DIECASTR - ANKARA/İSTANBUL BULUŞTU!.. 17.07.2011

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: DIECASTR - ANKARA/İSTANBUL BULUŞTU!.. 17.07.2011

İletiYazar: Emre E. » 18 Tem 2011, 12:42

MAKOSHARK yazdı:Böyle güzel bir toplantı herkese nasip olmaz...İçten ve sıcak karşılama ve misafirperveliği için bütün dostlarıma teşekkür ederim... :smile: :smile: :smile: :bayrak:

Biz teşekkür ederiz Abi'cim. Senin gelmen bile yeter bizim için. :f:
Bu arada Bora Turan'dan ses çıkmadı henüz. :lol: Gece 02:00'de sağ-salim ulaştığınız mesajı gelince, içim rahatladı zaten. :call:
En kısa zamanda iade-i ziyaret yapmak lazım. :yol:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 5:
Bora TURAN, G.HEPARSLAN, metal gear, Rallyci, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 460
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: ilkay11 » 18 Tem 2011, 13:03

Abilerim kardeşlerim ;

Gerçekten çok güzel bir buluşma olmuş.Öncelikle buluşmayı düzenleyen organizasyonu yapan yani buluşmada emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum...
Bütün buluşma hikayenizi başından sonuna kadar noktasına ve virgülüne dikkat ederek okudum ve hem eğlendim hemde hüzünlendim.Özellikle de Bora abinin bu menü bitti diğerini getirin sözü acayip bi şekilde güldürdü beni :D Neyse bir yandan da hüzünlendim demiştim fotoğraflara bakarken gerçekten çok duygulandım bizim ve sizler gibi bu işe yüreğini vermiş kişilerin hepsi bir karede toplanmış ve herkes mutlu bir şekilde poz veriyorlar.Bundan daha güzel ne olabilr ki.Bu buluşmada olmayı kesinlikle isterdim.Elbet bir buluşmaya dahi olsa gelmeyi planlıyorum.Tekrardan bütün abilerime ve kardeşlerime bu buluşmayı bize yansıttıkları ve orada yaşadıklarını atalamadan bize aktardıkları için teşekkür ediyor ve bir dahaki buluşmada Allah izin verirse katılmayı umuyorum.Herkese iyi günler diliyorum... :))
Resim

ilkay11
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: ILKAY
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 25
Rep Puani: 1275
ilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 18 Tem 2011, 13:09

Çok keyif aldığım bir Diecastr buluşması daha gerçekleştirdik. Kardeş forumumuz http://www.modeltir.com sitesinin yönetim ekibi aynı zamanda forumumuzun üyelerinden Mustafa Abi ve Kemal'in aramızda olması çok güzeldi. Buluşmada modeller vede harici bir çok konularda muhabbet aldı başını gitti, akşam olup karnım acıkana kadar zamanın nasıl geçtiğini anlamadım bile. Son dönemde tüm Türk halkını kötü yönde etkileyen terör olaylarını ise unutmadık.
Telefonda konuştuğumuz zaman yüzyüze konuşalım dediğimiz bütün konulara da maalesef zaman ayıramadık. Gökhan Abi'nin buluşma gününe özel yaptığı model imzalama süprizi ise harikulade bir düşünceydi. Buluşmadaki keyifli vakitlerimizin detaylarını Gökhan Abi, Emre Abi ve Bahadır çok güzel bir şekilde anlatmışlar, bana yorum bırakmamışlar.
Yolculuk esnasında tüm içtenliğiyle yanımızda olan ve yolculuğa keyif veren İstanbul ekibine büyük teşekkür ediyorum. Bizleri Ankara'da içten ve misafirperverlikle karşılayan büyük topluluk oluşturmuş Ankara ekibine ve süpriz olarak buluşmaya katılan diğer herkese çok teşekkür ediyorum.
Aceleci, uykulu ve tehlikeli araç kullanan sürücülerle birlikte yaptığımız İstanbul'a geri dönüş yolculuğumuzda, yol yapım çalışmaları ve tatilcilerin dönüşüyle yoğunlaşan trafik nedeniyle saat 01:15 sularında İstanbul'a vardık. Radar noktalarına pek dikkat edemedik, umarım trafikte bir yanlışımız olmamıştır.

İstanbul'dan hareket etmek için Mehmet'in gelmesini beklediğimiz dakikalarda buluşma noktamızdan birkaç kare:
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Bolu'da verdiğimiz kahvaltı molasından bir kare:

Bora'nın bezdiren ısrarına dayanamayıp sanatsal çekimlerine başlanan bir komposizyonun kamera arkası:

:bayrak: İstanbul'a doğru yola çıkmadan önce topluca verdiğimiz son poz:

Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Eray KIVRAK » 18 Tem 2011, 13:13

Muhteşem bir gün oldu. Özgür ve Sercan'la Güvenpark'ta buluşup Atakule'nin açılışını yaptık :lol: Güvenlik görevlisinin bunları değiştirmeye mi geldiniz demesiyle arkamı dönüp bir kahkaha attım sonra Özgür gerekli açıklamayı yaptı. Sonra sayı 6'ya çıktı ve kapının önünde bir kalabalık görünce hemen aşağıya indik. Burger'daki kasiyerin yüz ifadesi paha biçilemezdi. :lol: Çok güzel bir gün geçirdik. Fotoğrafları en kısa zamanda koyucam. :smile:
Resim

Kullanıcı avatarı
Eray KIVRAK
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

İsim: Eray KIVRAK
1/18 Model Sayısı: 36
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5825
Eray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yok

İletiYazar: .alhas. » 18 Tem 2011, 13:40

Sayfa 3 e gelmişiz hemen :lol: Ben daha yastıktan yeni başımı kaldırabildim İstanbul'a gelir gelmez yattım. Sözü fazla uzatmayım yazılabilecek herşey yazılmış zaten. Ben de bu anlamlı günde bizlerle beraber olan bütün üyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum.

Karma fotoğraflar;

Gün doğarken (Bora ve Deniz Abi'yi beklerken) Balkondan çektiğim bir kare;
Resim

Ankara yolunda...
Resim

Ankara'da iken...
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Kardeş forumumuzun Admin'leri :lol:
Resim
Resim

Ve son olarak şunu söylemek isterim ; SEVİYORUM MERKEZ !!!!!! :grin:
Resim

Saygılar.
Resim BMW olur, Volvo olur herşeyi biriktiren koleksiyoner...

.alhas.
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Alhas YALÇINKAYA
1/18 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3825
.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok

İletiYazar: keremgurel » 18 Tem 2011, 14:13

Aranızda olmak dileğiyle.
Herşey çok güzel görünüyor.
Resim

mesaj için keremgurel teşekkür aldı- 6:
Bora TURAN, Emre E., G.HEPARSLAN, metal gear, sercan, sui_cast
Kullanıcı avatarı
keremgurel
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kerem GÜREL
Rep Puani: 483
keremgurel rep puani yokkeremgurel rep puani yok

İletiYazar: Mehmet Babacan » 18 Tem 2011, 14:36

Gelmeyi çok istiyordum. Kıskandım valla harika zaman geçtiği karelerden belli. :bravo:

:hearth: :f: İŞTE DİECASTR AİLESİ BUDUR MAŞALLAH. :hearth: :f: :nazar:
Resim ///M POWER

Kullanıcı avatarı
Mehmet Babacan
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Mehmet BABACAN
1/18 Model Sayısı: 20
Rep Puani: 764
Mehmet Babacan rep puani yokMehmet Babacan rep puani yokMehmet Babacan rep puani yokMehmet Babacan rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 18 Tem 2011, 21:50

Bu güzel insanlara bu güzel buluşmaya sölenecek kelime bulamıyorum.. :f:

Belki içinizden sen nerelerdesin be Ahmet ? diyorsunuzdur.Kısaca açıklamak isterim ; Yaz okulu gibi yoğun bir tempom var malesef hergün Eskişehir-Kütahya yollarındayım ; hergün gidip geliyorum. Aslında buda bana engel değildi ancak tam tatil için fırsat bulduğum ve ben Erdek de iken gerçekleşmesi malesef buluşmaya katılamama sebep oldu.Sizlerden bu sebeple afdiliyorum...Ama inanın habercinizin kalbi hep ama hep sizlerle... :hearth: :f:

Birde not ekliyeyim Eskişehirimizede bekleriz efendim... :drinksb:
Resim

Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: camorenesi » 18 Tem 2011, 22:17

Sevgili ailemle olan bu büyük buluşmayı kaçırmak istemedim.Fakat pazar günüde çalıştığımdan dolayı sabahki o muhteşem aile ortamına katılamadım.Gün içinde Emre abimle yaptığım konuşmalar neticesinde iş çıkışı son durak olan :lol: Kentpark avm'ye ışınlandım. :nod: Sevgili adminimiz Gökhan abimle,Deniz abimle,Mustafa abimle,Ömer abimle,Kemal hocam,Burak kardeşim,Alhas kardeşim ve Bora Hocamla ve diğer hobidaşlarımla birebir tanışma şerefine eriştim ve kısacık zamanda olsa çok güzel dakikalar geçirdim.İYİKİ VARSINIZ SEVGİLİ AİLEM.

:arrow: Ben baya zayıfmı kalmışım ne Bora Hocamın yanında. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:arrow:Vedalaşma anı.İstanbul grubu arkadaşlarımıza veda etmeden önce

:arrow: BU ARADA ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMAYIP TÜM ARAÇLARDA ŞANLI BAYRAĞIMIZI DALGALANDIRAN TÜM ARAKADAŞLARIMI YÜREKTEN TEBRİK EDİYORUM. :bayrak: :bayrak: ŞEHİTLER ÖLMEZ,VATAN BÖLÜNMEZ. :bayrak: :bayrak: :bayrak:
Resim

Kullanıcı avatarı
camorenesi
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Eren CELIK
1/24 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 111
- / -- Model Sayısı: 165
Toplam Model Sayısı: 314
Rep Puani: 4920
camorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 18 Tem 2011, 22:57

Bu konuya göz atınca ciğerimin yanacağını biliyordum; yandı da... Herşey o kadar güzel görünüyor ki... Bu kareleri, bu samimiyeti, bu orijinalliği gördükçe/okudukça; adım gibi eminim ki bundan 10 sene sonra da, 20 sene sonra da hatta hepimiz yaşlanınca da bu beraberlik ve birlik devam edecek; bunu anladım ve belki de gerçekten ilk defa bu kadar hakiki ve çok çok derin duygularla foruma, siz dostlarıma ve fotolara baktığımı hissettim. Ne evrelerden geçen bu ortam ve bu dev aile, öyle güzel hallere büründü ki artık... Bir filmi izlersin, sende derin izler bırakır; ibretler alır çok etkilenirsin, ama bu beraberlik o derin etkiyi, çok büyük bir mutlulukla ömür boyu yaşatacak. Allah sağlık, sıhat ve huzur versin hepimize. Herkesin ayaklarına sağlık...

Gelememe sebebime pek kızamayacağım çünkü "hayatımız" anlamına gelen "işimiz" neredeyse sağlığımızdan bile önce geliyor... Gelemediğim için çok çok derinden üzüldüm ve genel olarak bol bol boş zamanı bulunan ben, o tarihlerde yine Çanakkale'de ailemin işlerine; gripten kulağı tıkanmış ve neredeyse duymayarak, ağır geçen bir nezle ile ilgilenmeye çalıştım. Dedim ya, sağlığımızdan bile önce geliyor neredeyse...

Böylesi bir günü kaçırdığım için çok üzgünüm, umarım bir gün yine olur demekten başka çarem maalesef yok. Herkese, bu müthiş kareleri oluşturduğu için çok çok teşekkürler ediyorum.
Resim

Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: lastik ördek » 18 Tem 2011, 23:10

FastBack yazdı:Buluşmadan Objektifime yansıyan bir kaç güzel kare :foto: (Bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyor, saygı ve selamlarımı iletiyorum :bravo:)

ellerine sağlık harika çıkmış fotoğraflar, bebekler doğal ortamlarında :sun:

mesaj için lastik ördek teşekkür aldı- 5:
camorenesi, Emre E., FastBack, G.HEPARSLAN, metal gear
lastik ördek
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Raif
Rep Puani: 430
lastik ördek rep puani yoklastik ördek rep puani yok

İletiYazar: Alper KARA » 18 Tem 2011, 23:43

Arkadaşlar konuyu heyecanla okudum ve çok hoşuma gitti organizasyon çok içten ve güzel olmuş. Kaltılamyı çok istemiştim ama oladı bir daha ki sefere mutlaka katılacağım. Herkese selamlar :D
Resim

Kullanıcı avatarı
Alper KARA
E-Dergisd
E-Dergisd

İsim: Diecast Alp
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 23
- / -- Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 59
Rep Puani: 1755
Alper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yok

İletiYazar: chrono » 19 Tem 2011, 00:29

Yüreğinize sağlık, katılımı hem üyeler açısından hem de modeller açısından güzel bir gün olmuş.
modellerinin çeşitliliği de hem boyuta hem de temalara yansımış amerikanlardan renaultlara mercedeslere, kamyonlara...
Bundan sonra Ankara ekibini İsganbulda ağırlamak lazım artık..:)
Bu arada sevgili Burak ayak ucu tripodundan vazgeçmiyorsun bir tripod alacağım sana:D

mesaj için chrono teşekkür aldı- 7:
Bora TURAN, BuRaK-B, Emre E., G.HEPARSLAN, metal gear, Rallyci, sui_cast
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Güney
1/18 Model Sayısı: 80
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 16
Rep Puani: 3740
chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

ÖncekiSonraki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir