1:18 Bmw E46 Serisi - (Kyosho Minichamps Autoart)

Re: 1:18 Bmw E46 Serisi - (Kyosho Minichamps Autoart)

İletiYazar: ibadeath41 » 17 Şub 2011, 13:04

Kadir abi bakmayım bakmayım diyorum ama gene dayanamıyorum. Bunları gördükçe hemen yurt dışı atağına kalkıyorum. :lol: Fevkaladenin fevkinde bir tema olmuş. Allah'ım nazardan saklasın. :nazar: :nazar: :nazar: Fotograflar çok üst düzeyde bora abinin dediği gibi dergide bile bu kalitede ve temada fotografların olacağını zannetmiyorum. Ama gel gör ki kişiliksiz insanlar rahata alıştıkları için çalmayı çok iyi biliyorlar. Birde kendi çekimim der üstünede... Neyse gözlerim kamaştı bakmaktan o kadar çok E46 serisi varki :shocked3: Ayrıca modlamalarda çok yerinde ve mükemmel olmuş. Ne diyelim kısmet bize de gülsün biraz. :wink1: :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1900
ibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 17 Şub 2011, 13:07

Abi harika bunlar ama :cry1:
Süperler süperler...
Fotoğraflar harika, harcanan emeği ve vakti çok iyi bilirim, eline sağlık... :nazar:
Özellikle siyah renkli Jada BMW beni dış görünümüyle çok etkiledi :good2:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 17 Şub 2011, 22:14

Kadir; sen ne yaptın böyle hocam....... bu kadar zaman ortalıklarda gözükmedin şimdi hepimizi felç ettin :shocked2:
Hepsi birbirinden harika; nazar değmesin!
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Hangibirini yazayın ne diyeyim bilemiyorum ama şu gerçek teşekkürler ve repler yetmez :handshake:
:+1: :+1: :+1: :+1: :+1:
Fotoğraflar harika; üstünde oynamalardan sonra stüdyo çekimleriyle aynı kalitede bir i yapmışsın tebrik edeim ( yazı olayına gelince bende olsam aynen yazardım :y: )
İlk fotoğraflardaki Kyosho Bmw M3 E46 CSL siyah jantlı çok güzel :y: harika duruyor!
ikinci paylaşımdaki Jada Bmw M3 E46 AC-Schnitzer harika üstü olmuş hemde Limited Kadir Edition olmuş çok beğendim :y:
Mat siyah olan M3 E46 fotoğraflardanmı kaynaklıyor bilmiyorum ama çok açık çıkmış yoksa özelliklemi açık mat olsun istedim ?
Gri rengi sevmememe rağmen gri M3 E46 çok güzel duruyorlar fotoğraflar harika olmuş. Arkası kanatlı olan GTR modeli favorim :y: Birde orda aynı arabadan 2 tane demişsin niye 2 tane ? yoksa birisini sonradan özel bir işlememi tabi tutacaksın :lol:
Kırmızılarda olan siyah jantlı versiyon çok güzel bir uyum sağlamış bence siyah jantın çercevesindeki kırmızı şerit arabayla çok güzel bir uyum göstermiş ve vitrinde seyrine doyum olmayacak bir model olmuş!
Maviler için ayrın yapmıyacağım çünkü mavi rengi sevdiğimden hepsi harika gözüküyorlar bana :lol:
Phoenix Temada ise harikalar ama en başdakinin rengi farklı çıkmış ?? onu saymaz ise diğer 3'lü can yakan cinsten :good2:
Beyazlara gelince son zamanlarda özellikle birkaç yıldır maviden sonraki en takıntılı rengim oldu. Bence Beyaz renk modeli çok güzel gösterdiğine inanıyorum.
Ve son olarak vitrin resminide koyarak Finali yaparak bizleri yere serdiğin için tebrik eder diğer paylaşımlarına geçmeden; biraz toparlanmamız için zaman vermeni rica ederim :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5240
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: kdeniz » 17 Şub 2011, 23:08

Bora TURAN yazdı:Kadir ne yaptın sen? :yeah:

Bu güzel temayı, böyle güzel fotoğraflar ile paylaştığın için teşekkürler... :+1:

Resimlerin üzerine isim yazmakta çok iyi olmuş. Sen o kadar uğraş, didin. Adamın biri alsın, izinsiz kullansın. Valla kataloglarda bile bu kadar kaliteli fotoğraf yok. Helal olsun Kadir.

Bir ara Mercedes'leride bu şekilde görmek isterim açıkcası. :bravo:

Bora teşekkür ederim. Resim konusuna gelince, modelleri resimlemeyi seviyorum. Ancak vitrinden kutudan çıkarıp ışık çadırını kurmak sonra resimlemek ve ortalığı toparlamak saatler sürüyor. Bir de hepsini photoshopta temizlemek gerekiyor. Bu yüzden akıl karı değil :lol:

Mercedes temasını dağıttım. Ama Amgler duruyor. Bir de Cmc SLR McLaren Serisi var. Onları da detaylı çekmek istiyorum.
Bir gece gaza gelip onları da aradan çıkaracağım senin için :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
kdeniz
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kadir Deniz
1/18 Model Sayısı: 100
1/24 Model Sayısı: 30
1/32 Model Sayısı: 14
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 2
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 162
Rep Puani: 980
kdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yok

İletiYazar: kdeniz » 17 Şub 2011, 23:10

Emre ERBASAR yazdı:Biraz fazlaca güzeller. :good2:
Modelleri toplamadaki sabrın için tebrik ediyorum Kadir. Eline sağlık. :f:

Emre abi teşekkür ederim. Gerçekten bazı modelleri bulmak için çok uğraştım. 2 senedir bu seriyi toparlıyorum. Kyosho gerçekten hakkını vermiş modelin...
Resim
Kullanıcı avatarı
kdeniz
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

kdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yok

İletiYazar: kdeniz » 17 Şub 2011, 23:12

ibadeath41 yazdı:Kadir abi bakmayım bakmayım diyorum ama gene dayanamıyorum. Bunları gördükçe hemen yurt dışı atağına kalkıyorum. :lol: Fevkaladenin fevkinde bir tema olmuş. Allah'ım nazardan saklasın. :nazar: :nazar: :nazar: Fotograflar çok üst düzeyde bora abinin dediği gibi dergide bile bu kalitede ve temada fotografların olacağını zannetmiyorum. Ama gel gör ki kişiliksiz insanlar rahata alıştıkları için çalmayı çok iyi biliyorlar. Birde kendi çekimim der üstünede... Neyse gözlerim kamaştı bakmaktan o kadar çok E46 serisi varki :shocked3: Ayrıca modlamalarda çok yerinde ve mükemmel olmuş. Ne diyelim kısmet bize de gülsün biraz. :wink1: :+1:

Mehmet teşekkür ederim temennilerin için. Umarım sana da nasip olur istediğin modelleri toplamak. Acele etmeden sabırla toplamak lazım. En imkansız model bile zamanla karşına çıkabiliyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
kdeniz
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: kdeniz » 17 Şub 2011, 23:15

BuRaK-B yazdı:Abi harika bunlar ama :cry1:
Süperler süperler...
Fotoğraflar harika, harcanan emeği ve vakti çok iyi bilirim, eline sağlık... :nazar:
Özellikle siyah renkli Jada BMW beni dış görünümüyle çok etkiledi :good2:

Burak ben senin çektiğin resimlere hayranım zaten :wasntme:
Siyah Jada dah çok oyuncak formundaydı ama ondaki potansiyeli gördüm ben :lol:
Üzerinde biraz uğraşınca güzel sonuç verdi. :lol: örüntüsü gerçekten güzel ama iri olması eksi tarafı...
Resim

mesaj için kdeniz arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
kdeniz
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: kdeniz » 17 Şub 2011, 23:25

REVOLUTION yazdı:Kadir; sen ne yaptın böyle hocam....... bu kadar zaman ortalıklarda gözükmedin şimdi hepimizi felç ettin :shocked2:
Hepsi birbirinden harika; nazar değmesin!
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Hangibirini yazayın ne diyeyim bilemiyorum ama şu gerçek teşekkürler ve repler yetmez :handshake:
:+1: :+1: :+1: :+1: :+1:
Fotoğraflar harika; üstünde oynamalardan sonra stüdyo çekimleriyle aynı kalitede bir i yapmışsın tebrik edeim ( yazı olayına gelince bende olsam aynen yazardım :y: )
İlk fotoğraflardaki Kyosho Bmw M3 E46 CSL siyah jantlı çok güzel :y: harika duruyor!
ikinci paylaşımdaki Jada Bmw M3 E46 AC-Schnitzer harika üstü olmuş hemde Limited Kadir Edition olmuş çok beğendim :y:
Mat siyah olan M3 E46 fotoğraflardanmı kaynaklıyor bilmiyorum ama çok açık çıkmış yoksa özelliklemi açık mat olsun istedim ?
Gri rengi sevmememe rağmen gri M3 E46 çok güzel duruyorlar fotoğraflar harika olmuş. Arkası kanatlı olan GTR modeli favorim :y: Birde orda aynı arabadan 2 tane demişsin niye 2 tane ? yoksa birisini sonradan özel bir işlememi tabi tutacaksın :lol:
Kırmızılarda olan siyah jantlı versiyon çok güzel bir uyum sağlamış bence siyah jantın çercevesindeki kırmızı şerit arabayla çok güzel bir uyum göstermiş ve vitrinde seyrine doyum olmayacak bir model olmuş!
Maviler için ayrın yapmıyacağım çünkü mavi rengi sevdiğimden hepsi harika gözüküyorlar bana :lol:
Phoenix Temada ise harikalar ama en başdakinin rengi farklı çıkmış ?? onu saymaz ise diğer 3'lü can yakan cinsten :good2:
Beyazlara gelince son zamanlarda özellikle birkaç yıldır maviden sonraki en takıntılı rengim oldu. Bence Beyaz renk modeli çok güzel gösterdiğine inanıyorum.
Ve son olarak vitrin resminide koyarak Finali yaparak bizleri yere serdiğin için tebrik eder diğer paylaşımlarına geçmeden; biraz toparlanmamız için zaman vermeni rica ederim :lol:

Abi uzun zaman olduğu için böyle bir giriş yapmam gerekiyordu. Biraz abartı oldu ama :grin:
Mat siyah renk olan fotolardan biraz açık renk oldu. Aslında pek güzel olmadı resimler model daha güzel görünüyor.
Gri renkli o dediğin modelden 3 tane vardı birisi siyah jantlı diğer ikisi ise normal. Ama CSL jant olduğu için seviyorum o modelleri.
Kırmızı modeller gerçekten can alıcı. Siyah jant ve kırmızı ring olayını ben yaptım denemek için güzel durdu. Onun normal versiyonu da var.
Phoenix temadaki m3 coupe aslında sarı renk ama tek olduğu için onların yanına koydum. Maalesef phoenix coupe henüz üretilmedi.
Beyazlara söyleyecek bir şey bulamıyorum. Zaten beyaz bmw temam var biliyorsunuzdur. Bmw beyaz olunca bir başka güzel.

Paylaşımlara devam edeceğim vakit buldukça. Aslında vakit yarattıkça desem daha iyi olur :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
kdeniz
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: srht » 18 Şub 2011, 03:13

Kadir abi emeklerine sağlık.Ortaya muhteşem bir tablo çıkmış.Bu işin sonunda bu keyfi almanın tadı bir başka..=)
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5630
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Eran » 18 Şub 2011, 15:31

Modeller güzel desek boş (E46'dan bahsediyoruz çünkü az kalır o kelime)

Resimler güzel desek o da boş çünkü resimler mükemmel ..

Abi resim çektiğin ve fevkalade olduğunu düşündüğüm o güzel ortamı ben ve diğer forumdaşlarıma bi başlık altında paylaşırsan seviniriz ..

Modelleri toplama, üzerlerindeki emek, fotoğraf konusunda vb konulardaki emeklerin için ayrı ayrı teşekkürü borç bilirim, eline koluna sağlık abi .. :y: :sapka: :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

İletiYazar: metal gear » 26 Şub 2011, 03:43

Fevkalade bir paylaşım, Kadir bey çok teşekkürler. :nazar: :y: :y: :+1:
metal gear
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Exelero » 14 May 2011, 20:32

Kadir ellerine sağlık.Modeller ve çekim harika ve iştah kabartıcı.keyifli seyirler.
Resim
Kullanıcı avatarı
Exelero
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Mehmet Ali ZAR
1/18 Model Sayısı: 14
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 7
Toplam Model Sayısı: 23
Rep Puani: 880
Exelero rep puani yokExelero rep puani yokExelero rep puani yokExelero rep puani yok

İletiYazar: Ceyhan » 14 May 2011, 21:30

vAllah'i yuh diyesim geldi :grin: helal olsun cidden.. heralde firmaların sitesinden derlemedir dedim ama sizinmiş hepsi :grin: 41 kere maşAllah :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ceyhan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ceyhan
Rep Puani: 970
Ceyhan rep puani yokCeyhan rep puani yokCeyhan rep puani yokCeyhan rep puani yok

ÖncekiSonraki

BMW

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir