6 ŞUBAT DIECASTR ANKARA BULUŞTU / BÜYÜK SÜRPRİZ :))

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: 6 ŞUBAT DIECASTR ANKARA BULUŞTU / BÜYÜK SÜRPRİZ :))

İletiYazar: ibadeath41 » 08 Şub 2011, 14:10

brsgzl yazdı:Benim parmağı napcaz onu da götürseydin sanayiye bro. Baş :y: parmak ne önemliymiş arkadaş :delii:

Barış abicim geçmiş olsun. Umarım şu an iyidir. Orada biraz karambol oldu gibi ön grup farkında değildi orada uğraşıldığının, biz arkamıza döndüğümüzde baya uzaklaşmışız.
Resim
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1900
ibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 08 Şub 2011, 14:26

ibadeath41 yazdı:O kadar çok fotograf varki arada kaçırmışım biraz karanlık çıkmış ama "Bora" abi için gelsin. :lol:
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Çok teşekkür ederim "Hocam". :lol:
Resim

mesaj için Bora TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
ibadeath41
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 08 Şub 2011, 14:27

ArdaPerk yazdı:Sırf bu konuya cevap yazabilmek için gittim kontör yüklettim malum Ankarada internetsizim :\

Düne gelecek olursak ben hala etkisindeyim,güzel bir İstanbul buluşmasından sonra beklediğimin üstünde mükemmel bir buluşma geçirerek şahane bir haftayı sonlandırmış oldum.
Sabah 9da kalktım Bora Abinin hadi hadi hadi demesiyle toplandım 10.20de evden çıktım 11civarı Kızılayda buluştuktan sonra Namı diğer roller coster öHo ile 20dkda buluşma mekanına vardık.Hafta içlnde Bora Abinin bak biri duyarsa tehditleri sayesinde Ankara üyelerini büyük bir şoka uğrattık.
Emre Abimin yüzünü görmenizi isterdim :)

Gökhan Abimde öyle :)

Buluşma alanına varınca bir masada sucuk ziyafeti diğer masada model ziyafeti olunca tadından yenmedi !

Daha sonraki akşam muhabbetleri ile hiç bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum :)

Emre Abime,Gökhan Abime,Devrim Abime ve geri kalan tüm değerli Abim ve kardeşlerime bu mükemmel gün için teşekkür ediyorum ve haftaya foto ekleyeceğimi belirterek müsademi istiyorum :bye:

Zaten süprizi bozuk haber verseydin yeni aldığın Ford ile kafana kafana vuracaktım. Ucuz kurtuldun yine. :lol: Sayende çok güzel bir süpriz yaptık Arda. Sen olmasan hiç bir anlamı olmazdı. Mersi şekerim. :dance7:
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 08 Şub 2011, 14:28

CASPER EXT yazdı:
MAKOSHARK yazdı:Gözlerinizdeki ışık yüreklerinizdeki sevgi her daim sürsün hiçbir zaman solmasın inşallah. :hearth: :hearth: :hearth:

ya bırak yağcılıgı şiir köşesımı burası??? :devil: ..mini mini yaramaz kendi düşen aglamaz..adamlardakı bala bak abıııı!!!
HEM KAR YAĞIYO HEM SUCUK EKMEK..OHHH SUYUNDANDA KOY..SENDE BURDAN YAZ IŞIKLAR GALAKSİLER :fU: OHOOOO ADAMLAR ASLAN GİBİ SUCUĞU EZMİŞLER SEN BURDAN YAZZZZ OLDUUUU GÖZLERIM DOLDUUUU.. sucuklar solmasın ekmekler yağsız kalmasın..ıkonlara bı sucuk ekmek ekle HOCAAAAA!!! AÇIZ AÇÇÇÇÇ.. :yeah:

Alemsiniz ya. :yuppi:
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Bora TURAN » 08 Şub 2011, 14:29

sui_cast yazdı:Bora bunun unutulacağını düşünüyorsa çok yanılıyor :laughing:

Unutmayacağız ; unutturmayacağız
:grin:

Resim

145 kilonun çamur üzerindeki etkisi. :lol:

Sonuç: Magma katmanına bot ile güzel bir adım. :grin:
Resim

mesaj için Bora TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: adraka » 08 Şub 2011, 14:31

Bora TURAN yazdı:
sui_cast yazdı:Bora bunun unutulacağını düşünüyorsa çok yanılıyor :laughing:

Unutmayacağız ; unutturmayacağız
:grin:

Resim

145 kilonun çamur üzerindeki etkisi. :lol:

Sonuç: Magma katmanına bot ile güzel bir adım. :grin:

Aman abi çek çek hemen yanar ayağın :lol:
http://ahmeterdogan.deviantart.com/
"Fotoğraf Bir Sanattır.Önemli olan bakmak değil görmektir..."
adraka
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ahmet
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 19
1/72 Model Sayısı: 2
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 205
adraka rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 08 Şub 2011, 14:33

MAKOSHARK yazdı:Gözlerinizdeki ışık yüreklerinizdeki sevgi her daim sürsün hiçbir zaman solmasın inşallah. :hearth: :hearth: :hearth:

Sucuktur akar yağı,
Çok zıplama Allah korusun yırtılıverir pantolonunun ağı.
Çok güzel olur mangalda sucuk ekmek,
İstanbul'lardan değilde,Ankara'ya gelip yemek gerek...
Resim

mesaj için Bora TURAN teşekkür aldı- 5:
adraka, Emre E., ibadeath41, MAKOSHARK, REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 08 Şub 2011, 15:01

Bora TURAN yazdı:

Sucuktur akar yağı,

Sucuk sucuk dedin,
Başımın etini yedin.
Ekmek arası 4 parça,
Kalbim Ankara'da kalmakta.
İstanbul'a gelirim,
Eminönü'nde balık-ekmek isterim.

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 6:
adraka, Bora TURAN, ibadeath41, MAKOSHARK, REVOLUTION, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: adraka » 08 Şub 2011, 15:26

Emre ERBASAR yazdı:
Bora TURAN yazdı:

Sucuktur akar yağı,

Sucuk sucuk dedin,
Başımın etini yedin.
Ekmek arası 4 parça,
İstanbul'a gelirim,

Kokusudur beni delirten,
Ankara'da yedirten.
Gel Bora abi evinden
4 kangal sucuğu yedirten.
Nede güzel koktu
Ye beni dedirten...

mesaj için adraka teşekkür aldı- 4:
Emre E., ibadeath41, MAKOSHARK, REVOLUTION
adraka
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

adraka rep puani yok

İletiYazar: ibadeath41 » 08 Şub 2011, 16:01

adraka yazdı:
Emre ERBASAR yazdı:
Bora TURAN yazdı:

Sucuktur akar yağı,

Sucuk sucuk dedin,
Başımın etini yedin.
Ekmek arası 4 parça,
İstanbul'a gelirim,

Kokusudur beni delirten,
Ankara'da yedirten.
Gel Bora abi evinden
Nede güzel koktu
Ye beni dedirten...

Şiirlere mest oldum, hiç yapmadığım birşeyi şu an yaptım ve dayanamayıp bir dörtlükte ben patlattım. :lol:

Sucuk dediğin mangaldan yenir.
Kokusu, taaa istanbullardan gelir.
Ye beni, ye beni diye bağırır.
Amaç birlikteliği sağlamaktır.
Resim

mesaj için ibadeath41 teşekkür aldı- 4:
adraka, Emre E., MAKOSHARK, REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1900
ibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yok

İletiYazar: adraka » 08 Şub 2011, 16:03

ibadeath41 yazdı:
adraka yazdı:
Emre ERBASAR yazdı:
Bora TURAN yazdı:

Sucuktur akar yağı,

Sucuk sucuk dedin,
Başımın etini yedin.
Ekmek arası 4 parça,
İstanbul'a gelirim,

Kokusudur beni delirten,
Ankara'da yedirten.
Gel Bora abi evinden
Nede güzel koktu
Ye beni dedirten...

Şiirlere mest oldum, hiç yapmadığım birşeyi şu an yaptım ve dayanamayıp bir dörtlükte ben patlattım. :lol:

Sucuk dediğin mangaldan yenir.
Kokusu, taaa istanbullardan gelir.
Ye beni, ye beni diye bağırır.
Amaç birlikteliği sağlamaktır.

Yürü be mehmet abi kim tutar seni :grin:

mesaj için adraka teşekkür aldı- 2:
ibadeath41, MAKOSHARK
adraka
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

adraka rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 08 Şub 2011, 16:33

Dün akşam forumu girdim Ankara buluşması için açılan paylaşıma girip bütün yazıları okudum daha sonra hemen döktürmeye başladım uzun bir yazıdan sonra fotoğrafalr ekleyim dedim ama Explorer çöktü ve bütün yazılarım yok oldu :shocked3: Herhalde çok uzun yazmıştım :( bu yüzde daha kısa versiyon ile yine karşınızdayım.
Yazılarıma başlamadan şunu söylemek istiyorum benim katıldığım en harika buluşmaydı ve çok mutlu olduğumu söylemek isterim !!!
İstanbul buluşmasında Burak'la yaptığımız sohbet sırasında Ankara buluşmasına gitmeyi istediğimi söylemiştim. Burak'ta kendisininde istediğini
ama işlerinin ayarlamasını gerektiğini söylemişti. Daha sonrasında Deniz hocam'da bu olaya dahil olması fakat sonrasında iptal olması üzücüydü.
Burak'ta kesin olmayınca biraz kötü olmuştu. ama Bora ile telefon görüşmelerimizde birbirimizin dolduruşuna gelerek kimse gelmesede ikimiz gideriz diyerek;
Ankara buluşmasına son 2 gün kala üçümüz gitmeye karar vermiş olduk.
Zaten son anda alınan bu karar ile süpriz yapalım dedik ve Arda dışında kimseye söylenmedi.
Cumartesi günü ne kadar heycanlı ve mutlu olduğumu anlatamam saat 01:00'deki otobüs için 10.50'de yollara düştüm (İstanbul merkezine uzak oturduğum için)
Yolculuk yapacağımız otobüsün içinde "Wellcome to Hell" yazısına bir anlam verememiştim. sonrasında sıcakten nefes alamıyack ve tabiki uyuyamadan
geçirdiğimiz zamanlarda anlamış oldum.
şaka yapmıyorum üstümdeki herşeyi çıkardım; kısa kollu tshirt ile kalmama rağmen hiç uyumadan Ankara'ya 7'de vardık.
Benim gibi sıcaktan rahatsız olan Borada inerinmez kendini karlara attı.
Bu cehennemde yolluculuk yüzünden hemen ordan dönüş biletlerimizi Ulusoydan aldık :)
Buluşma saatine kadar ne yapacağız daha çok var derken öyle güzel muhabbet ettikki nasıl zaman geçtiğini anlayamadık.
Kahvaltı için girdiğimiz yerden sipariş verdiğimiz dakikadan itibaren
bol kahkahalı ve güzel sohbetler içersinde zamanı geçirdik.
Buluşma yerine erken gelmiştik ne yapacağız derken Bora Arda'ya aramasını söyledi o zaman öğrendikki Emre ve Gökhan gelmişlerdi.
Sonrasında Bora'nın kartal gözleri sayesinde Emre'yi gördü ve planımızı devreye soktuk.
İlk önce Emre ve daha sonra Gökhan'ın yürüyen merdivenlerden çıkıpta bizi gördükleri an yüz ifadelerini anlatamam!
Bizimde aklımıza gelip fotoğraflarını çekmediğimiz kötü oldu :lol:
Ama bence harika bir karşılaşma oldu. Defalarca ve uzun uzun telefonlarda konuştuğum ve sanki onlarca yıllık arkadaşlarınmış gibi hissetiğim kişilerle kucaklaşmak herşeye değdi :drinksb:
Diğer arkadaşların gelmesiyle suçuk-ekmek yapacağımız yere gittik. Herşey harikaydı hangi birini yazayım ;hangibirini anlatayım bilemiyorum.
Birçok kişiyle ilk defa tanıştık ve konuştuk. Ama birisi vardıki daha önce konuştuğumuz İbrahim kardeşimin babası bize getirip emanet etmesine çok sevindim.
Ayrıca uzun uzun sohmet ettiğimiz Ahmet kardeşime de burdan Güzel resimleri için teşekkürlerimi yollamak isterim.
Burak ile benim Bahadır'ın BMW Dealer modeline sulanmamız ve Bahadırın uzun süre kutusundan çıkarmayışı :lol:
Barış'ın HandMade üretimi Siyah GT3RS'i, Onur'un Otobüsleri (kesinlikle içlerinden en güzel Ulusoy olanı Onur :y: )
Anlatmakla bitmez ismini saydığım ve saymadığım bütün arkadaşlarımı tekrar teşkkür ederim.
Ayrıca yol arkadaşlarım Burak ve Bora'ya teşekkür ve öpücüklerimi yolluyorum :hearth:
Gelelim benden fotoğraflara....

Bora'nın arabanın boşaltılmasından bir görüntü ama dikkat hangi torbaları alıyor :lol:

Yine Bora'nın Beslenme çantam dediği bavuldan modellerini çaıkartırken.

Modellerden fotoğraflar.

Bora'nın çamura battığı ve çıkmak için Emre'den yardım istediği anlar.

Modelci dükkanına gittiğimiz zaman.

Ve akşam toplantısı yaptığımız yerden fotoğraflar.
Emre'nin cep telefonundan foruma girdiğimiz an!

Emre kardeşimin ahşap işlerini yaptığı harika birmekana gittik ve ordaki yine Emre2nin yaptığı uzun ahşap masada çaylarımızı içip forum hakkında muhabbet ettik.

Ve artık ayrılıyor otobüsümüze giderken çektiğim son karede Arda kardeşimiz için!

Dönerken içimin bu kadar burkulacağını hiç düşünmemiştim; bir ara dönmeyelim bile dedik. Baharda yapılacak olan İstanbul buluşmasına bütün Ankara ekibini bekliyorum! Herkese tekrardan teşekkür ederim. İyiki bu foruma üye olmuşum ve iyiki sizler gibi harika insanlarla tanışmışım :drinksb:
Resim

Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: adraka » 08 Şub 2011, 16:45

REVOLUTION yazdı:Dün akşam forumu girdim Ankara buluşması için açılan paylaşıma girip bütün yazıları okudum daha sonra hemen döktürmeye başladım uzun bir yazıdan sonra fotoğrafalr ekleyim dedim ama Explorer çöktü ve bütün yazılarım yok oldu :shocked3: Herhalde çok uzun yazmıştım :( bu yüzde daha kısa versiyon ile yine karşınızdayım.
Yazılarıma başlamadan şunu söylemek istiyorum benim katıldığım en harika buluşmaydı ve çok mutlu olduğumu söylemek isterim !!!
İstanbul buluşmasında Burak'la yaptığımız sohbet sırasında Ankara buluşmasına gitmeyi istediğimi söylemiştim. Burak'ta kendisininde istediğini
ama işlerinin ayarlamasını gerektiğini söylemişti. Daha sonrasında Deniz hocam'da bu olaya dahil olması fakat sonrasında iptal olması üzücüydü.
Burak'ta kesin olmayınca biraz kötü olmuştu. ama Bora ile telefon görüşmelerimizde birbirimizin dolduruşuna gelerek kimse gelmesede ikimiz gideriz diyerek;
Ankara buluşmasına son 2 gün kala üçümüz gitmeye karar vermiş olduk.
Zaten son anda alınan bu karar ile süpriz yapalım dedik ve Arda dışında kimseye söylenmedi.
Cumartesi günü ne kadar heycanlı ve mutlu olduğumu anlatamam saat 01:00'deki otobüs için 10.50'de yollara düştüm (İstanbul merkezine uzak oturduğum için)
Yolculuk yapacağımız otobüsün içinde "Wellcome to Hell" yazısına bir anlam verememiştim. sonrasında sıcakten nefes alamıyack ve tabiki uyuyamadan
geçirdiğimiz zamanlarda anlamış oldum.
şaka yapmıyorum üstümdeki herşeyi çıkardım; kısa kollu tshirt ile kalmama rağmen hiç uyumadan Ankara'ya 7'de vardık.
Benim gibi sıcaktan rahatsız olan Borada inerinmez kendini karlara attı.
Bu cehennemde yolluculuk yüzünden hemen ordan dönüş biletlerimizi Ulusoydan aldık :)
Buluşma saatine kadar ne yapacağız daha çok var derken öyle güzel muhabbet ettikki nasıl zaman geçtiğini anlayamadık.
Kahvaltı için girdiğimiz yerden sipariş verdiğimiz dakikadan itibaren
bol kahkahalı ve güzel sohbetler içersinde zamanı geçirdik.
Buluşma yerine erken gelmiştik ne yapacağız derken Bora Arda'ya aramasını söyledi o zaman öğrendikki Emre ve Gökhan gelmişlerdi.
Sonrasında Bora'nın kartal gözleri sayesinde Emre'yi gördü ve planımızı devreye soktuk.
İlk önce Emre ve daha sonra Gökhan'ın yürüyen merdivenlerden çıkıpta bizi gördükleri an yüz ifadelerini anlatamam!
Bizimde aklımıza gelip fotoğraflarını çekmediğimiz kötü oldu :lol:
Ama bence harika bir karşılaşma oldu. Defalarca ve uzun uzun telefonlarda konuştuğum ve sanki onlarca yıllık arkadaşlarınmış gibi hissetiğim kişilerle kucaklaşmak herşeye değdi :drinksb:
Diğer arkadaşların gelmesiyle suçuk-ekmek yapacağımız yere gittik. Herşey harikaydı hangi birini yazayım ;hangibirini anlatayım bilemiyorum.
Birçok kişiyle ilk defa tanıştık ve konuştuk. Ama birisi vardıki daha önce konuştuğumuz İbrahim kardeşimin babası bize getirip emanet etmesine çok sevindim.
Ayrıca uzun uzun sohmet ettiğimiz Ahmet kardeşime de burdan Güzel resimleri için teşekkürlerimi yollamak isterim.
Burak ile benim Bahadır'ın BMW Dealer modeline sulanmamız ve Bahadırın uzun süre kutusundan çıkarmayışı :lol:
Barış'ın HandMade üretimi Siyah GT3RS'i, Onur'un Otobüsleri (kesinlikle içlerinden en güzel Ulusoy olanı Onur :y: )
Anlatmakla bitmez ismini saydığım ve saymadığım bütün arkadaşlarımı tekrar teşkkür ederim.
Ayrıca yol arkadaşlarım Burak ve Bora'ya teşekkür ve öpücüklerimi yolluyorum :hearth:
Gelelim benden fotoğraflara....

Bora'nın arabanın boşaltılmasından bir görüntü ama dikkat hangi torbaları alıyor :lol:

Yine Bora'nın Beslenme çantam dediği bavuldan modellerini çaıkartırken.

Modellerden fotoğraflar.

Bora'nın çamura battığı ve çıkmak için Emre'den yardım istediği anlar.

Modelci dükkanına gittiğimiz zaman.

Ve akşam toplantısı yaptığımız yerden fotoğraflar.
Emre'nin cep telefonundan foruma girdiğimiz an!

Emre kardeşimin ahşap işlerini yaptığı harika birmekana gittik ve ordaki yine Emre2nin yaptığı uzun ahşap masada çaylarımızı içip forum hakkında muhabbet ettik.

Ve artık ayrılıyor otobüsümüze giderken çektiğim son karede Arda kardeşimiz için!

Dönerken içimin bu kadar burkulacağını hiç düşünmemiştim; bir ara dönmeyelim bile dedik. Baharda yapılacak olan İstanbul buluşmasına bütün Ankara ekibini bekliyorum! Herkese tekrardan teşekkür ederim. İyiki bu foruma üye olmuşum ve iyiki sizler gibi harika insanlarla tanışmışım :drinksb:

Devrim abiye öncelikle göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum.Devrim abi ile aramızda geçen bilgi alışverişi inanın çok hoş sohbetlere yol açtı.Kendisine ve tecrübelerine inanın mest oldum diyebilirm.Fotoğraflara da gelince abicim.Bi kaç fotoğraf çekmiştim makinamın şarjı az diye seni de unutmadım tabiki bir fotoğrafını almıştım ve üzerinde bir kaç oynama yaparak o gizemli DEVRİM'e çevirdim abi seni...

mesaj için adraka teşekkür aldı- 2:
MAKOSHARK, REVOLUTION
adraka
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ