AUTOART Subaru Impreza 2006 1/18 BEYAZ [Hasret Sona erdi :)]

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: AUTOART Subaru Impreza 2006 1/18 BEYAZ [Hasret Sona erdi

İletiYazar: yabaroz » 26 Kas 2010, 23:56

Nedense bu modele beyazı maviden daha çok yakıştırıyorum.Hayırlı olsun abi,aynısı benim koleksiyonumda da mevcut güle güle izle :drinksb:
Resim
berkeyabar.blogspot.com

mesaj için yabaroz arkadaşımıza teşekkür edenler:
vegawagon
Kullanıcı avatarı
yabaroz
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozan Berke Yabar
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2225
yabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 27 Kas 2010, 00:06

Orhan yeni modelin hayırlı olsun; iyi sergilemeler dilerim.
Bu modeli görmüş birisi olarak ayrıntıları ve görünüşü güzel bir olduğunu söylemek isterim; zaten beyaz renk olması başlı başın bir güzellik zaten :y:
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
vegawagon
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5240
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: vegawagon » 27 Kas 2010, 00:11

yabaroz yazdı:Nedense bu modele beyazı maviden daha çok yakıştırıyorum.Hayırlı olsun abi,aynısı benim koleksiyonumda da mevcut güle güle izle :drinksb:

Çok teşekkürler Ozancığım. Bence de maviden daha bi havalı duruyor sanki :smile:

REVOLUTION yazdı:Orhan yeni modelin hayırlı olsun; iyi sergilemeler dilerim.
Bu modeli görmüş birisi olarak ayrıntıları ve görünüşü güzel bir olduğunu söylemek isterim; zaten beyaz renk olması başlı başın bir güzellik zaten :y:

Çok teşekkürler Devrim abi. Japonların neredeyse hepsine beyaz çok yakışıyor :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
vegawagon
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Orhan Özvatan
1/18 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 21
- / -- Model Sayısı: 10
Toplam Model Sayısı: 42
Rep Puani: 350
vegawagon rep puani yokvegawagon rep puani yok

İletiYazar: srht » 27 Kas 2010, 01:47

Orhan hayırlı olsun.Detaylarıyla hoşuma giden ve aklımın bir köşesinde belki alırım diye bıraktığım bir model..

Güzel günlerde sergilemen dileğiyle..
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
vegawagon
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5630
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 27 Kas 2010, 02:27

Orhan hem aracın 1:1'i hemde 1:18 modeli çok güzel. AA gerçekten her yeni kasada kendi sınırlarını zorluyor. Çekimlerin çok güzel ve tüm detayları yansıtmışsın, eline sağlık. Bakalım AA yeni kasa Impreza'yı üretime alacak mı :think:
Keyifli seyirler dilerim... :nazar:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
vegawagon
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Onur GÜNEY » 27 Kas 2010, 11:25

Yeni modelin hayırlı olsun
Güle güle sergile :nazar:
Benimde almayı düşünüp ama direksiyonun sağda olması nedeniyle vazgeçtiğim model.
Tekrar iyi seyirler...
Resim

mesaj için Onur GÜNEY arkadaşımıza teşekkür edenler:
vegawagon
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Onur GÜNEY
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 14
1/32 Model Sayısı: 8
1/43 Model Sayısı: 403
1/72 Model Sayısı: 57
1/87 Model Sayısı: 81
- / -- Model Sayısı: 1500
Motorsiklet Model: 6
Toplam Model Sayısı: 2000
Rep Puani: 4250
Onur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yok

İletiYazar: vegawagon » 27 Kas 2010, 13:41

srht yazdı:Orhan hayırlı olsun.Detaylarıyla hoşuma giden ve aklımın bir köşesinde belki alırım diye bıraktığım bir model..

Güzel günlerde sergilemen dileğiyle..

Çok teşekkürler. Alırsanız hiçbir şekilde pişman olmayacağınız bir model.
Resim
Kullanıcı avatarı
vegawagon
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: vegawagon » 27 Kas 2010, 13:46

BuRaK-B yazdı:Orhan hem aracın 1:1'i hemde 1:18 modeli çok güzel. AA gerçekten her yeni kasada kendi sınırlarını zorluyor. Çekimlerin çok güzel ve tüm detayları yansıtmışsın, eline sağlık. Bakalım AA yeni kasa Impreza'yı üretime alacak mı :think:
Keyifli seyirler dilerim... :nazar:

Çok teşekkürler. İlk üretimleriyle son üretimleri arasında dağlar kaar fark var gerçekten.
Ben son aldığım AA ile aynı kalitede olur diye tahmin ederken bir önceki üretiminede büyük fark atmış.

En büyük beklentilerimden biri son kasasınıda üretmesi :smile: AA ' nın 3. Impreza yı da üretmesi gerekir bence bu güne kadarki kasaları üretip 3. nesili üretmezse bence ayıp eder :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
vegawagon
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: vegawagon » 27 Kas 2010, 13:48

onurgny yazdı:Yeni modelin hayırlı olsun
Güle güle sergile :nazar:
Benimde almayı düşünüp ama direksiyonun sağda olması nedeniyle vazgeçtiğim model.
Tekrar iyi seyirler...

Çok teşekkürler. Aslında Avrupa'ya gelenlerin soldan direksiyonlu olması gerekirdi. Ama bende biraz japon hastalığı olduğu için hiç dert etmedim :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
vegawagon
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 27 Kas 2010, 18:37

Gene anlamda, çekimler de en az model kadar şık. :y: Bu başarılı çalışma için Ellerine sağlık kardeşim. :+1:
Ayrıca mesajında da belirttiğin gibi; "Hatalar olabilir bir dahaki çekimlerde daha da geliştireceğime inanıyorum."
cümlendeki mütevazi tavrın çok hoşuma gitti. :handshake:

Benim tecrübelerimden bir-iki birşey aktaracak olursam;

Modelin üst-alt ve sağ-sol bölümlerinde bırakacağın boşlukların eşit olması daha hoş bir görüntüye ulaşmanı sağlayacaktır.
Yine de fotoğraf çekimi konusunda benden çok daha tecrübeli arkadaşlarımız var. Onların da fikirlerini almak adına Fotoğraflama Teknikleri bölümüze bu konuyu açarsan, ilgili bölüm yetkililerinden gerekli cevapları alacağına inanıyorum. :sapka:

Bahsettiğim konu ile ilgili olarak bir fotoğrafında kırmızı çizgi ile belirlediğim yerlerdeki orantısızlığa dikkat edersen,
tüm çektiğin fotoğraflarda daha iyi sonuçlar alacağına inanıyorum ve yine de bu konuda, sitemizde Bülent AYDOĞAN gibi bir profesyonel var iken elbette bana laf düşmez... Görselliğe önem veren bir amatör olarak fikrimi belirttim sadece. :sapka:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

:foto: :bb:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
vegawagon
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16911
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: vegawagon » 27 Kas 2010, 18:53

Admin yazdı:Gene anlamda, çekimler de en az model kadar şık. :y: Bu başarılı çalışma için Ellerine sağlık kardeşim. :+1:
Ayrıca mesajında da belirttiğin gibi "Hatalar olabilir bir dahaki çekimlerde daha da geliştireceğime inanıyorum." cümlendeki mütevazi tavır çok hoşuma gitti.

Benim tecrübelerimden bir-iki birşey aktaracak olursam;

Modelin üst-alt ve sağ-sol bölümlerinde bırakacağın boşlukların eşit olması daha hoş bir görüntüye ulaşmanı sağlayacaktır.
Yine de fotoğraf çekimi konusunda benden çok daha tecrübeli arkadaşlarımız var. Onların da fikirlerini almak adına Fotoğraflama Teknikleri bölümüze bu konuyu açarsan, ilgili bölüm yetkililerinden gerekli cevapları alacağına inanıyorum. :sapka:

Bahsettiğim konu ile ilgili olarak bir fotoğrafında kırmızı çizgi ile belirlediğim yerlerdeki orantısızlığa dikkat edersen,
tüm çektiğin fotoğraflarda daha iyi sonuçlar alacağına inanıyorum ve yine de bu konuda, sitemizde Bülent AYDOĞAN gibi bir profesyonel var iken elbette bana laf düşmez... Görselliğe önem veren bir amatör olarak fikrimi belirttim sadece. :sapka:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

:foto: :bb:

Estağfurullah çok teşekkür ederim.

Fotoğraf konusunda da gerçekten sizin gibi bilir kişilerden yardım almayı çok isterim. Faydalı bilgiler için teşekkürler. Burak abiden de öğrendiğim birkaç tekniği uyguladım fotoğraflarda :smile: :) Bir sonraki çekimlerde de kenarlarda eşit boşluklar bırakarak çekim yapmaya çalışacağım :smile:

Fotoğraflama Teknikleri adlı konuyada bu konuyu açacağım. Öneriler için tekrardan teşekkürler.
Resim

mesaj için vegawagon arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
vegawagon
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: MAKOSHARK » 27 Kas 2010, 18:55

Sevdiğim bir model ve böyle güzel resimlenince dahada çok seviyorum,hayırlı olsun Orhan kardeşim. :smile: :smile: :smile: :+1:

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
vegawagon
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: vegawagon » 27 Kas 2010, 22:34

MAKOSHARK yazdı:Sevdiğim bir model ve böyle güzel resimlenince dahada çok seviyorum,hayırlı olsun Orhan kardeşim. :smile: :smile: :smile: :+1:

Çok teşekkürler Deniz abi. Seninde koleksiyonunda mavisinin olduğunu görmüştüm. Çok fotojenik bir model :)
Resim
Kullanıcı avatarı
vegawagon
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ