BEYAZ JAPONLAR SON DURUM.........

Re: BEYAZ JAPONLAR SON DURUM.........

İletiYazar: Desolator » 10 Eyl 2009, 18:00

REVOLUTION yazdı:Tamam o zaman yer bulundu tam ortası Büyükçekmece oluyor :lol: Şaka bir yana gerçekten olabilir burda sahilde bir sürü yer var birde göl tarafında kervansaray var orda da olabilir. Bende benim Kırmızı amerikanları getiririm.... ama yook kavga çıkar sonra :grin:

Düşünülebilir aslında abi. Teşekkürler yardım için. Bir konuşalımda duruma göre ayarlayacagız birşeyler.

Abi bencede getirme etrafta birsürü Ferrari Killer olacak zaten :lol: yazık olmasın senin modellere :lol: :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 10 Eyl 2009, 18:18

Desolator yazdı:
REVOLUTION yazdı:Tamam o zaman yer bulundu tam ortası Büyükçekmece oluyor :lol: Şaka bir yana gerçekten olabilir burda sahilde bir sürü yer var birde göl tarafında kervansaray var orda da olabilir. Bende benim Kırmızı amerikanları getiririm.... ama yook kavga çıkar sonra :grin:

Düşünülebilir aslında abi. Teşekkürler yardım için. Bir konuşalımda duruma göre ayarlayacagız birşeyler.

Abi bencede getirme etrafta birsürü Ferrari Killer olacak zaten :lol: yazık olmasın senin modellere :lol: :lol:

Sadece ferrari değil porsche killer'da aynı zamanda :lol: Bir tane kımızı getireyim bari en güçlüsü Ford GT'yi getireyim onuda yemezler artık :fU:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: DTR » 10 Eyl 2009, 19:04

Maaşallah :nazar: :nazar: :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
DTR
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Derya
1/18 Model Sayısı: 178
1/24 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 11
- / -- Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 197
Rep Puani: 796
DTR rep puani yokDTR rep puani yokDTR rep puani yokDTR rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 10 Eyl 2009, 21:22

Sağlam bir buluşma olacağa benziyor. Merakla bekliyoruz...
Günlerin çabuk geçmesini dilemekten başka çare yok. :yol:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/24 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 460
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: penta » 11 Eyl 2009, 01:33

Arkadaşlar değerli yorumlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum...buluşma sinanında dediği gibi bayram sonrası olacak büyük ihtimalle....katılamak isteyen arkadaşlar olursa arabamda 2-3 kişilik boş yer olucak..katılmak isteyen arkadaş olursa alabilirim....aynı zamanda mini bir buluşmada olmuş olur...tarih belirlendiğinde gelmek isteyen arkadaş olursa bana ulaşabilir..... :good2:
penta
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: yener
1/18 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 24
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 65
penta rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 11 Eyl 2009, 13:24

Bu güzel tema ve sabır için kutluyorum kardeşim. Tema gerçekten de bir sabır işi ve o sabır da malesef bende olmadığı için benim temalarım kendiliğinden oluşyor. :)) Ancak hobi adına bu sabırla yol alanlara da büyük bir saygı duyuyorum. Bu arada Sinan' a da en büyük rakip oldun... :lol: (Konuları da geçmiş önceki mesajlarda)
Yapılacak bir buluşmada, özellikle Sinan ve senin modellerini yan yana görmek bizler için ayrı bir keyif olacaktır diye düşünüyor, paylaşımlarının devamını diliyorum. :y:

Favorim; :cup1:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Ellerine sağlık ve iyi forumlar... :coffee:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 11 Eyl 2009, 17:21

Gökhan abi hakkaten en güzel fotoğrafı seçmişsin. Benimde favorim o. İnşallah aynı pozun birde siyah beyaz olanını yapacağız yakın zamanda :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: Eran » 11 Eyl 2009, 17:27

Yener abi maşallah diyorum öncelikle, resimlere zor baktım gerçekten çok ama çok güzel bir seri olmuş, ben de başladım aynı seriye, 98 Impreza, 01 Sti SW, S2000 ve Integra Type-R var, yavaş yavaş maddi imkanlar el verdikce eklemeyi düşünüyorum, tabi bu boyutu bulmak ne kadar sürer onu da hiç bilmiyorum.. :sweat: :+1: :+1:

Buluşma olayında bahsetmişsin arabada yer olucağını, izninle bir kişilik yeri kendime ayırtabilir miyim ? Olmadı kendim gelmek isterim, Sinan abiyle de uzun zamandır görüşemedik..

Saygılar.. :sapka:
Resim
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

İletiYazar: penta » 12 Eyl 2009, 00:09

Eran yazdı:Yener abi maşallah diyorum öncelikle, resimlere zor baktım gerçekten çok ama çok güzel bir seri olmuş, ben de başladım aynı seriye, 98 Impreza, 01 Sti SW, S2000 ve Integra Type-R var, yavaş yavaş maddi imkanlar el verdikce eklemeyi düşünüyorum, tabi bu boyutu bulmak ne kadar sürer onu da hiç bilmiyorum.. :sweat: :+1: :+1:

Buluşma olayında bahsetmişsin arabada yer olucağını, izninle bir kişilik yeri kendime ayırtabilir miyim ? Olmadı kendim gelmek isterim, Sinan abiyle de uzun zamandır görüşemedik..

Saygılar.. :sapka:

Başka arkadaşlarında böyle seriler yapması sevindirici gerçekten...umarım sende istediğin seviyeye getirebilirsin temanı.....buluşma için seni dahil ettim o zaman....zaman kesinleşirse haberdar ederim seni.....
penta
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: yener
1/18 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 24