Solido Peugeot 250 GTi

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Solido Peugeot 250 GTi

İletiYazar: Bora TURAN » 26 Arl 2010, 13:17

Bir zamanlar Peugeot hastasıydım. Orta okul döneminde başlayan bu hastalık zaman geçtikçe değişmeye başladı.

Değişim derken tamamen benim ile ilgili. Orta okul zamanlarında normal bir iriliğe sahiptim ve 205 GTi çok hoşuma gidiyordu. Geçen senelerde kalıbımında genişlemesi üzerine ilk önce 106 GTi, sonralarda 306 GTi derken baktım olacak gibi değil. Hızla büyüyorum. En güzeli AS900 damperli benim hayallerimin aracı olsun dedim. :lol:

Şimdilerde de çok hoşuma giden bir araçtır kendileri. Özellikle 1.9 GTİ Siyah ve kırmızılarla kombine edilen modeli çok hoşuma gider. Hafif karoseri ve hızlı motoru ile bir zamanlar "Yürüyen Tabut" lakabına sahipti. Şimdiler de kazasız olanını bulmak çok zor sanırım.

Bu modelde Gökhan Abi'mden aldığım bir model olup, bu vesile ile kendilerine teşekkürlerimi sunarım. :drinksb:

Renk biraz patlak çıkmış ama kusura bakmayın. Amatör bir fotoğrafçı ve basit bir makine ile böyle oluyor. :lol:

İyi seyirler... :foto: :sapka:

ResimResimResimResimResimResimResimResimResim
Resim

mesaj için Bora TURAN teşekkür aldı- 4:
ali çaglar, Emre E., G.HEPARSLAN, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

Re: Solido Peugeot 250 GTi

İletiYazar: sui_cast » 26 Arl 2010, 13:28

Güle güle sergile Bora..
Biliyorsun ki bu model düz 205GTI degil.. Tuning versiyonu olması lazım.. Yani kutusunda öyle yazar..Bu model benim de elimde geçti.. Uzun süre zevkle sergiledim.. Taa ki jantlar gözüme batmaya başlayana kadar.. NE zamanki böyle parlak jant olur mu bu arabaya demeye başladım anında elden çıkardım :lol:
Ayrıca cidden çok değişik çıkmış aracın rengi.. Stüdyo aynı stüdyo ise Ufo'yu biraz kıs :laughing:

Paylaşım için teşekkürler..
:handshake: :sun:
En son sui_cast tarafından, 26 Arl 2010, 13:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 8155
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 26 Arl 2010, 13:30

Rengide pek güzel duruyor,hayırlı olsun kardeşim. :smile: :smile: :smile:

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 26 Arl 2010, 13:34

sui_cast yazdı:Güle güle sergile Bora..
Biliyorsun ki bu model düz 205GTI degil.. Tuning versiyonu olması lazım.. Yani kutusunda öyle yazar..Bu model benim de elimde geçti.. Uzun süre zevkle sergiledim.. Taa ki jantlar gözüme batmaya başlayana kadar.. NE zamanki böyle parlak jant mu bu arabaya demeye başladım anında elden çıkardım :lol:
Ayrıca cidden çok değişik çıkmış aracın rengi.. Stüdyo aynı stüdyo ise Ufo'yu biraz kıs :laughing:

Paylaşım için teşekkürler..
:handshake: :sun:

Model seninde belirttiğin gibi Tuning versiyonu. Jantların orjinal halini bilmiyorum. Detaylı incele şansım olmadı. Gökhan Abi jantlarla ilgili bazı işlemler yaptığını söylemişti. Bu hali ile gayet güzel olmuş bence. (Bu vesile ile kendisine teşekkür ederim.) :lol:

Stüdyo aynı Bahadır. Yalnız hava dünkünden daha soğuk. Bu sebeple UFO'ya verdim coşkuyu. :grin: İşin şakası bir yana. Bugün hava biraz daha karanlık. Sanıyorum bu yüzden fotoğraflar biraz soluk çıktı.

Yorumun için teşekkür ederim. :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 26 Arl 2010, 13:35

MAKOSHARK yazdı:Rengide pek güzel duruyor,hayırlı olsun kardeşim. :smile: :smile: :smile:

Gerçi sende vardır ama yakından görsen daha da güzel duruyor abiciğim. :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Onur GÜNEY » 26 Arl 2010, 13:57

Rengi degişik geldi güzel :y:
Çekimlere bişey demiyorum artık :))
Hayırlı olsun :nazar:
Güzel günlerde güle güle sergile...
Paylaşımın için teşekkürler.
Resim

mesaj için Onur GÜNEY arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Onur GÜNEY
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 14
1/32 Model Sayısı: 8
1/43 Model Sayısı: 403
1/72 Model Sayısı: 57
1/87 Model Sayısı: 81
- / -- Model Sayısı: 1500
Motorsiklet Model: 6
Toplam Model Sayısı: 2000
Rep Puani: 4250
Onur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 26 Arl 2010, 14:01

onurgny yazdı:Rengi degişik geldi güzel :y:
Çekimlere bişey demiyorum artık :))
Hayırlı olsun :nazar:
Güzel günlerde güle güle sergile...
Paylaşımın için teşekkürler.

Model almaya biraz ara verip güzel bir makine almam gerekiyor sanırım. :lol:

Teşekkür ederim. :beer:
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: BuRaK-B » 26 Arl 2010, 17:33

Yol versiyonunu çok seviyorum. Bende de gri renklisi olan bir model Bora, bu yüzden detaylarını yakından biliyorum. Keyifle seyret...

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: malikaltindis » 26 Arl 2010, 19:11

eski bir peugeot cu olarak otoban faresine :+1:
Resim

mesaj için malikaltindis arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
malikaltindis
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: malik
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1160
malikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 26 Arl 2010, 20:05

Patlak matlak, idare edeceğiz artık ne yapalım. :grin:
Rengi ve duruşuyla, Gökhan'ın vitrininde duran, en sevdiğim modellerden biridir. Hayırlı olsun Kardeşim. İyi seyirler. :f:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 26 Arl 2010, 23:02

AS 900 olayına çok güldüm... :grin:
O zaman zayıfla da tekrar bu canavarların içinde yer al bence... :wasntme:
Ama zayıflamanla da ilgisi yok aslında. Buluşma fotoğraflarından gördüğüm kadarı ile boy da yerinde... :nod:
Araba 5 değil de 4 kişilik olur hepsi o kadar... Varsın arkanda kimse oturmasın veya bu canavarları tek/en fazla iki kişi kullan... :drive:

Modele gelince, Solido' nun beğenerek aldığım klasiklerindendi/it dirseği açılan kapıları ve jant boyaları hariç...
Modelin jantlarını biraz daha mat hale getimek için baya bir uğraşmıştım ama it dirseği için yapacak birşey yok elbette ve şimdilik... :sun:
İyi günlerde sergilemeni dilerim kardeşim. :f:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16906
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 27 Arl 2010, 09:13

BuRaK-B yazdı:Yol versiyonunu çok seviyorum. Bende de gri renklisi olan bir model Bora, bu yüzden detaylarını yakından biliyorum. Keyifle seyret...

Bir ara yan yana çekelim o zaman Burak. :foto:

Teşekkürler efem. :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Bora TURAN » 27 Arl 2010, 09:14

malikaltindis yazdı:eski bir peugeot cu olarak otoban faresine :+1:

Bana Rep yok yani Malik. Model adına bir hesap açalım da ona ver Rep'i. :lol:

Teşekkürler... :friends: :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir