GARAJIMDAKİ ARABALAR KONULU İLETİ

Forum Hakkındaki Görüş Ve Önerilerinizi Bu Bölümden Paylaşınız.

Yetkili: Emre E., G.HEPARSLAN, resatsirin

GARAJIMDAKİ ARABALAR KONULU İLETİ

İletiYazar: alican1964 » 23 Haz 2011, 01:10

sayın site yöneticileri, başlık ile gönderdiğim resimler arasındaki ince espiriyi eğer algılayamadıysanız benim diyecek bir sözüm yoktur. forum üyelerine konuyu açın. eğer bir kişi burak BALIKÇI bey gibi ( dalga geçmek amaçlı ileti olduğunu )düşünürse boynumuz kıldan ince .....
alican1964
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

Re: GARAJIMDAKİ ARABALAR KONULU İLETİ

İletiYazar: ArdaPerk » 23 Haz 2011, 01:13

Amaç ne ?
Resim

mesaj için ArdaPerk teşekkür aldı- 2:
Bora TURAN, ibadeath41
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: alican1964 » 23 Haz 2011, 01:20

amaç internetten derlediğim ve beğendiğim 1/1 araçların resimlerini site sakinleriyle paylaşmak.. sevgili arda bey.
alican1964
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: ibadeath41 » 23 Haz 2011, 01:41

Bakın efendim, üyelik bilgileriniz doğru mudur bilmiyorum ama ona göre şimdilik alican bey diyerek hitap ediyorum, dün yaptığınız başlığa teşrif ettim ve Burak abi ile hemfikir olmamak elde değil. İçerik ve başlık tamamen alakasızdı. İlgi çekmek için o başlığı açtım diyorsanız da içerikte bu durumu açık bir şekilde latifeyi bir dille aksetmeniz gerekmekteydi. Aradan koca bir gün geçtikten sonra, saat gece 1'i gösterirken forumda yöneticilerin bulunmadığını fırsat bilip yine alaycı bir şekilde konu açtığınızı düşünmekteyim.

Ayrıca yaptığınız yorumlara göz attığımda kendinizi tanıtmadan, bu tarz söylemlerde bulunarak kendinizi bize tanıttığınız için (-) rep'i hakettiğinizi düşünüyorum. :dikkat:
Resim

mesaj için ibadeath41 teşekkür aldı- 3:
Bora TURAN, G.HEPARSLAN, Sertan ÖKTEM
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1900
ibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yok

İletiYazar: alican1964 » 23 Haz 2011, 01:46

benim her şeyim doğru. ayrıca siz bu ince espiriyi anlayamayacak kadar gençsiniz. bir de admine sorun
alican1964
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: BuRaK-B » 23 Haz 2011, 02:19

Alican Bey bahsettiğiniz konunuzun linkini; Konunun hangi başlık altında hangi isimle açıldığını hatırlatmak için ekliyorum :exc:
:arrow: GARAJIMDAKİ ARABALAR

Forum kültürüne nail olan kişiler, üyelik oluşturdukları web tabanlı paylaşım sitelerinde genellikle ilk mesajlarını "Tanışma" içerikli bölüm altında kullanırlar. :arrow: Üyelerimiz & Tanışma
Kişiler az-çok kendilerinden bahseder, foruma katılım duyguları ve nedenlerini dile getirirler. Bu durum üyeler arasındaki samimiyeti güçlendirir, şeffaflığı ve ciddiyeti ön planda tutar. Bunu çoğu insan böyle olduğu için değil kendi içlerinden böyle geldiği için yapar.

Günlük ortalama 20 konu başlığı açılan forumumuzda, üyeliğinizin ilk iki mesajında diecast haber konusuna müdahil olmuşsunuz ve bir tanesinde de güvenilir bir kaynağınız olmadan kendi fikirlerinizi yazdığınız fotoğraf vs. paylaşımı yapmadığınız için hiç ilgi görmemiş. Diğer mesajlarınız da 1:1 araçlar konusunda bahsedilen bu iletilerinizi kapsamakta. Böylesine bir gidişatta yapmış olduğunuz paylaşımları forum genelinde nekadar ciddi nekadar dalga konusu olabileceğini düşünün lütfen.

Paylaşım yaptığınız konudaki içeriği, bu gidişat kapsamında ince espri olarak nitelendiriyorsanız, başlığınızın ve zamanlamanızın yanlış olduğunu kişisel fikrim olarak söylemek istiyorum. Yılın esprisini yaptığınız içinse kutluyorum sizi. Ancak bu mesajlaşmalara, böylesine dallanıp budaklandıracak kadar neden önem verdiğiniz, site yönetimi ile ilgili bireysel düşüncelerinizi neden alelen konu açarak yayımladığınız aklımda soru işaretleri bıraktı.

Eksi(-) repleriniz, bu imalı ve ilgi görmeyen diyaloglarınıza, forumumuzu ve site yönetimini kötüleme amaçlı tavrınıza destek olunmadığını gösteriyor. İsmim geçse de, kendimce gereksiz buluduğum bu konuya müdahele etme gereği duymuyorum, üyelerimiz fikirlerini söylemekte özgürler çünkü.

Ayrıca espriyi anlayan varsa da gülmekte serbest arkadaşlar, iyi forumlar dilerim :sapka:

Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 23 Haz 2011, 02:41

Başta Burak BALIKÇI olmak üzere, konuya ilgi gösteren hobidaşlarıma teşekkür ediyorum.
4.yılını dolduran bir forum ailesinin değerli üyeleri; yapılan paylaşımları nasıl anlayacağını iyi bilir Alican Bey
Konuyu kilitliyorum ve samimi iseniz, telefon numaranızı özel mesaj ile tarafıma bildirmenizi istiyorum.

Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16896
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Görüşler / Öneriler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir