Merhaba

Üyelerimiz Kendilerini Bu Başlık Altından Tanıtabilirler..

Yetkili: G.HEPARSLAN

Merhaba

İletiYazar: lastik ördek » 20 Arl 2010, 00:18

Herkese merhabalar, Caner ben, amatör bir Matchbox, Majorette ve Hot wheels koleksiyoneriyim:)
Forumunuzu internette gezerken keşfettim, biraz incelerken benim gibi mini ölçek severlerin olduğunu farkettim. Bu keyfi paylaşmak için en uygun yer burası galiba:). Aranızda olmak güzel, esenlikle kalın

lastik ördek
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Raif
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 430
lastik ördek rep puani yoklastik ördek rep puani yok

Re: Merhaba

İletiYazar: sui_cast » 20 Arl 2010, 00:22

Hoş geldiniz :handshake:

İlk mesajı Ankara ikemetgahlı biri olarak ben atayım.. Ankarada ölçekler genelde büyük ama forumumuzda her ölçeğe sevgi mevcut..
Sizlerle daha da büyüyeceğiz inşallah..
Tekrar hoşgeldiniz..
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8150
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 20 Arl 2010, 00:23

Hoşgeldiniz asıl kolleksiyonum 1/18 olsada bende bir Matchbox hastasıyım :tey:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 20 Arl 2010, 00:28

:smile5: Gördüğüm en güzel nick'lerden birine sahipsiniz, çok sempatik, tebrikler. "Basit"teki mükemmelliği görebilenlerin burada bol ulunduğuna emin olaiblirsiniz. Şunu belirteyim ki, bu işin amatörü olmaz, profesyoneli nasıl olacak ki amatörü de sizin gibi olsun. Herşeyin koleksiyonu/serisi yapılabilir. Sizinkisi ise, nostaljik ya da güncel Majorette/Matchbox biriktirme tutkusu ki Dünya'da çok yaygın olan, özellikle biz ve daha büyük yaşlardaki minyatür severlerin tutkusu gerçekten. Hoşgeldiniz; iyi forumlar diliyorum... :celeb:
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: .alhas. » 20 Arl 2010, 00:35

Hoşgeldiniz. :drinksb: BEnim de geniş çaplı bir Majorette koleksiyonum var yaklaşık 200 parçalık yakınlarda paylaşmayı planlıyorum.
Resim BMW olur, Volvo olur herşeyi biriktiren koleksiyoner...
.alhas.
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Alhas YALÇINKAYA
Rep Puani: 3825
.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok

İletiYazar: lastik ördek » 20 Arl 2010, 01:04

hepinize cok teşekkür ederim sıcak karşılama için:)
yaklaşık 200 bebeğim var benimde, küçük mutluluklar için ideal:)
vakit bulduğumda hem kendi arşivim için hem de sizlerle paylaşmak için fotoğraflıycam, sevgiler
En son lastik ördek tarafından, 20 Arl 2010, 01:08 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
lastik ördek
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Raif
Rep Puani: 430
lastik ördek rep puani yoklastik ördek rep puani yok

İletiYazar: Sertan ÖKTEM » 20 Arl 2010, 01:05

Ailemize hoş geldiniz. Bende 1:18 ölçek model biriktirenlerdenim. Geçtiğimiz aylarda Matchbox, Majorette ve Hotwheels hastalığına bende yakalandım. :hosp: ve değerli arkadaşlarımızdan Ahmet Şensu, Burak Balıkçı ve Adminimiz Gökhan Heparslan'ın yapmış oldukları aşılarıda :diecastasi: olduktan sonra şuan da 100'ü geçen sayılara ulaştım. Ve bu sayı gün geçtikçe de artacak gibi... Paylaşımlarınızı merakla bekliyorum, iyi forumlar.
İlgili konular;
http://www.diecastr.com/viewtopic.php?f=46&t=6559
http://www.diecastr.com/viewtopic.php?f=46&t=6879#p94518
http://www.diecastr.com/viewtopic.php?f=108&t=7134
Resim
Kullanıcı avatarı
Sertan ÖKTEM
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: SERTAN
Rep Puani: 1335
Sertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yokSertan ÖKTEM rep puani yok

İletiYazar: Onur GÜNEY » 20 Arl 2010, 01:11

Merhaba
Hoşgeldin,aramıza
Şimdiden güzel paylaşımlar
iyi forumlar diliyorum sana..
Resim
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Onur GÜNEY
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 14
1/32 Model Sayısı: 8
1/43 Model Sayısı: 403
1/72 Model Sayısı: 57
1/87 Model Sayısı: 81
- / -- Model Sayısı: 1500
Motorsiklet Model: 6
Toplam Model Sayısı: 2000
Rep Puani: 4250
Onur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 20 Arl 2010, 02:34

Aramıza hoşgeldiniz... :handshake:

Ahmet yazdı:Hoşgeldiniz asıl kolleksiyonum 1/18 olsada bende bir Matchbox hastasıyım :tey:

+ BEN
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: srht » 20 Arl 2010, 03:03

Caner abi hoşgeldiniz..
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5610
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: metal gear » 20 Arl 2010, 05:40

bende bu hafta içinde üye oldum bu siteye yanlız bir bir hafta boyunca vaktin nasıl geçtiğini anlamadım .diecastr konvoyuna katılmanıza yeni üye olarak ben bile sevindim
Resim
Kullanıcı avatarı
metal gear
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa TOKATLI
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 11
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 24
Rep Puani: 1310
metal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yokmetal gear rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 20 Arl 2010, 09:05

Aramıza hoşgeldin Caner. Keyifli forumlar dilerim.
Ankara hanesine +1 yazalım. Bu ilkbahar güzel bir buluşma bizi bekliyor desenize... :sun:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 20 Arl 2010, 10:38

Aramıza hoşgeldiniz. Bende küçük ölçek sevenlerdenim. Aslında 1/43 biriktiriyorum, ama elimde 1000 civarında Matchbox, Majorette, Siku, Hot Wheels, Realtoy, Johhny Lightning gibi markalardan oluşan bir kolleksiyonum var.. Bunları paylaşmak istiyorum onar, onar.. Bazıları 30 yıllık olan modellerim var. Haliyle biraz yıpranmışlar, ama bende anıları oldukça büyük. Onlardan asla vazgeçmem, çünkü Diecast dünyasına onlarla adm attım ben. :smile: Sizin de paylaşımlarınızı merakla bekliyorum. Tekrar hoşgeldiniz.
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

Sonraki

Üyelerimiz & Tanışma

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir