DİECAST'TEKİ DÜNÜM. "1/43'LER EKLENDİ Sf. 4..."

Diecast Modelcilik ve Model Araçlarla Ilgili Herşeyi Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: resatsirin

DİECAST'TEKİ DÜNÜM. "1/43'LER EKLENDİ Sf. 4..."

İletiYazar: Kenan Şavklı » 21 Arl 2010, 09:55

Herkese selamlar,

Aklımda uzun zamandır olan; dünümü, uzak ve yakın geçmişimi irdeleyecek foto arşivimi, konu açarak paylaşma planımı gerçekleştirebilme fırsatını buldum ve photobucket sitesine rağmen bunu başarabildiğime inanamıyorum. Toplam 188 fotoğraftan oluşan ve -açıkcası- sayısını saymadığım ama Aa-Kyosho-Minichamps sınıfının toplam 117 adede ulaştığı serimin ve Maisto ile muadili sınıfın geçmiş fotoları ile karşınızdayım. Bilindiği gibi Özgür'ün (özgür82) benzer bir paylaşımı olmuştu ve herkesin ne kadar iyi bir fikir olduğunu düşünmesi ile bu konunun çok keyifli ve sürükleyici olacağını düşünüyorum.

Uzak geçmişe ait fotoğraf ile başladığım bu paylaşımda, daha yakın geçmişe ait fotolarla devam edip, onun haricinde de çoğu geride kalan 2-3 yılı kapsayacak türden fotolar mevcut. Genel olarak sıralama nizami gözükse de zaman zaman alakasız yerlerde olan fotoların da bulunabileceğini önceden belirtmek isterim. Özellikle, geride kalan bir kaç gün içinde elimden çıkarttığım Unimog'un güncellerini de eklemek istedim. Güncellerden çıkıverdim ve paylaşım yapmadığım için de buraya ekleyeyim istedim... Çok gerekmedikçe aralarda yazılar yazmayı düşünmüyorum; bu yüzden modellerde merak ettiğiniz herşeyi lütfen çekinmeden sorunuz. Çoğu zaten bilinen, ama yeni başlayanların da bilemediği olabilecek evsafta modellerin fotoları mevcut; İşte onlar...

1985 Rahmetli Babam ve ben, çok sevdiği makinalarının birinin yanındayız ve elimde Yugoslav yapımı BMW 3.0CSL var... Bu arada Sinema makinası da 35'lik ve ISKRA marka; o da Yugoslav yapımı...
Resim

Aşağıdakiler de 1998 - 1999 dönemlerinden
Resim

Resim

Resim

Buradan sonrası ise, geride kalan 3,5 yılda elde ettiklerimin fotoları bulunuyor. Ancak ilk baştakiler, yukarıdaki yazımda da belirttiğim gibi; kısa bir süre önce elden çıkarttıklarım...
Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Altın çağın başlangıcı -2005- 20...
Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
En son Kenan Şavklı tarafından, 27 Ağu 2011, 03:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim

Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

Re: DİECAST'TEKİ DÜNÜM...

İletiYazar: sui_cast » 21 Arl 2010, 11:37

Çok güzel bir diecast geçmişi olmuş.. Ellerine sağlık Kenan..
Mükemmel bir paylaşım olmuş.. Rep'in geldi.. :+1:
Bazı modeller üzerine konuşmalıyız seninle
:lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8145
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: masato » 21 Arl 2010, 12:51

Bir ara mousun scrollu bozulacak zannettim... :tey: Gelmiş geçmiş baya iyi imiş :tey: Bunca model elden geçmiş ama amerikan yok hiç... :tey: Darısı amerikanlara... :tey: Range serisi ile unimoglar çok iyi ... Gelmişi, geçmişi ile iyi günlerde seyireyle... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: srht » 21 Arl 2010, 13:22

Kenan abi epey görmediğim modelin varmış.İyi oldu doğrusu böyle bir konuyu açman.Birşey soracağım.Çubuk jantlı Mercedes-Benz CLS var fotolarda.O da Kyosho üretimi midir?Yoksa kendi yaptığın bir uygulama mı?Çünkü ilk kez gördüm CLS'nin model olarak o tip janta sahip olanını.
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5610
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: malikaltindis » 21 Arl 2010, 14:17

Kenan çok güzel modeller ve güzel fotoğraflar var.Şöyle hızlıca baktıktan sonra aklımda kalanlar,kazalı araçlar oldu.Hepsi birbirinden gerçekçi;f355 olsun s serisi olsun insan vay be dedirtiyor.

Öte yandan ağır abilerin olduğu fotoğraftaki porsche ve audi anahtarları da ayrı bir hava katmış olaya

Minilerin ve porsche boxer ların dizili olduğu fotoğraflar da aklımda kalanlar arasında.

Tebrik ediyorum :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
malikaltindis
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: malik
Rep Puani: 1160
malikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 21 Arl 2010, 16:27

Kenan, yine harika bir başlık ve ileti, yine senden. Hayranlıkla izledim. Ufak tebessümler attım, kendi kendime.
Bu paylaşıma, hele ki ilk fotoğrafa, ne REP'ler yeter ne teşekkürler... Harikasın kardeşim. :+1: :bravo: :friends:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: metal gear » 21 Arl 2010, 17:09

çok güzel bir paylaşım bu arada kazalı araçlar mükemmel gerçekçi teşekkürler
Resim
Kullanıcı avatarı
metal gear
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa TOKATLI
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 11
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 24
Rep Puani: 1310
metal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 21 Arl 2010, 17:20

Emre Abi'ye aynen katılıyorum. Kendimi Discovery Channel'da Best of seyreder gibi hissettim. :lol:

Böylesine bir arşiv ve modellere teşekkür ve rep az bile.

Range konusunada gelmeden edemeyeceğim. Tam benim istediğim gibi olmuş. Ön ve arka ızgaralardan bahseiyorum. Bu konu hakkında seninle detaylı olarak konuşmak isterim. :lol:

Emeğine sağlık. :handshake: :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 21 Arl 2010, 17:44

sui_cast yazdı:Çok güzel bir diecast geçmişi olmuş.. Ellerine sağlık Kenan..
Mükemmel bir paylaşım olmuş.. Rep'in geldi.. :+1:
Bazı modeller üzerine konuşmalıyız seninle
:lol:

Teşekkürler Bahadır. Aslında keşke öbek öbek paylaşsaydım dedim; ne bileiym marka marka mesela. Konuyu açarken fotların yüklenmesini beklerken yıl geçiyor. :lol: Bazılarını elle açmak gerekiyor; ya d abende öyle emin değilim. Eski Explorer olduğu için. İstediğin modeller hakkında konuşalım memnuniyetle. Ben teşekkür ederim...

masato yazdı:Bir ara mousun scrollu bozulacak zannettim... :tey: Gelmiş geçmiş baya iyi imiş :tey: Bunca model elden geçmiş ama amerikan yok hiç... :tey: Darısı amerikanlara... :tey: Range serisi ile unimoglar çok iyi ... Gelmişi, geçmişi ile iyi günlerde seyireyle... :tey:

Evet, roll'dan da ziyade insanın parmağını ağrıtıyor aynı hareketi yapmak ve sabır zorluyor. :lol: Amerikan yok değil bu arada; FordExpdition ve Corvette C6'lar vardı. Bilinen anlamda Amerikan'lardan bahsediyorsan hiç olmayacak; çok sever, kıymetini bilirim ama hiçbir şekilde minyatür model olarak ekleyeceğim araçlar değiller... Teşekkürler Alper güzel yorumun için...

srht yazdı:Kenan abi epey görmediğim modelin varmış.İyi oldu doğrusu böyle bir konuyu açman.Birşey soracağım.Çubuk jantlı Mercedes-Benz CLS var fotolarda.O da Kyosho üretimi midir?Yoksa kendi yaptığın bir uygulama mı?Çünkü ilk kez gördüm CLS'nin model olarak o tip janta sahip olanını.

Evet Serhat epey model vardı geçmişte. Yeni üye olanlarla beraber, eski üye olanları da bilmediği modellerdi bunlar; bu yüzden değerli/gerekli bir paylaşım oldu çünkü eskiden hiç paylaşım yapmıyordum, bu forumda başladım yapmaya...
CLS Maisto üretimi ve jantları da gümüş rengi bir SL 55 AMG (Maisto)den alınma. Bir ara Maisto abonesiyken bilinen bir büyük oyuncakçı mağazasındaki elemanlarla iş birliği yaparak; sadece bu jantları bu CLS'ye takmak için alıp sonra iade etmiştim ki :lol: bunu oradaki çocuk kendisi teklif etmişti. Fikir benden, fiiliyat ondandı yani... :smile7: Güzel de olmuştu... Normalde Miasto iyi jantlar yapar ama CLS'ye çok vasat görünen jantlar yapmıştı ben de AMG/ çubuklu jant eklemiştim... Sağol düşüncelerini aktardığın için.

malikaltindis yazdı:Kenan çok güzel modeller ve güzel fotoğraflar var.Şöyle hızlıca baktıktan sonra aklımda kalanlar,kazalı araçlar oldu.Hepsi birbirinden gerçekçi;f355 olsun s serisi olsun insan vay be dedirtiyor.

Öte yandan ağır abilerin olduğu fotoğraftaki porsche ve audi anahtarları da ayrı bir hava katmış olaya

Minilerin ve porsche boxer ların dizili olduğu fotoğraflar da aklımda kalanlar arasında.

Tebrik ediyorum :+1:

Sağol Malik, kazalı araçları o hale getirmek gerçekten kolay değil; yani tahmin edebileceğin gibi araca rastgele*girişmekle olmadı. Ama u biçimde uğraşması da çok keyifli gerçekten. Fotolanmamış başka bir çok kazalı da vardı bu arada. İnan bana ben de bu arşivi yüklerken unuttuğum bazı araçları görünce ben de "vay be dedim"... :lol: Özellikle Cayenne Turbo, S Serisi ve S Serisi AMG, CLK'lar, Mini'ler, CmC SLR'lar, Land Rover'lar... Maisto üretimi Porsche serisi de epey muteberdi bu arada. Neyse geçmişte kaldı hepsi ama epeydir aklımda olan bu paylaşımı yapmak resmen iyi gteldi bana; birşeyleri boşalttım sanki... Teşekkürler yorumun için...

Emre ERBASAR yazdı:Kenan, yine harika bir başlık ve ileti, yine senden. Hayranlıkla izledim. Ufak tebessümler attım, kendi kendime.
Bu paylaşıma, hele ki ilk fotoğrafa, ne REP'ler yeter ne teşekkürler... Harikasın kardeşim. :+1: :bravo: :friends:

Emre abi senin ve belli bir kaç kişinin, ilk fotoğrafa yorum yapacağını tahmin etmiştim. İlki senden geldi. Paylaşımı yapacakken bunu da esgeçmek istemedim. Düşüncelerini anlayabiliyorum... Teşekkürler abi yorumun için, nice paylaşımlara... :smile5:

metal gear yazdı:çok güzel bir paylaşım bu arada kazalı araçlar mükemmel gerçekçi teşekkürler

Abi çok teşekkürler. Geçmiş modellerimi giç paylaşmamıştım ve aklımdaydı; vakit bulmuşken de halledeyim dedim. Kazalı olanlarla epey uğraşmıştım gerçekten. Ben teşekkür ederim...
Resim

mesaj için Kenan Şavklı teşekkür aldı- 3:
Emre E., srht, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 21 Arl 2010, 17:52

Bora TURAN yazdı:Emre Abi'ye aynen katılıyorum. Kendimi Discovery Channel'da Best of seyreder gibi hissettim. :lol:

Böylesine bir arşiv ve modellere teşekkür ve rep az bile.

Range konusunada gelmeden edemeyeceğim. Tam benim istediğim gibi olmuş. Ön ve arka ızgaralardan bahseiyorum. Bu konu hakkında seninle detaylı olarak konuşmak isterim. :lol:

Emeğine sağlık. :handshake: :+1:

Çok teşekkürler Bora, övgü dolu sözler göğüs kabartıyor. Önceki yorumlara cevap olarak da yazdığım gibi, epeydir aklımdaydı bu paylaşım, çünkü forumlar yokken ve hatta TR'de internet şimdiki gibi yaygın değilken alınanları kapsayan bir paylaşımdı ve hepsini paylaştığım için içimden resmen bir stres boşaldı. :lol:
Range Rover'lara da özel çalışmalar yapmıştım; kimine yan ayak basamaklığı, kimine far koruma ızgaraları, kimine ön demir. Hatta birini beyaza boyamıştım. :lol: Konuşalım ne zaman istersen... Sağol yorumun için. :celeb:
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bora TURAN
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: ozgurs82 » 21 Arl 2010, 20:39

İncelemeyi daha sonra yapacağım , yemek vakti :) Bu konuya zaman gerek.2-3 dk bak , geç olmaz...
Kullanıcı avatarı
ozgurs82
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozgur Sahin
1/18 Model Sayısı: 55
Toplam Model Sayısı: 55
Rep Puani: 1980
ozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 21 Arl 2010, 20:44

Ne yorum yapacağımı ne diyeceğimi bilemiyorum ..

Eline gerçekten çok güzel modeller geçmiş Abi,bu modellerin tadını almak nasıl bir duygu ileride bende yaşarım inşallah :inlove:

Mini Cooperlara bittim,özellikle krem olan ve lastik jant tampon değişen modele ..

Ellerine emeğine sağlık Abi :+1: :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 21 Arl 2010, 20:46

Abi orası bir cennet ayrıca servet. :y: :nazar:
Modelcilik bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 31
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 92
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 146
Rep Puani: 3865
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

Sonraki

Diecast Genel

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir