2003 VW Käfer 1600 Última Edición - [1:18 Schuco]

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: 2003 VW Käfer 1600 Última Edición - [1:18 Schuco]

İletiYazar: BuRaK-B » 19 May 2011, 17:41

Admin yazdı:Son almış olduğum 5 BMW modelin fotoğraflarını, yoğunluğumdan dolayı 3 haftadır çekemez iken ve son açmış olduğum 3 konuya cevap verememiş iken; tüm duygularını ve samimiyetini/paylaşımını çok iyi anlayabiliyorum Burak... :f:
Bu özel modelini, iyi günlerde saklaman dileklerimle demekle yetiniyorum kardeşim. :d: :handshake:
En az 30 dakika süren telefon görüşmelerimizde değerlendirmek dileklerim ve sevgilerimle... :call: :lol: :f:

Teşekkür ederim Gökhan Abi, canlı olarak görmen gereken bir model :inlove:

Denonitros yazdı:Hayırlı olsun Burak abi.Gerçekten çok güzel bir model.
cimbomlueray yazdı:Araç, aracın rengi ve fotolar gerçekten çok güzel. Hayırlı olsun Burak abi.

Teşekkür ederim :sapka:

yabaroz yazdı:Hayırlı olsun abi,ilk çıktığından beri detaylarıyla dikkatimi çeken bir model.Şimdi bulması ne kadar zor olsa da değmiştir :drinksb:

Teşekkürler Ozan, modeli artık bulmak zor gibi gerçekten, Ebay'da bile eskiden tek-tük çıkardı şimdilerde hiç yok. Çok yakında Türkiye'de satışa sunulacak ama. Temana aykırı da olsa tam senlik bir model :wink1:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 19 May 2011, 17:51

Mükemmel model.Bu kadar gerçekçiliğe hayran kalmamak elde değil.Güzel çekimlerinle çok güzel bir paylaşım olmuş.Koleksiyona değer katan modelini iyi günlerde sergile. :f: :+1: :drinksb:
Resim

mesaj için atesoglu arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 14
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 19 May 2011, 18:00

Bülent Aydoğan yazdı:burak serdar abinin de favori olarak gösterdiği mükemmeliyatı aşmış eseri nasıl gerçekleştirdiğini anlatmak istemez misin lütfen :) çok başarılı..model de öyle..

Sağol Bülent Abi :sapka:
Bahsettiğiniz fotoğrafı balkonda çekmiştim. Dioramayı balkonda yarım güneş alan kısıma koyup arkasına stüdyo çekimlerini yaptığım fon kağıdını koydum, bu şekilde de modeli orantıladım. Fotoğraf makinesinin beyaz dengesiyle ufak bir oynama yaparak renklerin soluk çıkmasını sağladım vede Photoscape'te de eskitme görünümü için renk ayarlarını bozdum, hepsi bu :pardon:
Ayrıca diorama için de, eğerki eksikliklerini tamamlayabilirsem en kısa zamanda forumda paylaşacağım :syg:

..alper.. yazdı:Burak merakla bekliyordum modeli teşekkürler, çekimler o kadar kusursuz ki kelime bulamıyorum :pray1:
Model o kadar gerçekçi ki stüdyo fotoğraflarında bile ikilemde kalınıyor.Facebook'ta ilk gördüğümde kapı menteşelerine bayılmıştım en güzel detayı bence o ancak diğer motor soğutma ızgaraları,bagaj açma kolu,alt detaylar harika görünüyor tam bir şaheser niteliğinde. :shocked2:
Hayırlı olsun Burak müthiş bir güzellik. :drinksb: :+1:

Teşekkürler Alper, çekimler için daha fazlası gelmiyor elimden. Beğenin için teşekkürler.
Fotoğraf çekiminde gerçekliği ön plana çıkartmak için her zaman dediğim gibi yansıtıcıların önemi çok büyük. Çünkü iki farklı açıyla ışık yansıtma arasında çok büyük farklar oluşuyor.
Aşağıda örnek olarak, farklı yansıtma açılarıyla aynı noktadan çekilmiş iki farklı fotoğraf ekliyorum.
Krom kaplamaların, farların, logo ve kaputtaki yansımaların arasındaki fark çok büyük. İlk fotoğrafta model daha oyuncakımsı dururken ikinci fotoğrafta daha gerçekçi bir görünüm hakim diye düşünüyorum.

Resim
Resim

Beğenin için tekrardan teşekkürler, daha güzelleri senin olsun :f:

atesoglu yazdı:Mükemmel model.Bu kadar gerçekçiliğe hayran kalmamak elde değil.Güzel çekimlerinle çok güzel bir paylaşım olmuş.Koleksiyona değer katan modelini iyi günlerde sergile. :f: :+1: :drinksb:

Çok teşekkür ederim Ateş Abi. Model benim için hem Avrupa Klasiği görünümünü hemde Amerikan asaletini yansıtıyor... :inlove:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
..alper..
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: ibadeath41 » 19 May 2011, 20:56

Son iletim böylesine nacizane bir model hakediyor sanırım. :celeb:

Schoco, kalitesini göstermiş ve rengiyle boya kalitesiyle fotograflara çok güzel yansıtmışsın. Yine olağan dışı çekimlerinle modele ayrı bir keyif kattığını söylemeden edemeyeceğim. :sun: Kapı açılışına bayıldım. :good2: Anten açılıyor mu diye de sormadan edemeyeceğim? Birde aklıma takılan koltuk kafaları hareketli mi? Sağ koltuk kafasının daha yukarda durması, böyle bir ayrıntıyı barındırdı mı şüphesini oluşturdu ama; schuco yaptıysa beklenmiyecek bir ayrıntı olmazdı herhalde. Umarım modeli 1-1 inceleme fırsatım olurda, üzerinde daha ayrıntılıca konuşuruz. Modele söylenecek pek söz yok herhalde kalitesinden ziyade şirinliği ile herkesin sevgisini kazanan bir model. :sapka: Edinmene kendim almışcasına sevindim burak abi. Ayrıca dioramanın ayrıntılı resimlerini yakın zamanda bekliyoruz. :celeb:

Keyifle seyireyle burak abi vitrinine ayrı bir hava kazandıracağı kesin. :sun: :nazar: :+1:
Resim

mesaj için ibadeath41 arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1900
ibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yok

İletiYazar: ROD » 21 May 2011, 22:04

Düşündüğümden çok daha güzel yapılmış,1:1'i ile son derece orantılı ve benzer mükemmel bir model,1:18 ölçekteki en gerçekçi ve kaliteli vw Beetle modeli,iyi günlerde sergile Burak... :drinksb:
:+1:

mesaj için ROD arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
ROD
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: GÖKHAN
1/18 Model Sayısı: 14
Rep Puani: 1415
ROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 21 May 2011, 23:08

:hearth: :hearth: VW :hearth: :hearth:
Fotoğrafları ağzım açık seyrettim resmen. Abi hayırlı olsun fotoğrafflar zaten modeli açıklamaya yetiyo. Özellikle arka farların modellenmesi çok hoşuma gitti. Güle güle sergile abicim. Facebookta gördüğüm tadımlık fotolardan sonra bunlar kendimden geçirdi. :nazar: Nazar değmesin.

Akın AYDIN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 22 May 2011, 19:22

Defalarca söylemiştim ama tekrar söylemek isterimki modelde rengide harika!
Seninde harika çekimlerin sayesinde çok güzel paylaşım olmuş; ayrıca diorama tadında olan fotoğraflarını facebook ta gördüğümden beri aklımdaydı bayıldığımı tekrar söylemek isterim.
Modele gelirsek aslında düşüncelerimi Kenan yazmış ama eklemek istediğim buluşmamızda modeli alıp baktığında rengi için söylediklerin için sana gıcık demek istiyorum :lol: Buna Bora'da katılacaktır herhalde :grin: Bence ozamanda rengi harika gözüküyordu zaten oanda vazgeçmen gibi bir durum olsaydı Kenan'da bende hazırda bekliyorduk :)
Paylaşımın için tekrar teşekkür eder; bu minik güzelliği iyi günlerde sergilemen dileğimle.
Resim

mesaj için REVOLUTION teşekkür aldı- 2:
BuRaK-B, Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5240
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: malikaltindis » 24 May 2011, 03:46

Bu aralar biraz yoğunum çok fazla yazamıyorum ama bu güzellik karşısında kayıtsız kalmak mümkün değil.face'de tek fotoğraflı paylaşımından beri bu konuyu bekliyordum.Model çok güzel ama özellikle son 2 fotoğraf modeli gölgede bırakmış resmen.listemde birinci sıraya bu modeli koyuyorum,ilk alacağım model bu olacak sanırım.

Eline sağlık Burak.
Resim

mesaj için malikaltindis arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
malikaltindis
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: malik
Rep Puani: 1160
malikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 28 May 2011, 20:54

ibadeath41 yazdı:Son iletim böylesine nacizane bir model hakediyor sanırım. :celeb:

Schuco, kalitesini göstermiş ve rengiyle boya kalitesiyle fotograflara çok güzel yansıtmışsın. Yine olağan dışı çekimlerinle modele ayrı bir keyif kattığını söylemeden edemeyeceğim. :sun: Kapı açılışına bayıldım. :good2: Anten açılıyor mu diye de sormadan edemeyeceğim? Birde aklıma takılan koltuk kafaları hareketli mi? Sağ koltuk kafasının daha yukarda durması, böyle bir ayrıntıyı barındırdı mı şüphesini oluşturdu ama; schuco yaptıysa beklenmiyecek bir ayrıntı olmazdı herhalde. Umarım modeli 1-1 inceleme fırsatım olurda, üzerinde daha ayrıntılıca konuşuruz. Modele söylenecek pek söz yok herhalde kalitesinden ziyade şirinliği ile herkesin sevgisini kazanan bir model. :sapka: Edinmene kendim almışcasına sevindim burak abi. Ayrıca dioramanın ayrıntılı resimlerini yakın zamanda bekliyoruz. :celeb:

Keyifle seyireyle burak abi vitrinine ayrı bir hava kazandıracağı kesin. :sun: :nazar: :+1:

Güzel dileklerin için teşekkürler Mehmet, modele gelince;
* Anten maalesef hareketli değil,
* Süspansiyon sistemi yok,
* Tekerlek bağlantıları gerçek arabalardaki gibi dingil ve akstan bağlantılı olarak modellenmiş; yani ufak bir baskıda kırılabilecek hassasiyete sahip.
* Koltuk kafalıkları ise hareketli değil; koltukların malzemesi çok yumuşak bir plastik, bu nedenle almış olduğu kalıp nedeniyle tam otumuyor, bende denedim ama oturtturamadım.
Beğenin için teşekkürler :f:

ROD yazdı:Düşündüğümden çok daha güzel yapılmış, 1:1'i ile son derece orantılı ve benzer mükemmel bir model,1:18 ölçekteki en gerçekçi ve kaliteli vw Beetle modeli,iyi günlerde sergile Burak... :drinksb: :+1:

Teşekkürler Gökhan, Revell ve MC kalıp olarak başarılı ancak Schuco detaylarıyla farkını ortaya koyuyor. MC'den de kırmızı piyasaya çıktı mı tamamdır. Senin de hoşuna gidecek, benimse dörtgözle beklediğim T1-T2 üretimleri gerçekleştirecek Schuco, yakın zamanda duruyusunu yaptı ama ortada içraat şimdilik yok. Sevdiğim renk kombinasyonları ve ekipmanlarla, inşallah birer tane edinebiliriz :drinksb:

Akın AYDIN yazdı: :hearth: :hearth: VW :hearth: :hearth:
Fotoğrafları ağzım açık seyrettim resmen. Abi hayırlı olsun fotoğrafflar zaten modeli açıklamaya yetiyo. Özellikle arka farların modellenmesi çok hoşuma gitti. Güle güle sergile abicim. Facebookta gördüğüm tadımlık fotolardan sonra bunlar kendimden geçirdi. :nazar: Nazar değmesin.

Teşekkür ederim Akın :sapka:

REVOLUTION yazdı:Defalarca söylemiştim ama tekrar söylemek isterimki modelde rengide harika!
Seninde harika çekimlerin sayesinde çok güzel paylaşım olmuş; ayrıca diorama tadında olan fotoğraflarını facebook ta gördüğümden beri aklımdaydı bayıldığımı tekrar söylemek isterim.
Modele gelirsek aslında düşüncelerimi Kenan yazmış ama eklemek istediğim buluşmamızda modeli alıp baktığında rengi için söylediklerin için sana gıcık demek istiyorum :lol: Buna Bora'da katılacaktır herhalde :grin: Bence ozamanda rengi harika gözüküyordu zaten oanda vazgeçmen gibi bir durum olsaydı Kenan'da bende hazırda bekliyorduk :)
Paylaşımın için tekrar teşekkür eder; bu minik güzelliği iyi günlerde sergilemen dileğimle.

Devrim Abi modelin rengine hiçbir zaman kötü demedim zaten, kesinlikle tahmin ettiğimden farklı çıktı dedim. Ancak beyaz ışığın ilk izlenimde moralimi bozması biran düşündürse de şimdi büyük keyifle seyrettiğim bir model oldu kendileri. Fotoğraflarda makinemin beyaz dengesiyle en iyi şekilde rengini yansıttım, birebir gördüğünüz için becerebilmişimdir inşallah.
Abicim herşey için eksik olma, harika gaz vermen sayesinde bu modelleri toplayabiliyorum. Sayende; "Hayalimdi, gerçek oldu" sloganımı rahatlıkla söyleyebilirim :grin:
Niceleri senin ve sizlerin olsun :drinksb:

malikaltindis yazdı:Bu aralar biraz yoğunum çok fazla yazamıyorum ama bu güzellik karşısında kayıtsız kalmak mümkün değil.face'de tek fotoğraflı paylaşımından beri bu konuyu bekliyordum.Model çok güzel ama özellikle son 2 fotoğraf modeli gölgede bırakmış resmen.listemde birinci sıraya bu modeli koyuyorum,ilk alacağım model bu olacak sanırım.
Eline sağlık Burak.

Gerçekten saklaman ve sergilemen için edinmeni istediğim bir model Malik. Çok keyif alacağın nokatalar var modelde. Kısmetse bende kendi yoğunluğumdan sıyrılıp tamamlayabilirsem dioramayı tam haliyle paylaşmak istiyorum. Yoğunluğun arasında fırsat bulup yorum yapabildiğin için teşekkürler :sapka:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: masato » 29 May 2011, 12:32

Çok güzel bir model... Her koleksiyonerin edinmesi gereken bir model... :tey: Belki schuco olmasa bile diğer üreticilerden edinmek gerek kanısındayım bu modeli... :tey: Detayları ile göz dolduran çok güzel bir model bence... :tey: Renk de süper gitmiş araca...İyi günlerde keyif ile seyireylemen dileği ile ... Dioramada 10 numara bu arada ... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: MertTuğrul » 29 May 2011, 13:32

bu modelin gördüğüm en kaliteli üretimi..Gerçekten çok güzel
Hayırlı olsun..
İYİKİ VARSINIZ DİECASTR :hearth:
Resim

mesaj için MertTuğrul arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
MertTuğrul
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Mert TUGRUL
1/18 Model Sayısı: 14
1/43 Model Sayısı: 8
1/64 Model sayısı: 52
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 75
Rep Puani: 1395
MertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yokMertTuğrul rep puani yok

İletiYazar: modifiyemre » 29 May 2011, 22:45

abi çok iyi model... hele ki şu fotoğraftaki açıya bayıldım...

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.
Resim

mesaj için modifiyemre arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
modifiyemre
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Emre Kaan
Rep Puani: 410
modifiyemre rep puani yokmodifiyemre rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 02 Haz 2011, 09:59

İlk aldığında görmüştüm hatırlarsan. Gerçekten beni benden alan ve model ile 1/1 cuk oturan bir detaya sahip. Hayal gücünü yansıttığın fotoğraflarda her şey daha da açık bir şekilde görülüyor. Kendi fikrimce belirtmek isterimki, bir çok model gördüm ama gerçeği ile bu kadar bütünleşen bir model daha denk gelmedi. Belki klasik olmasından yada sevdiğim bir araç olmasından dolayımı bilemem ama çok hoşuma gitti. Modeli ilk açtığında sana fikrimi söylemiştim. Bir tane daha alıp keselim. Yavru bagaj yapalım derim. :lol: Hayırlısı olsun. İyi günlerde sergile...
Resim

mesaj için Bora TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

ÖncekiSonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir