Mercedes-Benz 300 SEL 6.3 Autoart

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Mercedes-Benz 300 SEL 6.3 Autoart

İletiYazar: srht » 23 Nis 2011, 14:22

Beni en çok heyecanlandıran Mercedes modellerinden birisi de bu oldu.İlk fotolarını gördüğümde iç mekanını renginden ötürü beğenmesem de yine de klasik bir Mercedes bu kadar iyi üretildiği için şanslıyız.Zira elimdeki MC W109'a göre de kıyaslama yaptığımız zaman motor kaputunun açılışı olsun,panjur detayları olsun,yıldız-logo detayları olsun,stop detayları olsun hep 1 adım önde.Aa'nın tek kusuru iç mekanını cart kırmızı yapmaları ki bu aracın gerçeğinde bu kadar açık bir kırmızı döşeme yok bu renk grubunda.Bundan daha koyu kırmızısı var.Keşke iç mekanı da öyle yapsalardı diyor insan ama buna da şükür.

Klasik Mercedes-Benz'lerim kafamda belirlediğim görüntüye ulaşmak üzere diyebilirim.E320-500 SEC-W110 190'da alınınca büyük bir çoğunluk alınmış olacak.Geriye sadece önceden de çok düşünmediğim 230 SL Pagoda,R107 350 SL,300 SL Martı Kanat gibi modeller kalıyor klasik olarak.Alır mıyım bilmiyorum ama hayırlısı hakkımızda.. :wasntme:

Modelin iç mekanını hiç çekmedim.Bu yüzden kusura bakmayın.

Minichamps 300 SEL AMG ile de yanyana fotolar çektim ama onları da düzenleyip eklemem gerekecek ve vaktimi alacak biraz.Ama o incelemeyi de koyacağım.

Buyrun;Atkafa,Atom far,ya da 3.nesil S Serisi.. :duyuru: Hangisini beğenirseniz.. :sun:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Resim

Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5595
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

Re: Mercedes-Benz 300 SEL 6.3 Autoart

İletiYazar: sherpa » 23 Nis 2011, 14:23

Serhat bu mukemmel hayranım bu kasaya hayırlı olsun cok sahane
Resim

mesaj için sherpa arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
sherpa
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Bilgi ÖNDES
Rep Puani: 1955
sherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yok

İletiYazar: ozgurs82 » 23 Nis 2011, 14:31

Renk seçimin başarılı ,model de kalite.Yeni modellerinle cumartesi forumunu coşturdun :bye:

mesaj için ozgurs82 arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
ozgurs82
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozgur Sahin
1/18 Model Sayısı: 55
Toplam Model Sayısı: 55
Rep Puani: 1980
ozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yok

İletiYazar: yabaroz » 23 Nis 2011, 15:49

Neyini beğenmedin yav ? :x:

Bu kombinasyonuna bayılıyorum 300 SEL'in,yerinde bir seçim olmuş bence :smile5: Çekimler de gayet güzel olmuş,nerede yaptın abi acaba :smile:
Resim

mesaj için yabaroz arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
yabaroz
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozan Berke Yabar
1/18 Model Sayısı: 90
Rep Puani: 2225
yabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 23 Nis 2011, 15:57

Bu model her türlü övgüyü hakediyor bence. Kardeşinden selamlar... :nazar:

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Eran » 23 Nis 2011, 17:34

Yazılanlara katılıyorum .. Mercedes temasında olmazsa olmaz bi araç bence .. AA'da hakkını vererek üretmiş ..

Renk olarak ise fevkalade bir seçim, iyi günlerde sergile Serhat, çekimlerin de çok güzel :wink1:
Resim

mesaj için Eran arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

İletiYazar: ilkay11 » 23 Nis 2011, 17:46

Çok iyi bir model bence bu.İç mekanıda bence dendiği kadar kötü değil Serhat abi.Yinede herkesin kendi düşüncesi.Hayırlı olsun güle güle sergilemen dileğiyle...
Resim

mesaj için ilkay11 arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
ilkay11
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: ILKAY
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 25
Rep Puani: 1275
ilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yok

İletiYazar: Turan ÇAPAR » 23 Nis 2011, 17:47

Serhat abi hayırlı olsun forumu bombalıyosun bugün abi. Gerçekten de çok güzel bir model edinmişsin. Rengi de çok hoşuma gitti beyaz çok yakışmış ve kırmızı koltuklar bence harika.

İyi günlerde sergile abi.
Resim

mesaj için Turan ÇAPAR arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Turan ÇAPAR
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Turan ÇAPAR
1/18 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 28
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 36
Rep Puani: 1005
Turan ÇAPAR rep puani yokTuran ÇAPAR rep puani yokTuran ÇAPAR rep puani yokTuran ÇAPAR rep puani yokTuran ÇAPAR rep puani yok

İletiYazar: Eray KIVRAK » 23 Nis 2011, 18:51

Çok iyi bir model hayırlı olsun iyi seyirler.
Resim

mesaj için Eray KIVRAK arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Eray KIVRAK
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

İsim: Eray KIVRAK
1/18 Model Sayısı: 36
Rep Puani: 5800
Eray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yok

İletiYazar: metal gear » 23 Nis 2011, 23:07

Jant kapakları bile yeter muhteşem bir model ayrıca çekimler de çok hoş olmuş hayırlı olsun güle güle kullan Serhat. :y: :+1:
Resim

mesaj için metal gear arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
metal gear
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa TOKATLI
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 11
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 24
Rep Puani: 1310
metal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yok

İletiYazar: yasar » 23 Nis 2011, 23:57

serhat bu modeli nette ilk gördüğümde çok beğenmiştim.gerçeğine ulaşınca aynı durum oldu.
her haliyle güzel bir model.iç mekan vişne çürüğü rengi olsa daha iyi olurdu ama AA böyle uygun görmüş.iyi günlerde sergile
Resim

mesaj için yasar arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
yasar
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Halil Yasar Sahinci
1/18 Model Sayısı: 16
1/43 Model Sayısı: 348
Toplam Model Sayısı: 364
Rep Puani: 2770
yasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yok

İletiYazar: srht » 24 Nis 2011, 02:47

sherpa yazdı:Serhat bu mukemmel hayranım bu kasaya hayırlı olsun cok sahane

Teşekkür ederim Bilgi abi.60'lı-70'li yıllar Mercedes'leri çoğu insan için ciddi bir anlam taşıyor.:)

ozgurs82 yazdı:Renk seçimin başarılı ,model de kalite.Yeni modellerinle cumartesi forumunu coşturdun :bye:

Teşekkür ederim Özgür abi.

yabaroz yazdı:Neyini beğenmedin yav ? :x:

Bu kombinasyonuna bayılıyorum 300 SEL'in,yerinde bir seçim olmuş bence :smile5: Çekimler de gayet güzel olmuş,nerede yaptın abi acaba :smile:

Dedim ya;iç mekanın rengi aşırı derecede kırmızı.Cart!

Ama buna rağmen yine de isteyerek ve severek aldım.Çünkü dışarıdan duruşu yetip te artıyor.Çekimler için önce Pendik'teki pazar alanına gittim ama orada da Cumartesi Pazarı kurulmuş.Sonra döndüm ve Kartal taraflarında yol kenarında boş bir parkta yaptım ben de.;)

Emre ERBASAR yazdı:Bu model her türlü övgüyü hakediyor bence. Kardeşinden selamlar... :nazar:

Teşekkür ederim değerli abim.Selamınızı aldık ve Aleyküm Selam diyoruz..:)

Eran yazdı:Yazılanlara katılıyorum .. Mercedes temasında olmazsa olmaz bi araç bence .. AA'da hakkını vererek üretmiş ..

Renk olarak ise fevkalade bir seçim, iyi günlerde sergile Serhat, çekimlerin de çok güzel :wink1:

Aynen Erhan.Temada önemli bir eksiklikti;geldiği iyi oldu.Zaten şu anda demirbaş 3 eksik Mercedes'im kaldı.Onları da alınca kafamdaki taslağın büyük bir çoğunluğu tamamlanmış olacak Allah'ın izniyle.
Çekimleri beğendiğine sevindim.Daha bir de MC W109'la karşılaştırmalı çekim yaptım.Onu da ekleyeceğim birazdan..

ilkay11 yazdı:Çok iyi bir model bence bu.İç mekanıda bence dendiği kadar kötü değil Serhat abi.Yinede herkesin kendi düşüncesi.Hayırlı olsun güle güle sergilemen dileğiyle...

Teşekkür ederim İlkay kardeşim.İç mekanı 220D ile kıyaslamıştım ilk çıktığında ve hâlâ da onunla kıyaslıyorum.Koltukların rengi zaten ofsayt bana göre ve aşırı derecede plastik olduğunu da belli ediyor.Hâlbuki beyaz 220D'de böyle bir durum söz konusu bile değil.

Turan ÇAPAR yazdı:Serhat abi hayırlı olsun forumu bombalıyosun bugün abi. Gerçekten de çok güzel bir model edinmişsin. Rengi de çok hoşuma gitti beyaz çok yakışmış ve kırmızı koltuklar bence harika.

İyi günlerde sergile abi.

Sağol Turan.Bombalama değil de zamanla alınanlar birikti ve bir türlü paylaşım yapamadım.Dün sabah için verilmiş bir kararla çıktım dışarıda foto çektim.O vesile ile paylaşımlar yapıldı yoksa daha yapılamayacak gibiydi de..:)

cimbomlueray yazdı:Çok iyi bir model hayırlı olsun iyi seyirler.

Teşekkürler Eray kardeşim.;)

metal gear yazdı:Jant kapakları bile yeter muhteşem bir model ayrıca çekimler de çok hoş olmuş hayırlı olsun güle güle kullan Serhat. :y: :+1:

Sağol Mustafa abim.Zaten o jant kapakları pırıl pırıl parladıkça;göbekteki yıldız döndükçe insan daha bir seviyor klasik MB'leri..:)

yasar yazdı:serhat bu modeli nette ilk gördüğümde çok beğenmiştim.gerçeğine ulaşınca aynı durum oldu.
her haliyle güzel bir model.iç mekan vişne çürüğü rengi olsa daha iyi olurdu ama AA böyle uygun görmüş.iyi günlerde sergile

Yazdıklarına harfi harfine katılıyorum Yaşar abi.Dediğimiz kombin olsa daha da iyi olacaktı ama olmamış.Aslında bir ihtimal iç mekan renk değişimine bile gidebilirim.Bakalım zaman neler gösterecek.. :wasntme:
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
Eran
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5595
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: ibadeath41 » 24 Nis 2011, 03:33

İşte harika modele geldik. Auto art kaliteden ödün vermediği kesin ama iç mekan için seninle hemfikiriz serhat. Daha koyu yada direk siyah yapsaymış iç mekanı ah ahhhh... :nod:
Rengiyle çok şık bir mercedes. Almakta kesinlikle doğru bir karar serhat. Sis far uygulamana bu modelde izin veriyor gibi :wasntme:
Fotograflarındaki açılarda gayet güzel...

Hayırlı olsun keyifle seyireyle serhat :nazar: :+1:

Birde izninle siyah 300 sel sis far uygulamalı;

Alıntıdır...
Resim

mesaj için ibadeath41 arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet
Rep Puani: 1900
ibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yok

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 19 misafir