En Sonunda Yeni Vitrin....

Modellerinizin Toplu Halde Çekilmiş Fotoğraflarını Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Re: En Sonunda Yeni Vitrin....

İletiYazar: Emre E. » 03 Oca 2011, 09:17

Şükür be Alper. Sonunda görebildik vitrinin son halini. Yerleştirmeye başladığındaki heyecanı unutamam. Değer verip 1:1 olarak telefon aracılığı ile paylaştığın için tekrar teşekkür ederim sana. Eviniz hayırlı olsun. Mobilyalar çok yakışmış. İyi ki Merve de modelleri seviyor ve benim gibi, oturma odasına taşınmak zorunda kalmayacaksın. Çok sevindim çok... REP. :+1:
:nazar: :nazar: :nazar:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
masato
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 500
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: tuningbg » 03 Oca 2011, 19:43

Alper abi yeni eviniz ve vitrin hayırlı uğurlu olsun :nazar: çok şık bir vitrin ve yorumlarada bakıldığında az çok herkesin bende dahil kafasındaki vitrin şekli..güzel evinizde iyi günlerde oturmanızı ve güzel vitrininizi keyifle seyretmenizi dilerim... :+1:

mesaj için tuningbg arkadaşımıza teşekkür edenler:
masato
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Burak
1/18 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1660
tuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yok

İletiYazar: masato » 03 Oca 2011, 21:13

Onno yazdı:Maşallah tam bir vitrin. +1

Teşekkürler Onur... Daha iyileri senin olur inşallah... Rep için ayrıca teşekkür ederim... :tey:

vegawagon yazdı:Hayallarimdeki vitrinlerden biri :) Modeller yeni vitrininizde çok şık görünüyor. Güle güle sergileyin.

Teşekkürler... Darısı başına... Daha çok modelli, daha büyükleri senin olur inşallah... :tey:

sui_cast yazdı:İlk fotoğrafları görünce "acaba modeller koltukların üzerinde mi duracak?" dedim kendi kendime :delii:
Sonra gördüm ki vitrin harika olmuş.. Güzel günlerde kullan Alper..
Ayrıca yeni eviniz de hayırlı olsun.. Allah güzel günlerde oturmak nasip etsin..

Bir ara bende koltuklarda mı dursa diye düşünmedim değil... Ancak herkesin biz koleksiyonerler kadar dikkatli olmayacağını düşünerekten vitrine almaya karar verdim... :tey: Daha güzel vitrinler senin olur inşallah... :tey: Güzel yorumların, temennilerin ve rep için çok teşekkür ederim... :tey:

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: masato » 03 Oca 2011, 21:44

brsgzl yazdı:Alper;
Öncelikle yeni evin sonrasında da yeni vitrinin hayırlı uğurlu olsun. Senin birbirinden özenle hazırlanmış modellerine diyecek söz zaten yok. :nazar: Güle güle sergile. Vitrini hazır mı aldın özel mi yaptırdın diye sormak isterim. Darısı vitrini olmayan arkadaşların başına. Eşine selamlar, saygılar... :bye:
:+1:

Teşekkürler Barış... Beğenmene çok sevindim... Vitrini ben tasarladım, beğendiğimiz möblenin devamı gibi olacak şekilde bir tasarım yaptım... Yapanlara anlatırken akıllarına yatmadı ama sonrasında iş bitince onlarda çok beğenmişler... :tey: Selamlar bizden... Güzel yorumların, temennilerin ve rep için ayrıca teşekkür ederim... :tey:

ibadeath41 yazdı:Alper hocam benimde hayal ettiğim bir vitrin profili. Şu an öğrenci evinde olmasam :lol: model almaya bi kaç ay ara verip bunun gibi birşey yaptırmayı düşünüyordum. Amma velakin mezuniyete az kalınca sonradan başıma dert olur koca vitrin deyip askıya aldım. :grin: Paylaşım için teşekkürler

Teşekkürler Mehmet'cim... Umarım sende en kısa zamanda okulu bitirip düzenini kurar ve daha güzel daha büyük bir vitrine sahip olursun inşallah... :tey:

malikaltindis yazdı:Feberbahce atkısı hariç 10 numara :lol:

Fenerbahçe atkısı ile 12 numara :tey: :futbol: :cup1: Teşekkürler Malik... :tey:

brsgzl
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: masato » 03 Oca 2011, 21:54

mehmet_20 yazdı:Yeni vitrinin hayırlı olsun Alper abi. Nazar değmesin çok güzelmiş. :y:

Teşekkürler Mehmet'cim... Darısı başına inşallah... :tey:

MAKOSHARK yazdı:Çok güzel olmuş hayırlı olsun diyorum. :smile:

Teşekkürler Deniz abi... Senin vitrinin yanınada lafı olmaz gerçi :tey:

BuRaK-B yazdı:Çok güzel bir uyum içinde olmuş Alper, vitrin kombinasyonunu çok beğendim. Nazar değmesin keyifle ve güzellikle sergile bu minik canavarları... :nazar:
Autoart Mustang'ler ise ekstra güzellik katmış diyebilirim, nice özel modellere... :drinksb:

Beğenmene çok sevindim Burak... Artık senin güzelliklerin vitrinide görmek lazım sanırm... Aa'lar piyangodan çıktı biraz... Kırmızı'yı eşim çok istediği ve fiyatı uygun oluğu için kaçırmak istemedim açıkcası... :tey: 67'de koleksiyonumda bir çok modelde olduğu gibi Emre abi sayesinde koleksiyonuma kattım... :tey: ilk olarak başka Aa'lar istemiştim ama bunlara kısmetmiş... :tey: Rep içinde ayrıca teşekkür ederim... :tey:
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: masato » 03 Oca 2011, 22:05

chrono yazdı:3 aşağı 5 yukarı tam kafamdaki tasarım.
1:1 görmek güzel oldu.
en güzel modellerin bu güzel vitrini süslemesi dileğiyle hayırlı olsun..

Beğenmene çok sevindim Güney ... Yolun düşerse bir gün Bartın'a her zaman beklerim... :tey: Rep için ayrıca teşekkür ederim... :tey:

Serdar Gökhan yazdı:Abi hayırlı olsun vitrinin artık modeller tozlanmıcak desene :lol: kolay kolay. :y:

Teşekkürler Serdar... Toz kaçınılmaz ama genede daha az tozlanacağı kesin... :tey:

ozgurs82 yazdı:Vitrini ve dizilimini beğendim,hayırlı olsun.İyi günlerde seyretmen dileğiyle :coffee:

Teşekkürler Özgür... Darısı başına inallah... :tey:
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: ArdaPerk » 03 Oca 2011, 22:19

Abi banada çok lazım böyle güzel bir vitrin vallahi :lol:

Güle güle seyret Abicim daha bir keyifli olmuştur şimdi seyretmek :wasntme:
Resim

mesaj için ArdaPerk arkadaşımıza teşekkür edenler:
masato
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: masato » 03 Oca 2011, 22:35

Ali SAMANGÜL yazdı:Hadi hayırlı olsun kardeşim.İyi günlerde seyirle. :bye:

Teşekkürler Ali abi... Daha güzelleri senin olur inşallah abi... Rep için teşekkürler... :tey:

Emre ERBASAR yazdı:Şükür be Alper. Sonunda görebildik vitrinin son halini. Yerleştirmeye başladığındaki heyecanı unutamam. Değer verip 1:1 olarak telefon aracılığı ile paylaştığın için tekrar teşekkür ederim sana. Eviniz hayırlı olsun. Mobilyalar çok yakışmış. İyi ki Merve de modelleri seviyor ve benim gibi, oturma odasına taşınmak zorunda kalmayacaksın. Çok sevindim çok... REP. :+1:
:nazar: :nazar: :nazar:

Valla şükür abi... Yani zaman denen olay ne kadar değerli bu ara anladım gerçekten... Bu hobi sayesinde senin gibi değerli bir dost kazandığım için çok mutluyum abi... Aramızdada "ilk paylaşım" diyaloğu var biliyorsun abi o yüzdende bir model alsam, modeller ile ilgili bir şey yapsam ilk aklıma seni aramak, seni haberdar etmek geliyor... :tey: Valla senin gözünden evimiz güzelse işlem tamamdır... :tey: Umarım en kısa zamanda ailecek gelebilirsiniz abi... Zaten bu koleksiyonerlik adına en büyük şansım Merve'nin modelleri benden çok sevmesi abi... :tey: Model odası olmasıda ayrı bir güzel esasen... :tey: Güzel düşüncelerin ve rep için teşekkürler Emre abi... :tey:

tuningbg yazdı:Alper abi yeni eviniz ve vitrin hayırlı uğurlu olsun :nazar: çok şık bir vitrin ve yorumlarada bakıldığında az çok herkesin bende dahil kafasındaki vitrin şekli..güzel evinizde iyi günlerde oturmanızı ve güzel vitrininizi keyifle seyretmenizi dilerim... :+1:

Teşekkürler Burak'cım... Yorumlardan çıkan sonuç bahsettiğin gibi model bir vitrin olmuş tasarladğım vitrin... Darısı senin başına kardeşim... Güzel dileklerin ve temennilerin için teşekkürler... :tey:

Emre E.
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: masato » 03 Oca 2011, 22:44

ArdaPerk yazdı:Abi banada çok lazım böyle güzel bir vitrin vallahi :lol:

Güle güle seyret Abicim daha bir keyifli olmuştur şimdi seyretmek :wasntme:

Umarım en kısa zamanda sende daha güzellerine sahip olursun Arda'cım... İnan bazen dalıp gidiyorum... Öle bakıyorum akşamları stresim, yorgunluğum geçiyor... :tey: Güzel dileklerin için teşekkürler... :tey:
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: canomen » 03 Oca 2011, 22:49

:nazar: Alper hayırlı olsun;
Modelleri vitirne yarleştirme keyfini tahmin edebiliyorum. :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
canomen
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Can
1/18 Model Sayısı: 3
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 14
1/43 Model Sayısı: 63
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 3
- / -- Model Sayısı: 71
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 169
Rep Puani: 1110
canomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yok

İletiYazar: metal gear » 04 Oca 2011, 02:12

alper bey hayırlı olsun öncelikle fazla yer kaplamayıp ideal ölçülerde çok güzel ve tabii içeriği modeller ve kendisi özdeşleşmiş keyfini yaşamanız dileklerimle
metal gear
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: srht » 04 Oca 2011, 02:28

Hayırlı olsun Alper abi.Maşallahı var vitrinin..
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5630
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 04 Oca 2011, 03:18

Alper yeni mekanın ve yeni vitrinin hayırlı olsun, konsept olarak çok güzel ve örnek alınabilecek bir vitrin. Zira vitrin oluşturmaya çalışan biri olarak görmek güzel oldu ve istediğin gibi bir vitrine erişmene sevindim. Darısı beni de mutlu edecek bir vitrine erişmek üzere benim başıma...
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

ÖncekiSonraki

Üye Modelleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir