"YENİ" EXOTO SAUBER C9 "KOUROS MERCEDES" #61

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

"YENİ" EXOTO SAUBER C9 "KOUROS MERCEDES" #61

İletiYazar: Kenan Şavklı » 04 Nis 2011, 22:06

Resim

:duyuru: Alttaki YouTube linkini, sadece müziğini dinlemek için bu konuyu incelerken açmanızı şiddetle tavsiye ederim... Fotoları çekerken bir yandan bu çalıyordu; sizin de bu 80'ler heyecanını tatmanızı isterim. Özellikle Devrim abi ve tadını bilen herkesein! Miami Vice / The Crockett's :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=m8-ItRoHJM0

Yeniden herkese merhaba. :devil: Dedim ya bir önceki konuda; bombalar arka arkaya geldiği için, paylaşımlar da arka arkaya geldi diye. Bu da bombalardan biri oluyor. Aklımda, LeMans aracı olarak sadece 1982 Porsche "Rothmans" vardı ama Exoto ahirete kadar lütfedip üretirse alınacak, o da ayrı. Ama Exoto'nun üretmekle çok iyi ettiği bir arç da var ki; Kouros (parfüm/deo) ve Yves Saint Laurent (fashion) isimli Fransız kozmetik ve moda markalarının dekal olarak üzerinde barındığı, mavi renkli müthiş gövdeyi gördüğümde; yılının da 1987 olduğunu öğrendiğimde, ciğerimden parçalar koptu resmen. :lol: Çok arabesk oldu ama tam tarifi bu vallahi. Miami Vice yılları...

Yukarıda da yazdığım gibi aklımda bir Le Mans aracı yoktu ama bu "navy blue" rengi üzerine bezeli bu markaların baskıları, bu aracı almama vesile oldu. Nasılsa karışık bir yarış tarihi efsaneleri serim var; varsın bu da olsun dedim ama; aracı elime alıp incelemeye başladığımda şoke oldum. Ben bu aracın, eski bir Exoto imalatı olarak orta seviyede bir detaycılığa sahip olduğunu sanıyordum; yani mesela Porsche 935'ler gibi ama alakası yok! Fotoğraflar herşeyi gösterecek zaten ama ancak dokunsal olarak anlaşılacaklara değinmek gerekirse; jantın çember ve kolları cnc'de işlenmiş hakiki metal, irisinden ufağına hiçbir ızgara "görünümlü" değil, gerçekten geçirgen ızgaralar, vites kolu ile çalışabilen şanzıman sistemi, alt tablası da metal olan ve müthiş gerçekçi karbon desenlemesi, tamamı mikro vidalarla birleştirilmiş mekanik parçalar ve daha akla gelmeyecek inanılmaz neler neler. Yazardım ama okumaya üşenilecek bir konu yazısı ortaya çıksın istemiyorum. Bu arada müziği açtıysanız ve beğendiyseniz, gençlerin tabiriyle "repeat" etmeyi unutmayın...

:duyuru: Altakki YouTube linkini, sadece müziğini dinlemek için bu konuyu incelerken açmanızı şiddetle tavsiye ederim... Fotoları çekerken bir yandan bu çalıyordu; sizin de bu 80'ler heyecanını tatmanızı isterim. Özellikle Devrim abi ve tadını bilen herkesein! Miami Vice / The Crockett's :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=m8-ItRoHJM0

Resim

Resim

Modelin sunumu her Exoto'da olduğu gibi; o efsanevi aracın geçmişinin efsaneviliğine ve karizmasına uygun biçimde paketlenmiş; bunu, ana kutusu üzerindeki
bir Sauber C9 fotosu desteklerken, ana kutuyu korusun diye yapılmış bir üst kutu da, aynı fotonun silüet hali yer alıyor... Paket içeriğinde; limit, geçmiş, teknik bilgi vs. ibareleri belirten hiçbirşey yok. Modelin bijonlarını sökmeye yarayan ve metalden imal edilmiş bir levye var...

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Bundan sonraki paylaşımlarda fon olarak; çoğunlukla neyi kullanacağım da arkada görüldüğü gibi...
Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Ön tertibat, motor bölümü ve iç detaylar hakkında foto ve yorumları, konunun devamında ekleyeceğim...
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

Re: "YENİ" EXOTO SAUBER C9 "KOUROS MERCEDES" #61

İletiYazar: Bülent Aydoğan » 04 Nis 2011, 22:15

ya git Kenan bu ne..ayıp..bizdekiler ne şimdi..
Resim
Kullanıcı avatarı
Bülent Aydoğan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: bülent
1/18 Model Sayısı: 30
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 2794
Bülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 04 Nis 2011, 22:15

:x: :music: :dance: :y: :talk: :bow:

Onur' un sabitlediğim konusuna bak ve yaşattığın duyguları anla bence Kenan... :f:

:arrow: Şuan ne dinliyorsunuz?
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16726
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: ozgurs82 » 04 Nis 2011, 22:21

Yine harika bir model , kutunun üstündeki gri olanını daha çok beğendim ama renginden ötürü . Paylaşım için teşekkürler :coffee:
Kullanıcı avatarı
ozgurs82
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozgur Sahin
1/18 Model Sayısı: 55
Toplam Model Sayısı: 55
Rep Puani: 1980
ozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 04 Nis 2011, 22:26

Gerçekten muhteşem. :x: :x: :x:
:sapka:
Resim
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 04 Nis 2011, 22:48

Çok güzelmiş.. :y:
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 7990
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: keremgurel » 04 Nis 2011, 22:56

efenim daha önce de size ifade ettiğim gibi son paylaşımlarınız adeta "detay geyzeri" gibi ortalığa bolca detay fışkırtıyor.benimki gibi bünyesi bu denli detayı kaldıramayanlar için vurgun yeme hissi yaratıyordur sanırım.
modele diyecek yok.ama rengi cidden bambaşka imiş.
iyi seyirlerden başka söylenecek bişii yok sanırım.
Resim
Kullanıcı avatarı
keremgurel
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kerem GÜREL
Rep Puani: 483
keremgurel rep puani yokkeremgurel rep puani yok

İletiYazar: chrono » 05 Nis 2011, 00:23

bu modelin 1:1ini görmedim, yarış tarihi hakkında hiçbir fikrim yok ama model olarak bence 1 numara rengi duruşu detayları gerçekten şaheser...
bildiğim kadarıyla öyle kolay bulunan bir model de değil -renk itibariyle-
güzel günlerde sergilemeniz dileğiyle....
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Güney
1/18 Model Sayısı: 80
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 16
Rep Puani: 3740
chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

İletiYazar: camorenesi » 05 Nis 2011, 00:41

Kenan Hocam'dan bomba üstüne bomba :bomba: :bomba: :cakmak: :cakmak: :lol: :lol: :lol: Muhteşem detaylı ve çok güzel bir model,rengi ve dekaller birbirini çok güzel tamamlamış :nod:
Resim
Kullanıcı avatarı
camorenesi
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Eren CELIK
1/24 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 111
- / -- Model Sayısı: 165
Toplam Model Sayısı: 314
Rep Puani: 4920
camorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 05 Nis 2011, 01:33

Bülent Aydoğan yazdı:ya git Kenan bu ne..ayıp..bizdekiler ne şimdi..

:lol: Abi yok artık o kadar da değil! Böyle yazarak vebal altında bırakıyosun farkındaysan. Herkesin bir yönü, gidişatı ve zevki var. :smile5: Bir de her yorum yaparken, aralara koyduğun düzensiz noktalar :lol: sanki küfürü sansürlenmiş, editli yorum gibi oluyor. :smile7: Şaka bir yana, bilinçle ve ne istediğini bilerek ilerlenen her seri -bana göre- kıymetli bir koleksiyondur. Majoretta'ler/Match'ler için de geçerli, İş makineleri için de; Amerikanlar için de...

Admin yazdı::x: :music: :dance: :y: :talk: :bow:

Onur' un sabitlediğim konusuna bak ve yaşattığın duyguları anla bence Kenan... :f:

:arrow: Şuan ne dinliyorsunuz?

Diğer konuda da yazdığım gibi Gökhan abim; bu linkteki şarkıyı bu konuyla başlayma fikrinin, yöndeş zevklerde olduğum kişilerin içini buracağını ve derinden beğeni uyandıracağını tahmin etmiştim. Ben tabi ki o dönemlerde çok ufak bir çocuktum ama güzel olan dönemler, yaşanmamış ve geride kalmışsa bile tadı hiç değişmez; alabilen, sonra da olsa tadını alır diye düşünüyorum. Tekrar çok teşekkürler Gökhan abi; 80'lerin klavye tonları beni de hala fena vurur...

ozgurs82 yazdı:Yine harika bir model , kutunun üstündeki gri olanını daha çok beğendim ama renginden ötürü . Paylaşım için teşekkürler :coffee:

Ben teşekkür ederim Özgür; beklediğimden çok daha detaylı çıktı ve bu aracın bende temayüz edebilmesinin sebebi bu boya/renk ve bu dekal adlarıydı. Bu renk kombinasyonunu ev dekorasyonunda dahi kullanmayı düşünürüm; o derece sevmiştim ki elime ulaştığında ve baktığımda, üzerindeki şampanya rengi şertiler de resmen aklımı çıkarttı.
Senin de dediğin gibi asıl Sauber'ler gümüş renkli olan C9'lar ama tüm tema içerisinde renk anlamında oluşturacağı kontrast katkısızlığı bakımından, önemli bir araç olmasına rağmen hiçbir zaman düşünmedim. Exoto 156 Sharknose'un sarısını ve hatta resin F458'in de farklı bir kaç rengini de düşünen bir minyatür modelci olarak, Sauber Le Mans'da başka bir parça düşünmüyorum. Renkten, modelin özelliklerine varana kadar çok düşünerek model alıp eklediğim için; eskisi gibi "bu bunun yajına gider", "şu da yanında iyi durur" düşüncesiyle hareket etmioyrum ve :lol: o şekilde hareket ettiğimde, modellerin hepsinden innaılmaz bir soğuma hissi yaratıyor. Bunu söylediğim bir çok kişi, kendi de tecrübe ederek "çok haklıymışsın" demişlerdi... Sağol yoruun için.

atesoglu yazdı:Gerçekten muhteşem. :x: :x: :x:
:sapka:

Ateş abi, içten ve çok şey ifade eden yorumun için çok teşekkürler.

sui_cast yazdı:Çok güzelmiş.. :y:

Teşekkürler Bahadır...

keremgurel yazdı:efenim daha önce de size ifade ettiğim gibi son paylaşımlarınız adeta "detay geyzeri" gibi ortalığa bolca detay fışkırtıyor.benimki gibi bünyesi bu denli detayı kaldıramayanlar için vurgun yeme hissi yaratıyordur sanırım.
modele diyecek yok.ama rengi cidden bambaşka imiş.
iyi seyirlerden başka söylenecek bişii yok sanırım.

Kerem bey çok teşekkürler övgü dolu sözler için ama sizin zaten AutoArt 190E'lerinden bir bağışıklığınız vardı. Bu yüzden sıkıntı yok diye düşünüyorum. :lol: Model benim için de çok mühim değildi aslında ama üzerindeki markalar ve boya benim için hayati idi. Modeli de elime alınca detay ve malzeme anlamında hakikaten etkilendim. Tekrar teşekkürler efenm, eksik olmayınız... :syg: :emo2: :sapka:

chrono yazdı:bu modelin 1:1ini görmedim, yarış tarihi hakkında hiçbir fikrim yok ama model olarak bence 1 numara rengi duruşu detayları gerçekten şaheser...
bildiğim kadarıyla öyle kolay bulunan bir model de değil -renk itibariyle-
güzel günlerde sergilemeniz dileğiyle....

Güney benn de çok bilgilisi olarak almadım işin gerçeği, ama80'lerin son çeyreği imajı, üzerindeki markalar, dediğin gibi renk/boya beni vurdu! Elime ulaştığında da, aracın da aslında ne kadar mühim olduğunu ve Exoto'nun eski denecek imaltlarının da ne kadar uç nokta olduğunu bir kez daha anladım. Bulunurluğu anlamında da çok bilgim yok ama biz Dubai'deki Polimar'dan aldık ve ta oradan sadece iki günde geldi. Ancak Exoto'nun bu yarım kürede bulunması hakikaten de hiç kolay değil, çünkü Exoto model otomobil /oyuncak tüccarlarına çok katı malum... En son Modelissimo bir cengaverlik etti; bir yığın Exoto'ları Avrupa'ya soktu ve özellikle Ferrari'ler başta olmak üzere 599 Euro'dan başlayan fiyatlarla -neredeyse- tamamen tüketti bile... O yüzden Dubai, bizim bölge için en iyisi :tmi: Yine ucuz değil ama kırıksız, çıkıksız geleceği garanti. Çünkü Exoto ile alakalı çok suistimal var.
Tekrar çok teşekürler iyi dileklerin için...

camorenesi yazdı:Kenan Hocam'dan bomba üstüne bomba :bomba: :bomba: :cakmak: :cakmak: :lol: :lol: :lol: Muhteşem detaylı ve çok güzel bir model,rengi ve dekaller birbirini çok güzel tamamlamış :nod:

Eren hocam ben de boyadan ve markalardan çok etkilendim zaten... Buyurduğun gibi arka arkaya paylaşımları yapabildim çünkü bu aralar vakit bol; özlemişim hakikaten foto çekmeyi... Çok teşekkürler yorumun için. :smile5:
Resim

mesaj için Kenan Şavklı teşekkür aldı- 2:
atesoglu, ozgurs82
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: ..alper.. » 05 Nis 2011, 02:26

Harika bir model daha.Detaylar müthiş,renk harika kelimeler yetmiyor hayırlı olsun. :drinksb:
Kıskandıracak bir koleksiyon toplu fotoğraf bekliyorum.
:+1:
Resim

mesaj için ..alper.. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
..alper..
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Alper Hatinoglu
1/18 Model Sayısı: 19
- / -- Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 23
Rep Puani: 1300
..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 05 Nis 2011, 04:57

Bu modelse bizimkiler ne bilmiyorum :shocked2:

Güle güle sergile Abi'm paylaşımlarının devamının gelmesi ümidimle :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: BuRaK ÜnÜr » 05 Nis 2011, 07:20

Hayırlı olsun Kenan abi...model değil sanat eseri mübarek :hosp:
Ağzımın suları aktı :yeah:
Benim hpi ların yanına bitane böyle alıp matruşkamı yapsam :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
BuRaK ÜnÜr
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Burak
Rep Puani: 1870
BuRaK ÜnÜr rep puani yokBuRaK ÜnÜr rep puani yokBuRaK ÜnÜr rep puani yokBuRaK ÜnÜr rep puani yokBuRaK ÜnÜr rep puani yokBuRaK ÜnÜr rep puani yokBuRaK ÜnÜr rep puani yokBuRaK ÜnÜr rep puani yok

Sonraki

1/18 MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir