BMW SİYAH TEMA(Kyosho) YENİ MODELERveRESİMLER EKLENDİ(Syf4)

Re: BMW SİYAH TEMA (Kyosho) YENİ MODELveRESİMLER EKLENDİ(Syf

İletiYazar: ///Okan » 06 Eyl 2011, 14:07

Mükemmel ötesi bir seri olmuş abi.Fakat bir o kadar da bakımı zor bir seridir bunu elimde bulunan siyah E30 dan anlayaibliyorum :D Gerçekten siyah modelin tozlanması parmak izi olması bakımını zorlaştırıyor ama bir o kadar izlerken keyif veriyor.

Ayrıca abi E92 M3 gerçekten kusursuz gözüküyor.Orjinal siyahmış gibi.M6 da öyle fakat ufak tefek kusurları olmuş sanki.He birde 2000 altına inmiycekmisin abi ?
Resim
Kullanıcı avatarı
///Okan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Okan
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 618
///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok

İletiYazar: ATTAROGLU » 06 Eyl 2011, 14:21

///Okan yazdı:Mükemmel ötesi bir seri olmuş abi.Fakat bir o kadar da bakımı zor bir seridir bunu elimde bulunan siyah E30 dan anlayaibliyorum :D Gerçekten siyah modelin tozlanması parmak izi olması bakımını zorlaştırıyor ama bir o kadar izlerken keyif veriyor.

Ayrıca abi E92 M3 gerçekten kusursuz gözüküyor.Orjinal siyahmış gibi.M6 da öyle fakat ufak tefek kusurları olmuş sanki.He birde 2000 altına inmiycekmisin abi ?

Çok teşekkür ederim Okan beğenmene çok sevindim. Dediğin gibi seyir zevki çok yüksek ama bakımı zor. Parmak izi sorununa çözümü buldum aslında Askerlerimizin törenlerde kullandığı beyaz eldivenler varya onlardan aldım modelere dokunmak gerektiğinde hemen takıyorum :lol: Toz konusunda da yeni vitrinim gelicek yapan arkadaşım sağolsun kapaklar hariç her yeri silikonla kapattı kapaklarda plastik kenet koyulacak ve toz minimum olacak diye düşünüyorum. :lol:

M3'ü yaparken çok uğraşmıştım ve bu sonucu elde edince zorluklara deymiş diye düşünüyorum düşüncelerin içinde çok teşekkür ederim.

M6ya gelince ön far camlarının montajında yeni bir yapıştırıcı kullandım. Montajı yaptığımda problem yoktu ama bir kaç saat sonra far camı beyazladi çok kötü görünüyor bence. Yakında yedek parça edineceğim ve o sıkıntıyıda aşağım umarım. Bu arada 1.35i de boyama bilmem dikkatini çektimi :lol:

2000 altına ineceğim Okan tabiki ve E36dan başlamayı düşünüyorum. Ama fiyatlar gereksiz yüksek ve siyah modelleri bulmak çok zor ama yılmadan pes etmeden devam edeceğim.

Tekrar çok teşekkür ederim Okancım. :syg:
ATTAROGLU
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: ///Okan » 06 Eyl 2011, 14:47

Abi ben teşekkür ederim aslında ilgin için :)

Abi 1.35i bende normali siyah vardı diye bundada vardır diyerek dikkat etmedim ki dikkat etseydimde anlaşılacak gibi durmuyor :D Oda gerçekten çok başarılı olmuş.

He bu arada yakın zamanda M6 alabilirim abi parça için.Eğer sadece far camı lazımsa sana onları verebilirim :)

Gelelim 200 altı modellere.Ben uyum açısından başta E46 dan başla derim abi.Öncelikle benim aradığım siyah m3 coupe ve cabrio daha sonra da ayarlayabilirsen bir csl inanılmaz gider aralarına.Uyum açısından diyorum çünkü farkettiysen eski modellerle yeni modellerin rengi aynı değil yani E28,E34,E36 nın siyahları böyle değil ama kesinlikle sırıtmazlar küçükten büyüğe doğru gidersen :)
Resim
Kullanıcı avatarı
///Okan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: ATTAROGLU » 06 Eyl 2011, 15:43

///Okan yazdı:Abi ben teşekkür ederim aslında ilgin için :)

Abi 1.35i bende normali siyah vardı diye bundada vardır diyerek dikkat etmedim ki dikkat etseydimde anlaşılacak gibi durmuyor :D Oda gerçekten çok başarılı olmuş.

He bu arada yakın zamanda M6 alabilirim abi parça için.Eğer sadece far camı lazımsa sana onları verebilirim :)

Gelelim 200 altı modellere.Ben uyum açısından başta E46 dan başla derim abi.Öncelikle benim aradığım siyah m3 coupe ve cabrio daha sonra da ayarlayabilirsen bir csl inanılmaz gider aralarına.Uyum açısından diyorum çünkü farkettiysen eski modellerle yeni modellerin rengi aynı değil yani E28,E34,E36 nın siyahları böyle değil ama kesinlikle sırıtmazlar küçükten büyüğe doğru gidersen :)

Teşekkür ederim Okancım tekrar.

Bakalım Bursadaki arkadaşlarımdan birinde var kardeşinin hezimetine uğramış bir M6. O modeli bulabilirse bana vericek modelin durumunu görünce ise yarar parçalar varsa ordan değerlendirmeye çalışacağım. Bende ondan haber bekliyorum. Ama olumsuz bir durum olursa yine haberleşiriz. Hatta sana lazım olan parçalarda çıkarsa sanada gönderebilirim Okan.

Gelelim E46ya aslında haklısın daha iyi bir seçim olur. Bunuda ilk defa sana söylüyorum Okancım :lol: Kadir Deniz den haber bekliyorum. Onda mükemmel bir E46 serisi var tüm renkler modeller mevcut kolleksiyonu satılığa çıkarmış eğer seriyi bozupta siyahları bana gönderirse bahsettiğin tüm Siyah E46lar benim kolleksiyona dahil olacak.Anlıyacağın Okancım heycanlı bir bekleyişteyim.

Bı yüzden E36ları bulmak birz daha zor olacak diye E36dan başlamayı düşünüyorum demiştim :lol:
ATTAROGLU
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Emre Özdemir » 06 Eyl 2011, 15:48

Akın Abi sen harikasın gerçekten şu modellerin şıklığına bak, :+1: boyamaların da bence kusursuz. :+1: Devamını bekleriz abi. Bu arada aman dikkat et modeller düşmesin masadan abi 7 serisinin kuyruğu dışarıda kalmış :lol: senin elinde bulunan BMW'lerden ben de sadece bir tane var o da siyah BMW X5 4.8 senin tavsiyen ile siyahını almıştım abi o tavsiyen için de burdan teşekkür etmek istedim. Bundan sonraki hedefimde de BMW 5 Serisi Facelift Siyah var. Umarım hedefime ulaşırım :smile: Bu güzel sunumun için de tebrik ederim abi ilkini de beğenmiştim fakat bu sunum tarzın daha güzel olmuş abi tebrikler... :+1:
Resim

A.EMRE ÖZDEMİR DİECAST COLLECTİON: http://www.e-modelcars.tr.gg
Kullanıcı avatarı
Emre Özdemir
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Abdussamed Emre
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 13
1/43 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 37
Rep Puani: 1130
Emre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yok

İletiYazar: ATTAROGLU » 06 Eyl 2011, 16:18

Emre Özdemir yazdı:Akın Abi sen harikasın gerçekten şu modellerin şıklığına bak, :+1: boyamaların da bence kusursuz. :+1: Devamını bekleriz abi. Bu arada aman dikkat et modeller düşmesin masadan abi 7 serisinin kuyruğu dışarıda kalmış :lol: senin elinde bulunan BMW'lerden ben de sadece bir tane var o da siyah BMW X5 4.8 senin tavsiyen ile siyahını almıştım abi o tavsiyen için de burdan teşekkür etmek istedim. Bundan sonraki hedefimde de BMW 5 Serisi Facelift Siyah var. Umarım hedefime ulaşırım :smile: Bu güzel sunumun için de tebrik ederim abi ilkini de beğenmiştim fakat bu sunum tarzın daha güzel olmuş abi tebrikler... :+1:

Emrecim öncelikle bu güzel yorumların için çok çok teşekkür ederim. Devamı sabır ve özveri ile gelecek inşallah. :lol:

Boyamlar biraz sıkıntılı oluyor, her defasında bu son diyorum ama bu sonuçları gördükçe vazgeçemiyorum. :lol: Senin beğenmene de çok sevindim.

:lol: 'Bu arada aman dikkat et modeller düşmesin masadan abi 7 serisinin kuyruğu dışarıda kalmış' Evet Emre 7 serisi çok iri olduğu için hiç bir yere sığmıyor desem yeridir. Masayada diğer modellerin yanına da zor sığdırdım :lol:

Tavsiyemi değerlendirdiğin için ben teşekkür ederim Emrecim faydalı olduysa ne mutlu :lol: Ben çok beğenerek almıştım X5i gerçeten duruşu ve kalitesi çok güzel.

Gelelim 5.50i Facelift'e model BMW olunca bence Siyah renk kaçınılmaz diğer renklerden çok daha güzel duruyor. Ayrıca 5.50i de iç mekan açık renk emin ol X5ten çok daha keyif veriyor. Facelift alman mükemmel olur daha önceki üretimlere göre ön kısım, özellikle falar çok daha ayrıntılı. Benim modellerde 5.45i Touring ve M5 Facelift değil ve 5.50i yanlarında manken gibi duruyor diyebilirim. (ön cepheden bakılınca) :lol: Umarım en kısa zamanda bu modele sahip olabilirsin Emre.

Sunumu beğendiğin için ayrıca teşekkür ederim. Daha önceki çekim çok aceleye ve acemiliğime gelmişti. Aslında bu çekimim de biraz daha iyi olabilirdi ama neyse ışığı nasıl kullanmam gerektiğini öğrendim en azından diyebilirim. :lol:

Bu arda :+1: repler için ayrıca teşekkür ederim Emrecim... :syg:
ATTAROGLU
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

Re: BMW SİYAH TEMA(Kyosho) YENİ MODELERveRESİMLER EKLENDİ(Sy

İletiYazar: ///Okan » 06 Eyl 2011, 20:34

ATTAROGLU yazdı:Teşekkür ederim Okancım tekrar.

Bakalım Bursadaki arkadaşlarımdan birinde var kardeşinin hezimetine uğramış bir M6. O modeli bulabilirse bana vericek modelin durumunu görünce ise yarar parçalar varsa ordan değerlendirmeye çalışacağım. Bende ondan haber bekliyorum. Ama olumsuz bir durum olursa yine haberleşiriz. Hatta sana lazım olan parçalarda çıkarsa sanada gönderebilirim Okan.

Gelelim E46ya aslında haklısın daha iyi bir seçim olur. Bunuda ilk defa sana söylüyorum Okancım :lol: Kadir Deniz den haber bekliyorum. Onda mükemmel bir E46 serisi var tüm renkler modeller mevcut kolleksiyonu satılığa çıkarmış eğer seriyi bozupta siyahları bana gönderirse bahsettiğin tüm Siyah E46lar benim kolleksiyona dahil olacak.Anlıyacağın Okancım heycanlı bir bekleyişteyim.

Bı yüzden E36ları bulmak birz daha zor olacak diye E36dan başlamayı düşünüyorum demiştim :lol:

Ben teşekkür ederim abi :)

Ben jant ve egzosları için alıcaktım modeli.Büyük bi ihtimalle jantı yoktur onun :smile: Eğer oradan haber gelmezse ben aldığımda sana yollarım abi :happy:

E46 içinde ben de Kadir abiyi rahatsız etmiştim siyah M3 temama E46 M3 cabrio veya coupe lazımdı.Fakat Kadir abide seriye bozmak istmeiyor anca ikişer tane olanlardan satabileceğini söyledi.Ben aramadayım faka tşimdilik model alamıyorum ya :(

E36 içinde sana m3 gtr öneriyorum farklı bir E36 gerekmez diye düşünüyorum zaten bir gtr var birde düz cabrio cabrioda güzel ama sen bilirsin.

Bu arada gördüğüm 2000 üstü eksikler bunlar yanlış mıyım ?

E92 Coupe
E93 Cabrio
F02 7 kasa
Bmw 1 serisi
eski kasa x5
x3

şimdilik aklıma siyah olupta gelen bunlar abi katmayı düşünüyormusun ?
Resim
Kullanıcı avatarı
///Okan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: ozgurs82 » 06 Eyl 2011, 21:47

Emek verilen bir seri olmuş,beğendim :coffee:
Tek renk açık renk zemin ve fonda çekersen(beyaz veya krem olabilir) çok daha şık duracaklardır :nazar:
Kullanıcı avatarı
ozgurs82
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozgur Sahin
1/18 Model Sayısı: 55
Toplam Model Sayısı: 55
Rep Puani: 1980
ozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yok

İletiYazar: ozgurs82 » 06 Eyl 2011, 21:58

Serine uygun bir model,en beğendiğim kyosho modellerindendir.Bulursan kaçırma :y:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.
Kullanıcı avatarı
ozgurs82
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozgur Sahin
1/18 Model Sayısı: 55
Toplam Model Sayısı: 55
Rep Puani: 1980
ozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 06 Eyl 2011, 22:42

Akın bir tema üzerinde tek bir renge gitmek büyük cesaret. Çok güzel bir koleksiyon ve devamını hayal edebiliyorum.
Bu istikrarına hayran kaldım, keyfini çıkar..
Paylaşım için teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

Re: BMW SİYAH TEMA (Kyosho)

İletiYazar: CASPER EXT » 07 Eyl 2011, 00:11

ATTAROGLU yazdı:BMW TÜM SERİ

Resim

Resim

Resim

Resim

TÜM DÜNYA E 30 UN ÇEVRESINDE DÖNÜYOR :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
CASPER EXT
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: ESEF
1/18 Model Sayısı: 145
1/43 Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 150
Rep Puani: 929
CASPER EXT rep puani yokCASPER EXT rep puani yokCASPER EXT rep puani yokCASPER EXT rep puani yok

İletiYazar: ATTAROGLU » 07 Eyl 2011, 11:41

///Okan yazdı:
ATTAROGLU yazdı:Teşekkür ederim Okancım tekrar.

Ben teşekkür ederim abi :)

Ben jant ve egzosları için alıcaktım modeli.Büyük bi ihtimalle jantı yoktur onun :smile: Eğer oradan haber gelmezse ben aldığımda sana yollarım abi :happy:

E46 içinde ben de Kadir abiyi rahatsız etmiştim siyah M3 temama E46 M3 cabrio veya coupe lazımdı.Fakat Kadir abide seriye bozmak istmeiyor anca ikişer tane olanlardan satabileceğini söyledi.Ben aramadayım faka tşimdilik model alamıyorum ya :(

E36 içinde sana m3 gtr öneriyorum farklı bir E36 gerekmez diye düşünüyorum zaten bir gtr var birde düz cabrio cabrioda güzel ama sen bilirsin.

Bu arada gördüğüm 2000 üstü eksikler bunlar yanlış mıyım ?

E92 Coupe
E93 Cabrio
F02 7 kasa
Bmw 1 serisi
eski kasa x5
x3

şimdilik aklıma siyah olupta gelen bunlar abi katmayı düşünüyormusun ?

Evet Okancım bana da toplu satış yapmak istediğini olmazsa teklifimi değerlendirebileceğini söyledi. Neyse umarım toplu olarak satabilir. Olmazsa tekrar görüşeceğiz.

E36ya gelince ben bir coupe gtr da olabilir birde cabrio almayı düşünüyorum bence bunlar yeterli olacaktır.

Gelelim 2000 üstü eksiklere senin bahsettiklerine ek olarak;

F10 5serisi ve GT eklemek istiyorum ama GT biraz zor olacak sanırım daha Türkiye de göremedim.

1 serisi içinde güzel bir haber aldım. Avusturya da ki kuzenim bulmuş Ebayden almış Ekim ayın gelirken getirecek.

X3'e gelince onuda daha göremedim Türkiye de. Ama bir satış sitesinde yeni kasası, ışıklandırma çalışması yapılmış var fiyat muazzam derecede yüksek tabi ki.

Sabırla takibe devam tabi ki Okancım. :bb:

ATTAROGLU
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: ATTAROGLU » 07 Eyl 2011, 11:46

ozgurs82 yazdı:Emek verilen bir seri olmuş,beğendim :coffee:
Tek renk açık renk zemin ve fonda çekersen(beyaz veya krem olabilir) çok daha şık duracaklardır :nazar:

Yorumun için teşekkür ederim Özgür abi.

Sana katılıyorum Özgür zemin olarak açık renk çok daha iyi olur. Ancak ben fotoğraflama çalışmaların daha yeni sayılırım. Bir daha ki çekimde bu gerçekleştireceğim. :syg:
ATTAROGLU
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

ÖncekiSonraki

BMW

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir