KOCAELİ BULUŞUYOR...

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: KOCAELİ BULUŞUYOR...

İletiYazar: ibadeath41 » 05 Mar 2011, 12:32

Abi herkese yetecek kadar diecasttr tişörtü bastırdım ben merak etme :lol: Atlet üzerine çekmeside kolay reklam yapmasıda :pidu2:
Resim

mesaj için ibadeath41 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1900
ibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 05 Mar 2011, 12:35

ibadeath41 yazdı:Abi herkese yetecek kadar diecasttr tişörtü bastırdım ben merak etme :lol: Atlet üzerine çekmeside kolay reklam yapmasıda :pidu2:

Özellikle bana ve Emre Abi'ye uygun olduğunu düşünmüyorum. Ben kendime giyecek tişört bulamıyorum ki sen nasıl ezbere bastıracaksın. Ben vaz geçtim gelmiyorum. Fatih Ürek gibi gezemem gurbet ellerde. :lol:
Resim

mesaj için Bora TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
ibadeath41
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: ibadeath41 » 05 Mar 2011, 12:38

Eheheh abi alemsin ya. Hava içinde sanırım yarında böyle olur. İstanbulda da güneşli olması umutlandırdı beni. :celeb:
Resim

Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

ibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 05 Mar 2011, 14:09

Bora TURAN yazdı:
ibadeath41 yazdı:Abi herkese yetecek kadar diecasttr tişörtü bastırdım ben merak etme :lol: Atlet üzerine çekmeside kolay reklam yapmasıda :pidu2:

Özellikle bana ve Emre Abi'ye uygun olduğunu düşünmüyorum. Ben kendime giyecek tişört bulamıyorum ki sen nasıl ezbere bastıracaksın. Ben vaz geçtim gelmiyorum. Fatih Ürek gibi gezemem gurbet ellerde. :lol:

:grin: Ne adamsın Bora beni güldürdün yine!
Malesef yarın Kocaeli sağnak yağmurlu ve 1 ile 5 derece sıcaklık olacakmış yani soğuk olacakmış (Burak ona göre sıkı giyin)
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 05 Mar 2011, 14:14

Bora TURAN yazdı:
REVOLUTION yazdı:Geri sayım başladı :) Pazar gününü iple çekiyorum! Kocaeli'ni Diecast ailesi olarak sallıyacağız :exc:
Koray'ında gelmesine sevindim bu cesur ve becerikli kardeşimle yüz yüze görüşmek güzel olacak.
Bu arada Kocaeli'nde havalar nasıl arkadaşlar kar varmı ? Ona göre giyinelim; gerçi Bora ile ben üşümüyoruz ama diğer arkadaşlar için bu bilgi lazım olur dedim :lol:

Sayın Abi'm. 2 gündür arıyorum seni. Duruyor duruyor ulaşılamıyor diyor. Uygun olunca ara beni. Sana göre yol programı yapacağız.

Evet 4 defa aramışsın şimdi mesaj geldi :) ama ben seni arayınca hep meşgul nedir bu kadeşim hiç boş durmazmı bu telefonun.
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: ibadeath41 » 05 Mar 2011, 14:31

REVOLUTION yazdı:
Bora TURAN yazdı:

:grin: Ne adamsın Bora beni güldürdün yine!
Malesef yarın Kocaeli sağnak yağmurlu ve 1 ile 5 derece sıcaklık olacakmış yani soğuk olacakmış (Burak ona göre sıkı giyin)

Devrim abi şimdi bende baktım bundan sonraki 3 gün için yağışlı gösteriyor. Ama umarım yağmurun gelişi pazar gecesi olur bizim gezmemize mani olmaz. Başlaması durumunu pek düşünemiyorum kocaelide yağmur başladı mı durmaz pek :lol: İnşallah böyle birşey olmaz. :pray1:
Resim
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: ..alper.. » 05 Mar 2011, 14:54

Oh oh sohbet şimdiden başlamış :) ne güzel.Hava bugünkü gibi olursa tadından yenmez ama ihtimalleri düşünmek lazım ( kalın birşeyler getirmekte fayda var )
Yer ve saat hala belli değil yalnız onu ne yapacağız ?
Resim

mesaj için ..alper.. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
..alper..
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Alper Hatinoglu
1/18 Model Sayısı: 19
- / -- Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 23
Rep Puani: 1300
..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 05 Mar 2011, 15:01

Sizler yer ve mekanları iyi bilenler olarak organizasyonu yapın biz takipteyiz :wink1:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: ibadeath41 » 05 Mar 2011, 15:26

..alper.. yazdı:Oh oh sohbet şimdiden başlamış :) ne güzel.Hava bugünkü gibi olursa tadından yenmez ama ihtimalleri düşünmek lazım ( kalın birşeyler getirmekte fayda var )

Alpercim büyüğümüz olarak ben onur abiye bıraktım.Akşam son konuşmayı yapacaktır. :celeb: Saat muhtemel ardanında dediği gibi 12 - 1 gibi olacaktır. :good2:
Resim

..alper..
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: ibadeath41 » 05 Mar 2011, 15:27

..alper.. yazdı:Oh oh sohbet şimdiden başlamış :) ne güzel.Hava bugünkü gibi olursa tadından yenmez ama ihtimalleri düşünmek lazım ( kalın birşeyler getirmekte fayda var )

Alpercim büyüğümüz olarak ben onur abiye bıraktım.Akşam son konuşmayı yapacaktır. :celeb: Saat muhtemel ardanında dediği gibi 12 - 1 gibi olacaktır. :good2:
Resim
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: Freak » 05 Mar 2011, 15:28

Menemen kokularını alıyorum bora abiiii :tey:
Resim

mesaj için Freak arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
Freak
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Freak
Rep Puani: 1380
Freak rep puani yokFreak rep puani yokFreak rep puani yokFreak rep puani yokFreak rep puani yokFreak rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 05 Mar 2011, 15:49

REVOLUTION yazdı:Evet 4 defa aramışsın şimdi mesaj geldi :) ama ben seni arayınca hep meşgul nedir bu kadeşim hiç boş durmazmı bu telefonun.

Bu sebeple önce asistanımı aramanızı tavsiye ederim. :coolb: Azıcık geveze bir adamım ben. Sağ olsun arayanlarımda oldukça geveze. Hal böyle olunca uzun sürüyor görüşmelerim. :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 05 Mar 2011, 16:13

İstanbul ekibinden açıklama;

Pazar sabahı 10:00 gibi toplanmaya başlayacağız. Herkes nizami bir şekilde toplandıktan sonra Maltepe semalarından hareket edeceğiz. Yola çıktığımızda bulacağımız yere göre kahvaltı molası vereceğiz. (Eğer yer hoşuma giderse buluşmaya gelmeyip,bütün gün orada yemek yiyebilirim. Ona göre.) :lol: Daha sonrasında da yola kaldığımız yerden devam edeceğiz. Sanıyorum 12:00 - 12:30 sularında buluşma mekanında olacağız. Bu arada yolda tarif almak için rahatsız edeceğimizi belirtmek isterim. Herkes ile buluştuktan sonra güzelce kaynaşıp, hoş sohbetler edeceğiz. Zaman ilerledikçe acıkan karınlarımızı doldurmaya karar verip, Kocaeli ekibinin 4 gün önceden hazırladığı mangalda et,tavuk,sucuk vb. besin maddelerini kararında pişirerek sohbetimize devam edeceğiz. Hava durumuna göre dış mekan çekimleri yapıp, modeller hakkında görüşler belirteceğiz. Belli bir zaman sonra muhabbet baymaya ve hiç çekilmeyecek bir duruma geldiğinde de "Biz artık gidelim, malum yolumuz uzun." yalanına sığınarak ortamdan ayrılacağız. :lol:

İstanbul ekibi olarak planımız budur.

Saygılar sunar, bir başka organizasyonda buluşmak ümidi ile derim. :dance7:

:arrow: Bora Turan
:arrow: Burak Balıkçı
:arrow: Devrim Şen
:arrow: Turan Çapar
:arrow: Koray Malkoç
Resim

mesaj için Bora TURAN teşekkür aldı- 3:
Emre E., ibadeath41, Onno
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

ÖncekiSonraki

ORGANİZASYON

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir