boss!

boss!

İletiYazar: chrono » 16 Tem 2010, 16:05

calypso coral rengi de gelince "ruh ikizi" benzeri çekimler farz olmuştu.bugünkü boşlukla beraber hem jantlarını hallettim hem de kutularından çıkmışken fotoğraflıyayım dedim...
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
birkaç tane de siyah beyaz..
Resim
Resim

bu arada jant uygulamasıyla ilgili değişiklik çok faydalı ve güzel oldu bence aracın havası değişti adeta..elinde bu model olan herkese bu uygulamayı tavsiye ederim.
Resim
Resim

mesaj için chrono teşekkür aldı- 2:
Bülent Aydoğan, sui_cast
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Güney
1/18 Model Sayısı: 80
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 3
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 16
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3740
chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

Re: boss!

İletiYazar: malikaltindis » 16 Tem 2010, 16:08

Fotoğraflar da,modeller de çok şık..güle güle sergile
Resim
Kullanıcı avatarı
malikaltindis
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: malik
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Rep Puani: 1160
malikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 16 Tem 2010, 17:37

Ellerine sağlık kardeşim süper duruyorlar. :smile: :+1:
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 16 Tem 2010, 17:40

Jant uygulaması gerçekten şık olmuş.Modele daha agresif bir hava katmış.İkili çok güzel poz vermişler.Ellerine sağlık. :nazar:
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 16 Tem 2010, 19:39

Eline sağlık Güney.. Jant olayı güzel olmuş.. :foto: :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 16 Tem 2010, 20:43

Güney ben birini elde edememişken sende iki adet var :lol: Ancak ben halen daha kararsızım renk konusunda. Şimdilik mavi renklisini eledim gerçi ama kırmızı ve sarı arasında gidip geliyorum, bir taraftan da HW61 acaba başka renklerde üretim yapar mı diye de düşünmüyor değilim. Turuncu veya yeşil renkleri çok yakıştırıyorum çünkü bu araca :wink1:
Bu ruh ikizlerini keyifle seyret kardeşim, böyle güzel fotoğraflarla çekimlere ise devam... :drinksb:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: diecastufuk » 16 Tem 2010, 21:00

Hayırlı olsun abi rengi güzelmiş.
Resim
PERFORMANCE IN ACTION
Kullanıcı avatarı
diecastufuk
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: UFUK
1/18 Model Sayısı: 5
1/24 Model Sayısı: 9
1/32 Model Sayısı: 70
1/43 Model Sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 31
1/87 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 3
Rep Puani: 877
diecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 17 Tem 2010, 07:42

Güney, çekimler herzamanki gibi katalog tadında olmuş. Jant uygulaması da yakışmış. Ellerine sağlık... :dance7:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19175
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: chrono » 20 Tem 2010, 00:55

malikaltindis yazdı:Fotoğraflar da,modeller de çok şık..güle güle sergile

teşekkür ederim

MAKOSHARK yazdı:Ellerine sağlık kardeşim süper duruyorlar. :smile: :+1:

teşekkürler.

mustafacelebi yazdı:Jant uygulaması gerçekten şık olmuş.Modele daha agresif bir hava katmış.İkili çok güzel poz vermişler.Ellerine sağlık. :nazar:

jant uygulaması gerçekten şart bu modele, havasını komple değiştiriyor.yorum için teşekkürler..

BuRaK-B yazdı:Güney ben birini elde edememişken sende iki adet var :lol: Ancak ben halen daha kararsızım renk konusunda. Şimdilik mavi renklisini eledim gerçi ama kırmızı ve sarı arasında gidip geliyorum, bir taraftan da HW61 acaba başka renklerde üretim yapar mı diye de düşünmüyor değilim. Turuncu veya yeşil renkleri çok yakıştırıyorum çünkü bu araca :wink1:
Bu ruh ikizlerini keyifle seyret kardeşim, böyle güzel fotoğraflarla çekimlere ise devam... :drinksb:

vallahi sarısı da kırmızısı da çok güzel..başka renk üretim sanmıyorum.bildiğim kadarıyla 70 boss 302de de medium blue, calypso coral, sarı bir de çimen yeşili var..
onlarda turuncu var mı bilmiyorum.aslında fena da durmaz ama beklenir mi senin kararın ben dayanamadım 2 renk aldım:D
yorum için teşekkürler.

diecastufuk yazdı:Hayırlı olsun abi rengi güzelmiş.

teşekkür ederim.

Emre ERBASAR yazdı:Güney, çekimler herzamanki gibi katalog tadında olmuş. Jant uygulaması da yakışmış. Ellerine sağlık... :dance7:

teşekkür ederim.modeller de fotojenik olunca zevkli oluyor..

Ali SAMANGÜL yazdı:Gayet şık ve güzeller.Eline sağlık Güney paylaşım için teşekürler. :y:

teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

İletiYazar: canerberk » 30 May 2013, 00:46

Boss candır. Bu güzel kareler için tekrar teşekkürler.
Resim
Kullanıcı avatarı
canerberk
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Caner
1/18 Model Sayısı: 71
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 72
Rep Puani: 785
canerberk rep puani yokcanerberk rep puani yokcanerberk rep puani yokcanerberk rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 30 May 2013, 17:32

Caner'e katiliyorum, Boss guzeldir; patron ne de olsa :lol:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4330
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: chrono » 31 May 2013, 10:02

canerberk yazdı:Boss candır. Bu güzel kareler için tekrar teşekkürler.

Teşekkür ederim neredeyse 3 sene olmuş bu konuyu yazalı ama bu modeller ben de hala heyecan uyandırıyor ne de olsa efsane boss... tekrar hatırlattığınız için teşekkürler.
Virtue yazdı:Caner'e katiliyorum, Boss guzeldir; patron ne de olsa :lol:

Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: canerberk » 31 May 2013, 10:34

Nedemek Pirim. Yeni paylaşımlarınızı bekliyoruz. Gerçekten eşsiz bir koleksiyonunuz var.
Resim
Kullanıcı avatarı
canerberk
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Caner
1/18 Model Sayısı: 71
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 72
Rep Puani: 785
canerberk rep puani yokcanerberk rep puani yokcanerberk rep puani yokcanerberk rep puani yok

KLASİK MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir