Bazı Volkswagen Beetle Modellerimin Toplu Fotoğrafları

Modellerinizin Toplu Halde Çekilmiş Fotoğraflarını Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Bazı Volkswagen Beetle Modellerimin Toplu Fotoğrafları

İletiYazar: malikaltindis » 09 Oca 2011, 03:24

Foruma üye olduğum tarihten beri esas temamın vosvos olduğunu ancak genel araba merakımdan dolayı,diğer modelleri de zaman zaman edindiğimi dile getirdim sık sık.Paylaşımlarımda da genelde aldığım modelleri tek tek paylaştım sizlerle.Bu ilk toplu paylaşımım olacak.Model hobisinde çok yeni bilinçlenmeye başladığım için yıllardır eksik olan vitrin eksiğimin de farkına vardım.Bakalım inşallah kısa zamanda bu açığımızı da kapatmayı nasip eder Allah.

Aslında ilk başlarda bu kadar fazla inceleyerek model almadığım için sergilemede sıkıntı çekmiyordum ve model sayım da azdı.Geçen günlerde bir konuda geçtiği üzere 2.5 yıl önce aldığım 3 model var,henüz kutularından çıkarmadım hiç.Kontrol amaçlı bile olsa vidalarından bile sökmedim.Öylece duruyorlar.

Fazla uzatmadan fotoğraflara geçeyim.Odada fotoğraf için yeterli ışık ve açı bir arada denk gelmediğinden fotoğrafları biraz keserek koyuyorum,boyutları o yüzden küçük olacaktır.Şu an için sadece 1:18 modellerimin bazılarını paylaşıyorum.Bir başka başlıkta da 1:18 harici modellerimi fotoğraflayıp paylaşırım.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
Resim

mesaj için malikaltindis arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
malikaltindis
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: malik
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1160
malikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yok

Re: Bazı Volkswagen Beetle Modellerimin Toplu Fotoğrafları

İletiYazar: BuRaK-B » 09 Oca 2011, 03:38

Çok güzeller Malik. Toplu halde daha anlamlı duruyorlar.
Black Bandit'i çaktırmadan koleksiyonuna eklemişsin ama detaylarını göremedik :wink1:
Keyifle seyret bu güzellikleri... :nazar: :+1:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
malikaltindis
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: malikaltindis » 09 Oca 2011, 03:48

Burak gözünden de bir şey kaçmıyor :) Ekledim Black Bandit'i,ancak model siyah hatta simsiyah olduğu için fotoğraflamak zor geldi :) Güzel bir makinem yok,cep telefonu ile idare ediyorum o yüzden detaylar pek belli olmuyor siyah modellerde.Bu da beni çıldırtıyor :) Ondan aklımdan bile geçirmedim fotoğraflamayı :D
Resim
Kullanıcı avatarı
malikaltindis
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

malikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yok

İletiYazar: chrono » 09 Oca 2011, 08:40

güzel paylaşım Malik.bu seriye 1.milyonuncu üretim olan altın renkli beetle da gelmeli:)
:+1:

mesaj için chrono arkadaşımıza teşekkür edenler:
malikaltindis
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Güney
1/18 Model Sayısı: 80
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 16
Rep Puani: 3740
chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

İletiYazar: malikaltindis » 09 Oca 2011, 13:16

chrono yazdı:güzel paylaşım Malik.bu seriye 1.milyonuncu üretim olan altın renkli beetle da gelmeli:)

Burago nun vardı ama bu aralar pek çıkmıyor karşıma.Denk gelirse almak lazım haklısın :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
malikaltindis
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: Eran » 09 Oca 2011, 13:28

Çok güzel tema, Black Bandit benim de hoşuma giden vosvoslardan .. Senin de temanda görmek güzel oldu .. En kısa sürede detaylı paylaşımını görürüz inşallah ..

Bu arabayı sade haliyle seven birisi olarak modlu hallerinin hoşuma gitmediğini söyleyebilirim. Ama değişik renkleriyle temaya farklı bi hava katmışlar ..

Iyi günlerde sergile :smile:
Resim

mesaj için Eran arkadaşımıza teşekkür edenler:
malikaltindis
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 09 Oca 2011, 13:37

malikaltindis yazdı:Burak gözünden de bir şey kaçmıyor :) Ekledim Black Bandit'i,ancak model siyah hatta simsiyah olduğu için fotoğraflamak zor geldi :) Güzel bir makinem yok,cep telefonu ile idare ediyorum o yüzden detaylar pek belli olmuyor siyah modellerde.Bu da beni çıldırtıyor :) Ondan aklımdan bile geçirmedim fotoğraflamayı :D
Dış mekan çekiminde sorun ortadan kalkar Malik :foto:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 09 Oca 2011, 13:42

İşte biz buna VW sevgisi diyoruz. Harikasın Malik. Modellerine model katman dileğiyle...
Hem REP, hem teşekkür. :+1:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
malikaltindis
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Onur GÜNEY » 09 Oca 2011, 13:43

Toplu halde daha güzel duruyor, epeyi vosvos bulmuşsun :y: :y:
Hayırlı olsun :nazar:
Güzel günlerde güle güle sergile...
Keyifli izlemeler
Paylaşımın için teşekkürler.
Resim

mesaj için Onur GÜNEY arkadaşımıza teşekkür edenler:
malikaltindis
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Onur GÜNEY
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 14
1/32 Model Sayısı: 8
1/43 Model Sayısı: 403
1/72 Model Sayısı: 57
1/87 Model Sayısı: 81
- / -- Model Sayısı: 1500
Motorsiklet Model: 6
Toplam Model Sayısı: 2000
Rep Puani: 4250
Onur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yok

İletiYazar: donis » 10 Oca 2011, 00:31

Bir vosvoscu olarak ağzım açık baktım fotograflara...tebrikler...
Resim

mesaj için donis arkadaşımıza teşekkür edenler:
malikaltindis
Kullanıcı avatarı
donis
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Deniz KAMALI
1/18 Model Sayısı: 4
1/24 Model Sayısı: 38
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 100
1/87 Model Sayısı: 14
- / -- Model Sayısı: 19
Toplam Model Sayısı: 209
Rep Puani: 380
donis rep puani yokdonis rep puani yok

İletiYazar: metal gear » 12 Oca 2011, 21:42

Herbiri ayrı ayrı güzellikteler, çok güzel bir paylaşım,iyi günlerde sergile Malik. :nazar:

metal gear
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: accordxx » 06 Mar 2011, 16:08

koskoca bir MAAŞALLAH, bir vosvos hastası için mükemmel bir ziyafet sunmuşsun. ellerine sağlık

accordxx
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: alpjalker » 06 Mar 2011, 17:47

Siyah renkte ve jantlarıda simsiyah olan woswos'a bittim.

alpjalker
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

Sonraki

Üye Modelleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir