PHOTOBUCKET HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Duyuruların ve Forum Kullanımı İle İlgili Bilgilerin Bulunduğu Bölüm

Yetkili: Emre E., G.HEPARSLAN, resatsirin

Re: PHOTOBUCKET HAKKINDA BİLGİLENDİRME

İletiYazar: Berent TURAN » 24 Haz 2018, 09:30

Benim hiç bir konumda fotoğraf mevcut değil. Cok uzgunum. Belki zaman icerisinde yeni linklerle fotograflari tekrardan yukleyebilirim fakat bu inanilmaz zamanimi alacaktir. Ne yapacagim bende bilmiyorum.

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 54
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2770
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 26 Haz 2018, 00:45

Gayet güzel birhaber vermişsin Gökhan Abi, ben artık photobucket ile resim yükleme yapmıyorum ama eski konulardaki resimlerin gelmesi çok güzel tabii ki :smile5:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 80
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4340
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 29 Haz 2018, 23:56

Berent TURAN yazdı:Benim hiç bir konumda fotoğraf mevcut değil. Cok uzgunum. Belki zaman icerisinde yeni linklerle fotograflari tekrardan yukleyebilirim fakat bu inanilmaz zamanimi alacaktir. Ne yapacagim bende bilmiyorum.

"Photobucket" ile yüklenen fotoğraflar konu içinde yer alıyor Berent.

Mesajın üzerine şaşırdım ve model veri tabanında yer alan tesadüf seçtiğim 5 konunu incelediğimde;

"postimage.org" adresinden eklediğini gördüm. Elbette üzücü bir durum olmuş. =>>

:arrow: Kyosho* Mercedes CLK DTM AMG Coupe (White) (17.06.2013)
:arrow: PORSCHE 911 996 CARRERA - AUTOART (31.05.2015)
:arrow: AUTOART PORSCHE 356 No.1 (Museum Edition) (28.12.2015)
:arrow: AUTOART - FORD MUSTANG GT 2010 (02.08.2016)
:arrow: AUTOART - PORSCHE 356A SPEEDSTER (19.01.2017)

Yine tesadüfen seçtiğim ve Photobucket ile geri gelen benim açtığım konu.. =>>

:arrow: ANKARA' LI 2 - AUTOART FORD MUSTANG GT (10.07.2013)

Durum bu..
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 02 Tem 2018, 00:54

Doğru Gökhan abi ben hep postimage den yükledim. Sonuç hüsran.. Dediğim gibi eğer uğraşabilirsem linkleri başka bir adresten tekrar yükleyebilirim. Sizin açınızdan durumun düzelmesine sevindim.

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 54
Rep Puani: 2770
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 15 Tem 2018, 08:22

Bu hatadan dönmeleri çok güzel oldu. Forum içinde artık sorun kalmadı diyelim.. Ben çok sevindim herkes adına.. :friends:

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 70
Motorsiklet Model: 1
Rep Puani: 2905
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

Önceki

Duyurular & Forum Kuralları & Yardım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir