod alacağım sana:D
http://img194.imageshack.us/img194/2922/17072011850.jpg

Masa üstü tripotum kırıldıktan sonra bu şekilde devam ediyorum Güney, beraber yaptığımız çekimlerde de tanık olmuşsundur. Vallahi istediğim boyutta bir adet buldum ve sonra alırım dedim şimdide bir türlü bulamıyorum. İki büklüm olmaya devam :grin:

mesaj için BuRaK-B teşekkür aldı- 3:
Bora TURAN, G.HEPARSLAN, sui_cast
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 19 Tem 2011, 11:30

Buluşmada, Antalya' dan bir öğretmen arkadaşımın; "Kocaman adamlarsınız, ellerinizdeki milyarlık makinelerle neyi çekiyorsunuz? Akıl işi değil vallaha!.." yorumunu anlatmıştım hatırlarsanız... :grin:
Bu yorumu, İstanbul buluşmamızdaki ve bize göre en masum fotoğrafımız hakkında yapmıştı. :arrow:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Ankara buluşmasından çıkan fotoğrafları gördükten sonra ve büyük ihtimalle benimle olan arkadaşlığını bitirecek... :delii: :laughing:

:grin: :delii: :laughing:

Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16896
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 19 Tem 2011, 11:37

ArdaPerk yazdı:Malesef fotoğraflar için perşembe sabahına kadar sizi biraz bekleteceğim Vodafone ile anca bu kadar oluyor fotoğrafları bile göremiyorum :lol:

Özellikle seyir halinde iken yaptığın çalışmalar dikkatimden kaçmadı ve Perşembe gününü merakla bekliyorum Arda. :pool: :y:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
ArdaPerk
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16896
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: yabaroz » 19 Tem 2011, 12:09

Pazar günü o sıcakta yorgan döşek yattım,üstelik çantam bile hazırdı.Çok imremdim gerçekten,üşenmeden Ankara'ya kadar giden İstanbul Ekibi'ne ve neredeyse eksiksiz gelen Ankara Ekibi'ne teşekkürler.Ağustos'ta da İstanbul'a bekleriz :drinksb:
Resim
berkeyabar.blogspot.com

mesaj için yabaroz teşekkür aldı- 4:
Bora TURAN, Emre E., G.HEPARSLAN, sui_cast
Kullanıcı avatarı
yabaroz
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozan Berke Yabar
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2225
yabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yok

İletiYazar: sedat kara » 19 Tem 2011, 13:18

Sevğili arkadaşlar,Pazar buluşmasında raranızda olmak çok güzeldi.Orada yaptığım çekimleri sizinle paylaşmak istedim.

sedat kara
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: ilkay11 » 19 Tem 2011, 14:18

Ahmet yazdı:Bu güzel insanlara bu güzel buluşmaya sölenecek kelime bulamıyorum.. :f:

Belki içinizden sen nerelerdesin be Ahmet ? diyorsunuzdur.Kısaca açıklamak isterim ; Yaz okulu gibi yoğun bir tempom var malesef hergün Eskişehir-Kütahya yollarındayım ; hergün gidip geliyorum. Aslında buda bana engel değildi ancak tam tatil için fırsat bulduğum ve ben Erdek de iken gerçekleşmesi malesef buluşmaya katılamama sebep oldu.Sizlerden bu sebeple afdiliyorum...Ama inanın habercinizin kalbi hep ama hep sizlerle... :hearth: :f:

Birde not ekliyeyim Eskişehirimizede bekleriz efendim... :drinksb:

Evet abim Eskişehirde kesinlikle bir buluşma yapılmalı aynı bunun gibi böyle görkemli bir buluşma olmalı :DDD
Resim

mesaj için ilkay11 teşekkür aldı- 2:
Bora TURAN, G.HEPARSLAN
ilkay11
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: ILKAY
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 25
Rep Puani: 1275
ilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yok

İletiYazar: sedat kara » 19 Tem 2011, 16:33

Yaptığım diğer çekimler, Ankara buluşmasından

sedat kara
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Eray KIVRAK » 19 Tem 2011, 18:14

Pazar sabahı 10:30 sularında Özgür ve Sercan ile Kızılay'da buluştuk. Merhabalaşırken Özgür bi anda fırladı bu otobüse binelim diye ve yaklaşık olarak 60-70 metrelik bir depar atarak sabah sporumuzuda yaptık :lol: Atakuleye 1 durak önce inince birazçık yürüme fırsatı yakaladık. Atakule'ye vardığımızda sanırım daha yeni açılmıştıki içerde 10-15 kişi anca vardı. Nerde bekleyelim derken içeriye geçip model filan bakalım dedik içeri girerken güvenlik görevlisi poşetlere baktı ve değiştirmeye mi geldiniz dedi ben biraz güldüm sonra Özgür gerekli açıklamayı yaptı. Biraz gezdik sonra üst kata geçip soluklandık. İlk gelende bizmiş :lol: Sonra İbrahim abi ve arkadaşı geldi onlarla sohbet ederken Alperen abi, derken Sedat abi ve oğlu geldi ve sohbet koyulaşmışken Korkut Varol abi "Koca koca adamlar oyuıncaklarla oynamaya utanmıyor musunuz?" diyerek sürpriz yaptı. Biraz sonra Emre abinin telefonuyla Atakule önünde bir kalabalık oluşitu ve aşağı inip merhabalaştık. Burger'a indiğimizde ise kasiyer kızın şaşkınlığı ile karşılaştık ve yemeklerimizi yiyip Botaniğe geçtik. Muhteşem bir gün yaşadım. Emeği geçen herkese teşekkürler. Çektiğim 117 fotoğraftan seçtiklerim sizlerle. İyi seyirler.

Resim

Kullanıcı avatarı
Eray KIVRAK
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

İsim: Eray KIVRAK
1/18 Model Sayısı: 36
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5825
Eray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yok

İletiYazar: metal gear » 20 Tem 2011, 00:08

Arkadaşlar Merhabalar:
Buluşma öncesi hafta içi hiç bitmedi ve 1 gün öncesinden uyku bile tutmadı, çünkü yüz yüze tanışacağım çok değerli dostlarım var. Avcılardan zincirlikuyu ya geldim sabah 05:30 civarı Deniz Çağlıyan , Bora Turan ve Alhas beni oradan aldılar, daha sonra Sarıgazi civarı durduk ve Burak Balıkçı geldi, ardından Kemal Taşçı ve Mehmet Ercan geldikten sonra yola çıktık. Bora' nın aracında klima olmayışı haricinde başka bir sorunumuz yoktu, ve Ankara' ya ulaşıp değerli dostlarımızın düzenlemiş olduğu muhteşem karşılama ile karşılaştık.Konvoy halinde ve Bayraklarımız eşliğinde 1/1 araçlarımızla yola çıktık.
Resim
Arda' nın profesyonel çekimleri.
Resim
Bunlarda benim telefon ile çekimlerim, Bora' nın deyimi ile 3.5 pixel.
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Çok değerli Korkut abimiz ile yüz yüze tanışma fırsatım oldu ve kendilerinden maketler hakkında çok kıymetli bilgiler aldım. Buradan tekrar tekrar sonsuz teşekkürlerimi sunmak isterim Korkut abimize.
Resim
Buluşmaya katılan ve tüm organizasyonu 4/4 lük sağlıyan, böylesi güzel bir günü bana yaşatan tüm dostlarımın emeklerine sağlık.
Bana sorarsanız rüya gibi bir gündü, böylesi rüyaların tekrarı dileklerimle. :bye:

metal gear
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: gokhan derli » 20 Tem 2011, 10:50

Her zaman içinde olmayı istediğim bir tablo, ama ne yazık ki, şartlar boynumuzu büküyor. Muhabbet, dostluk, arkadaşlık, eğlence, ve model ile fotoğrafçılık.. 1/1 araçlarla gezi, başka yerler görmek, değişik şehirleri dolaşmak.. İnanın hepsi çok sevdiğim şeyler. Ama bir türlü kısmet olmadı. Ancak fotoğraflara bakarak avunuyoruz. Kedinin ciğere baktığı gibi.. :lol: Dostluğumuz her daim sürsün. Ellerinize, emeklerinize sağlık..
Resim

mesaj için gokhan derli teşekkür aldı- 3:
Bora TURAN, camorenesi, sui_cast
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 20 Tem 2011, 12:27

Öncelikle herkese merhaba.

Konu almış başını gitmiş ve ben ilk defa mesaj yazıyorum. Bunun sebebi ile başlamak isterim. Öncelikle Pazar günü İstanbul'a girdiğimizde benimde şalterler attı diyebilirim. Tarabya tarafına Deniz Abi ve Alhas'ı bırakmak için geçerken ufak ufak belirtiler başlamıştı. Dönüş yolunda köprü gişelerini görmeme rağmen "Acaba burası köprümü?" diye kendi kendime soruyordum. =) Çok şükür sağ salim evime ulaştım ve hemen uyudu. Sabah 7 gibi iş için kalktığım için bütün gün ruh gibi gezdim. Daha sonrasında da salı günü resimleri görünce hemen yazmak istedim. Fakat foruma bir türlü giriş yapamadım. Hep hata aldım. Hatta şuan taslak olarak yazıyorum ve foruma yapıştıracağım. =) Ne olur ne olmaz. =)

Buluşmaya gelecek olursak çok keyifliydi diye geçiştiremeyeceğim. Sabah 03:30 sularında başlayan macera boyunca her saniye çok eğlendiğimi ifade etmek isterim. Deniz Abi'nin evinde güzel bir kahve ile birlikte günümüz başladı. Daha önceki yorumlarda da belirtildiği gibi evet arabamda klima yoktu. Doğal olarak İstanbul - Ankara arasında ben, Deniz Abi ve Alhas 3'er kilo verdik. =) Bol bol mola verdik. Bol bol yedik içtik. =) Sonunda Ankara'ya ulaştık. Daha önce de bahsettiğim gibi gider gitmez Gökhan Abi'min hazırladığı müzik ile sizinde videodan bir kısmını gördüğünüz Angara Havası'nı oynamaya başladık. =)

Burger King'e gidelim diye ben ısrar etmedim ayrıca. Geleneksel olarak her ildeki buluşmalarda sanki sponsorluk yapıyorlamış gibi durmadan hemen Burger King'e gidiyoruz. Sayın Heparslan bu konuya açıklık getirecektir her halde. Eğer sponsorluk varsa biz neden imkanlardan yararlanamıyoruz? Alınan paralar nereye gidiyor? =)

Burger King olayı başlı başına çok eğlenceliydi. Sakin sakin oturan ve olacaklardan haberi olmayan kasiyer bayan kalabalığı görünce vücudunun en derin yerinden bir ses çıkarttı ve "YARDIM" diyebildi. Hemen arkadan başka bir bayan kasiyer geldi. Doğal olarak saldırı başladı. Müdür'ün surat ifaedesini görmeyen yoktur her halde. =)

Yemekler yendikten sonra gidilen yer gerçekten çok güzeldi. Modellerin üzerine gelen reçineler ve yaptığım analizde bile anlaşılmayan insan emen böcekler olmasa daha güzel olurdu ama neyse. =)

Sanal ortamda çeşitli şekilde konuştuğum kardeşlerim ile tanışma fırsatı buldum. Aldığım hediyeler içinde ayrıca teşekkürler. Şimdi paylaşmıyorum. Sırası gelince göreceksiniz. =) Özellikle Korkut Abi ile tanışmak benim için gerçekten çok güzel bir duyguydu. Çok fazla muhabbet etme fırsatım olmadı ama o her fırsatta gülen yüzü ile yanımdaydı. =)

Tek tek isim yazarak teşekkür etmek istemiyorum. Zaten yorumlarınıza teşekkür ettim. =) Yeter o kadar. =) Fakat bir kaç özel teşekkür var tabiki. =)

* Böyle güzel bir ortamda bizi bir araya getiren Emre Abi'me,
* Gerek hazırladığı CD, gerekse kıdem için verdiği söz ile Gökhan Abi'me, =)
* İşten yorgun argın çıkıp son dakikada olsa aramıza katılan Eren'e,
* Oğlum çok hareket etme dememe rağmen bizi arabada takla attıracak şekilde sallayan ve ölüm tehlikesi ile yaklaşık 100 km eşlik eden Mehmet Kardeşime, =)
* Buluşmada geçirdiğimiz saatler boyunca göbeğini içine çeken Bahadır'a, =)
* Güzel sürprizi ile bizi yalnız bırakmayan Korkut Abi'me,
* Yolda güzel vakit geçirmemizi sağlıyan İSTANBUL EKİBİNE,

sonsuz teşekkürler...

Bir sonraki buluşamada tekrar görüşmek üzere. İyi ki varsınız...
Resim

Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: Rallyci » 20 Tem 2011, 13:09

Bir kaç önemli başlık var öncelikle herşey çok güzeldi. 1: Vakit yetmiyor. '2 : birazda geç buluştuk tüm grup. 12 ye kadar yarımız çankayada yarımız çayyolunda.3 Burger king tam bir eğlence faciasıydı detayları mesajalrdan okudunuz.Neyse yukarıya çıktık böcekelr beyaz saldırıyorlardı.kutualrın üstü böcekelrin fotokopisi ile dolmuştu.
Hoş sohbet ön plandaydı modeller masalardayken gerçek omobillerin sokak hayatını tecrübe etti. Reçineler pıt pıt damladı üzerlerine. Korkut abi ile de yüzüze görüşmemiz çok iyi oldu reçinelerin ve böcekelrin eşlğinde soracakalrımın %5 ini ancak sormuşumdur. o anda üretim aşamalarında yasadığım sorunları pek düşünemiyordum zaten ki uygulamada anlatıalcak şeylerdi Gelelim güzleliklere biraz sıcaktı ama keşke suda olsaydı aşağıda ki su birinktisi pek bir işe yaramadı. sadece ağaç toprak ve betonda modellerimzii fotoğrafladık..Ankarada su bulmak yani doğal su bulmak için kilometrelerce gitmek gerekir ama botanikte güzel yerlerden biriydi ve tadını herkesin çıkardığına eminim. Maalesefki akşam oldu. Ayrılık vaktide ayrılığın kendisi hariç güzeldi fotoğraflanma, bayrakalr kornalar. Sadece ayrılmanın kendisi iyi değil..
fazla uzatmaycağım yaşanılan herşey ayrıntısıyla ve güzel bir anlatımla yazılmış. Allah tekrarını nasip etsin .
herkese sonsuz teşekkürler
Resim

mesaj için Rallyci teşekkür aldı- 4:
Bora TURAN, camorenesi, Emre E., sui_cast
Rallyci
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Birol
1/18 Model Sayısı: 77
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 91
Rep Puani: 1013
Rallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 20 Tem 2011, 16:20

Bora TURAN yazdı:
* Buluşmada geçirdiğimiz saatler boyunca göbeğini içine çeken Bahadır'a, =)
sonsuz teşekkürler...

"na sar et méne o'lura ca lis se nind éol urr" diyeceğim de.. :think: yok yok kendim de inanmadım bu dediğime..
:lol:
Resim

mesaj için sui_cast teşekkür aldı- 3:
Bora TURAN, camorenesi, Emre E.
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 8155
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

ÖncekiSonraki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir