AUTOart Corvette 63-70-82 (Toplu Çekim)

Re: AUTOart Corvette 63-70-82 (Toplu Çekim)

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 02 Oca 2015, 20:02

Berent.t yazdı:Hepsine teker teker maşallah Musa. Gri favorim :smile:

Teşekkür ederim kardeşim. Gri olan sana daha yakın bir model. Ne de olsa 80'lerin porsche'leri ile o dönemde kapışan bir araç. :smile:

ttogan yazdı:Bu yıllardaki çizgileri,modernleşme uğruna bir daha yakalayamadıklarını düşünüyorum.
Çok başarılı modeller,bir araya gelince hoş bir duruş sergilemişler.
Paylaşıma teşekkürler.

Aynen düşüncelerinize katılıyorum. Özellikle 80'li yıllardaki konsept modeller ile çoğu firma genel çizgilerini kaybetti araçların ve halen toplamaya uğraşıyorlar bence.
Mustang veya Dodge modellerinde bunu fazlasıyla görüyoruz. 80'li yıllardaki modeller rezalet bence bu firmalar için. Ama Chevrolet'i Vette konusunda tebrik etmek lazım bence harika tasarımlarla 2010 a kadar taşıdılar ama son Vette hayal kırıklığı yarattı bende.
Beğeniniz için teşekkür ederim.

Virtue yazdı:Süper bir paylaşım Musa Can, renk uyumu olarak da güzel bir üçlü olmuşlar. Ben '80'li yılların Amerikan dizaynlarını felaket bulsam da Corvette bu konuda istisna, diğer çoğu marka gibi saçmalamamışlar. Tabii '63 Vette favorim oldu :smile: Ben de '63 Vette alınca 1961-63-65 üçlemesini resimlemek istiyorum, paylaşım için teşekkürler :sapka:

Abi vallahi benim değil 82 :smile: ama listemde. Aslında Alper'den ben nasıl duracaklarını görmek için istemiştim modeli. Gelmişken de fotoğraf çekelim dedik. Ama benimde listemde var ya 78 ya da 82 alacağım . Hatta C4 ve C6 da düşünmüyor değilim. Aynen dediklerine katılıyorum son Vetteye kadar düzgün gitti tasarımlar ama C7 rezalet bence. Abi işine karışmak gibi olmasın ama 65 varken ( hemde GMP ) 63 almana gerek yok. Bence 70 kasa AUTOart almalısın. 70'li yılları sevdiğini biliyorum. İnanılmaz güzel bir model. Sana da çok iyi gider benden söylemesi. :good2: Beğendiğinin için de ayrıca teşekkür ederim. :smile:

mesaj için Musa Can ÇİL teşekkür aldı- 2:
Erdem, GOKHANN
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 70
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2905
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 02 Oca 2015, 20:09

MAKOSHARK yazdı:Görsel şölen olmuş kardeşim.. :smile: :smile: :smile:

Fotoğraflar biraz daha iyi olsaydı daha güzel olacaktı ben abi. Ama yine de beğendiğine sevindim. :sapka:

memo_16 yazdı:Modeller 10 numara çekimler 10 numara :y:

Teşekkürler Mehmet :good2:
Antikacı yazdı:Gümüş gri olan çok dikkatimi çekti harika görünüyor. Bizimle paylaştığınız için teşekkürler. :sapka:

Hepsi birbirinden güzeldir. Tavsiye ederim. Gri olanı bulmak artık imkansız gibi bir şey fakat diğerleri az da olsa çıkıyor ilanlarda.

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
Antikacı
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 02 Oca 2015, 20:16

Bülent Aydoğan yazdı:corvette'leri üçleyen pek görmemiştim.. güzeller.. güle güle sergile..

Abi beşleyen bile olacak :lol: yani istediklerimi bulursam daha alırım. :smile: Sen ufak araç sevmezsin ama beğendiğine sevindim. :drinksb:

Alper GÖÇENER yazdı:82'ye gelen yorumlar için herkese teşekkür ediyorum ama güzelliği sanırım biraz da yanındaki büyüklerden olsa gerek.Gerçekten modelleri (hele ki bunlar corvette olunca) toplu olarak görünce bu güzelliklerden sizleri mahrum bırakmayıp fotoğraflayıp beğeninize sunmak istedik, Musa kardeşimle de çekim sırasında çok güzel zaman geçirdik, umarım beğendirebilmişizdir. Modellerin fotoğrafları ve paylaşım sırası o kadar fotoğraf içinden ayıklanması zor bir işti ellerine sağlık kardeşim, darısı diğer modellere.

Aynen kardeşim. Diğer güzel zamanlarımızı da paylaşırız umarım :lol: :lol: :lol:
Bakalım artık senden bir toplu çekim bekliyorum. :drinksb:

sui_cast yazdı:Modeller şahane.. Fotoğraflar sade ve güzel.. Sağol Musa :handshake: Ellerine sağlık..

Eyvallah Bahadır Ustam beğendiğine sevindim. :friends: Bundan sonra teker teker tanıtımların ardından serileri ikili ikili bir başlık altında koymayı düşünüyorum ama bakalım.
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: GOKHANN » 04 Oca 2015, 18:01

Sanırım koleksiyonumdaki en büyük pişmanlığım hala bir Corvette edinmemem... Heleki bu harika modelleri ve katalog tadındaki insanı her baktığında pişman eden fotoğrafları gördükçe bu bir kat daha artıyor... Bu harika modeller ve bir o kadar güzel kareler için teşekkür ederim kardeşim.... :+1:
Resim

mesaj için GOKHANN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
GOKHANN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: GÖKHAN
1/18 Model Sayısı: 21
1/24 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 0
Rep Puani: 1065
GOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 04 Oca 2015, 21:01

Son fotoğraf favorim oldu Musa.. :y:

Resim

Bu özel çalışma için teşekkürler.. :handshake:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 06 Oca 2015, 19:58

GOKHANN yazdı:Sanırım koleksiyonumdaki en büyük pişmanlığım hala bir Corvette edinmemem... Heleki bu harika modelleri ve katalog tadındaki insanı her baktığında pişman eden fotoğrafları gördükçe bu bir kat daha artıyor... Bu harika modeller ve bir o kadar güzel kareler için teşekkür ederim kardeşim.... :+1:

Bence de pişman olmalısın kardeşim. Kaç kere önüne altın tepside sunuldu bilirsin. :smile: Ama ileride mutlaka almalısın diye düşünüyorum. Fotoğraflar da aslında deneme çekimleri tadındaydı ama yine de paylaşmak istedim. Beğendiğine memnunum. :good2: Güzel düşüncelerin için ben teşekkür ederim kardeşim. :drinksb:

G.HEPARSLAN yazdı:Son fotoğraf favorim oldu Musa.. :y:

Resim

Bu özel çalışma için teşekkürler.. :handshake:

Beğendiğine sevindim abi. Dediğim gibi deneme çekimleri oldu ama fotoğraf işini biraz daha geliştirdim son zamanlarda. Güzel de bir makine alırsam daha kaliteli kareler yakalamamak elde değil. :sapka:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Önceki

KLASİK MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir