1968 SHELBY GT500KR [1:18 Lane Exact Detail]

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: 1968 SHELBY GT500KR [1:18 Lane Exact Detail]

İletiYazar: bigshark » 11 Şub 2011, 12:56

Burak,

Bu arabanin on farlari disinda cizgisi cok guzel, ozellikle ici ve motor detayi harika. Ama senin fotograflarin hepsinden guzel.. Harika paylasim.. Gule gule sergile.. :inlove: :hai: :drinksb:
Resim

mesaj için bigshark arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
bigshark
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Serdar GENC
1/18 Model Sayısı: 102
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 113
Rep Puani: 2405
bigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 11 Şub 2011, 13:56

Hayırlı olsun Burak fena bir model :inlove: iyi günlerde sergile. :y: :nazar: :yeah:
Model otomobil bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 30
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 88
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 142
Rep Puani: 3790
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: cliorsi » 11 Şub 2011, 14:37

Lane Exact Detail hayranı birisi olarak , bu modellerin kıymetinin bilinmesi beni sevindiriyor.Aynı modelin beyazı vardı bende ama sanırım bunu da almam gerekicek şimdi... Fakat merak ettiğim bir konu var, yanlardaki şeritler beyaz mı yoksa biraz daha bejimsi bir renk mi acaba?

Modelin hayırlı olsun , güle güle sergile...

mesaj için cliorsi arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
cliorsi
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: ilke
1/18 Model Sayısı: 455
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 482
Rep Puani: 110
cliorsi rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 11 Şub 2011, 14:49

Fotoğraflar zaten 10 numara. Modelin detaylarını çok güzel yansıtmışsın. Modele zaten diyecek bir söz bulamıyorum. Vitrininde çok daha güzel durduğundan eminim. Mustang'lerinin çoğalması dileği ile... :drinksb: :+1: :good2:
Resim

mesaj için Bora TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 11 Şub 2011, 15:35

Fıstık yeşilini istediğin zaman mavisi ile takas edebilirim kardeşim. :lol: :lol: :lol: Şakası bir yana çok sıkı bir modeldir ve maviside süper duruyor,hayırlı olsun. :smile: :smile: :smile: :+1:
Resim

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 11 Şub 2011, 19:32

ibadeath41 yazdı:Burak abi 1968 lerden kopup gelen shelby aşkını aşılıyorsunuz güney abi ile birlikte.Harika iç konsol detayına da bayıldım. Güney abinin konusuna motor ve iç detaylarını görmeyi arzulardım derken bir anda geldi. Detaylı fotograflar içinde teşekkürler. Keyifle sergile abicim :y: :good2: :+1:

Model, model olarak koleksiyonerin ruhunu okşuyor resmen. Bu tarz detaylı üretimler çirkin araçları bile sevdirir herkese. İstediğin detayların denk gelmesi güzel olmuş Mehmet, teşekkürler yorumun için.

srht yazdı:Burak hayırlı olsun.Çok güzel bir efsane almışsın.Bilhassa modelin rengi ve boya işçiliği hoşuma gitti.
Güzel günlerde sergilemen temennisiyle..

Sağol Serhat. Boyasında metalik özelliği gayet güzel ayarlamışlar gerçekten, abartı bir parlaklık ve sim yok :good2:

ponti yazdı:Kolekisyonumda olmasını çok istediğim bi model.Hayırlı olsun gerçekten çok güzel :nazar:

Umarım edinirsin Uğur, sağol :sapka:

ArdaPerk yazdı:O gün ufacık fotoğraf makinesi ekranından incelerken ağzım açık kalmıştı :hearth:
Güle güle sergile Abi diğer paylaşımlarını da merakla bekliyorum :+1: :nazar:

Ankara'ya gitmeden önceki gün çekmiştim fotoğrafları, makine yanımda olunca göstereyim istedim sizlere. Jant detayı konusunda herkesle hemfikir olmak çok güzel. Güzel yorumun için teşekkürler :friends:

BuRaK ÜnÜr yazdı:hayırlı olsun burak abi ağzımın suları aka aka baktım :yeah:
gerek motor gerek kapı gerekse iç mekan işcilik çok güzel...direksiyonun ahşap görünümlü olması ve iç mekandaki ahşap uygulamalar ayrı tat katmış :nazar:

Kesinlikle Burak! Ahşap konusunda daha koyu tonlarda zevkim olsa da benimde çok hoşuma gitti, bu tonlamanın çok yakıştığını düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 11 Şub 2011, 20:25

chrono yazdı:Burak ikiz modeller çoğalıyor senle:)
bence en güzel en canlı rengini almışsın, benim de çok hevesle beklediğim beni heyecanlandıran modellerdendir.modeli tabanı bile detay abidesi lane exactin güzel bir üretimi.
konu açılmışken dileğimi de burdan dile getireyim lane önce 66 65kasalrı üretmiş sonra 67-68 bir de 69 shelbyleri üretse fevkaladenin fevkinde olur vallahi:)
buarada ikizlerden selam var;
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Güney ikiz modellerimizin çoğalması benim çok hoşuma gidiyor açıkçası :friends:
Kardeş bir koleksiyon daha büyüyor hergeçen gün. Ancak sadece Mustang'le sınırlı kalmamam, bu temanın fazla yavaş ilerlemesine neden oluyor. Artık durum şuna döndü; önce sendeki güzellikleri görüyor öyle ekliyorum garaja. Kısacası takipteyim :axe: :wink1:

ROD yazdı:Modeller zaten mükemmel orası kesin:)Fakat bu güzel modellerin böylesine can alıcı güzellikte fotoğraflarla sunulması çok daha mükemmel!Burak tebrik ederim stüdyo çekimlerin çok çok kaliteli gözüküyor... :drinksb:

Çok teşekkürler Gökhan, senin çekimlerin beni herzaman etkilemiştir. Bu nedenle bu yorumu senden duymak çok hoşuma gitti açıkçası. Her nekadar seninkiler gibi sunum yapamasam da modelin güzelliğini ve detaylarını yansıtabildiysem ne mutlu bana :drinksb: Keyifli seyirler... :drinksb:

Emre ERBASAR yazdı:Model harika, detayları mükemmel. Yaz yaz bitmez şimdi burda.
Arda gibi, ben de, fotoğraf makinesinden inceleyenlerdenim. O zaman da mükemmel olduğunu belirtmiştim.
Hayırlı olsun Burak, keyifle izle... :+1: :nazar: :good2:

Teşekkürler Emre Abi. Senin amerikan modellerinin yanına da bir tane Lane lazım derim :wink1:

..alper.. yazdı:Model harika,çekimler muhteşem eline sağlık demekten başka birşey diyemiyorum.Çekimler gerçekten çok hoşuma gitti fon kağıt mı yoksa efektle mi verdin maviliği ? Birkaç stüdyo sorusu daha sormak istiyorum :) Işık kaynağı kullandıysan kaç adet ve konumlarını merak ettim.Geniş açı bir fotoğraf varsa örnek olması açısından sevinirim.
İyi seyirler. :+1:

Alper çekimleri beğendiğine sevindim. Senin gibi siyah kumaş fonda çekimlere özenirim hep ancak bir türlü ışık dağılımını beceremiyorum. Bu yüzden genelde açık renkli fonlarda çekimlere yöneliyorum. Aslında bu şekilde satılan fon kartonları var muşamba gibi bir maddeden yapılmış ancak ben orta boy ebatlı olarak hiç bulamadım, devasa boyutlarda var ve kesmekte işime gelmiyor açıkçası, çünkü gölgelenme ebat büyüdükçe geniş alana yayılıyor.
Genelde açık buz mavisi, açık su yeşili ve açık gri renklerde fon kartonları kullanıyorum. Makinem çok gelişmiş birşey olmasa da içerisindeki özelliklerle çok net ve canlı çekimler yapabiliyorum (mesela VI+ ve D-Lighting özellikleri bunlardan birkaçı). Bahsettiğin mavi efektler sadece bölgesel koyultma sonucu oluşan tonlamalar. Bilgisayarda yapıyorum, renkleri hiç bozmadan fon rengine göre koyultma yapıyor.
Çekim yaptığım yerin hazırda fotoğrafı yok ama ana mekan odamın içi. Odamın camının(solda) bulunduğu duvara 90derece açılı gardıropum var. Sağ tarafındaki kapağın içi ise boydan boya ayna. Cam ile açık kapak arasında seyyar masa açıp sizler gibi seriyorum araya fonu. Gündüz doğal ışıkta çekim yaptığım zaman bu metodu kullanıyorum. Etraftaki yansımaları ise sönümlemek ve yoketmek içinse metalik dc-fix folyeden yansıtıcılar yapmıştım onları kullanıyorum. Örneğin alttaki fotoğrafta ışığın esas geldiği yer solda (Gölgelere dikkat!), yansıtıcıları ise ters tarafa alttan-üstten açılı olarak yerleştiriyorum ve o tarafıda aydınlatıp yabancı cisimlerin görünmemesini sağlıyorum.

Böylelikle çekimlerde elimden geldiğince renk tonunu korumaya ve detayları yansıtmaya çalışıyorum. Aklımda 100cm x 60cm bir softbox yapma fikri var ama yer darlığım yüzünden şimdilik sadece hayal... :smile:
Beğendiğine sevindim Alper, seninde güzel paylaşımlarının devamını diliyorum... :friends:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
..alper..
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 11 Şub 2011, 21:11

Onno yazdı:Burak yakında mustang diecast collector home edition museum açacaksın :D maşallah diyorum +1
Ah Onur ah... :inlove: :inlove: :inlove:

Bülent Aydoğan yazdı:fotoğraflar arabanın güzelliğini geçmiş sanki :)
Teşekkürler Bülent Abi. Bir fotoğraf profesöründen bunları duymak çok güzel :sapka:

bigshark yazdı:Burak,
Bu arabanin on farlari disinda cizgisi cok guzel, ozellikle ici ve motor detayi harika. Ama senin fotograflarin hepsinden guzel.. Harika paylasim.. Gule gule sergile.. :inlove: :hai: :drinksb:

Kesinlikle haklısın Serdar Abi. '67 kasası çığır açan bir kasaydı ve bir senede yapılan makyaj operasyonu aynı karoser yapısını ve çizgilerini korumayı başarmış allahtan. Öne doğru uzanan basık burun yapısı görselliği büyük ölçüde etkilese de kendine has bir çizgi oluşturduğu için sevilen bir tasarıma sahip. Aracın 1:1'i için zaten söyleyebileceğim bir söz yok. Güzel yorumun için teşekkürler Abi.

Serdar Gökhan yazdı:Hayırlı olsun Burak fena bir model :inlove: iyi günlerde sergile. :y: :nazar: :yeah:

Teşekkürler Serdar :wink1:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: GOKHANN » 11 Şub 2011, 21:41

Harika bir model ve nefis kareler tebrik edrim kendi koleksiyonumda 68 gt 500'ün kırmızı renkli ve beyaz şeritli versiyonu bulunmakta gerçekten Lane harika bir iş çıkarmış... :+1: :+1: :+1: :nazar: :nazar: :nazar:
Resim
Resim

mesaj için GOKHANN arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
GOKHANN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: GÖKHAN
1/18 Model Sayısı: 21
1/24 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1065
GOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 11 Şub 2011, 22:26

Çekimler çok güzel Burak.. Keza model de öyle.. Rep gelir.. :+1:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 8000
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: ..alper.. » 11 Şub 2011, 23:23

BuRaK-B yazdı:Alper çekimleri beğendiğine sevindim. Senin gibi siyah kumaş fonda çekimlere özenirim hep ancak bir türlü ışık dağılımını beceremiyorum. Bu yüzden genelde açık renkli fonlarda çekimlere yöneliyorum. Aslında bu şekilde satılan fon kartonları var muşamba gibi bir maddeden yapılmış ancak ben orta boy ebatlı olarak hiç bulamadım, devasa boyutlarda var ve kesmekte işime gelmiyor açıkçası, çünkü gölgelenme ebat büyüdükçe geniş alana yayılıyor.
Genelde açık buz mavisi, açık su yeşili ve açık gri renklerde fon kartonları kullanıyorum. Makinem çok gelişmiş birşey olmasa da içerisindeki özelliklerle çok net ve canlı çekimler yapabiliyorum (mesela VI+ ve D-Lighting özellikleri bunlardan birkaçı). Bahsettiğin mavi efektler sadece bölgesel koyultma sonucu oluşan tonlamalar. Bilgisayarda yapıyorum, renkleri hiç bozmadan fon rengine göre koyultma yapıyor.
Çekim yaptığım yerin hazırda fotoğrafı yok ama ana mekan odamın içi. Odamın camının(solda) bulunduğu duvara 90derece açılı gardıropum var. Sağ tarafındaki kapağın içi ise boydan boya ayna. Cam ile açık kapak arasında seyyar masa açıp sizler gibi seriyorum araya fonu. Gündüz doğal ışıkta çekim yaptığım zaman bu metodu kullanıyorum. Etraftaki yansımaları ise sönümlemek ve yoketmek içinse metalik dc-fix folyeden yansıtıcılar yapmıştım onları kullanıyorum. Örneğin alttaki fotoğrafta ışığın esas geldiği yer solda (Gölgelere dikkat!), yansıtıcıları ise ters tarafa alttan-üstten açılı olarak yerleştiriyorum ve o tarafıda aydınlatıp yabancı cisimlerin görünmemesini sağlıyorum.

Böylelikle çekimlerde elimden geldiğince renk tonunu korumaya ve detayları yansıtmaya çalışıyorum. Aklımda 100cm x 60cm bir softbox yapma fikri var ama yer darlığım yüzünden şimdilik sadece hayal... :smile:
Beğendiğine sevindim Alper, seninde güzel paylaşımlarının devamını diliyorum... :friends:

Burak açıklama için teşekkürler.Özellikle şunu merak ettim yansıtıcıları ne ile tutturuyorsun yansıtıcı olmadan olmuyor,lambalar görünüyor ve kumaşta ışık tamamen emiliyor özellikle siyah renkte iki ışık kaynağı kullanmama rağmen çok az ışık kalıyor,tam anlamıyla siyah fonda istediğim gibi bulamadım dediğin muşambalar olabilir ama onlarda ışık patlamaları olabilir gibi geldi parlak oluyorlar genelde,mat olanları var mı ?
Resim
Kullanıcı avatarı
..alper..
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Alper Hatinoglu
1/18 Model Sayısı: 19
- / -- Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 23
Rep Puani: 1300
..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 11 Şub 2011, 23:44

cliorsi yazdı:Lane Exact Detail hayranı birisi olarak , bu modellerin kıymetinin bilinmesi beni sevindiriyor.Aynı modelin beyazı vardı bende ama sanırım bunu da almam gerekicek şimdi... Fakat merak ettiğim bir konu var, yanlardaki şeritler beyaz mı yoksa biraz daha bejimsi bir renk mi acaba?
Modelin hayırlı olsun , güle güle sergile...

İlke Abi teşekkürler. Beyazı da çok güzel ancak yeşil ve mavi renk kararsızlığım beni daha çok kendine çekti. Kısmet olursa istediğim '65 model GT350 beyaz renkli olacak... :inlove:
Modelin yan eteklerindeki şeritleri beyaz değil, ilk görünce bende çok şaşırmıştım ama daha şık durduğuna kanaat getirdim. Fotoğraftaki bej renginin aynısı :wink1:

Bora TURAN yazdı:Fotoğraflar zaten 10 numara. Modelin detaylarını çok güzel yansıtmışsın. Modele zaten diyecek bir söz bulamıyorum. Vitrininde çok daha güzel durduğundan eminim. Mustang'lerinin çoğalması dileği ile... :drinksb: :+1: :good2:

3 silahşörlerin bulunduğu kata koydum Bora, 4 silahşör oldular :lol:
Teşekkürler değerli yorumun için :drinksb:

MAKOSHARK yazdı:Fıstık yeşilini istediğin zaman mavisi ile takas edebilirim kardeşim. :lol: :lol: :lol: Şakası bir yana çok sıkı bir modeldir ve maviside süper duruyor,hayırlı olsun. :smile: :smile: :smile: :+1:
Teşekkürler Deniz Abicim, sendeki yeşil renkliyi yakından görmeyi nasıl atlamışım ben :think:

GOKHANN yazdı:Harika bir model ve nefis kareler tebrik edrim kendi koleksiyonumda 68 gt 500'ün kırmızı renkli ve beyaz şeritli versiyonu bulunmakta gerçekten Lane harika bir iş çıkarmış... :+1: :+1: :+1: :nazar: :nazar: :nazar:

Beğenin için teşekkürler Gökhan. Sendeki modeli de ne zamandır takipteydim. Devrim Abi'nin uyarısıyla Ebay'da bir tane belirdi geçenlerde ancak fiyat uygun olmasına rağmen Worldwide satış değil :cry1: Kısmet... Zaten '67 Shelby GT500'üm kırmızı olacak :wink1:

sui_cast yazdı:Çekimler çok güzel Burak.. Keza model de öyle.. Rep gelir... :+1:
Teşekkürler Bahadır, nice Mustang ve Shelby'lere diyelim o zaman... :tey:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: BuRaK-B » 11 Şub 2011, 23:48

..alper.. yazdı:Burak açıklama için teşekkürler.Özellikle şunu merak ettim yansıtıcıları ne ile tutturuyorsun yansıtıcı olmadan olmuyor,lambalar görünüyor ve kumaşta ışık tamamen emiliyor özellikle siyah renkte iki ışık kaynağı kullanmama rağmen çok az ışık kalıyor,tam anlamıyla siyah fonda istediğim gibi bulamadım dediğin muşambalar olabilir ama onlarda ışık patlamaları olabilir gibi geldi parlak oluyorlar genelde,mat olanları var mı ?

Bazen elimle bazen selobantla tutturuyorum Alper.
Işık dağılımı ve parlaması olmaması için mat fon şart bencede. Bahsettiğim muşamba gibi olan fonlarsa AA'nın çekim fonu gibi duruyor, parlak değil mat yani :wink1: Tekrardan bir araştırayım ben :doh2:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
..alper..
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

ÖncekiSonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir