Birikenler

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: Birikenler

İletiYazar: ArdaPerk » 23 Oca 2011, 00:31

Öyle güzel modeller ki seyretmek insana zevk veriyor ..
İyi ki yanıma kahvemi almışım :happy:

Bu aralar bende bir Mercedes Klasik veya 1990lardan model düşünüyorum ama karar veremiyorum :devil:

Güle güle seyredin inşallah :nazar:
Resim

mesaj için ArdaPerk arkadaşımıza teşekkür edenler:
keremgurel
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 23 Oca 2011, 01:06

Kerem abim senin paylaşımlarını ve fotoğraflarını çok özlemişim.Sakın bu kadar mahrum bırakma bizi.Yeni modellerin hayırlı olsun abi.Özellikle 190 Evo'lar çok güzel duruyor ve en yakın zamanda görmek istiyorum.Havalar soğuk gidiyor ama soğuğa aldırmadan 1 saatte olsa bir dış mekan çekimi yapalım derim ben.Paylaşım için teşekkürler abicim. :nazar: :good2: :+1: Rep
Resim

mesaj için oguzhandincel arkadaşımıza teşekkür edenler:
keremgurel
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: ozgurs82 » 23 Oca 2011, 02:55

Başta toplu gösterim olmak üzere çok güzel bir çekim olmuş , paylaşım için teşekkürler :coffee:

mesaj için ozgurs82 arkadaşımıza teşekkür edenler:
keremgurel
Kullanıcı avatarı
ozgurs82
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozgur Sahin
1/18 Model Sayısı: 55
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 55
Rep Puani: 1980
ozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 23 Oca 2011, 04:10

Maaşallahlar çekmekten, gündüzleyin konuya yazamadım, şimdiye nasip oldu Kerem bey... Hani insan birşeyleri tahmin eder de, arkasından gerçekten tecrübe edince tahmininden çok daha ileride şeyler görür ya, ben öyle oldum işte... Çünkü modelleri bir arada böylece görmek zaten etkileyiciyken; bir de bu kadar özel çekilmiş inanılmaz bir havası olan fotolarla görünce.. :megas: Yani ne diyeyim artık bilemiyorum. Öldüm bittim resmen... CL'lerin ve SEC'in bir arada olduğu fotolar, Mercedes-Benz'in yakın geçmişteki Coupe mazisini müthiş ötesi özetlemiş ve acenta fotoları gibiler; aynı renkte her birisi üstelik ne orijinal bir fotodur o.... Ayrıca herkes gibi 190'ları görünce bende de film koptu. Bu kadar gerçekçi görüntü verebilecek kadar müthiş foto çekimleri yapabilen size çok teşekkür ediyorum kerem bey. Aa'ın üretim kalitesindeki kusursuzlukların da bunda payı büyük keza... Minichamps'in şanına yakışır mükemmellikteki Martı Kanat ve cabriolet'leri de müze tadında ayrıca. Emre abimizin de kırmızısını paylaştığı Cabriolet modelinin -ön farlarının- bakışı bu kadar mı gerçekçi olabilir, hayret edilecek bir şey. TR'leşmiş Mercedes-Benz'ler ise zaten başımızın tacı ve 1/43 olarak -Allah'ın izniyle- ilerlediğim o temamda da renklerine dahi yer verdiğim kasalar. Ayrıca Aa'ın 1/18'leri de fena zorluyor adamı. Bora'ya verdiğiniz akıllar başkalarına da işliyor efenm; cümle kurarken lütfen biraz dikkat. :dikkat: :lol:

Aklınıza, fikrinize, yüreğinize sağlık Kerem bey. Ayrıca fotoğrafçılıktaki tecrübelerinizin de zirve yapmış olması size pek çok yaramış efenm. Ben iyi ve mutlu/huzurlu günlerde bu güzel hobilerinizin her birini daimi olarak icra etmenizi dilerim. "Paylaşım nasıl yapılmalı" sorusuna cevaben örnek gösterilecek paylaşımınız için de çok teşekkür ederim... Ellerinize sağlık. :bravo: :cup1: :celeb:
Resim

mesaj için Kenan Şavklı teşekkür aldı- 3:
Emre E., keremgurel, oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 23 Oca 2011, 08:04

Akşamın en güzel paylaşımı olmuş.
Kerem Hocam, ne yaptınız. Yapmış olduğunuz bu güzel hareketlerde, lütfen biraz daha dikkat edelim... Canı çeken var, bulamayan var, yeri kalmayan var... Mercedes seven var...
İşin latifesi bir yana, harika seçimleriniz ve paylaşımınız için tebrikler. Teşekkür de ettim REP de verdim.
190'lar bitirmiş olayı. Şu EVO'dan bana da lazım bir tane. :lol:
:sapka: :nazar:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
keremgurel
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: keremgurel » 23 Oca 2011, 12:25

sui_cast yazdı:Fotoğraflar çok güzel..
Modeller de öyle..
1:43 ve 1:18 ikilemini ben de yaşadım ne yalan söyleyim :grin:
Şu an bende 7 tane var Mercedes.. Son iki aldığım araç Mercedes olunca tekrar BMW lere döndüm.. Yoldakiler yine BMW :sun:
Mercedes serisi bitmeyecek tabi ki..
Biraz daha yeni nesil c, e ve s kasaları da görmek isteriz.. hepsinden önemlisi bu güzel modelleri aynı güzelliklte fotoğraflarla görmek isteriz..

Paylaşım için çok teşekkürler.. :handshake:
İŞte tam bir Mercedes hayranı..
Rep de geldi...
:+1:

Teşekkürler Bahadır.Bir dönem ben de hem Mercedes hem de BMW biriktirme sevdasına düşmüştüm ancak gördüm ki BMW alımları ana tema Mercedes'lere zarar veriyor tek hedefe odaklandım.Sana bu yolda başarılar dilerim.

srht yazdı:Kerem abi deyim yerindeyse bombayı patlatmışsın.Abi modellerinin güzelliğine mi konuşsam,çekimlerinin güzelliğini mi..:)Aslında ikisi de gerçekten övgüyü hak ediyor.

Maşallah 190 Serisi çok güzel olmuş.Keza W109-W115 uyumu da mükemmel.Martı kanat'ın yanındaki modeller de bütünleşmiş.Coupé'ler keza öyle..Tam anlamıyla bir geçmişten günümüze Mercedes-Benz ailesi var mesajında.
Ponton'un sanırım dealer edition model."D"(Deutschland) logosu ve plakası var.Açıkçası o plakayı kendi Ponton'uma da uygulama isteği doğdu birden..:)

Fotoların ise katalog tadında.Bu güzel paylaşıma yürekten teşekkürler.Uzun zamandır bu denli çeşit Yıldız'ı bir arada görmemiştim;ilaç gibi geldi.:)

Hepsi de tekrardan hayırlı olsun;hepsini de güzel günlerde sergilemen dileğiyle..

İlgin için çok teşekkürler kardeşim.Senin gibi bir Mercedes sevdalısından bu sözleri,iltifatları almak gurur okşayıcı.Geçmişten bugüne Mercedes teması herşeyden daha zevkli geliyor bana, nasip olurda birer ikişer eksikleri de tamamlarsak çok daha güzel olacak sanırım.Darısı başına kardeşim.

BuRaK-B yazdı:Ben de bunlar nasıl 1:43 diyecektim... :shocked2:
Modellerin hepsi çok harika abi, çekimlerin de enfes olunca geriye ağzım açık seyretmek kalıyor. Yorumsuz... :x:
keyfini çıkar bu birikmiş modellerin :drinksb:

Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim Burakcım.

ibadeath41 yazdı:Kerem abi paylaşımın için çok teşekkürler keyifle izledim fotografları, klasiklerin verdiği haz tartışılmaz bile ellerine sağlık :wink1:

Teşekkürler kardeşim.Klasikler konusunda kesinlikle haklısın.sürekli dillendirilen bir hususu yinelemekte fayda var, geçmişin özgün tasarımlarına inat bugünün tasarımları aynileşip sıradanlaşmakta.Ne yazık...

canomen yazdı::nazar: Öncelikle resimleri çok beğendim eee modellerde fotojenik :foto: olunca sözün bittiği yer tam bu noktadır bence eline sağlık :good2: :+1: :+1:

Beğenin ve ilgin için teşekkürler Can.

ArdaPerk yazdı:Öyle güzel modeller ki seyretmek insana zevk veriyor ..
İyi ki yanıma kahvemi almışım :happy:

Bu aralar bende bir Mercedes Klasik veya 1990lardan model düşünüyorum ama karar veremiyorum :devil:

Güle güle seyredin inşallah :nazar:

Çok teşekkürler Ardacım.Klasik ya da 90'lı yılların Mercedesleri..Hangisi olursa olsun sana izlerken haz vereceklerdir.Bence hemen başla :nod:

oguzhandincel yazdı:Kerem abim senin paylaşımlarını ve fotoğraflarını çok özlemişim.Sakın bu kadar mahrum bırakma bizi.Yeni modellerin hayırlı olsun abi.Özellikle 190 Evo'lar çok güzel duruyor ve en yakın zamanda görmek istiyorum.Havalar soğuk gidiyor ama soğuğa aldırmadan 1 saatte olsa bir dış mekan çekimi yapalım derim ben.Paylaşım için teşekkürler abicim. :nazar: :good2: :+1: Rep

Teşekkürler Oğuzhan.EVO'nun da dahil olduğu bir buluşma ayarlarız havanın güzel olduğu bir günde ;)

ozgurs82 yazdı:Başta toplu gösterim olmak üzere çok güzel bir çekim olmuş , paylaşım için teşekkürler :coffee:

Çok teşekkürler Özgür.

gearbox yazdı:Maaşallahlar çekmekten, gündüzleyin konuya yazamadım, şimdiye nasip oldu Kerem bey... Hani insan birşeyleri tahmin eder de, arkasından gerçekten tecrübe edince tahmininden çok daha ileride şeyler görür ya, ben öyle oldum işte... Çünkü modelleri bir arada böylece görmek zaten etkileyiciyken; bir de bu kadar özel çekilmiş inanılmaz bir havası olan fotolarla görünce.. :megas: Yani ne diyeyim artık bilemiyorum. Öldüm bittim resmen... CL'lerin ve SEC'in bir arada olduğu fotolar, Mercedes-Benz'in yakın geçmişteki Coupe mazisini müthiş ötesi özetlemiş ve acenta fotoları gibiler; aynı renkte her birisi üstelik ne orijinal bir fotodur o.... Ayrıca herkes gibi 190'ları görünce bende de film koptu. Bu kadar gerçekçi görüntü verebilecek kadar müthiş foto çekimleri yapabilen size çok teşekkür ediyorum kerem bey. Aa'ın üretim kalitesindeki kusursuzlukların da bunda payı büyük keza... Minichamps'in şanına yakışır mükemmellikteki Martı Kanat ve cabriolet'leri de müze tadında ayrıca. Emre abimizin de kırmızısını paylaştığı Cabriolet modelinin -ön farlarının- bakışı bu kadar mı gerçekçi olabilir, hayret edilecek bir şey. TR'leşmiş Mercedes-Benz'ler ise zaten başımızın tacı ve 1/43 olarak -Allah'ın izniyle- ilerlediğim o temamda da renklerine dahi yer verdiğim kasalar. Ayrıca Aa'ın 1/18'leri de fena zorluyor adamı. Bora'ya verdiğiniz akıllar başkalarına da işliyor efenm; cümle kurarken lütfen biraz dikkat. :dikkat: :lol:

Aklınıza, fikrinize, yüreğinize sağlık Kerem bey. Ayrıca fotoğrafçılıktaki tecrübelerinizin de zirve yapmış olması size pek çok yaramış efenm. Ben iyi ve mutlu/huzurlu günlerde bu güzel hobilerinizin her birini daimi olarak icra etmenizi dilerim. "Paylaşım nasıl yapılmalı" sorusuna cevaben örnek gösterilecek paylaşımınız için de çok teşekkür ederim... Ellerinize sağlık. :bravo: :cup1: :celeb:

Kenan bey iltifat dolu sözleriniz için öncelikle teşekkür ederim efendim.Modeller hususunda haklısınız efenim.Kronolojik olarak sıralanmış toplu fotoğrafları ilerleyen dönemde paylaşma konusunda son derece hevesliyim.Planlarım istediğim gibi yürürse çok uzak bir ihtimal değil.İnşallah... :)

Emre ERBASAR yazdı:Akşamın en güzel paylaşımı olmuş.
Kerem Hocam, ne yaptınız. Yapmış olduğunuz bu güzel hareketlerde, lütfen biraz daha dikkat edelim... Canı çeken var, bulamayan var, yeri kalmayan var... Mercedes seven var...
İşin latifesi bir yana, harika seçimleriniz ve paylaşımınız için tebrikler. Teşekkür de ettim REP de verdim.
190'lar bitirmiş olayı. Şu EVO'dan bana da lazım bir tane. :lol:
:sapka: :nazar:

Emre abicim güzel sözlerin içi çok teşekkürler.Mümkün olduğunca sendeki Mercedesleri de takip etmeye çalışıyorum, anladığım kadarıyla Mercedes hususunda zevklerimiz pek çok yerde kesişiyor.EVO konusunda kesinlikle haklısın.Diğer ikisi varsa muhakkak EVO'da olmalı :))
Resim

mesaj için keremgurel teşekkür aldı- 2:
Emre E., sui_cast
Kullanıcı avatarı
keremgurel
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kerem GÜREL
Rep Puani: 483
keremgurel rep puani yokkeremgurel rep puani yok

İletiYazar: sherpa » 23 Oca 2011, 12:28

Hepsı guzel ama en guzelı 300 sel en cok onu begendım ıyı gunlerde sergıleyın.
Resim

mesaj için sherpa arkadaşımıza teşekkür edenler:
keremgurel
Kullanıcı avatarı
sherpa
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Bilgi ÖNDES
Rep Puani: 1955
sherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yok

İletiYazar: ilkay11 » 23 Oca 2011, 13:36

Kerem Abicim gerçekten fevkalade bir paylaşım resimlere bakarken kendimden geçtim...(tşk.)
Resim

mesaj için ilkay11 arkadaşımıza teşekkür edenler:
keremgurel
ilkay11
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: ILKAY
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 25
Rep Puani: 1275
ilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 23 Oca 2011, 20:52

Görsel bir şölen yaşıyorum bu akam gerçektem,ellerine sağlık Kerem kardeşim. :smile: :smile: :smile: :+1:

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
keremgurel
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: keremgurel » 25 Oca 2011, 00:17

sherpa yazdı:Hepsı guzel ama en guzelı 300 sel en cok onu begendım ıyı gunlerde sergıleyın.

Çok teşekkürler. 300SEL krem rengini almamı gerektirecek kadar muhteşem bir model.Özellikle 220D ile yanyana duruşuna ben de hayranım.

ilkay11 yazdı:Kerem Abicim gerçekten fevkalade bir paylaşım resimlere bakarken kendimden geçtim...(tşk.)

Çok teşekkür ederim İlkay kardeşim.

MAKOSHARK yazdı:Görsel bir şölen yaşıyorum bu akam gerçektem,ellerine sağlık Kerem kardeşim. :smile: :smile: :smile: :+1:

Deniz abi çok teşekkür ederim.Gözleri tırmalamadan hoş bir seyir sağlayabildikse ne mutlu.
Resim
Kullanıcı avatarı
keremgurel
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kerem GÜREL
Rep Puani: 483
keremgurel rep puani yokkeremgurel rep puani yok

İletiYazar: chrono » 25 Oca 2011, 00:23

bütün birikimler böyle olsa keşke...
hepsi birbirinden güzel birbirinden yıldız iyi seyirler..
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Güney
1/18 Model Sayısı: 80
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 16
Rep Puani: 3740
chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 28 Oca 2011, 15:47

Kerem harikalar :y:
Resimlerin çok güzeldi bakmaktan zevk aldım; bu güzel paylaşımın için teşekkürler ve replerimi yolluyorum. :handshake: :+1: :+1: :+1:
Modellerin her biri ayrı güzeldi güzel ve geniş bir mercedes teması olmuş.
Bir dahaki sefere böyle biriktirme ama geldikçe paylaşki bizde kötü olmayalım :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5240
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

Önceki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir