TÜM MODELLERİM [BuRaK-B]

Modellerinizin Toplu Halde Çekilmiş Fotoğraflarını Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Re: TÜM MODELLERİM [BuRaK-B]

İletiYazar: ..alper.. » 13 Oca 2011, 02:45

Hayırlı olsun Burak vitrinde çok güzel görünüyorlar.Aklımdaki fikirlerden birkaçını söylemek isterim alt taraflara genelde broşür ve kataloglar koyabilirsin modellerin bazılarını ise mekanik figürler ile desteklemen daha güzel görüntü sağlayabilir.İyi seyirler.
Resim

mesaj için ..alper.. arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
..alper..
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Alper Hatinoglu
1/18 Model Sayısı: 19
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 23
Rep Puani: 1300
..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 13 Oca 2011, 02:51

Yakından görüp kararımı o zaman vermek istiyorum kardeşim. :lol: :lol: :lol: Yeni vitrinler güneş gibi parlıyor hayırlı olsun ve laf aramızda yer sıkıntısı olmamasınıda kıskanmadım değil hani :happy: :happy: :happy: :+1: :+1: :+1: :nazar: :nazar: :nazar:
Resim

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 13 Oca 2011, 03:26

gearbox yazdı:Burak her zaman yazdım, yine yazıyorum ki; kesinlikle örnek bir koleksiyonun var ve kesinlikle yüksek zevkini tescilleyen bir koleksiyon aynı zamanda. Herkes ne tema işliyorsa işlesin, Mustang serine hayran olmamak elde değil. Keza bunun paralelinde Avrupa versiyonu Ford'lar da müthiş tamamlayıcılar ve insanı alıp götüren cinstenler aynı zamanda. Aralara serpiştirilmiş yine anıları bol kıymetli ve alınası diğer Avrupa'lılar da bu serinin kıymetini yükselten harika öğeler Burak. Bu arada o kırmızı CLK'nın tavanını o şekilde konumlandırman bana hiç yabancı gelmedi :lol: Allahhalla! Nereden gördün acaba. :devil:
Vitrinlerinin hayırlı uğurlu olmasını ve daha nice -almayı planladığın- modelin eklenmesi dileklerimle, ellerine sağlık Burak... :cup1:

Teşekkür ederim Kenan, senden bu güzel ve olumlu yorumları okumak çok hoşuma gitti. Dediğim gibi bu konuda iddealı değilim ancak kendi dünyamı yavaş yavaşta olsa kurmaya çalışıyorum... :inlove:
CLK'nın sergilenme şeklini iyi yakalamışsın, güzel ve sevdiğim bir detaydır gerçekten. Bu işe gerçekten gönül vediğimizi ve modeller üzerindeki değişikliklerle ortak zevklerimizin uyuştuğunu gösteren hoş bir tesadüf diyelim. Çok öncelerden beridir bu aracı bu şekilde sergiliyordum çünkü, senin 'Diecastteki Dünüm' paylaşımında da pişti olduğumuzu görmüştüm; yazdığımı sanıyordum ancak konuya tekrardan baktım da atlamışım :smile:
Beğenin için tekrardan teşekkürler... :drinksb:

..alper.. yazdı:Hayırlı olsun Burak vitrinde çok güzel görünüyorlar.Aklımdaki fikirlerden birkaçını söylemek isterim alt taraflara genelde broşür ve kataloglar koyabilirsin modellerin bazılarını ise mekanik figürler ile desteklemen daha güzel görüntü sağlayabilir.İyi seyirler.

Teşekkür ederim Alper. Elimde fazlaca Diecast kataloğu var, alt rafa koymayı düşündüm ancak görüntünün bozulmasını istemediğim için bilgisayar masamın alt rafında duruyorlar şimdilik. Yaza doğru da figür ve GMP aksesuarlarıyla kısmetse eklemeler yapmak istiyorum, tekrardan önerin için teşekkürler Alper :sapka:

MAKOSHARK yazdı:Yakından görüp kararımı o zaman vermek istiyorum kardeşim. :lol: :lol: :lol: Yeni vitrinler güneş gibi parlıyor hayırlı olsun ve laf aramızda yer sıkıntısı olmamasınıda kıskanmadım değil hani :happy: :happy: :happy: :+1: :+1: :+1: :nazar: :nazar: :nazar:
Çok teşekkür ederim Deniz Abi, davet beklemeden herzaman kapım açık biliyorsun :coffee: :syg:

Senden bana transfer olan Mustang hem bende hemde vitrinde çok özel bir yer etti; kısacası hayran kaldım. Senin bu detaylara rağmen modeli mıncıklamamış olduğuna hâlâ inanamıyorum... :kamyon: :grin: Vallahi helal olsun Abi, iyi sabretmişsin :friends:

Bu arada vitrin düzeni fotoğraflar harici bakıldığında gayet sereserpe duruyor.
Hatta Mustang'ler şimdilik at koşturuyor; işte bu da ispatı :grin:
Resim

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 14 Oca 2011, 18:45

Final haftası yoğunluğumdan bu konuyu geç cevaplıyorum abicim :f:

Bu vitrinlere denecek tek kelime MÜKEMMEL :drinksb: Gerçekten çok düzenli ve anlamlı modeller tebi Matchbox lar ise apayrı bir tat bu güzel vitrin ve modelleri iyi günlerde sergile abicim :nazar: :syg:
Resim

mesaj için Ahmet arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 14 Oca 2011, 18:59

Ahmet yazdı:Final haftası yoğunluğumdan bu konuyu geç cevaplıyorum abicim :f:

Bu vitrinlere denecek tek kelime MÜKEMMEL :drinksb: Gerçekten çok düzenli ve anlamlı modeller tebi Matchbox lar ise apayrı bir tat bu güzel vitrin ve modelleri iyi günlerde sergile abicim :nazar: :syg:

Kaçrımanı istemediğim bir konuydu Ahmetçim, nihayet bende yerleşik düzene geçtim. Teşekkür ederim bu güzel yorumun için... :friends:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: vegawagon » 14 Oca 2011, 20:04

Konuyu biraz geç gördüm. O yüzden geç bir yorum oldu :)
Muhteşem görünüyorlar Burak abi. Bu düzeni çok beğendim. Mustangler harika görünüyor.
Modellerinin daha da artması dileğiyle , güle güle sergile Burak abi.
Resim

mesaj için vegawagon arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
vegawagon
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Orhan Özvatan
1/18 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 21
- / -- Model Sayısı: 10
Toplam Model Sayısı: 42
Rep Puani: 350
vegawagon rep puani yokvegawagon rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 14 Oca 2011, 20:52

vegawagon yazdı:Konuyu biraz geç gördüm. O yüzden geç bir yorum oldu :)
Muhteşem görünüyorlar Burak abi. Bu düzeni çok beğendim. Mustangler harika görünüyor.
Modellerinin daha da artması dileğiyle , güle güle sergile Burak abi.

Teşekkürler Orhan, inşallah :sapka:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: yabaroz » 16 Oca 2011, 14:28

Toplu görmek iyi geldi doğrusu :smile:

Modellere sahip olmanın yanı sıra sergilemek apayrı bir haz.Karşısına geçip izlemek bile oldukça zevkli.Vitrinler çok güzel olmuş gerçekten yalnız sergileme rampalarını artırmak gerek :fU:

Eline sağlık abi,güle güle sergile.Benden kocaman bir rep :+1:

Bu arada E21 bence de biraz kendini unutturmuş,azcık önlere almak lazım onu :lol:
Resim

mesaj için yabaroz arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
yabaroz
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozan Berke Yabar
1/18 Model Sayısı: 90
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2225
yabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 16 Oca 2011, 15:09

yabaroz yazdı:Toplu görmek iyi geldi doğrusu :smile:

Modellere sahip olmanın yanı sıra sergilemek apayrı bir haz.Karşısına geçip izlemek bile oldukça zevkli.Vitrinler çok güzel olmuş gerçekten yalnız sergileme rampalarını artırmak gerek :fU:

Eline sağlık abi,güle güle sergile.Benden kocaman bir rep :+1:

Bu arada E21 bence de biraz kendini unutturmuş,azcık önlere almak lazım onu :lol:

Teşekkürler Ozan.
Arka planda kalmış modeller yakında kendini belli edecek çünkü rampalar yakın zamanda artacak, aklımda :wink1:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 26 Oca 2011, 19:55

Vitrinin harika olmuş Burak iyi günlerde kullanman dileğimle :handshake:
Çok güzel sade olmuş beğendim ışıklandırma sistemi n eoldu diye sormayacağım dünkü telefonda yeni yapıyorum demişin bitince fotoğraflarını bekliyorum.
Sadece samimiyetine dayanarak vitrininde bulunan küçük arabalar iyi olmadığını düşüyorum tabiki işine karışmış olmak istemiyerek söylüyorum bunu bilesin.
Ve görülüyorki vitrinde boşlular var yeni modellere yer olduğunu görmek güzel...... evet sıradaki ??
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 26 Oca 2011, 20:14

REVOLUTION yazdı:Vitrinin harika olmuş Burak iyi günlerde kullanman dileğimle :handshake:
Çok güzel sade olmuş beğendim ışıklandırma sistemi n eoldu diye sormayacağım dünkü telefonda yeni yapıyorum demişin bitince fotoğraflarını bekliyorum.
Sadece samimiyetine dayanarak vitrininde bulunan küçük arabalar iyi olmadığını düşüyorum tabiki işine karışmış olmak istemiyerek söylüyorum bunu bilesin.
Ve görülüyorki vitrinde boşlular var yeni modellere yer olduğunu görmek güzel...... evet sıradaki ??

Çok teşekkürler Devrim Abi, güzel bir seçim yaptım gibi, seneye kadar vitrini tıkıştıracak model alır mıyım bilmiyorum ancak ara kat işine şimdiden giriştim, ilave cam raf yerine pleksi yükselteçler düşünüyorum. Dediğim şekilde olursa sergileme alanı hem tek düze olmaktan kurtulacak hemde istediğim gibi yer oynatması yapabileceğim.
Işıklandırma içinse gün ışığı renginde şerit led döşedim. Bağlantı ve denemelerin hepsini Mustang vitrinim üzerinde yaptım, birazdan diğer vitrine geçiş yapacağım ancak fazla zamanım olmayacağı için ancak hafta sonuna tamamlanır diye düşünüyorum.
Vitrindeki ufaklıkları o gün kaldırdım bu arada, güncel fotoğrafı da ekledim konuya tekrardan. Sadece Gökhan Abi'den ve Bora'dan hediye gelen ufaklık Focus'lar duruyor.
Beğenin için sağol Abi :sapka:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: keremgurel » 26 Oca 2011, 20:17

Güzel modeller,güzel bir sergileme şekli..
Daha çok Mercedes görmeliyiz :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
keremgurel
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kerem GÜREL
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 483
keremgurel rep puani yokkeremgurel rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 26 Oca 2011, 20:21

keremgurel yazdı:Güzel modeller,güzel bir sergileme şekli..
Daha çok Mercedes görmeliyiz :lol:

Kerem Abi Mercedes'ler yerlerini başka araçlara bıraktı zamanla, sadece bu çok sevdiğim kasalar kaldı. Son bir tane daha eklemek istiyorum aslında; o da Revell üretimi 230 kasa. İşyerimden pek güzel bir sonuç alamadım ama Dealer sarı renkli olanında gözüm var, araştırıyorum :inlove:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Önceki

Üye Modelleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir