NOREV - AUDI A4 CABRIO 3.2

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: NOREV - AUDI A4 CABRIO 3.2

İletiYazar: ozgurs82 » 29 Mar 2011, 21:35

uMut25 yazdı:Muhteşem Özgür abi :) iyi seyirler.

Sağol kardeşim,bu sefer mutfaktaki masanın altındaki camı kullanarak çekim yaptım :lol:
Kullanıcı avatarı
ozgurs82
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozgur Sahin
1/18 Model Sayısı: 55
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 55
Rep Puani: 1980
ozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yok

İletiYazar: ozgurs82 » 29 Mar 2011, 21:39

Ali SAMANGÜL yazdı:Son noktayı koymuşsun kardeşim.Helal sana :y: Hayırlı olsun çok şık ve güzel göz alıcı model.İyi günlerde seyirle. :fU:

İlginiz ve repiniz için ayrı ayrı teşekkürler,işin içine biraz gizem kattım bu sefer.
Mustafa Bey yazınca çalışmamı hemen tamamladım.Teknik olarak ta cam üstünü tercih ettim ..
Kullanıcı avatarı
ozgurs82
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

ozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yok

İletiYazar: Turan ÇAPAR » 29 Mar 2011, 21:41

Özgür abi hayırlı olsun. Çok güzel bir model edinmişsin.

İyi günlerde sergile abi.
Turan ÇAPAR
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: ozgurs82 » 29 Mar 2011, 21:41

Serhat kardeşim,rep için teşekkürler :d:
Kullanıcı avatarı
ozgurs82
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: ozgurs82 » 29 Mar 2011, 21:42

Turan ÇAPAR yazdı:Özgür abi hayırlı olsun. Çok güzel bir model edinmişsin.

İyi günlerde sergile abi.

Sağol kardeşim,hoş bir çalışma olmuş Norev için :y:
Kullanıcı avatarı
ozgurs82
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: Nefila » 01 Nis 2011, 00:12

Uzun süredir forumu ilgiyle ve zevkle takip ediyorum, paylaşımın oldukça güzel olduğu bir yer. Hatta sizlerin de sıkça bahsettiği gibi bir aile ortamı diyebiliriz. Adınızın altındaki ibareye bakarak bu aile kavramına saygıyla yaklaştığınızı düşünmekteyim aksi taktirde özel üye statüsüne kavuşamayacağınızı düşünmekteyim.
Açıkçası bu foruma sadece size bu yorumu yazabilmek için üye oldum. Buraya yeni aldım diye koyduğunuz modelleri 2 gün sonra satış sitelerinde listeliyorsunuz, tüm modelleriniz satılık. Amacınız bu işin ticaretini yapmaksa sizce bu aile ortamını kötü amacınızda reklam panosu olarak kullanmak doğru mudur ? Ya da bir diğer deyişle, kendi amacınız için yani satış yapmak için aldığınız modelleri gerçek bir koleksiyonermiş gibi burada yeni aldım diye paylaşmaya utanmıyor musunuz ?

Kusura bakmayın sayın forum üyeleri, amacım tartışma ya da huzursuzluk çıkarmak değil fakat bu forumu uzun süredir takip ediyorum, konuyu açan arkadaşımız buraya koyduğu istisnasız her modeli 2 gün sonra satış sitelerine koyuyor. Kimsenin kendi kötü amaçları için bu forumun adını karalamaya, forumu kötülemeye hakkı olduğunu düşünmüyorum.

Vaktini ayırıp okuyan herkese teşekkürler, iyi akşamlar...

Nefila
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: ozgurs82 » 01 Nis 2011, 00:43

Nefila yazdı:Uzun süredir forumu ilgiyle ve zevkle takip ediyorum, paylaşımın oldukça güzel olduğu bir yer. Hatta sizlerin de sıkça bahsettiği gibi bir aile ortamı diyebiliriz. Adınızın altındaki ibareye bakarak bu aile kavramına saygıyla yaklaştığınızı düşünmekteyim aksi taktirde özel üye statüsüne kavuşamayacağınızı düşünmekteyim.
Açıkçası bu foruma sadece size bu yorumu yazabilmek için üye oldum. Buraya yeni aldım diye koyduğunuz modelleri 2 gün sonra satış sitelerinde listeliyorsunuz, tüm modelleriniz satılık. Amacınız bu işin ticaretini yapmaksa sizce bu aile ortamını kötü amacınızda reklam panosu olarak kullanmak doğru mudur ? Ya da bir diğer deyişle, kendi amacınız için yani satış yapmak için aldığınız modelleri gerçek bir koleksiyonermiş gibi burada yeni aldım diye paylaşmaya utanmıyor musunuz ?

Kusura bakmayın sayın forum üyeleri, amacım tartışma ya da huzursuzluk çıkarmak değil fakat bu forumu uzun süredir takip ediyorum, konuyu açan arkadaşımız buraya koyduğu istisnasız her modeli 2 gün sonra satış sitelerine koyuyor. Kimsenin kendi kötü amaçları için bu forumun adını karalamaya, forumu kötülemeye hakkı olduğunu düşünmüyorum.

Vaktini ayırıp okuyan herkese teşekkürler, iyi akşamlar...

Merhaba Ali kardeşim,

Bu yazmış olduğun konu 6 ay önce gündeme gelmişti.Gökhan Bey benim üyeliğimi indirmişti o dönemlerde.

Daha sonraki paylaşımlarım sebebiyle 2 ay sonra tekrar forum özel üyesi oldum.Geçen ay bir paylaşımım içersinde yine aynı konu gündeme geldi.

Yani toplam da 2 defa,bunla birlikte 3 oldu .

9 ay içerisine 1438 mesaj yazmış,78 konu açmış bir üyeyim . Başka sitelere gitmene gerek yok , zaten bu sitede satış ilanım var .

viewtopic.php?f=11&t=8579

Demek ki siteyi iyi takip etmemişsin.

Hatta dün Burak kardeşime bu ilanı silmesi için mesaj attım , kendisi de bunu teyit edecektir.

Koleksiyoner olduğumu hiçbir zaman iddia etmedim ve her zaman bu hobime ilgimin yönünü açıkça yazdım .

Ben yaptığımdan utanmıyorum ama sen yazdıklarına dikkat et bence ...
Kullanıcı avatarı
ozgurs82
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: Nefila » 01 Nis 2011, 00:50

Kusura bakmayın ama satmak için yurt dışından getirtilen modelin 2 tane fotoğrafını çekip o fotoğraflarla hem buraya konu açıp hem de satış sitesine aynı fotoğrafları koymak paylaşım mıdır sizce ? Paylaşım kavramı fazla mesaj atmak mıdır acaba yoksa attığınız mesajları bilgilendirici şekilde doldurarak az ama öz mesaj atmak mıdır ?
Siteyi iyi takip etmemişsin yazmışsınız da, 'paylaşım' sıfatını hak eden konulara göz gezdiriyordum, gereksiz satış ilanlarınızı kaçırmışım kusuruma bakmayın...
Yazdıklarımda dikkat edilecek bir şey yok, aile ortamı olarak gördüğümü belirttiğim ve adının kötülenmemesini düşündüğüm bir forum için dikkat çekilmesi gereken bir konu hakkında bir mesaj attım. Yazdıklarına dikkat et gibi bir tehdite ne gerek vardı ? Kusura bakmayın ama 2 kere aynı konudan uyarılmışsınız, yaptığınız koleksiyonerlik etiğine aykırı. Yazdıklarına dikkat etmesi gereken kişinin ben değil siz olduğunu düşünüyorum.

Nefila
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: static_x07 » 01 Nis 2011, 10:43

Hayırlı olsun Özgür abi. Ön göğüs detayları çok hoşuma gitti.Detay olarakta çok cezbedici. Norev konuşturmuş yine. İyi seyirler dilerim. :)
Resim

mesaj için static_x07 arkadaşımıza teşekkür edenler:
ozgurs82
Kullanıcı avatarı
static_x07
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ali NURDOGAN
1/18 Model Sayısı: 25
1/24 Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 8
Toplam Model Sayısı: 42
Rep Puani: 830
static_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 01 Nis 2011, 16:35

Nefila yazdı:

Öncelikle aramıza hoşgeldin Ali.
Uzun süredir bizi, forumumuzu ve ailemizi takip ettiğiniz için "Teşekkür" butonuna, hiç tereddütsüz bastığımı belirtmeliyim. Keşke daha önce üye olup tüm paylaşımlara aynı özeni gösterseydiniz. Sizin gibi, güzel klavye kullanan ve imla kurallarına dikkat eden bir üyemiz olması, ailemizin ne kadar vazgeçilmez olduğunun bir göstergesidir diye düşünüyorum.

Konudan Bahadır E.'nin (sui_cast) telefon açması ile haberdar oldum. Malum Ankara'dan bayağı bir uzakta Bodrum'dayım bu günlük. Yoksa sabahın erken saatlerinde cevap yazmak isterdim.
Özgür arkadaşımızın belirttiği gibi, bu konuda daha önceleri de polemik yaşanmış ve konuyu Admin'imiz, değerli dostum, Kardeşim, Gökhan HEPARSLAN'ın müdahalesi ve karşılıklı özel yazışmaları ile halletmiştik. Bu konuyu sizin iletinizle tekrar gündeme getirmiş olduk. Moderatörlerimizden birisi askerde. Mustafa'ya burdan bir kez daha hayırlı teskereler diliyorum. Burak BALIKÇI ile telefonda görüştüm ve konuya bakmasını istedim. Kendisi haberdar olduğunu ancak oldukça yoğun işlerinden dolayı cevap yazamadığını, hatta Özgür'ün belirttiği gibi bir mesaj görmediğini söyledi. Gökhan'a da ulaşamayınca, Burak ile konuşarak, haddim olmayarak, cevap yazmak istedim. Hatta şu an bir wireless bularak, bilgisayarımı çıkardım ve yazıyorum.

Bu şekildeki karşılıklı düşüncelerinizi, özel mesajlarla halledebilirseniz iyi olur düşüncesindeyim. Bu yüzden lütfen konuyu daha fazla uzatmayalım.

ozgurs82 yazdı:

Özgür kardeşim, konularını yeni modellerini ne kadar özenerek aldığını, yine o kadar güzel fotoğraflarlar paylaştığını hepimiz biliyoruz. Bu model ile ilgili düşüncelerimi de önceki sayfalarda belirtmiştim. Aldığın modelleri "Yeni alınanlar" statüsünde değil de "Model inceleme ve karşılaştırma" statüsünde yaparsan hiç bir sorun olacağını zannetmiyorum. Çünkü sen modelleri canı gönülden seven birisin.

Her ikinize de keyifli forumlar dilerim. Sevgili Ali, senin modellerini ve diğer konulara cevaplarını da en kısa zamanda görmek isteriz.
Sevgi ve selamlarımla.

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 6:
Bora TURAN, BuRaK-B, G.HEPARSLAN, ibadeath41, ozgurs82, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: ozgurs82 » 01 Nis 2011, 20:52

static_x07 yazdı:Hayırlı olsun Özgür abi. Ön göğüs detayları çok hoşuma gitti.Detay olarakta çok cezbedici. Norev konuşturmuş yine. İyi seyirler dilerim. :)

Teşekkürler kardeşim,aynı modelin grisi de var Modelissimo'da...Gümüş grisi de vardı ama o bitmiş.

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

İyi iş çıkartmışlar bence de ,önden Mc Audi A4 SW ile karşılaştırman için arşivden bir fotoğraf :foto:

Kullanıcı avatarı
ozgurs82
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 01 Nis 2011, 23:22

Emre ERBASAR yazdı:
Nefila yazdı:

Öncelikle aramıza hoşgeldin Ali.
Uzun süredir bizi, forumumuzu ve ailemizi takip ettiğiniz için "Teşekkür" butonuna, hiç tereddütsüz bastığımı belirtmeliyim. Keşke daha önce üye olup tüm paylaşımlara aynı özeni gösterseydiniz. Sizin gibi, güzel klavye kullanan ve imla kurallarına dikkat eden bir üyemiz olması, ailemizin ne kadar vazgeçilmez olduğunun bir göstergesidir diye düşünüyorum.

Konudan Bahadır E.'nin (sui_cast) telefon açması ile haberdar oldum. Malum Ankara'dan bayağı bir uzakta Bodrum'dayım bu günlük. Yoksa sabahın erken saatlerinde cevap yazmak isterdim.
Özgür arkadaşımızın belirttiği gibi, bu konuda daha önceleri de polemik yaşanmış ve konuyu Admin'imiz, değerli dostum, Kardeşim, Gökhan HEPARSLAN'ın müdahalesi ve karşılıklı özel yazışmaları ile halletmiştik. Bu konuyu sizin iletinizle tekrar gündeme getirmiş olduk. Moderatörlerimizden birisi askerde. Mustafa'ya burdan bir kez daha hayırlı teskereler diliyorum. Burak BALIKÇI ile telefonda görüştüm ve konuya bakmasını istedim. Kendisi haberdar olduğunu ancak oldukça yoğun işlerinden dolayı cevap yazamadığını, hatta Özgür'ün belirttiği gibi bir mesaj görmediğini söyledi. Gökhan'a da ulaşamayınca, Burak ile konuşarak, haddim olmayarak, cevap yazmak istedim. Hatta şu an bir wireless bularak, bilgisayarımı çıkardım ve yazıyorum.

Bu şekildeki karşılıklı düşüncelerinizi, özel mesajlarla halledebilirseniz iyi olur düşüncesindeyim. Bu yüzden lütfen konuyu daha fazla uzatmayalım.

ozgurs82 yazdı:

Özgür kardeşim, konularını yeni modellerini ne kadar özenerek aldığını, yine o kadar güzel fotoğraflarlar paylaştığını hepimiz biliyoruz. Bu model ile ilgili düşüncelerimi de önceki sayfalarda belirtmiştim. Aldığın modelleri "Yeni alınanlar" statüsünde değil de "Model inceleme ve karşılaştırma" statüsünde yaparsan hiç bir sorun olacağını zannetmiyorum. Çünkü sen modelleri canı gönülden seven birisin.

Her ikinize de keyifli forumlar dilerim. Sevgili Ali, senin modellerini ve diğer konulara cevaplarını da en kısa zamanda görmek isteriz.
Sevgi ve selamlarımla.

Yoğunluğumdan ötürü, Emre' nin telefonuna akşam üzeri cevap verebildim ve konuya vakıf oldum.
Kendisinin, her ikinize de yazmış olduğu mesajlarında hem fikirim...

Ali kardeşim, forumumuz hakkındaki olumlu görüşlerinden dolayı teşekkür ederim.

Özgür kardeşim, bu tür modellerini; özellikle, Model İnceleme ve Karşılaştırma bölümünde paylaşırsan daha uygun olacaktır.

Ayrıca saygı ve sevgi çerçevesinde çözümlenemeyecek konu yoktur diye düşünüyorum.

Hepinize iyi forumlar...

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 3:
Bora TURAN, Emre E., ozgurs82
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16906
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: meh1996 » 02 Nis 2011, 08:51

Özgür abi yine yapacagını yaptın.Çok güzel bir model bu.
Resim

mesaj için meh1996 arkadaşımıza teşekkür edenler:
ozgurs82
Kullanıcı avatarı
meh1996
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: MEHMET
1/18 Model Sayısı: 4
1/24 Model Sayısı: 12
1/43 Model Sayısı: 6