Güney Garaj - YARIŞ...

Re: Güney Garaj - YARIŞ...

İletiYazar: E.Uca » 28 Oca 2013, 10:12

Şahane kareler....
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 83
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 167
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: GörkemÜrer » 28 Oca 2013, 13:02

Güney Abi gerçekten saygı duyuyorum, ne kadar güzel bir tema halini aldı nereden nereye. :sapka:
Kullanıcı avatarı
GörkemÜrer
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Görkem
1/18 Model Sayısı: 22
1/24 Model Sayısı: 55
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 15
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 152
Rep Puani: 50
GörkemÜrer rep puani yok

İletiYazar: spyker » 28 Oca 2013, 15:12

İnsan hangisine bakacağına saşırıyo,modeller ayrı bir güzel,figürler ayrı bir güzel,tema desen apayrı bir güzellik Allah nazarlardan korusun eline koluna sağlık. :y:
Kullanıcı avatarı
spyker
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Fatih SAHIN
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 880
spyker rep puani yokspyker rep puani yokspyker rep puani yokspyker rep puani yok

İletiYazar: chrono » 29 Oca 2013, 22:24

20ersin20 yazdı:Yapım aşamasının başlangıcınıda görmüştüm iyi bir iş çıkacağı zaten belliydi ellerinize sağlık çok başarılı olmuş :nazar:

teşekkürler 3-5 detay eksik ama son hali de bundan çokçok farklı olmayacak.. ondan dayanamayıp paylaştım:)
Kenan Şavklı yazdı:Otantik modelcinin, otantik modelleri ve "yaşayan" tema anlayışı. Çok tebrikler tüm bu her karesi mükemmel fotoğraflar ve objeler için.

teşekkürler Kenan, karelerde birazdan senden esinlenmeler var(kapak arkası yağ kutuları vs.)
masato yazdı:Çok bşaarılı kareler... Doğrusu çok güzel bir tema oldu... Tam bir takım ruhu... İyi günlerde keyif ile seyireylemen dileği ile ...

teşekkürler, bu boss çifti ilk gördüğümden beri hayallerimi süslüyordu, taşıyıcısıyla gelmesi çok daha güzel oldu.
okan bb yazdı:Müthiş Müthiş Müthiş

:sapka:
TTmodel yazdı:Güney bey, yaptığınız taşıma araçı harika olduğu gibi yanına aldığınız 1 - 9 no'lu modellerle ve özellikle pit ekibi ile harika bir diorama havası almış!
Bir modelden çok bu şekilde takım veya diorama şeklinde olması benim daha çok hoşuma gidiyor.
İyi günlerde sergilemeniz dileğimle, yeni projelerinizi bekliyorum.

teşekkürler öyle 2-3 sene de bir büyük bir projeye dalıyorum, sonra yourla sıkıla tamamlıyorum ama sonuç güzel oluyor.:)
ilk büyük projem;
1:43 Mustang diorama
Serdar Gökhan yazdı::x: :+1: :+1: :nazar: :nazar: :sapka: :sapka:

:sapka:
cihanbjk yazdı:tebrik ederim çok şık olmuş..

teşekkürler.
basketci_ny yazdı:Yarışa hazırız beyler :drive: :smile:

Ortam gelen üyelerle daha da güzel olmuş abi :y:

Ellerine sağlık. Güzel günlerde sergile inş. :drinksb:

teşekkür ederim.
baris41 yazdı:Tek kelimeyle muhtesem duruyor temayıda modelleride cok begendım Guney bir sorum olacaktı decalleri nerede bastırıyorsun acaba?

dekalleri kendim ink jet ile bastım arkadaştaki fazla dekal kağıdını kullanarak, ama muhtemelen benim hatamdan güzel olmadı o nedenle folyo uygulayacağım dekal yerine.
kamyonun kasası ise tamamen araç kaplamayala aynı materyalde folyo dekal değil.
(Bakırköy svg baskı merkezinde bastırdım.)
H.YILDIZ yazdı:Proje harika tamamlandı gerçekten :smile: , tebrikler. :handshake: Keyifle izleyin, yarıştırın :f1: :lol:

teşekkürler birkaç eksik dışında dediğiniz gibi tamam.
E.Uca yazdı:Şahane kareler....

teşekkürler.
GörkemÜrer yazdı:Güney Abi gerçekten saygı duyuyorum, ne kadar güzel bir tema halini aldı nereden nereye. :sapka:

teşekkür ederim.biraz hayalimdekiler birazda proje anındaki gelişmeler bu yola sürükledi beni.
spyker yazdı:İnsan hangisine bakacağına saşırıyo,modeller ayrı bir güzel,figürler ayrı bir güzel,tema desen apayrı bir güzellik Allah nazarlardan korusun eline koluna sağlık. :y:

teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Güney
1/18 Model Sayısı: 80
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 16
Rep Puani: 3740
chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

İletiYazar: canerberk » 30 May 2013, 00:41

Güney usta. elinize sağlık. Sizi yabancı forumlardan da takip ediyorum. Gerçekten de eşsiz bir paylaşım olmuş. Tebrikler :bravo:
Resim
Kullanıcı avatarı
canerberk
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Caner
1/18 Model Sayısı: 71
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 72
Rep Puani: 785
canerberk rep puani yokcanerberk rep puani yokcanerberk rep puani yokcanerberk rep puani yok

İletiYazar: chrono » 31 May 2013, 10:08

canerberk yazdı:Güney usta. elinize sağlık. Sizi yabancı forumlardan da takip ediyorum. Gerçekten de eşsiz bir paylaşım olmuş. Tebrikler :bravo:

Teşekkür ederim ekipte bir de vw microbus var ancak bu resimlerde yok onlarla topluca resim eklemeyi de planlıyorum. :)
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Güney
1/18 Model Sayısı: 80
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 16
Rep Puani: 3740
chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 01 Haz 2013, 15:25

Mükemmel bir görüntü Güney kardeşim.. :smile: :smile: :smile:
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

Önceki

KLASİK MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir