Kyosho Bmw E93 silver(eşlik eden blue E93)

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Kyosho Bmw E93 silver(eşlik eden blue E93)

İletiYazar: ibadeath41 » 15 Nis 2011, 01:29

:arrow: viewtopic.php?f=104&t=8476#p121995
Yukarıdaki başlıkta devamının geleceğini söylemiştim. :lol: Araç hakkında (+) ve (-) lerini diğer konuda belirttiğim için tekrar değinmeyeceğim. Ama silver renginin daha alımlı durduğunu söyleyebilirim. Yine bir ikizler fotografları geliyor :foto:
Zevkle izlemeniz temennisiyle... :syg:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Bu fotograflarla da aynı zamanda pıstırılmış E93 335i ile normalinin karşılaştırılmasını yapmış oldum, duruş olarak hangisinin iyi olduğuna siz karar verin :happy:
Ayrıca fotograflar biraz fazlaca oldu kusura bakmayın, dayanamayıp çokça fotografladım :lol:
Resim

mesaj için ibadeath41 teşekkür aldı- 2:
BuRaK-B, Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1900
ibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yok

Re: Kyosho Bmw E93 silver(eşlik eden blue E93)

İletiYazar: basketci_ny » 15 Nis 2011, 01:43

çok güzel olmuşlar ikili güle güle sergileyin bencede blue güzel gldi:D
....Alman - Japon - Fransız - İtalyan....

mesaj için basketci_ny arkadaşımıza teşekkür edenler:
ibadeath41
Kullanıcı avatarı
basketci_ny
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Nurettin YÜKSEL
1/18 Model Sayısı: 70
Toplam Model Sayısı: 70
Rep Puani: 1505
basketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yok

İletiYazar: Alperen Keskin » 15 Nis 2011, 01:44

Muhteşem parçalar, özellikle mavi olanın rengine bayıldım :sun: Güzel günlerde sergilemeniz dileğiyle :+1:
Resim

mesaj için Alperen Keskin arkadaşımıza teşekkür edenler:
ibadeath41
Kullanıcı avatarı
Alperen Keskin
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Alperen Keskin
1/18 Model Sayısı: 91
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 103
Rep Puani: 145
Alperen Keskin rep puani yok

İletiYazar: ibadeath41 » 15 Nis 2011, 01:49

basketci_ny yazdı:çok güzel olmuşlar ikili güle güle sergileyin bencede blue güzel gldi:D

Teşekkürler, mavi modelin farlarına karartma yapabilse idim daha güzel olacaktı. Mavinin tonu kesinlikle harika tabiki :wink1:
Resim
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

ibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yok

İletiYazar: ibadeath41 » 15 Nis 2011, 01:51

Alperen Keskin yazdı:Muhteşem parçalar, özellikle mavi olanın rengine bayıldım :sun: Güzel günlerde sergilemeniz dileğiyle :+1:

Teşekkür ederim alperen abi. İlgi göstermen ve bu güzel mesajın için :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: ArdaPerk » 15 Nis 2011, 02:06

Yarın sınavın yok sanırım Mehmet'im :lol:

İkisini de yakından incelemiş biri olarak mavi hem renginden hem de basıklığından favorim :hearth:

Ama jant lazım jaaaant :lol:

Hayırlı olsun kardeşim :smile:
Resim

mesaj için ArdaPerk arkadaşımıza teşekkür edenler:
ibadeath41
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: ibadeath41 » 15 Nis 2011, 02:12

ArdaPerk yazdı:Yarın sınavın yok sanırım Mehmet'im :lol:

İkisini de yakından incelemiş biri olarak mavi hem renginden hem de basıklığından favorim :hearth:

Ama jant lazım jaaaant :lol:

Hayırlı olsun kardeşim :smile:

Yarın var sınavım ardacım. Bizim alanımızda görmeye pek alışık olmadığımız bir ders "İş hukuku". Her alan için kesinlikle alınmasıda gereken bir ders :lol:

Teşekkür ederim güzel yorumun için. Jantları biraz daha erteledik arda yeni küçük afacanlar aldım dayanamayıp :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: srht » 15 Nis 2011, 03:42

İş Hukuku mu dediniz?=)

Mehmet ikisi de güzel doğrusu.Bir an tereddütte kaldım Kyosho acaba makyajlı kasanın modelini mi yaptı diye;çünkü farlar nedense değişik geldi ikisinin de.Ama sanırım ben öyle algılamak istedim belki de..=)

E93 benim de listemde var da;bakalım ne zaman sıra gelir..

Güzel günlerde sergilemen temennisiyle.
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
ibadeath41
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5630
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: ibadeath41 » 15 Nis 2011, 03:54

srht yazdı:İş Hukuku mu dediniz?=)

Mehmet ikisi de güzel doğrusu.Bir an tereddütte kaldım Kyosho acaba makyajlı kasanın modelini mi yaptı diye;çünkü farlar nedense değişik geldi ikisinin de.Ama sanırım ben öyle algılamak istedim belki de..=)

E93 benim de listemde var da;bakalım ne zaman sıra gelir..

Güzel günlerde sergilemen temennisiyle.

Senden yorum bekliyordum serhatcım. Hele ki "iş hukuku" dedikten sonra nedense aklıma ilk sen geldin. :lol:

E93 335i de farlarda karartma olmayınca m3 E93 lere nazaran biraz daha değişik duruyor. Yakın zamanda m3 paylaşımımda gelecek. Hatta E93 karşılaştırmalı bir paylaşım olacak 335i-m3 arasında :happy: Sende yakın zamanda eklersin inşallah, ama tavan mekanizması m3 de daha tatminkar olduğu için almışken onu al derim. :celeb:

Güzel yorumun için teşekkür ederim :wink1:
Resim
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: Kenan Şavklı » 15 Nis 2011, 04:03

Mehmet benim de çok severek yerverdiğim araçtı bu cabrioletler; gümüş var idi bende de ve coupe'yi mavi almıştım. Mavi 3.35İ Coupe'nin hem arka hem de ön akslarını indirmiştim çünkü çok yüksek duruyordu ama cabriolat'lerde bu konuyla alakalı beni rahatsız eden birşey göremediğim için bu yola gitmemiştim. Tamamen zevke hitab edecek işler aslında ama benim yorumum; birinin mavi gibi çökük, diğerinin ise orijinal biçiminde kalmış olması en güzel hal gibi geliyor fikrimce. Bu arada fotolar hiç de çok değil hatta az bile. Teşekkürler paylaşımın için...

Açılıp-kapanma mekanizması beni hayretler içerisinde Kyosho hayranı yapan bendeki eski bir misafir İzninle; içimden geldi... :lol:
Resim
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
ibadeath41
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: ibadeath41 » 15 Nis 2011, 04:12

gearbox yazdı:Mehmet benim de çok severek yerverdiğim araçtı bu cabrioletler; gümüş var idi bende de ve coupe'yi mavi almıştım. Mavi 3.35İ Coupe'nin hem arka hem de ön akslarını indirmiştim çünkü çok yüksek duruyordu ama cabriolat'lerde bu konuyla alakalı beni rahatsız eden birşey göremediğim için bu yola gitmemiştim. Tamamen zevke hitab edecek işler aslında ama benim yorumum; birinin mavi gibi çökük, diğerinin ise orijinal biçiminde kalmış olması en güzel hal gibi geliyor fikrimce. Bu arada fotolar hiç de çok değil hatta az bile. Teşekkürler paylaşımın için...

Açılıp-kapanma mekanizması beni hayretler içerisinde Kyosho hayranı yapan bendeki eski bir misafir İzninle; içimden geldi... :lol:
Resim

Teşekkür ederim samimi duyguların için kenan abi. Gride değilde mavide gözüme batmıştı yerden yüksekliği, birgün gaza gelip indirdik yeni hali ile bana göre gayet hoş görünmüştü. Gri için bu uygulamayı yapmıyacağım, söylediğin gibi bir tanede elimizde orjinali bulunması hiç fena olmaz. :lol: Fotograflar içinde ilk önce en alt satıra eklemiştim çok oldu diye, fotografları sonradan eklemeye başladım, eklemediğim daha fotograflar var ama öncesinde önizleme görüntülememde biraz geç açıldığı için daha fazla yükleme yapmak istemedim. :celeb:
Resim

mesaj için ibadeath41 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 15 Nis 2011, 07:59

Mehmet, uzun zamandır özlemiştik çekimlerini. :foto:
Mizansenler ve modellerin beraber verdiği pozlar çok hoşuma gitti açıkcası.
Süperler diyorum. :angel:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
ibadeath41
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Barış » 15 Nis 2011, 14:01

İkiside güzel modeller Methmet abi.

Barış
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir