Shelby Custom GT 500E ve ......

1 / 1 Araçların Fotoğraflarını Veya Özelliklerini Bu Başlık Altından Paylaşabilirsiniz.

Re: Shelby Custom GT 500E ve ......

İletiYazar: Kenan Şavklı » 29 Ağu 2009, 07:28

Bakmayalı konu, ansiklopedik bir hal almış! Serdar abi, tüm Amerikan aşkını belli eden, büyük bir emek sarfetmişsin, artık tebrik mi edeyim, teşekkür mü bilemedim; konu harika bir yere gelmiş. Ben de demin Net'te dolaşırken bulduğum yeni çıkan modelleri paylaştım. Bu konuyu ilgilendiren ve hatta, Burak'ı çok çok yakından (Burak B) ilgilendiren bir şey var konuda... Rengi siyah ki zaten Devrim abi 999 adetle üretileceği müjdesini de bu konuyu açarken vermiş... :good2: :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

Önceki

1 / 1 Araçlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir