6 ŞUBAT DIECASTR ANKARA BULUŞTU / BÜYÜK SÜRPRİZ :))

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: 6 ŞUBAT DIECASTR ANKARA BULUŞTU / BÜYÜK SÜRPRİZ :))

İletiYazar: sui_cast » 09 Şub 2011, 23:44

ArdaPerk yazdı:
brsgzl yazdı:Bahadırım;

Senin çektiğin fotolara bakarken yaf hani nerde E36 lı fotoğraflar diyordum ki onları da aşağıda ayrıca eklemişsin gerçekten merak ediyordum çok da güzel çıkmış ellerine sağlık. Açılar ve kareler :foto: 4x4 lük olmuş. Benim porschelere gösterdiğin özen için de teşekkürü bir borç bilirim. :grin: Yaz gelsin de beraber foto çekimine gidelim.
Çok iyi oldu bu buluşma, Zevk verdi, keyf verdi, dostluk ve arkadaşlık sahibi etti. Daha ne olsun. :sapka: Herkese tekrardan selamlar, sevgiler...

Bu arada bugün şampiyon ekmeği denedim ben böyle bir şey yemedim Abicim teşekkür ederim tavsiyen için :sport1:

brsgzl yazdı:Çok lezzetli demi yaf. Afiyet olsun yarasın. :smile:

Dedim size :lol: Ben hersabah bir fincan kahve ve iki tane şampiyon ekmek yiyorum da öyle kendime geliyorum :smile:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
ArdaPerk
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8145
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 09 Şub 2011, 23:46

sui_cast yazdı:
ArdaPerk yazdı:

Senin çektiğin fotolara bakarken yaf hani nerde E36 lı fotoğraflar diyordum ki onları da aşağıda ayrıca eklemişsin gerçekten merak ediyordum çok da güzel çıkmış ellerine sağlık. Açılar ve kareler :foto: 4x4 lük olmuş. Benim porschelere gösterdiğin özen için de teşekkürü bir borç bilirim. :grin: Yaz gelsin de beraber foto çekimine gidelim.
Çok iyi oldu bu buluşma, Zevk verdi, keyf verdi, dostluk ve arkadaşlık sahibi etti. Daha ne olsun. :sapka: Herkese tekrardan selamlar, sevgiler...

Bu arada bugün şampiyon ekmeği denedim ben böyle bir şey yemedim Abicim teşekkür ederim tavsiyen için :sport1:

brsgzl yazdı:Çok lezzetli demi yaf. Afiyet olsun yarasın. :smile:

Dedim size :lol: Ben hersabah bir fincan kahve ve iki tane şampiyon ekmek yiyorum da öyle kendime geliyorum :smile:

İzmire giderken alacağım 1 kasa Abi :shocked2:
Resim

mesaj için ArdaPerk arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 10 Şub 2011, 09:38

@Bahadır,
Araba piknik alanın geldiğinde, herkesin "Bahadıııır..." diye bağırışı hala kulaklarımda.
Off off diyerek ve modeli alarak çekime gidişin... Harikasın, bu çekimleri çok merak ediyordum. :foto:
Ben modeli, arabanın sahibine satar gelirsin diyordum ama... olmadı... :lol:

Çekimlerin ve katkın için çok çok teşekkür ediyorum. Yineliyorum, harikasın. :nazar: :+1: :good2:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 2:
Bora TURAN, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 460
1/87 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 10 Şub 2011, 09:40

Emre ERBASAR yazdı:@Bahadır,
Araba piknik alanın geldiğinde, herkesin "Bahadıııır..." diye bağırışı hala kulaklarımda.
Off off diyerek ve modeli alarak çekime gidişin... Harikasın, bu çekimleri çok merak ediyordum. :foto:

Çekimlerin ve katkın için çok çok teşekkür ediyorum. Yineliyorum, harikasın. :nazar: :+1: :good2:

Senin makine ile bende çekmiştim fotoğrafları. Adam nasılda kasıldı ama? :lol:
Resim

mesaj için Bora TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 10 Şub 2011, 09:43

Emre ERBASAR yazdı:@Bahadır,

Takasa girelim dedi de üzerine az para verdiği için kabul etmedim :delii:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8145
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: alpjalker » 10 Şub 2011, 12:09

gerçekten cok güzel kareler ,çok eğlenceli kareler olmus. :)

alpjalker
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: ibadeath41 » 10 Şub 2011, 12:32

ArdaPerk yazdı:

Arda şu yemek konularından burada pek bahsetmesek :lol: Kahvaltıyıda yeni yaptım ama öyle bi anlatmışsın ki canımızın çekmemesi elde değil :lol:
Resim

mesaj için ibadeath41 arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1900
ibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 10 Şub 2011, 17:13

Bora TURAN yazdı:Senin makine ile bende çekmiştim fotoğrafları. Adam nasılda kasıldı ama? :lol:

Bora'cım, bahsettiğin pozlardan birisi. Kaydıra kaydıra giderkene... :lol:
Arka fondaki araçlara da dikkat lütfen. :good2:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 3:
ArdaPerk, G.HEPARSLAN, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Onur GÜNEY » 19 Şub 2011, 00:36

işlerim yoğunluğundan dolayı; Biraz geç oldu cevap yazamadım
Bora Turan arkadaşımın buluşmadaki sitemini düşünerek :grin: :grin: geç de olsa ve az olsada yorum yapayım dedim.
Her ne kadar bana uzak olsada çok zor bulmama rağmen :lol: bende bu güzel organizasyona katıldım . :y: :y:
Herkese,çok teşekkürler sizlerle olmak çok keyifliydi, çok güzel anlardı. Yeni arkadaşlar tanımak,sohbet etmek güzeldi.
Herkese anlata anlata bitiremedim demeden de geçmeyim.
Çok çok teşekkürler.
Tekrar buluşmak dileğiyle.
Resim

mesaj için Onur GÜNEY teşekkür aldı- 5:
ArdaPerk, Emre E., G.HEPARSLAN, ibadeath41, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Onur GÜNEY
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 14
1/32 Model Sayısı: 8
1/43 Model Sayısı: 403
1/72 Model Sayısı: 57
1/87 Model Sayısı: 81
- / -- Model Sayısı: 1500
Motorsiklet Model: 6
Toplam Model Sayısı: 2000
Rep Puani: 4250
Onur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yok

İletiYazar: Eran » 19 Şub 2011, 12:00

Insanın canının çekmemesi imkansız ... Bazı sıkıntılar ve bunların iznimin kısalığıyla birleşmesi nedeniyle gelemedim .. Çok şey kaçırmışım dedim resimleri görünce ..

Elinize ayağınıza emeğinize sağlık ..

:sapka:
Resim

mesaj için Eran teşekkür aldı- 3:
Emre E., G.HEPARSLAN, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 19 Şub 2011, 13:26

Ne buluşmaymış arkadaş. Etkisi hala sürüyor. İşte biz buyuz. :dance7: :dance2: :yuppi: :tey:
Resim

mesaj için Bora TURAN teşekkür aldı- 5:
ArdaPerk, Emre E., G.HEPARSLAN, ibadeath41, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: Rallyci » 19 Şub 2011, 14:59

Eeeee Ankara'nın sesi yankısı uzun olur böyle.
Resim

mesaj için Rallyci teşekkür aldı- 3:
Rallyci
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Birol
1/18 Model Sayısı: 77
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 91
Rep Puani: 1013
Rallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 19 Şub 2011, 15:35

Harika bir gün harika modeller ve harika kareler. :y: :yeah:
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan teşekkür aldı- 3:
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 31
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 92
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 146
Rep Puani: 3865
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

ÖncekiSonraki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir