17 TEMMUZ 2011 - ANKARA ve İSTANBUL BULUŞUYOR :)

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: 17 TEMMUZ 2011 - ANKARA ve İSTANBUL BULUŞUYOR :)

İletiYazar: youth_peer » 16 Tem 2011, 11:21

Bende katılıyorum ayarladım işlerimi listeye ekleyebilirsiniz arkadaşlar.
Bavarian Engineers Club

Mechanical Engineer

mesaj için youth_peer teşekkür aldı- 3:
Emre E., sui_cast, özgürlgn
Kullanıcı avatarı
youth_peer
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Alperen ÇOBAN
1/18 Model Sayısı: 26
1/24 Model Sayısı: 40
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 335
youth_peer rep puani yokyouth_peer rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 16 Tem 2011, 11:38

youth_peer yazdı:Bende katılıyorum ayarladım işlerimi listeye ekleyebilirsiniz arkadaşlar.

Telefon bilgilerimi ÖM ile gönderiyorum Alperen... Akşam, Gökhan ile herkesi arayacağız. :call:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: masato » 16 Tem 2011, 12:00

Keşke 26. sırayada kendimi yazdorabilseydim.... :tey: Artık ne zaman olur bilemiyorum ama umarım en kısa zamanda bu büyük ve güzel buluşmalara katılabilirim... :tey: Bu güzel buluşmaya gene telefonla katılabilecem ne yazıkki... :tey: Fotoğrafları merak ile bekliyorum... Artık darısı BARTIN buluşmasına... :tey: Umarım birgün herkezi Bartın'da toplayabiliriz... :tey: Yarını iple çekmeye başladım... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: yabaroz » 16 Tem 2011, 12:08

Çantamı 2 gün önceden hazırlamama rağmen üşütmüşüm bu yaz gününde.Gittiğim zeki doktor da 3 gün rapor verdi bana sağolsun.O kadar istememe rağmen gelemiyorum maalesef.
Resim
Kullanıcı avatarı
yabaroz
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozan Berke Yabar
1/18 Model Sayısı: 90
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2225
yabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 16 Tem 2011, 12:14

yabaroz yazdı:Çantamı 2 gün önceden hazırlamama rağmen üşütmüşüm bu yaz gününde.Gittiğim zeki doktor da 3 gün rapor verdi bana sağolsun.O kadar istememe rağmen gelemiyorum maalesef.

Çok geçmiş olsun.. Dİkkat et sağlığına..
Resim

mesaj için sui_cast teşekkür aldı- 2:
Emre E., yabaroz
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Rep Puani: 8155
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 16 Tem 2011, 12:18

yabaroz yazdı:Çantamı 2 gün önceden hazırlamama rağmen üşütmüşüm bu yaz gününde.Gittiğim zeki doktor da 3 gün rapor verdi bana sağolsun.O kadar istememe rağmen gelemiyorum maalesef.

Çok geçmiş olsun Ozan. :f:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 2:
sui_cast, yabaroz
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: sercan » 16 Tem 2011, 12:27

Geçmiş olsun Ozan abi , keşke gelebilseydin :smile5:
sercan
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: .alhas. » 16 Tem 2011, 13:24

Az önce mehmetle konuştuk. Saat 5 te anadolu yakasında buluşulacak dedi. Bu plan doğruysa beni de iptal edebilirsiniz çünkü sabah 5 te karşıya geçmem mümkün değil araç bile yok. Gece anadolu tarafında kalmam gerek anca o da bir hayli zor :S
Resim BMW olur, Volvo olur herşeyi biriktiren koleksiyoner...
.alhas.
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Alhas YALÇINKAYA
1/18 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3825
.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 16 Tem 2011, 15:28

İstanbul ekibine yine duyuru. :happy:

Saat 04:30 - 05:00 sularında Sayın Deniz Çağlıyan ile başlayarak, sonrasında Alhas ve Mustafa Tokatlı ile Anadolu yakasına geçiş yapacağız. Burak Balıkçı ile buluşup diğer katılımcıları da alıp yola koyulacağız.

Şimdilik bu kadar yazıyorum. Detaylar çok kısa süre sonra tekrar burada. O zamana kadar esen kalın. Esen dedim de aklıma geldi. Keşke birazcık esse. Çok sıcak çooooook. :korku: :shock3:
Resim

mesaj için Bora TURAN teşekkür aldı- 2:
.alhas., Emre E.
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 16 Tem 2011, 20:23

Belki ben de getiririm matchbox / Majorette'leri..
Resim

mesaj için sui_cast teşekkür aldı- 4:
camorenesi, Emre E., FastBack, özgürlgn
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Rep Puani: 8155
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 16 Tem 2011, 20:27

İstanbul ekibine son çağrı:
Erken yatın, erken kalkın. Ankara sizi bekliyor. :syg:
--
Ankara ekibine bilgi aktarımı:
Sabah 09.30'da Arda'yı Mesnevi sokak'tan alacağım. Dönüşte, Ümitköy köprüsüne Gökhan gelecek. Mesut, Arkadaşı, Bora Ç. ve Kardeşini alacağız. Daha sonra, tahminimizce 10.00 gibi İstanbul ekibini karşılamak için, Yaşamkent'in girişinde olacağız. Tabi ki süprizlerimizle. :party:
Alperen, kendi arabası ile Altınpark tarafından gelecek, yol üzerinden Alperen ile gelmek isteyen arkadaşlarımız ÖM yolu ile bağlantıya geçebilir. :good2:
Bahadır, gerekli kişilerle bağlantı kurmuştur zaten. :wait:
Saat 11:00'de Atakule'de buluşup, kadro tamam olunca Botanik parkına ineceğiz. :foto:
--
Güzel bir gün bizi bekliyor. Hemen hemen herkeste. benim veya Gökhan'ın telefonu var, lütfen takıldığınız noktada telefonlaşalım arkadaşlar. :call:
Sevgi ve muhabbetle kalın... :bye:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 4:
FastBack, mkkarakas, oguzhandincel, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Eray KIVRAK » 16 Tem 2011, 21:08

14 Saat kaldı :smile: Hep beraber Atakuleye akıyoruz :lol:
Resim

mesaj için Eray KIVRAK teşekkür aldı- 2:
Emre E., sui_cast
Kullanıcı avatarı
Eray KIVRAK
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

İsim: Eray KIVRAK
1/18 Model Sayısı: 36
Rep Puani: 5825
Eray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yok

İletiYazar: meh1996 » 16 Tem 2011, 22:23

Yolla çıkmaya saatler kaldı.Şimdi uyku tutmaz :D
Resim

mesaj için meh1996 teşekkür aldı- 2:
Emre E., sui_cast
Kullanıcı avatarı
meh1996
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: MEHMET
1/18 Model Sayısı: 4
1/24 Model Sayısı: 12