"YENİ FOTOLAR!" 1/18 "PORSCHE TRANSPORTER" M.B.O317 (Sf:2)

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

"YENİ FOTOLAR!" 1/18 "PORSCHE TRANSPORTER" M.B.O317 (Sf:2)

İletiYazar: Kenan Şavklı » 29 Mar 2011, 05:48

Selamlar herkese;

Forumda, geçtiğimiz haftalarda sansasyonel çıkışıyla dikkat çeken ve hesapta yokken almaya karar verdiğim/verdirildiğim :lol: yeni aracımın ön tanıtımını yapayım istedim. Cyg Model'e almaya gittiğimde, birsürü cmc kutularının yanında bir kaç beyaz eşya kolileri de gördüm ki; o işe de girdiler zannettim. Ama öyle birşey zaten yokmuş ve bu beyaz eşya kolisi benzeri kutuların içeriği; benim de alıp eve gideceğim dev parçanın kargo paketi halleriymiş; yaz geliyor ya dedim herhalde mini buzdolabı da gider diye düşünüp, onları da satacak herhalde diye. :lol: Ama 1/18 Premium Classixxs'ler miş... :kamyon:

İşte hakkında çok konuştuğumuz devasakamyonumuz; hakkındaki detaylı konuyu daha sonra açacağım :celeb:

Resim

Resim
Kurulum için eve gelen olmadı maalesef. :smile5:

Resim

Resim

Resim

Resim

Alel acele fotolar için kusura bakmayınız; modelin heyecanıyla hemen çekiverdim. İyi bir anlatımla detaylı biçimde; enine boyuna ele almayı planlıyorum kısmetse.... Herkese teşekkürler.
En son Kenan Şavklı tarafından, 30 Mar 2011, 18:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 değişiklik yapıldı.
Resim

Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

Re: EV DEĞİŞDİRTEN KAMYON! 1/18 "PORSCHE TRANSPORTER" M.B.O3

İletiYazar: ArdaPerk » 29 Mar 2011, 05:55

Beyaz eşya kolilerini bende ilk girdiğimde gördüm Abi büyüklüğü ile gerçekten dikkat çekiyor :lol:

Daha sonra yapacağın detaylı anlatımı merakla bekliyor olacağım,

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Mükemmelsin Abi :nazar:
Resim

mesaj için ArdaPerk arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

Re: EV DEĞİŞTİRTEN KAMYON! 1/18 "PORSCHE TRANSPORTER" M.B.O3

İletiYazar: Emre E. » 29 Mar 2011, 07:42

Bu paylaşımı galiba 05:50 civarı, sıcağı sıcağına gördüm.
İşyerine gelip de detaylı fotoğrafları açmak için bastım gaza. :yol:
Ve şimdi cevap yazıyorum. :lol:
--
Kenan'cım, bu modeli eğer sende göremeseydim çok üzülecektim. Aldığına, kendim almış kadar sevindim inan. Senin koleksiyonuna birebir uyan harika bir parça.
Detaylı fotoğraflarını görmek için sabırsızlanıyorum. :nazar: :good2: :+1:

Bu arada, "Beyaz Eşya" tabirine hala gülüyorum. :lol:

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Eran » 29 Mar 2011, 08:22

Tahmini bi boyut hesaplaması yapıyorum da, tespitlerinde anlık olarak haklısın abi, ben görsem ben de öyle sanardım :lol:

Emre abimin de dediği gibi, çok güzel bi Porsche teman var .. :y:

Devamının gelmesi dileğiyle .. Detaylı resimleri de bekliyoruz 4 gözle ..
Resim

mesaj için Eran arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

İletiYazar: sherpa » 29 Mar 2011, 12:41

Cok sahane mukemmel otobusun her detayı super
Resim

mesaj için sherpa arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
sherpa
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Bilgi ÖNDES
Rep Puani: 1955
sherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yok

İletiYazar: Bülent Aydoğan » 29 Mar 2011, 12:55

hızlı cevap vereyim..zaten çok güzel..
Resim

mesaj için Bülent Aydoğan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
Bülent Aydoğan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: bülent
1/18 Model Sayısı: 30
1/24 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 17
- / -- Model Sayısı: 5
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 79
Rep Puani: 2794
Bülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 29 Mar 2011, 12:56

Hayırlı olsun abi bu nasıl birşeydir böyle mest etti beni ilk gördüğümden beri off off :inlove: :+1: :nazar: :yeah:
Model otomobil bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 88
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 142
Rep Puani: 3790
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Barış » 29 Mar 2011, 14:18

Çok güzel bi model.Hayırlı olsun Kenan abi.
Resim

mesaj için Barış arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
Barış
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: BARIS
1/18 Model Sayısı: 18
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 6
Toplam Model Sayısı: 23
Rep Puani: 955
Barış rep puani yokBarış rep puani yokBarış rep puani yokBarış rep puani yok

Re: EV DEĞİŞDİRTEN KAMYON! 1/18 "PORSCHE TRANSPORTER" M.B.O3

İletiYazar: Kenan Şavklı » 29 Mar 2011, 16:09

ArdaPerk yazdı:Beyaz eşya kolilerini bende ilk girdiğimde gördüm Abi büyüklüğü ile gerçekten dikkat çekiyor :lol:

Daha sonra yapacağın detaylı anlatımı merakla bekliyor olacağım,

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Mükemmelsin Abi :nazar:

Arda :lol: sağol yorumun için. Kendi kutusu bile çok büyükken... Paylaşımı yapacağım ancak bir parçam daha var onun da bana ulaşmasını bekliyorum. Eksik olma kardeşim, çok teşekkü ederim.

Emre ERBASAR yazdı:Bu paylaşımı galiba 05:50 civarı, sıcağı sıcağına gördüm.
İşyerine gelip de detaylı fotoğrafları açmak için bastım gaza. :yol:
Ve şimdi cevap yazıyorum. :lol:
--
Kenan'cım, bu modeli eğer sende göremeseydim çok üzülecektim. Aldığına, kendim almış kadar sevindim inan. Senin koleksiyonuna birebir uyan harika bir parça.
Detaylı fotoğraflarını görmek için sabırsızlanıyorum. :nazar: :good2: :+1:

Bu arada, "Beyaz Eşya" tabirine hala gülüyorum. :lol:

Evet Emre abi, o saatte nasıl kalkıyorsun tebrikler gerçekten; gördüğün gibi benim yatmadığım bile oluyor daha o saatte. :lol: İlk görenlerden biri de sensin Emre abicim; çok meraklısı değilken Emre abi inan senin de etkin büyük bu parçayı almamda ve fena da olmadı; çok spesifik özel bir araç gerçekten. Sevincimi paylaştığına çok teşekkürler...

Ancak kurulum için yetkili servis gelmedi, ona kızdım; her beyaz eşyanın olur malum. :smile7:

Eran yazdı:Tahmini bi boyut hesaplaması yapıyorum da, tespitlerinde anlık olarak haklısın abi, ben görsem ben de öyle sanardım :lol:

Emre abimin de dediği gibi, çok güzel bi Porsche teman var .. :y:

Devamının gelmesi dileğiyle .. Detaylı resimleri de bekliyoruz 4 gözle ..

Erhan'cım sağolasın, boyut hesaplaması konusunda ben de bunu almadan önce cm cinsinden tahmini birşeyler çıkartmaya çalıştım ama gerçekten modeli eve getirip, açıp bakmaya başlayınca işin rengi değişiyor... İyi dileklerin için çok teşekkürler kardeşim, iş yoğunluğumun yavaşlamasıyla ilk fırsatta; yeni gelen bir çok şeyle paylaşacağım inşallah...
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 29 Mar 2011, 16:22

sherpa yazdı:Cok sahane mukemmel otobusun her detayı super

Abi çok teşekkür ederim, klasik yarış efsanelerine devam ediyorum malum; bunu da eklememek olmazdı...

Bülent Aydoğan yazdı:hızlı cevap vereyim..zaten çok güzel..

:lol: Bişey anlamadım ama iyi bişey dedin abi heralde. :lol: Aradaki noktalarda sanki kötü bişeyler yazılmış da, sonradan birileri editlemiş gibi. :smile7: Şaka şaka; sağol abi, bildiğin gibi aynı yolda devam ediyoruz işte...

Serdar Gökhan yazdı:Hayırlı olsun abi bu nasıl birşeydir böyle mest etti beni ilk gördüğümden beri off off :inlove: :+1: :nazar: :yeah:

Serdar teşekkür ederim, sağolasın; malum bu aracın konusu geçti geçen haftalarda ve beğendik bir kere ve benim gidişatımın paralelinde bir araç olduğu için ve hazır yurda da girmişken kaçmazdı. 1000 limitli bu arada ve gerçekten biterse -ki Schuco bu konuda nadir aracı çok bulunan bir firma- bulunması zorlaşırsa pişmanlık artabilirdi. Kısmette almak varmış; teşekkürler yorumun için...

uMut25 yazdı:Mükemmel gerçekten hayırlı olsun. :)

Barış yazdı:Çok güzel bi model.Hayırlı olsun Kenan abi.

Teşekkürler arkadaşlar, alınması gerekiyordu ve kısmette de varmış, sağolunuz iyi dilekler için...
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: dogankeles » 29 Mar 2011, 16:32

Piyuvvv harika, mükemmelin ötesi de varmış gördüm :)

mesaj için dogankeles arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
dogankeles
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Dogan KELES
1/43 Model Sayısı: 30
Toplam Model Sayısı: 60
Rep Puani: 945
dogankeles rep puani yokdogankeles rep puani yokdogankeles rep puani yokdogankeles rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 29 Mar 2011, 18:31

Hayırlı uğurlu olsun.. Tekrar tekrar söylemeye gerek yok.. Çok güzel bir model.. Detaylı incelemesini bekliyoruz.. :handshake:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 8010
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: srht » 29 Mar 2011, 18:35

Ohh bee!Hele şükür senin koleksiyonuna girdi bu güzellik Kenan abi sonunda.Doğrusu kendim almış kadar sevindim.

Detaylı incelemeni merakla bekliyorum.Modeli biraz inceledim ama gör(e)mediğim detayları eminim vardır..:)
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5595
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir