Samsun 5. Buluşma 16.04.2011

Kendi Düzenleyeceğiniz Organizasyonlarla Yapacağınız Buluşmaları Bu Başlık Altından Paylaşınız.

Yetkili: G.HEPARSLAN

Samsun 5. Buluşma 16.04.2011

İletiYazar: Serdar Gökhan » 17 Nis 2011, 00:44

Yeni bir buluşma ile karşınızdayız. İlk hedefimiz geçen akşam Oğuzhan' ın fikri ile sabah kahvaltısı yapıp sonra çekimlere başlıcaktık fakat Kerem abinin işi olduğu için öğleden sonraya sarktı gelçi sağolsun Kerem abi gene saati üç yaptı ama sonunda buluştuk bizde ozamana kadar Oğuzhan'a model almaya gitmiştik. Bmw x6 ve birtane welly suzuki hayabusa aldık o arada satıcıyıda bir güzel kafaya aldık adama benim Porschemi gösterdim bir nevi kendinden geçti :lol: telefon numalarını alıp vermeler falan alışverişimizi tamamladık Kerem abi gelene kadar sahili baştan sona git gel yaptık neyse sonunda buluştuk ve çekim yapacağımız yere gittik çekimlerimizi yaptık tabi millet bize bakıyor bunlar ne yapıyor diye :lol: Neyse herşey bitti aklıma geldiki kendimizi çekelim. :lol: Gittim oradan geçen birkaç bayan arkadaş vardı rica ettim birisine gelçi rica ederken kızın tepkisini size fotoraflamak isterdim ama zor olurdu :lol: neyse çekti fotorafımızı gittiler bir süre sonra başka bir poz aklıma geldi etrafa baktım kimse yok sahil yoluna indim baktım aynı bayanlar tekrar rahatsız ettiğimi hatta biraz yüzsüzlük oldunu belirterek tekrar istedim fotoraf çekmesini bir an kafama çanta yicemi sandım. :lol: Tekrar kırmadı allahtan :lol: çekimimizi yaptık ve bir restorantta dinlendikten sonra evlere dağıldık. Bugün hem tehlikeliydi benim açımdan :lol: hemde güzeldi :lol: Fakat üçümüz baya eğlendik yeni bir buluşmayı iple çekmeye başladım. :smile: Bunlar bendeki ve Kerem abideki fotoraflar diğerleri ve bizim fotoraflarımız Oğuzhan paylaşıcak burada.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

BURASIDA KEREM ABİNİN ROMATİZMALARININ BAŞLADIĞI AN İSYANLARDA :lol:

Resim

Resim

Resim
Model otomobil bir tutkudur...

Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 30
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 88
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 143
Rep Puani: 3790
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

Re: Samsun 5. Buluşma 16.04.2011

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 17 Nis 2011, 00:51

Bence ve günün en özel paylaşımı budur... :y:
Böylesine bir paylaşıma repler yetmez kardeşim. Az kişilik buluşma olmasına rağmen ve başarılı fotoğraflarla 1000 kişi buluştu izlenimi var sanki...
Tek tek ve arşivime kayıt ettiğim her fotoğraf heyecan verdi diyebilirim. :bow:
Bu emekleri harcarken ve konu açarken, yanınızdaymışım gibi hissettim... :f:
Kocaman yüreklerinize sağlık... :hearth: :sapka: :nazar:

Bu arada Kerem için, romatizma ilaçlarını hemen ve forumdan gönderiyorum/aşılıyorum... :diecastasi:
Yarına bişeyciği kalmaz... :lol:

:moto:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 3:
Emre E., ibadeath41, oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16726
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: ibadeath41 » 17 Nis 2011, 01:15

Serdar abi takdir-e şayan buluşmalarınıza forumda herkes imreniyordur sanırım. Bizde kocaeliden destek vereceğiz yakın zamanlarda inşallah. Şimdi sınavlar bitince herkes bir yana dağıldı. :grin: Farklı illerde bu minide olsa değeri büyük buluşmaları görmek istiyoruz.

Birde buluşmalarınıza dikkatimi çeken farklı mekanlara gitmeniz :lol: İmrenerek fotograflara baktım inan. Fotograf bolluğuyla da bir köşede sizi izliyormuş hissiyatına kapılmadım değil. Sıkılmadan üşenmeden bu kadar zevkle, neşeyle çekilmiş fotografları düzenleyip bizlere sunduğun için teşekkür ederim. Tabi unutmadan kerem abi ve oğuzhan'ın katkılarından dolayı teşekkürlerimi iletiyorum.

Yüreğinize sağlık gelecek buluşmalarınızı merakla bekliyoruz. Ama bizim bu buluşma öncelikle bir karşılık vermemiz lazım :lol:
:+1:
Resim

mesaj için ibadeath41 arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1900
ibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yok

İletiYazar: ozgurs82 » 17 Nis 2011, 01:22

Güzel bir buluşma olmuş,özellikle su kenarındaki fotoğrafları beğendim.
Elinize sağlık :coffee:

mesaj için ozgurs82 arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
ozgurs82
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozgur Sahin
1/18 Model Sayısı: 55
Toplam Model Sayısı: 55
Rep Puani: 1980
ozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 17 Nis 2011, 01:24

Ford'lar pOrshce'ler mercedes'ler BMW'ler bir araya gelmiş..
Elinize ayağınıza sağlık..
:handshake:
:+1:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 7990
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: keremgurel » 17 Nis 2011, 02:14

Gençleri soğukta beklettim ama romtizma ağrısı çeken benim.
Yaşlılıktan olsa gerek :lol:
Serdar ve Oğzuhan kardeşlerime sabırlarından dolayı teşekkür ediyorum.
Konuya ilgi gösterenlere ekstradan teşekkür.
Resim

mesaj için keremgurel teşekkür aldı- 3:
Emre E., metal gear, oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
keremgurel
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kerem GÜREL
Rep Puani: 483
keremgurel rep puani yokkeremgurel rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 17 Nis 2011, 03:00

Serdar sizin bu kompakt buluşmalar acayip hoşuma gidiyor. :smile5: Sayın Gürel'in de ortama intikali ile yine hepberaber güzel kareler yakalamışsınız. Vallahi Porsche'ye burada bir kez daha aşık oldum resmen ve ayrıca 600SL gibi bir şaheserin de gün ışığında çekilmesi kesin olarak gerekliydi ve bir kez daha deruhte ettim resmen bu güzelliği. Porsche'yi gösterdiğin kişinin tepkilerini tahmin edebiliyorum. :lol: GT500 Shelby'nin bakışları da dikkat çekmeyecek gibi değil ve kendisi de tam bir şaheser bu arada...
Bu arada kısmetse bir kompakt buluşma da biz yapacağız sanırım. Gerçekleştirebilirsek burada fotoları ekleriz bizler de... Anlatımınla oranın havasını soluttun Serdar, teşekkürler paylaşımınız için. Ayaklarınıza sağlık...
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: sercan » 17 Nis 2011, 10:25

Çok güzel bir buluşma olmuş ellerinize, ayaklarınıza, deklanşör ünüze sağlık :bravo:
Ayrıca benim memleketim Samsun'da modelci olduğunun bile bilmiyordum Samsun'a bir daha ki gidişimde sizlerle tanışmak isterim :friends:
Resim

mesaj için sercan arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
sercan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: sercan ilgen
1/18 Model Sayısı: 22
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 9
1/72 Model Sayısı: 8
- / -- Model Sayısı: 130
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 192
Rep Puani: 1745
sercan rep puani yoksercan rep puani yoksercan rep puani yoksercan rep puani yoksercan rep puani yoksercan rep puani yoksercan rep puani yok

İletiYazar: Barış » 17 Nis 2011, 11:41

Güzel bi buluşma olduğu resimlerden belli zaten.Bu güzel günü bizlerle paylaştığın için teşekkürler Serdar abi.
Resim

mesaj için Barış arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
Barış
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: BARIS
1/18 Model Sayısı: 18
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 6
Toplam Model Sayısı: 23
Rep Puani: 955
Barış rep puani yokBarış rep puani yokBarış rep puani yokBarış rep puani yok

İletiYazar: camorenesi » 17 Nis 2011, 12:22

Serdar hocam emeğinize ,yüreğinize sağlık diyorum,çekimler ve ortam on numara :y: En çok hoşuma giden kare 39.kare ki,4 modelin sanki savaş tamtamları eşliğinde o şövalyeyle düelloya giricekmiş gibi bir havası var :lol: Ha bu arada kim galip gelir dersen o modellerin içinde Mustang de var,cevabı yazmaya gerek duymuyorum :lol:
Resim

mesaj için camorenesi arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
camorenesi
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Eren CELIK
1/24 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 111
- / -- Model Sayısı: 165
Toplam Model Sayısı: 314
Rep Puani: 4920
camorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yok

İletiYazar: furkan_42 » 17 Nis 2011, 15:00

Harika bir buluşma olmuş
paylaşımlarınız için teşekkürler
:smile: :y:

furkan_42
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: metal gear » 17 Nis 2011, 15:15

Resimleri kanal boyunda çekmekle çok iyi yapmışsınız çok güzel görüntüler oluşmuş, ayrıca modellerin tamamı çok hoşuma gitti iyi günlerde sergileyin. Serdar çanta konusunda hakikaten tehlike atlatmışsın. :lol: Oradan bizlere sunduğunuz göz banyosu için çok teşekkürler ve hepinizin ellerine sağlık. :y: :+1:
Resim

mesaj için metal gear arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
metal gear
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa TOKATLI
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 11
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 24
Rep Puani: 1310
metal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yok

İletiYazar: ..alper.. » 17 Nis 2011, 15:29

Elinize sağlık güzel bir buluşma olmuş ,özellikle Porsche modeli favorim önceden de yazmıştım jantlarına bayılıyorum :lol: Müthiş duruyorlar,devamını tekrarını diliriyorum. :+1:
Resim

mesaj için ..alper.. arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
..alper..
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Alper Hatinoglu
1/18 Model Sayısı: 19
- / -- Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 23
Rep Puani: 1300
..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok

Sonraki

Üyelerimiz & Buluşma & Diecastr Ailemiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir