6 ŞUBAT DIECASTR ANKARA BULUŞTU / BÜYÜK SÜRPRİZ :))

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: 6 ŞUBAT DIECASTR ANKARA BULUŞTU / BÜYÜK SÜRPRİZ :))

İletiYazar: ilkay11 » 07 Şub 2011, 15:48

Abi çok güzel bir buluşma yapmışsınız gerçekten orada olmayı isterdim yazın buluşma yapılırsa kesinlikle katılmayı düşünüyorum:) Beni kabul edersiniz heralde :D
Resim

mesaj için ilkay11 teşekkür aldı- 6:
Bora TURAN, Emre E., G.HEPARSLAN, MAKOSHARK, Rallyci, sui_cast
ilkay11
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: ILKAY
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 25
Rep Puani: 1275
ilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 07 Şub 2011, 15:52

CASPER EXT yazdı::lol: VALLA ÇOK ŞEY YAZICAM AMA HEMEN DAHA KONULARI OKUMADAN YAZMAK ISTEDIKLERIM..İLK ÖNCE SÜPER Bİ BULUŞMA OLMUŞONU SÖYLİİM..

AMAAAAA konu gırtlak olunca burdan ANKARA ya gıden ARDA kardeşimi namı diğer AYIBOĞAN :grin: (samımıyetımden söyluyorum )yanlış anlaşılmasın, resımde görünce hiç şaşırmadım..konu GIRTLAK OLUNCA gerısı teferruat ilkesiyle buluşmaya damgasını vurmuş...bıde EMRE kardeşim can dostum,,HİJYENE ÇOK ÖNEM VERIRIR,,SUCUKLARI YAPARKEN ELDİVEN TAKMASIDA TAKDİRE ŞAYAN :ok1: FEKATTTTTTTT O AĞIZDAKİ SİGARA NEDİR HOCAM YAAAAAAAA :fU: SENİ BRAWWWOOOOO GERÇEKTEN..şimdilik bunlar daha sonra buluşmayla ılgılı yoklamaları yapıcam..hepinize saygılar sevgıler... :sapka:

Abimsin. Deniz Abi'yi ve seni görebilmeyi çok isterdim. Ah o sigara yok mu, o sigara... Kötü bir şey o.

Güzel yorumun için, SENİ BRAVOOO SENİ... diyorum. :good2:
En son Emre E. tarafından, 07 Şub 2011, 17:08 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 3:
Bora TURAN, CASPER EXT, MAKOSHARK
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 460
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: ibadeath41 » 07 Şub 2011, 16:43

O kadar çok fotograf varki arada kaçırmışım biraz karanlık çıkmış ama "Bora" abi için gelsin. :lol:
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.
Resim

mesaj için ibadeath41 teşekkür aldı- 4:
Bora TURAN, Emre E., G.HEPARSLAN, MAKOSHARK
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1900
ibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yok

İletiYazar: metal gear » 07 Şub 2011, 16:58

Birbirine çok sıkı bir şekilde bağlı Aile tablosu bu olsa gerek. Ben bile buradan resimleri izleyip konuları okurken coştum orada olabilseydim neler kaçırmışım dedim, karlı zeminde çekilen fotoların tamamı çok hoş ve herkesten ayrı ayrı çok hoş kareler var. Çok harika bir ortam oluşmuş, böylesi bir ortamda o çaydan tatmak ne güzel olurdu diyerek orada bulunup bu tabloyu oluşturan, bu organizeyi gerçekleştiren, İstanbuldan sürpriz yapan ve orada bulunan tüm arkadaşların emeklerine ve yüreklerine sağlık diyerek hepinize çok teşekkür ediyorum. Nice DİECASTR buluşmalarımıza. :hearth: :hearth: :y: :y:
Resim

Kullanıcı avatarı
metal gear
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa TOKATLI
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 11
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 24
Rep Puani: 1310
metal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yok

İletiYazar: Turan ÇAPAR » 07 Şub 2011, 17:38

Öncelikle buluşma gerçekten çok güzel bir yerde olmuş mekana hayran kaldım. Etraf bembeyaz mekan güzel ve sucuk ekmek gerçekten diyecek söz bulamıyorum. Bu buluşmaya bende gelmeyi istemiştim ama son anda bir işim çıktığı için İstanbul ekibine katılamadım. :devil: Bora abi buluşmayı anlata anlata bitiremedi. Gerçekten Ankara buluşmasında bulunan abilerim ve kardeşlerime imrendim diyebilirim. Fotoğraflarsa gerçekten çok güzel bu buluşma gerçekten olay olmuş.

Paylaşım için teşekkürler...
Resim

mesaj için Turan ÇAPAR teşekkür aldı- 6:
Bora TURAN, BuRaK-B, Emre E., G.HEPARSLAN, MAKOSHARK, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Turan ÇAPAR
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Turan ÇAPAR
1/18 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 28
Toplam Model Sayısı: 36
Rep Puani: 1005
Turan ÇAPAR rep puani yokTuran ÇAPAR rep puani yokTuran ÇAPAR rep puani yokTuran ÇAPAR rep puani yokTuran ÇAPAR rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 07 Şub 2011, 17:52

Sırf bu konuya cevap yazabilmek için gittim kontör yüklettim malum Ankarada internetsizim :\

Düne gelecek olursak ben hala etkisindeyim,güzel bir İstanbul buluşmasından sonra beklediğimin üstünde mükemmel bir buluşma geçirerek şahane bir haftayı sonlandırmış oldum.
Sabah 9da kalktım Bora Abinin hadi hadi hadi demesiyle toplandım 10.20de evden çıktım 11civarı Kızılayda buluştuktan sonra Namı diğer roller coster öHo ile 20dkda buluşma mekanına vardık.Hafta içlnde Bora Abinin bak biri duyarsa tehditleri sayesinde Ankara üyelerini büyük bir şoka uğrattık.
Emre Abimin yüzünü görmenizi isterdim :)

Gökhan Abimde öyle :)

Buluşma alanına varınca bir masada sucuk ziyafeti diğer masada model ziyafeti olunca tadından yenmedi !

Daha sonraki akşam muhabbetleri ile hiç bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum :)

Emre Abime,Gökhan Abime,Devrim Abime ve geri kalan tüm değerli Abim ve kardeşlerime bu mükemmel gün için teşekkür ediyorum ve haftaya foto ekleyeceğimi belirterek müsademi istiyorum :bye:
Resim

Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: S.CANKILIC » 07 Şub 2011, 19:02

Gerçekten süper bir buluşma olmuş benim yapamadığım sürprizi İstanbul ekibi yapmış kutluyorum kendilerini :tey:

Katılan herkesin ayaklarına sağlık...

Buluşma konularında Emre abinin sarfettiği emek gerçekten çok fazla bunun için :sapka:

S.CANKILIC
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: MAKOSHARK » 07 Şub 2011, 21:18

Gözlerinizdeki ışık yüreklerinizdeki sevgi her daim sürsün hiçbir zaman solmasın inşallah. :hearth: :hearth: :hearth:

mesaj için MAKOSHARK teşekkür aldı- 7:
Bora TURAN, BuRaK-B, Emre E., G.HEPARSLAN, ibadeath41, REVOLUTION, sui_cast
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: CASPER EXT » 07 Şub 2011, 21:59

MAKOSHARK yazdı:Gözlerinizdeki ışık yüreklerinizdeki sevgi her daim sürsün hiçbir zaman solmasın inşallah. :hearth: :hearth: :hearth:

ya bırak yağcılıgı şiir köşesımı burası??? :devil: ..mini mini yaramaz kendi düşen aglamaz..adamlardakı bala bak abıııı!!!
HEM KAR YAĞIYO HEM SUCUK EKMEK..OHHH SUYUNDANDA KOY..SENDE BURDAN YAZ IŞIKLAR GALAKSİLER :fU: OHOOOO ADAMLAR ASLAN GİBİ SUCUĞU EZMİŞLER SEN BURDAN YAZZZZ OLDUUUU GÖZLERIM DOLDUUUU.. sucuklar solmasın ekmekler yağsız kalmasın..ıkonlara bı sucuk ekmek ekle HOCAAAAA!!! AÇIZ AÇÇÇÇÇ.. :yeah:
Resim

mesaj için CASPER EXT teşekkür aldı- 5:
Bora TURAN, Emre E., G.HEPARSLAN, MAKOSHARK, REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
CASPER EXT
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: ESEF
1/18 Model Sayısı: 145
1/43 Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 150
Rep Puani: 929
CASPER EXT rep puani yokCASPER EXT rep puani yokCASPER EXT rep puani yokCASPER EXT rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 07 Şub 2011, 22:41

Herkese merhaba..
Uzun zamandır bu kadar eğlenci bir gün yaşamamıştım.. her dakikasıyla sorunsuz ve neşeli bir günü dolu dolu geçirdim..
Sürprizlere ise diyecek söz bulamıyorum.. Gerçi ben Bora!yı yolun karşısından arabayla buluşma yerine geçerken bile tanıdım.. O benim için çok sürpriz olmadı ama Burak B ve Devrim abiye şaşırmadım desem yalan söylemiş olurum.. Zaten devrim abi de onu görünce "Aaa" dememden anlamıştır şaşırdığımı :lol: Burak'ı ise daha kilolu bekliyordum :grin:
Bora göründüğü gibi.. Neşesi süper.. Buluşmalarda benden çok espri yapan birini görmek güzeldi.. İyi bir ikili oluşturduğumuzu düşünüyorum.. :devil:
Umarım bir iadeyi ziyaretle durumu eşitleyeceğiz bahara doğru :sun:
Adminimi bir aydan beri bekliyoruz zaten.. Ona da ayrı teşekkürler..
Arda herzamanki gibi karizmatikti. :y:
Caner (Lasttk ördek), Mehmet (ibadeth41), Berkcan (Voldroy), Ahmet (Adraka)yeni tanıştıklarımızdı.. Caner'e sözüm söz.. Burdan tekrar söyleyeyim :wink1:
Ayrıca bir şeyi de farkettim ki sanal dünyada ne kadar tanışmış olursak olalım canlı canlı görüşmek gibisi yok... En ufak bir karşılıklı mimik, ses tonu tüm kötü fikirleri bir anda uçarabiliyor karşındaki hakkında.. :y:

Aramıza sonradan katılan İbrahimovic ve yol arkadaşlarım Barış ile Birol'a da ayrı teşekkürler..
Tabii ki teşekkürün büyüğü sayın Emre E.'ye.
Hem organizasyonda büyük emeği var hem de O sucukları tek tek kesip Adminimle birlikte bizlere hazırladılar.. Ayrıca mangal başı performansları da süperdi..
Herkesin modellerle ilgilenmeye dalmasına aldırmadan Aile babası gibi doyurldular hepimizi.. ( Gerçi Bora'nın doyduğundan şüpheliyim biraz :laughing: )

Birkaç foto da ben ekleyeyim..

Bora'nın valizi açışı :lol:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Ben yerken :devil:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

* İsmini yazmayı unuttuğum birileri olduysa affola.. herkese Ayrı ayrı teşekkürler tekrar..
* Model fotoğrafları ilerleyen saatlerde
:exc:
Resim

Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8145
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: masato » 07 Şub 2011, 22:58

Yav buluşmada hiçmi anılmadımki... :think:

Ben gelemedim diye Bora götürmüş bütün sucukları... :tey: Afiyet bol şeker olsun herkeze... Artık yalan olan Ankara gelişimde gerçekleşirse şayet bende gidip bir sucuk partisi daha organize edeyim gelebilecek olan tüm dostlar ile... :tey: Fotoğrafları görünce imrenmedim desem, orada olmayı nekadar isterdim... Malesef amirlerin iki dudağının arasındayız en nihayetinde... :shake: Vesselam içimde uhde kaldı dostlar umarım en kısa zamanda böylesine güzel bir organizasyonda ben gelince olur inşallah... :tey:
Güzel yüreklerinize sağlık...
Bende hava sıcak geldiğinden montu atıp geldim... :tey:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Ufak bir kes yapıştırlada olsa aranızda olmak güzeldi değerli dostlar... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato teşekkür aldı- 6:
Bora TURAN, Emre E., ibadeath41, MAKOSHARK, Rallyci, sui_cast
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: sherpa » 07 Şub 2011, 22:59

Güzel bır bulusma olmus Ankarayı özledım
Resim

mesaj için sherpa teşekkür aldı- 3:
Emre E., MAKOSHARK, sui_cast
Kullanıcı avatarı
sherpa
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Bilgi ÖNDES
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1955
sherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 07 Şub 2011, 23:39

Bora bunun unutulacağını düşünüyorsa çok yanılıyor :laughing:

Unutmayacağız ; unutturmayacağız
:grin:

Resim
Resim

mesaj için sui_cast teşekkür aldı- 7:
adraka, Bora TURAN, brsgzl, Emre E., ibadeath41, MAKOSHARK, metal gear
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8145
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

ÖncekiSonraki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir