03/07/2011 Emirgan Korusu Buluşma Fotoğrafları.

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: 03/07/2011 Emirgan Korusu Buluşma Fotoğrafları.

İletiYazar: Bora TURAN » 04 Tem 2011, 14:49

metal gear yazdı:Bora Turan' ı uzaktan zoom yapıp çektiğim resimler.
Resim
Resim
Bir daha ki buluşmalarımız daha kalabalık olması dileklerimle.

Bir kaç smiley ile cevap vermek isterim. :lol:

:axe: :yab: :hosp: :diecastasi: :cakmak: :box: :mor:

Deklanşörüne sağlık Abi. :lol:
Resim

mesaj için Bora TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
camorenesi
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 04 Tem 2011, 14:50

Admin yazdı:Bora, 1.sayfada Antalya' ya sakallı gelme demiştim ya... Bu fotoğraftan sonra kararım iyice kesinleşti. :shocked2:
İyiden iyi korkmaya başladım artık senden... :kork2:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

:tmi: :lol: :bye:

Kork benden. Nıhahaha. :lol:
Resim

G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 04 Tem 2011, 14:54

srht yazdı:O Mercedes benim olmalı.. :devil: :fU:

Evet. Belki bir gün senin olabilir. Fakat sonrasında kan ter içinde uyanıp "Aman Tanrım, rüyaymış." diyebilirsin. Şaka şaka. Pullman ile takas olur. :lol:

Şuan için göz bebeğim kendileri. Kadir Deniz'e bu vesile ile teşekkür ederim...
Resim

G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Bora TURAN » 04 Tem 2011, 15:02

Model fotoğrafların da çok önemli bir modeli unuttuğumu fark ettim. Mustafa Abi özür dilerim. :f:

Oldukça detaylı çalışan bu modelde özellikle saatçi tornavidası ile kupa açma çok hoşuma gitti. Eeeee Mustafa Abi bu. İlla kendinden de bir şeyler katacak hali ile. :lol:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

mesaj için Bora TURAN teşekkür aldı- 3:
camorenesi, G.HEPARSLAN, ibadeath41
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: kdeniz » 04 Tem 2011, 15:06

Bora Teşekkür ederim :) Çok güzel bir gündü. Yeni tanışmalara vesile olması da güzel oldu. Bu işe gönül vermiş herkes gerçekten çok değerli, mütevazi kişiler oluyor. Dün bir kez daha görmüş olduk. En yakın zamanda bir daha toplanırız.
Resim

mesaj için kdeniz teşekkür aldı- 4:
Bora TURAN, BuRaK-B, Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
kdeniz
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kadir Deniz
1/18 Model Sayısı: 100
1/24 Model Sayısı: 30
1/32 Model Sayısı: 14
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 2
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 162
Rep Puani: 980
kdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yok

İletiYazar: Turan ÇAPAR » 04 Tem 2011, 16:11

Çok güzel bir gündü. Büyük bir keyif aldım. Forumda yazıştığım ama yüz yüze görüşemediğim kişilerle tanışmak çok güzel oldu. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. Erhan abinin Hondalar beni bitirdi. Buluşmada Bmw yoğunluğu vardı ve ilk kez Bmw E30 modeli inceleme şansım oldu ve çok beğendim. Mehmet abinin getirdiği sürpriz modelde gerçekten çok büyük bir sürpriz oldu. Ondan beklenmeyen bir model çıktı masaya ama serinin devamını getirirsin abi. :lol: Buluşmaya katılan herkese teşekkür ederim.
Mehmet sana da özellikle teşekkür ederim. Aramıza katılabilmene çok sevindim.

Akşam için Arda abi, Burak abi ve Bora abiden çok çok özür dilerim. Aranızdan erken ayrılmak zorunda kaldım.

Bir başka buluşmada görüşmek üzere. Hoşçakalın. :bye:

Çok yakın zamanda yeni paylaşımlar geliyor beni izleyin. :lol: :lol:

Turan ÇAPAR
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Bora TURAN » 04 Tem 2011, 16:19

Bence buluşmanın en enteresan olaylarından birini fark ettim. Oradayken görenler oldumu bilmiyorum ama görmeyenler için ben eklemek istedim.

İşte karşınızda çalıntı SkyLine R32. :lol:

Acaba orjinali hangisi? Plakalara dikkat. :dance7:

Önden 35 ADP 25

Arkadan 06 MHT 01

En son Bora TURAN tarafından, 04 Tem 2011, 16:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim

mesaj için Bora TURAN teşekkür aldı- 4:
camorenesi, Emre E., G.HEPARSLAN, ibadeath41
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 04 Tem 2011, 16:29

Bora TURAN yazdı:
Emre ERBASAR yazdı:Ancak keller karışmış, kim kimdir bilemedim... :doh2:

Beni katma Abi. Geçici bir durum bendeki. Her gün her gün kafayı kazıyamam. Gür saça kel baş olmuyormuş. Bunu öğrendim. :lol:

Aklıma, "kel başa şimşir tarak" tabiri geldi. Ne alakaysa...
Fotoğraf eklentilerine teşekkürler Bora. :+1: :good2:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 500
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 04 Tem 2011, 16:45

metal gear yazdı:Fritöz kutusunda ambalaj yapıp maket çekicilerden birini getirmiştim kutunun dışındaki fritöz yemeklerini gördü galiba Bora'nın iştahı açıldı, kardeşim benim afiyet şeker olsun. :nazar:

Fritöz kutusunu çıkartınca kendi kendime ne alaka dedim. :lol: Bende bir dahaki buluşmaya valiz ile değil de, buzdolabı kartonu ile geleceğim. :dance7:
Resim

mesaj için Bora TURAN teşekkür aldı- 3:
camorenesi, G.HEPARSLAN, Sertan ÖKTEM
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Sertan ÖKTEM » 04 Tem 2011, 17:22

Bora TURAN yazdı:
metal gear yazdı:Fritöz kutusunda ambalaj yapıp maket çekicilerden birini getirmiştim kutunun dışındaki fritöz yemeklerini gördü galiba Bora'nın iştahı açıldı, kardeşim benim afiyet şeker olsun. :nazar:

Fritöz kutusunu çıkartınca kendi kendime ne alaka dedim. :lol: Bende bir dahaki buluşmaya valiz ile değil de, buzdolabı kartonu ile geleceğim. :dance7:

:x: :lol: :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Sertan ÖKTEM
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: SERTAN
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1335
Sertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yok

İletiYazar: srht » 04 Tem 2011, 17:27

Bora TURAN yazdı:
Sayın Kadir Deniz'e ayrıca teşekkür etmek isterim. Buluşmaya değerli eşi ve dünyalar güzeli kızları ile geldiği için. İlk başta benden (haklı olarak) korksalar da, sonlara doğru oldukça kaynaştık. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Ben onlara bayıldım;bayıldım!İkisi de ne kadar tatlı;ne kadar sevimli Maşallah.Hele koruya foto çekimi için gelen gelin-damatların arkalarından gidip "Geliiin,geliiin" diye seslenmeleri yok muydu.. :inlove:

Bora TURAN yazdı:
srht yazdı:O Mercedes benim olmalı.. :devil: :fU:

Evet. Belki bir gün senin olabilir. Fakat sonrasında kan ter içinde uyanıp "Aman Tanrım, rüyaymış." diyebilirsin. Şaka şaka. Pullman ile takas olur. :lol:

Şuan için göz bebeğim kendileri. Kadir Deniz'e bu vesile ile teşekkür ederim...

Pullman'la takas mı?Yok abi;satıyorum direk.1001 TL'den koyucam satış sitesine.Biliyorsun.Deri koltukları var. :duyuru: :handshake:

:fU:
Resim

mesaj için srht teşekkür aldı- 3:
ArdaPerk, G.HEPARSLAN, ibadeath41
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5630
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: ibadeath41 » 04 Tem 2011, 17:38

Bora TURAN yazdı:Bence buluşmanın en enteresan olaylarından birini fark ettim. Oradayken görenler oldumu bilmiyorum ama görmeyenler için ben eklemek istedim.

İşte karşınızda çalıntı SkyLine R32. :lol:

Acaba orjinali hangisi? Plakalara dikkat. :dance7:

Önden 35 ADP 25

Arkadan 06 MHT 01

Buluşmada bir kaç üyemize durumu izah etmiştim. Madem bu konu gündeme geldi, buradan da cevaplayayım. Modeli bilmeyenler için calsonic dekalli bir model idi. Arda'nın dekallerini çıkarmaktaki ısrarına daha fazla dayanamadım. Dekaller çıkarıldıktan sonrada gözüme çok sade geldi ve "jdm" akımına bende katılmak istedim. :lol: Sağolsun Arda plaka ve jdm stickerlarını düzenledi, tekrardan teşekkür ederim. Uygulama sonucunda da ortaya böyle acayip ve gün geçtikçe gözüme daha bir güzel gelen model oldu. Arda'nın güzelleştirmesi ile modeli her gördüğümde durumu daha da anlamlı kılması için böyle bir şey düşündüm. :syg:

@Turan Çapar

Çok teşekkür ederim Turancım. Skyline serisini bende yapmayı çok isterim, japonlar arasında en sevdiğim modeldir. Fakat bmw ve mercedes klasiklerden pek zaman kalmıyor, bu modelin detaylarını çok beğendiğim ve değişiklik olması açısından edinmiştim. Sağol güzel düşüncelerin için. :wink1:
Resim

mesaj için ibadeath41 arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet
Rep Puani: 1900
ibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yok

İletiYazar: camorenesi » 04 Tem 2011, 17:58

Tek kelimeyle muhteşem bir buluşma olmuş abilerim,kardeşlerim. :sapka: :syg: Keşke bende aranızda olsam demekten kendimi alamıyorum ama iş güç durumları olmasa Bora hocam beni havalimanından alcaktı söz vermişti. :lol: :grin: :ucak:
Modeller muhteşem siz daha bir muhteşemsiniz.Benim ilk dikkatimi Mustafa abi'min Scania çekicisi çekti. :lol: Orda olsam bayağı bir mıncıklardım. :grin:
Bu arada Bora hocam sözün vardı unuttum sanma anladın sen onu.Ha bu arada unuttuysan şu sana birşey hatırlatır. :ucak:
Aranızda olup yeni uçak modellerimle orda olmayı çok isterdim. :dash1:

:arrow: Bora hocam sanırım bundan sonraki durağınız Suudi Arabistan.Tam hacı adayı gibi olmuşsunuz. :y: :nod:
Resim

mesaj için camorenesi arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
camorenesi
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Eren CELIK
1/24 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 111
- / -- Model Sayısı: 165
Toplam Model Sayısı: 314
Rep Puani: 4920
camorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yok

ÖncekiSonraki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir