Kişisel Diecast Web Sitem

Yetkili: resatsirin

Kişisel Diecast Web Sitem

İletiYazar: Eray KIVRAK » 04 Nis 2011, 23:11

Model araba koleksiyonumu paylaştığım kişisel web sitem

http://www.erygarage.tr.gg
Resim

mesaj için Eray KIVRAK teşekkür aldı- 2:
BuRaK-B, ozgurs82
Kullanıcı avatarı
Eray KIVRAK
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

İsim: Eray KIVRAK
1/18 Model Sayısı: 36
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5800
Eray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yok

Re: Kişisel Diecast Web Sitem

İletiYazar: ozgurs82 » 04 Nis 2011, 23:36

Ben de geçen sene bir site açmıştım ...

http://ozgurs82diecastcollection.webs.com/

...ama bazı bilgisayarlarda açılmadığını öğrenince devam ettirmemiştim,ilerleyen günlerde Pb'ye geçtim.

http://s758.photobucket.com/albums/xx227/ozgurs82/

Seninkiyle aynı uzantılı site açmayı araştırayım müsait bir zamanımda.

Tasarımı sade ve kullanışlı.Siten hayırlı olsun kardeşim,zaman geçtikçe daha da zenginleşecektir :foto:
Kullanıcı avatarı
ozgurs82
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozgur Sahin
1/18 Model Sayısı: 55
Toplam Model Sayısı: 55
Rep Puani: 1980
ozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yok

İletiYazar: Eran » 05 Nis 2011, 07:54

Eray'ım "Diecast Links" kısmında biz de bulunuruz umarım .. :y:

Haricinde gayet güzel, Ozan kardeşimin sitesine benziyor .. Ben de kendime profesyonel manada bir site yaptım yalnız localhost'ta çalıştırıyorum şuanda .. Tüm modellerimin detaylı fotolarını çekince yayınlıycam yine bu site üzerinden .. :y:
Resim
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

İletiYazar: Eray KIVRAK » 05 Nis 2011, 17:19

Eran yazdı:Eray'ım "Diecast Links" kısmında biz de bulunuruz umarım .. :y:

Haricinde gayet güzel, Ozan kardeşimin sitesine benziyor .. Ben de kendime profesyonel manada bir site yaptım yalnız localhost'ta çalıştırıyorum şuanda .. Tüm modellerimin detaylı fotolarını çekince yayınlıycam yine bu site üzerinden .. :y:

Ekledim bile :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
Eray KIVRAK
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

Eray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 05 Nis 2011, 18:46

Zamanımı, yıllarımı (7 yıllık emek) harcadığım diecast.tr.gg sitem elimde patladı Eray... :wait: :tmi: :lol:
Yaşadığım sinir boşalmasından kaynaklı olarak gülüyorum ve gerçekten şaka gibi... :bye: :grin:

Bu türden bedava sitelere; 7 yıllık emeğimin silinmesi tecrübesi ile, fazla ilgi göstermemeni ve zamanını harcamamanı dilerim kardeşim... :shake:
Yine de ve şimdilik ellerine sağlık ve elinde patlayana kadar başarılarının devamını dilerim kardeşim. :smile: :sapka:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Turan ÇAPAR » 05 Nis 2011, 20:22

Siten sade ve güzel olmuş. İleride daha iyilerine sahip olman dileğiyle.

Paylaşım için teşekkürler.
Resim
Kullanıcı avatarı
Turan ÇAPAR
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Turan ÇAPAR
1/18 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 28
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 36
Rep Puani: 1005
Turan ÇAPAR rep puani yokTuran ÇAPAR rep puani yokTuran ÇAPAR rep puani yokTuran ÇAPAR rep puani yokTuran ÇAPAR rep puani yok

İletiYazar: Eray KIVRAK » 08 Nis 2011, 21:19

Admin yazdı:Zamanımı, yıllarımı (7 yıllık emek) harcadığım diecast.tr.gg sitem elimde patladı Eray... :wait: :tmi: :lol:
Yaşadığım sinir boşalmasından kaynaklı olarak gülüyorum ve gerçekten şaka gibi... :bye: :grin:

Bu türden bedava sitelere; 7 yıllık emeğimin silinmesi tecrübesi ile, fazla ilgi göstermemeni ve zamanını harcamamanı dilerim kardeşim... :shake:
Yine de ve şimdilik ellerine sağlık ve elinde patlayana kadar başarılarının devamını dilerim kardeşim. :smile: :sapka:

Zaten paralı site açmayı düşünüyorum ve bu siteye sadece resim ekliyorum, üzerinde uğraşmıyorum. Benimde 1-2 tane forum sitem öyle patladı :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
Eray KIVRAK
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

İletiYazar: masato » 08 Nis 2011, 23:36

Hayırlı olsun siten... Tez zamanda dolması taşması dileğim ile... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

DIECAST MODEL SİTESİ TANITIMLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir