2800. Mesaja Özel Mini Ankara buluşması 12.02.2011

Yetkili: G.HEPARSLAN

2800. Mesaja Özel Mini Ankara buluşması 12.02.2011

İletiYazar: masato » 14 Şub 2011, 21:05

6 şubat da gerçekleşen büyük buluşmaya, ön ayak olup katılamadığım için, içimde kalan Ankara'daki dostlarla görüşme isteği iyiden iyiye kabarmıştı... En nihayetinde alabildiğim izin ile geldiğim Ankara'da genel bir buluşma yapamıyacağımızı düşünerek Emre abi ile beraber karum çıkarmasını fırsat bilerek Emre abinin organizasyonu ile aramıza katılan değerli dostlar Arda Perk ve Mehmet (ibadeath41) ile güzel sohbetimiz ve model incelemelerimiz sonucunda, ben 1i bonus olmak üzere 3, Emre abininde rüyalarına giren bordo 190E ile ayrıldığı karumdan güzel bir şekilde ayrıldık... :tey: Katılan değerli dostlara teşekkürler... Umarım en kısa zamanda tekrar ederiz... :tey:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato teşekkür aldı- 5:
ArdaPerk, BuRaK-B, Emre E., ibadeath41, sui_cast
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

Re: 2800. Mesaja Özel Mini Ankara buluşması 12.02.2011

İletiYazar: Emre E. » 14 Şub 2011, 21:38

Ellerdeki poşetlere dikkat. :lol:
Fotoğrafı çeken ve bizi her daim görüşmelerimizde yalnız bırakmayan, Alper'in değerli eşi Merve'ye teşekkürlerimle... :foto:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
masato
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 500
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 15 Şub 2011, 00:43

Yanınızda olamadığım için üzüldüm.. Ama bizleri de unutmayıp bir foto da olsa koyduğunuz için teşekkürler..
Hep böyle devam.
. :y:
Resim

mesaj için sui_cast teşekkür aldı- 2:
Emre E., masato
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/43 Model Sayısı: 3
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 8155
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: ibadeath41 » 15 Şub 2011, 01:00

Tesadüfen bende mini buluşmaya eşlik ettim. O gün niyeyse içimde öyle bir uhte vardı. Sanki forumdan birileriyle karşılaşacağım gibi :lol: Neyseki ankara buluşmasında yanımızda olamayan değerli alper abim ile en nihayetinde tanışma fırsatımız oldu. Model incelemelerinde ve keyifli sohbetler gene hat safhadaydı. 190E de benimde aklım kaldı aslında... :grin: Geri dönüp bir tane de ben bi alsam dedim. Neyse alper abide çok sağlam modeller aldı çekimleri en kısa sürede bekliyoruz. :celeb: Bir modelde biz çok ısrar edip aldırsakta gerçekten harika bir model aldığınıda belirtmek isterim.(Gönlü vardı zatende biz yardımcı olduk :happy: ) :lol: Mini buluşmadaki memnuniyetimi dile getirerek modellerinde hayırlı olsun alper abicim. Tekrar görüşmek dileğiyle... :wink1: :syg:
Resim

mesaj için ibadeath41 arkadaşımıza teşekkür edenler:
masato
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1900
ibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 15 Şub 2011, 01:51

Bana da bir uğurlama gibi oldu,şans eseri Mehmet'in de orada olması daha da keyif verdi :smile:

Artık yazın Ankara'da tekrar görüşmek üzere :sun:
Resim

mesaj için ArdaPerk teşekkür aldı- 2:
ibadeath41, masato
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: masato » 15 Şub 2011, 14:16

Ali SAMANGÜL yazdı:Güzel İnsan'ların güzel buluşması.Çok hoş bir görüntü.Yüreğinize sağlık dostlar.Paylaşım için teşekkürler Alper :y:

Büyüğünü kaçırdık bari minisi ile idare edelim dedik abi... :tey: Ne zamandır replerde de bir gelişme olmuyordu abi sayende bir hareket geldi... Rep için teşekkürler... :tey:
En son masato tarafından, 15 Şub 2011, 14:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: masato » 15 Şub 2011, 14:17

Emre ERBASAR yazdı:Ellerdeki poşetlere dikkat. :lol:
Fotoğrafı çeken ve bizi her daim görüşmelerimizde yalnız bırakmayan, Alper'in değerli eşi Merve'ye teşekkürlerimle... :foto:

Poşetler boş... :tey:
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: masato » 15 Şub 2011, 14:18

sui_cast yazdı:Yanınızda olamadığım için üzüldüm.. Ama bizleri de unutmayıp bir foto da olsa koyduğunuz için teşekkürler..
Hep böyle devam.
. :y:

Bu sefer oladı ama bir daha ki sefer tüm Ankara'daki dostlar ile buluşmak dileği ile... :tey:
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Bora TURAN » 15 Şub 2011, 14:22

Sen güzelim sucuk ekmek partisine gelme, sonra da mini buluşma yap. :knuppel:

Başkada bir şey demiyorum. :tey:
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: masato » 15 Şub 2011, 14:22

ibadeath41 yazdı:Tesadüfen bende mini buluşmaya eşlik ettim. O gün niyeyse içimde öyle bir uhte vardı. Sanki forumdan birileriyle karşılaşacağım gibi :lol: Neyseki ankara buluşmasında yanımızda olamayan değerli alper abim ile en nihayetinde tanışma fırsatımız oldu. Model incelemelerinde ve keyifli sohbetler gene hat safhadaydı. 190E de benimde aklım kaldı aslında... :grin: Geri dönüp bir tane de ben bi alsam dedim. Neyse alper abide çok sağlam modeller aldı çekimleri en kısa sürede bekliyoruz. :celeb: Bir modelde biz çok ısrar edip aldırsakta gerçekten harika bir model aldığınıda belirtmek isterim.(Gönlü vardı zatende biz yardımcı olduk :happy: ) :lol: Mini buluşmadaki memnuniyetimi dile getirerek modellerinde hayırlı olsun alper abicim. Tekrar görüşmek dileğiyle... :wink1: :syg:

Bu tesadüfü çok sevdim ben valla... Sürekli böylesine tesadüfleri yaşarız inşallah... :tey: Seninle tanıştığım içinde çok mutlu oldum Mehmet'cim... :tey: Sırada paylaşılması gereken modeller var ama en kısa zamanda paylaşacağım inşallah.... :tey: Esasen son model pek aklımda olan bir model değildi... Amma velakin sizlerin ısrarları sonucu modeli açtırınca o rengi görüpde bitmemek elde değildi... :tey: Üç kuruş fazla olsun kırmızı olsun değilmi ama... :tey: Güzel temennilerin için teşekkürler... :tey: Nice buluşmalarda tekrar görüşmek dileği ile... :tey:
Resim

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
ibadeath41
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: masato » 15 Şub 2011, 14:24

ArdaPerk yazdı:Bana da bir uğurlama gibi oldu,şans eseri Mehmet'in de orada olması daha da keyif verdi :smile:

Senide gördüğüme çok sevindim Arda'cım... Ama cadillac'ı sana aldıramadık bir türlü... Belkide almışsındır tabi bilemiyorum... :tey: Kısmetse Ankara'da olabilirsem inşallah görüşmek üzere Ankara'da... :tey:
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: masato » 15 Şub 2011, 14:28

Bora TURAN yazdı:Sen güzelim sucuk ekmek partisine gelme, sonra da mini buluşma yap. :knuppel:

Başkada bir şey demiyorum. :tey:

Hiç açma o konuyu Bora ... İçimde uhde kaldı gerçekten... Amma izin konusunu bu hafta bile mırın kırın ile aldım... Kendimi bu mini buluşma ile, sucuk ekmek li buluşmaya katılmış olan 3 kişi ile beraber olarak katılmış saydım... :tey: Umarım bir daha böylesine büyük bir buluşmaya katılabilirim... Kendi organizasyonuma katılamamda farklı oldu gerçekten... :tey: Amma olsun siz değerli dostların keyifli fotoğrafları ile katılmış kadar oldum.... :tey:
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: ArdaPerk » 15 Şub 2011, 14:29

masato yazdı:
ArdaPerk yazdı:Bana da bir uğurlama gibi oldu,şans eseri Mehmet'in de orada olması daha da keyif verdi :smile:

Senide gördüğüme çok sevindim Arda'cım... Ama cadillac'ı sana aldıramadık bir türlü... Belkide almışsındır tabi bilemiyorum... :tey: Kısmetse Ankara'da olabilirsem inşallah görüşmek üzere Ankara'da... :tey:

Abicim onun yerine daha değişik bir şey gelecek yine aynaları kaylanan sunroof açılan vs .. sürpriz olsun :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

Sonraki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir